Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bisan Roadstar 250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    kanucan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı savaskayan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kronik arızası yoktur,Şu ana kadar 25-30 binlere gelip arıza yapmayan Roadstarlar var.
    Diğer Keeway,Monero, da aynı fabrikada üretiliyor ama arada bariz kalite farkı var.Hepsi lifan üretimi.
    Bisan ve Keeway Monerodan bir kaç gömlek üstün.Üstelik Lifan bu motorun üzerine kendi markasını çaktığı için ayrı bir özen gösterdiği açık
    Bilinçli kullanırsan yıllarca sorunsuz gezersin.
    Bayi servis olayı zayıf ama ihtiyaç da yok.Yağ değişimini yapacak, V motordan gerçekten anlayan bir ustan varsa yeterlidir
    Bulunmayan yedekparçası yok gibi.Arbetus da yardımcı olur.Parça fiyatları öyle uçuk kaçık değil.
    Çok teşekkür ederim cevabınız için.
    Malum her ne kadar ybr bile olsa iyi araştırma sonucu alınması lazım.
    Bisan hakkında parmakla sayılıcak kadar az memnun olmayan kişi gördüm.
    Büyük ihtimalle roadstar alıcam,umarım sağlam denk gelir.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    _SuLeYMaN_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda XL 650 V Transalp
    İzin nedeniyle bir süredir foruma girememiştim. Güzel muhabbetler dönmeye başlamış forumda ne güzel

Kadir ne yaptın askerliği ? Şafak kaç kaldı ? Motoru satıyorum doğrudur ihtiyaç nedeniyle zaten bu yıl hiç kullanamadım geçen yıl yaptığım km duruyor halen.

Barış bende gaz tellerini aldım debriaj telide alıp değiştirecektim ama halen taş gibi duruyor teller. Bakım sırasında usta değiştirmeye gerek yok dedi değiştirmedi.

Savaş abi yaşıyormusun abi sen ya ? Ayran mı içtik yoksa ne oldu anlamadım valla.
    Tekirdağ-Çorlu

sağ ayaklık lazım bulabilirmiyiz? afyonda bulamadım

Motosikleti
    Bisan/Lifan Roadstar 250cc
    Alıntı mmtolmez adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bulursan banada söyle bende sol arıyomaciliyeti yok ben bi parça uydurdum ama şekli için yenisini arıyom

ARBETUS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '93 Kawasaki EN 500 Vulcan
    Alıntı avşaroğlu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bulursan banada söyle bende sol arıyomaciliyeti yok ben bi parça uydurdum ama şekli için yenisini arıyom

komple mi yoksa sadece üstündeki plastiği mi istiyorsunuz??
    '04 Yamaha Nuovo - '56 BMW R25 - '06 Mondial 250 MCT - '94 BMW F650 - '99 Kawasaki ER 5 - '06 Bisan Roadstar 250 - '97 Kawasaki VN800 - '08 Suzuki VL 800 Intruder - '04 Suzuki VL 800 Voluisa - '01 Honda XL 650 V Transalp -'00 BMW F 650 GS

Motosikleti
    Honda XL 650 V Transalp
    Hatırladığım kadarıyla bütün olarak basamağı istiyorlardı.
    Tekirdağ-Çorlu

Motosikleti
    Alıntı _SuLeYMaN_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hatırladığım kadarıyla bütün olarak basamağı istiyorlardı.
    Bende şu an sadece lastikleri var. Ama getirebilirim komplesini.
    '04 Yamaha Nuovo - '56 BMW R25 - '06 Mondial 250 MCT - '94 BMW F650 - '99 Kawasaki ER 5 - '06 Bisan Roadstar 250 - '97 Kawasaki VN800 - '08 Suzuki VL 800 Intruder - '04 Suzuki VL 800 Voluisa - '01 Honda XL 650 V Transalp -'00 BMW F 650 GS

Motosikleti
    komple abi çünkü kaynatırken yaktı hep oda kötü görünüyo.elektro kaynakla yapılmıştı öyle olmasaydı pilastiği işimi görürdü

Motosikleti
    komple abi çünkü kaynatırken yaktı hep oda kötü görünüyo.elektro kaynakla yapılmıştı öyle olmasaydı pilastiği işimi görürdü
    tamamdır. birer adet sağ sol ayarlıyorum.

