Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 125 MH Drift Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı ümit_150_zc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla bilmiyorumda hızı düştü gibi motorun..gerçi son hızı ben daha göremedim motordayani basamadım..ya yol bitti yada basılacak yol bulamadım şu istanbulda
    artık 29 nisanda gittim gezide motoru denettirecem eray da orda olcam onun motorla kıyaslarım ..
    büyük ihtimal subap ayarı gerekiyo..
    Seyrantepe'den Maslak'a doğru basabilirsin, yada 4.levent 2. köprü bağlantı yolunda basabilirsin köprüye girmek zorunda da değilsin hisarüstü çıkışından çıkarsın.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ümit_150_zc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki vstrom 250
    Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Seyrantepe'den Maslak'a doğru basabilirsin, yada 4.levent 2. köprü bağlantı yolunda basabilirsin köprüye girmek zorunda da değilsin hisarüstü çıkışından çıkarsın.
    mengü sen suan nerdesin ???ben maslakta oturuyorum o taraftamısın??

---------- Post added at 15:08 ---------- Previous post was at 15:06 ----------

Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ayrıca o yolda bastım seyran tepe maslak yolunda 100 gördüm..sonra trafige denk geldimm.
    bende ayazagada oturuyorum

Motosikleti
    motoran torro best(takas a gitti)SALCANO WOLF 125.
    vulturede karar kıldım.bayiinden sıparıs verdık sanırım cuma yeni motoruma bınecegım.bu yıl fazlaca vaktım olacak.bu ıl gezme yılı benım ıcın.son 5 yıldır erteledıgım tatıllerı bu yıl cıkaracagım.ılk rota karacabeyden bandırma-gonen-bıgave canakkale.hem motorumu tanımıs olacagım hemde hep ısteyıpte gıdemedıgım ckaleyı gorecegım.sonrakı planda bkesır-ayvalık ve ege sahıl kısmı.hazıran sonuna kadar bu turları tamamlamıs olurum dıye dusunuyorum.bu yıl planlarım arasında gumushaneye gıtmek var.rabbım kaza bela vermesın tum arkadaslara hayırlı yolculuklar dılıyorum.

c90 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 500R 2014 HONDA
    iki arkadaşa da büyük geçmiş olsun
    milletin gözü driftte valla nazar değecek diye korkuyorum
    bu cumartesi akşamı sevgi yolundaydım salihli de idim kahverengi driftli arkadaş bile benim motora göz koydu bu oğlanın siyahı daha yakışıklıymış dedi
    şaşırmadım desem yalan olur
    bir günde karaman pazar yeri kavaşğında çevirme vardı bizim yunus polisler özellikle durdurup sordu nasıl memenunmusun dediler bende maşallah de dedim

---------- Post added at 18:35 ---------- Previous post was at 18:32 ----------

Alıntı sadekahve 33 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vulturede karar kıldım.bayiinden sıparıs verdık sanırım cuma yeni motoruma bınecegım.bu yıl fazlaca vaktım olacak.bu ıl gezme yılı benım ıcın.son 5 yıldır erteledıgım tatıllerı bu yıl cıkaracagım.ılk rota karacabeyden bandırma-gonen-bıgave canakkale.hem motorumu tanımıs olacagım hemde hep ısteyıpte gıdemedıgım ckaleyı gorecegım.sonrakı planda bkesır-ayvalık ve ege sahıl kısmı.hazıran sonuna kadar bu turları tamamlamıs olurum dıye dusunuyorum.bu yıl planlarım arasında gumushaneye gıtmek var.rabbım kaza bela vermesın tum arkadaslara hayırlı yolculuklar dılıyorum.
    bana kalırsa bi dirifti dene derdim
    savatage bunu beğendi.
    KASKINI TAK ki DOSTLUĞUMUZ UZUN OLSUN
    Taşları Bağlamışlar , Köpekler Serbest
    Eşkiya Düze İnmiş , Yiğitler Derdest

EverHarD* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cb 125 Ace & HONDA Activa 100
    Bende yaza doğru karar kıldım Honda CB125 almak istiyordum fakat fiyat olsun özelliklerinde eksiklikler olsun bana Mondial'a itti bugünde aradım mondialla konuştum sipariş üzerine ilgi alaka var mondialda Drift bana göre süper bi motor

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    mengü sen suan nerdesin ???ben maslakta oturuyorum o taraftamısın??

---------- Post added at 15:08 ---------- Previous post was at 15:06 ----------

ayrıca o yolda bastım seyran tepe maslak yolunda 100 gördüm..sonra trafige denk geldimm.
    bende ayazagada oturuyorum
    Ben orda arka çanta olmasına rağmen motorda dimdik oturup 105 yapıyorum, gidona eğilip 110 yapıyorum. En sol şeritteyim kimse de dibime yapışmıyor. 6 beygircik motor. Senin motorda var bir güçsüzlük öyle görünüyor. Subab ayarlarına, karbüratörüne, hava filtrene baktır birde arka teker rahat dönsün orta sehpada, arka frene basılı değilken tekeri elle çevirince 3-4 tur rahat dönmeli.

eray_uluyazı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '07 HONDA CBF 500 (adriana ;)
    valla bilmiyorumda hızı düştü gibi motorun..gerçi son hızı ben daha göremedim motordayani basamadım..ya yol bitti yada basılacak yol bulamadım şu istanbulda
    artık 29 nisanda gittim gezide motoru denettirecem eray da orda olcam onun motorla kıyaslarım ..
    büyük ihtimal subap ayarı gerekiyo..

umit sen getir pazar gunu bakariz kardesim

belo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL DRİFT L
    bu gün sıfır motorla denedilier 120 dün sıfır motoru en öne aldık denedik 115 ve hqava rüzgarlıydı driftin 100 yapması çok ama çok garip
    One Turk .. Against The World .. !!..
    elverengin@gmail.com

Motosikleti
    suzuki vstrom 250
    ya tam bilmiyorum belki korkumdan basamadım ama 100 deçemedim daha..
    subap ayarı yaptıran varmı hiç aranızda..bişi fark ediyomu?
    evet eray sen de bi kontrol edersin motoru..
    bugün bi araç tarafından sıkıştırıldım ve çukura girdim keskin bi çukur deildi ama derindi motorun arkası havaya kalktı
    gerçi arkadan sövdüm ama kim takar.
    şöyle uzun bi yol bulabilsem basacam istanbulda yok basacak yer..

Motosikleti
    MONDİAL DRİFT L
    bu bakımda buyuk ihitimal subab ayarı yaptıracagım ama 7000 km de motor
    elverengin@gmail.com

Motosikleti
    suzuki vstrom 250
    benim motorsa 6600 km de suan ..haftaya bende yaptırabilirim subap ayarını..benzin filtresini falan temizleteyim

Motosikleti
    MONDİAL DRİFT L
    bütün boş zamanlarımda servisteyim ama ne yaptıklarını hiç merak edip bakmadım sadece bu sefer subablarada bakın diyecegim eger bujide gerekirse iridyum taktıracagım
    elverengin@gmail.com

Motosikleti
    suzuki vstrom 250
    bende yarin bi servise gidem diyorum...bugün o çukura girince ön amörtisörün o parlak kısmında yag gibi bişi gördüm..
    bizim ön amörtisözrler yaglımı??ondan sızmış olabilir
    yada diorum bu tuşlara kontaga w40 bi yag var paslanmaya işte oksitlenmeyi çözüo
    ondan dökmistim acaba orayamı sıçradı bakam bi
    hem ona baktırırım olmazsa subap ayarıda yaptırırım..
    bu subap ayarı uzun su
    ürüyormu ne gibi ibi işlem yapılı bilsgisi olan varmı

c90 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 500R 2014 HONDA
    sabah sabah bi can yaktık akıllı tavuğun biri kafasını ön tekerin altına uzattı
    neredeyse uçuyordum
    KASKINI TAK ki DOSTLUĞUMUZ UZUN OLSUN
    Taşları Bağlamışlar , Köpekler Serbest
    Eşkiya Düze İnmiş , Yiğitler Derdest

Motosikleti
    suzuki vstrom 250
    bugün deneme yaptım..6000 devirde 110 km/h
    baktım motor daha gidiyo rüzgar uçuracaktı beni biraz tırstım bıraktım..
    tamamen benim korkum motor gidiyo yani
    ön amörtisörü gösterdim ustaya dedi çukura sert girdiysen aniden keçeden yag atmıs olabilir dedi
    bugun 20 km kadar gezdim bizim buranın yolları çok çukurlu
    herhangi bir yag atma olmadı..ustanın dedigi gibi ani giriste atmıs olabilir dedi..

ssc125MH - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar bizim drifte rakip çıktı galiba kanuni phantom tip vs iyi ama sifir fiyati 4500 fiyat pahalı gibi geldi cc büyük olmasına rağmen otobanda geçtim ama elaman rodajda oldugu icin sanırım basmadı yeni oldugu belliydi motorun ...sanirim drifte benzeyen baska marka makineler görmeye aliscaz...

Motosikleti
    MONDİAL MH 125 DRİFT
    evet arkadaşlar en sonunda bende bir drift sahibi oluyorum artık allah kısmet eder ve bi aksilik çıkmazsa eğer...yarın mondial bayisine gidip alıyorum driftimi....inşallah hepimizin tekeri düz basar arkadaşlar....

şu motorumu bi alayım da hayırlısıyla fotoları da paylaşırım sizlere...

Motosikleti
    suzuki vstrom 250
    Alıntı sevdayelleri adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet arkadaşlar en sonunda bende bir drift sahibi oluyorum artık allah kısmet eder ve bi aksilik çıkmazsa eğer...yarın mondial bayisine gidip alıyorum driftimi....inşallah hepimizin tekeri düz basar arkadaşlar....

hayırlı olsun arkadasım allah kazasız belasız kullanmak nasip etsin...dogru bi seçim yapmissin

Motosikleti
    MONDİAL MH 125 DRİFT
    hayırlı olsun arkadasım allah kazasız belasız kullanmak nasip etsin...dogru bi seçim yapmissin
    allah razı olsun arkadaşım...umarım bende memnun kalırım bu motordan...sizlerin paylaşımları ve iyi notlarınız beni tamamıyla bu motoru almaya itti...inşallah kazasız ve belasız bir şekilde kullanmayı allah hepimize nasip eder...
    [COLOR="#0000FF"]HER YARALI YÜREKTE BİR FERYAD VARDIR[/COLOR][B][/B]

Motosikleti
    YAMAHA NMAX 155
    Alıntı sadekahve 33 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    masallah kardesim baya bi beklemissin acisini cikar artik simdiden hayirli olsun motorun tekerin duz bassin

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:27 ----------

ya tam bilmiyorum belki korkumdan basamadım ama 100 deçemedim daha..
    subap ayarı yaptıran varmı hiç aranızda..bişi fark ediyomu?
    evet eray sen de bi kontrol edersin motoru..
    bugün bi araç tarafından sıkıştırıldım ve çukura girdim keskin bi çukur deildi ama derindi motorun arkası havaya kalktı
    gerçi arkadan sövdüm ama kim takar.
    şöyle uzun bi yol bulabilsem basacam istanbulda yok basacak yer..
    kardesim dikkat et aman haa motorluyu takan yok ortalikta ne kadar arkasindan kaysanda
    arkadaslarn dedigi gibi bi goster bakalim bi anormallik olmali cunku bugun dayanamayip biraz yuklendim motora ve rahatlikla 95 i gordum daha fazla da zorlamadim

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:33 ----------

bende yarin bi servise gidem diyorum...bugün o çukura girince ön amörtisörün o parlak kısmında yag gibi bişi gördüm..
    bizim ön amörtisözrler yaglımı??ondan sızmış olabilir
    yada diorum bu tuşlara kontaga w40 bi yag var paslanmaya işte oksitlenmeyi çözüo
    ondan dökmistim acaba orayamı sıçradı bakam bi
    hem ona baktırırım olmazsa subap ayarıda yaptırırım..
    bu subap ayarı uzun su
    ürüyormu ne gibi ibi işlem yapılı bilsgisi olan varmı
    normalde uzun surmez sadece motorun soguk olmasina dikkat et yada etsinle sicakken bukme yapabilir diye biliyorum
    arabalarda dedigim durum soz konusu kesinlikle buyuk ihtimalle motorlarda da aynidir birkac kez rastgeldimde motorun sogumasi lasim dedi tamirci

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:37 ----------

bugün deneme yaptım..6000 devirde 110 km/h
    baktım motor daha gidiyo rüzgar uçuracaktı beni biraz tırstım bıraktım..
    tamamen benim korkum motor gidiyo yani
    ön amörtisörü gösterdim ustaya dedi çukura sert girdiysen aniden keçeden yag atmıs olabilir dedi
    bugun 20 km kadar gezdim bizim buranın yolları çok çukurlu
    herhangi bir yag atma olmadı..ustanın dedigi gibi ani giriste atmıs olabilir dedi..
    bu duruma sevindim

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:39 ----------

Alıntı sevdayelleri adlı üyeden alıntı Mesajı göster

hayirli olsun kardesim tekerin duz bassin
    bugun forumda memleketlim kaan arkadasimizla tanismistim onunla bulustuk ve birkac tur muhabbet derken driftci biri daha olacak gibi aramizda

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:43 ----------

Umit bu arada nasilsin kardesim sirayla okuyarak cevaplayayim derken ancak gordum 110 u gordugunu idare et artik:-):-)
    Bu arada bizim isi unutma da bi canta takalim artik biraz alacagim vardi disarda olursa mayisin ilk haftasi gonderecek kesin degil tabi hemen yollarim ne kadarsa kendine ii bak gorusuruz

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)