Motosikleti
    bisan 150cc 2008
    öncelikle selam arkadaslar bendede bisan pasifick 150 cc var nerden baksanız 2 yıldır kullanıyorum okadar uzun yol yapmadım gerci ama banamısın demedi beni yolda bile bırakmadı cok kanuniler mondiallar gördüm yollarda kalmıslar hatta cogu arkadasım pisman mondial alacagıma bisan alsaydım die ve inanırmısınız gecen bir kaza yaptım tabiki tamamen benim dikkatsizligim
    yolda ilerlerken izmir narlıdereli olanlar sehitlik yolunu bilirler tama orada gidiyordum hızım 70km civarıydı önümde bir ford transit vardı bir dk lık dikkatsızlık oldu kırmızı ısık yanmıs tabi ben o anda aklımda ne warsa bilmiyorum sadece gördügüm önümdeki transitin kırmızı fren lambaları oldu 70 km hızla giderken bir anda size tawsiye etmiyorum o anlık korku ve heyecanla ben git ön frene asıl tam bir aptallık o telasla ne yaptıgımı bilmiyorum gerci ondan sonra ben motorun arkasından resmen uctum biraz sürüklenip kaldırıma carptım ben kaldırıma motor yolun dier tarafına gitti allahtan kaskım vardı ama kaskın fotosunuda gösterecegim size kask bile carpmanın etkisi ile kırıldı saniyelik bir olay oanda birsey düsünemiyor insan düsmemle kalkmam bir oldu arkadan allahtan bayan sürücü qeliyormus bi fren koyusu var sesini bütün izmir duymustur kesin ben kalktım baktım bende birsey yok dedim motor pelt olmustur ama yemin ederim okadar sürüklendi kaldırıma carptı ama sadece cizikler var ne kırık bi yeri ne de parcalanan bi yer kaldırdım motoru tek seferde tekrar calıstı banamısın demedi ha bu bi marifet deil sadece örnek veriyorum ama her bisan bir deil bence ben cok memnunum motorumdan sadece uzun yol tecrübem yok bu motorla o yüzden uzun yola cıkarmı beni yarı yolda bırakırmı birsey söleyemem ama hayalimdeki motor suzuki burgman 400 tam istedigim bu iste
    Uploaded with [URL=http://imageshac[/IMG]

Motosikleti
    Honda XL 650 V Transalp
    Geçmiş olsun kardeşim umarım istediğin burgmanı alırsın kısa zamanda.
    Tekirdağ-Çorlu

selamlar,
    ben de bir roadstar sahibiyim ve istanbulda oturmaktayım.
    geçen hafta yolda iken zincir koptu, kopan zincir de boş müşürünü kırmış.
    motorum şu an alttan yağ akıtıyor. acaba boş müşürü bulabileceğim bir yer var mı bildiğiniz?

arbetüs dostum sen de var mı acaba müşür?

Motosikleti
    Alıntı asparuh adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selamlar,
    ben de bir roadstar sahibiyim ve istanbulda oturmaktayım.
    geçen hafta yolda iken zincir koptu, kopan zincir de boş müşürünü kırmış.
    motorum şu an alttan yağ akıtıyor. acaba boş müşürü bulabileceğim bir yer var mı bildiğiniz?

arbetüs dostum sen de var mı acaba müşür?

hemen bakıyorum dostum. Geçmiş olsun bu arada.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 09:22 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 09:12 ----------

Arkadaşlar şu anda ön ayak braketinden bulamıyorum maalesef. Ancak boş müşürü var. Bu haftaki sipariş listeme ekledim.

arbetüs dostum senden haber bekliyorum. fiyat nedir acaba biliyor musun?

Motosikleti
    Honda XL 650 V Transalp
    Hey millet neredesiniz ? Havalar ısındı herkes arazi olmaya başladı yine. Arada mesaj atın nezamandır mesaj yazılmamış ayıp oluyor bak
    Tekirdağ-Çorlu

Motosikleti
    Ben buralardayım ama pek yazan olmayınca bende yazmıyorum. Şu an ape hanger gidon montajı ile uğraşmaktayım.

Motosikleti
    Honda XL 650 V Transalp
    Barış şu canavarın son halinin fotolarını yayınlada gözümüz gönlümüz açılsın.
    Tekirdağ-Çorlu

Motosikleti
    Az kaldı abi yayınlayacağım. Gidondan sonra le pera marka sele almak için çalışacağım. Sonra motorumu Bordoya boyatıcam. jant telleri beklemekten pas tutmuş yerli malı nipel marka tellerle değiştiricem. off çok işim var ama çok güzel olucak sade olacak. Eski motoruma oranla.

Bilmeyenler için eski motorum ;

Motosikleti
    valla iyi uğraşıyon barış abi maşallah azimine hastayım kolay gelsin bende merakla son halini bekliyom
    süleyman abi sattın herhalde motoru

Motosikleti
    Honda XL 650 V Transalp
    Yok henüz satmadım halen satılık. Birkaç kişi aradı ama ciddiyetsiz kişilerdi. Bu motoru böyle saçma sapan insanlara verip de pert e çıkartmalarını istemiyorum.
    Tekirdağ-Çorlu

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler