Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 125 MH Drift Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    mh drift, phamtom-inazuma250-calibre250
    :D keşke bir kızdan destek alaydın aga onu once sıyırcan sonra çok az reng veriyor zaten bir katman çekcen sonra kuruyunca bir katman daha zaten sıcak 10 dk da kuruyor
    sonra bir katman 3 4 . katmanda artık rengini tam alıyor ve puruzsuz duruyor neyse asetonla direk çıkar ama uğraşma zaten yaralısın..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Mh Drift 125>Rx3i Evo Abs
    ah bn düşçek adammıydım ya işe bak ))))) olmadı yawaş yawaş değiştircez bu parçaları ya

Motosikleti
    Alıntı Mertcan39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ah bn düşçek adammıydım ya işe bak ))))) olmadı yawaş yawaş değiştircez bu parçaları ya
    :D olur ogle acemilik.. ben hala değişmelik birşey yok diyom ezilme felanda yok aynı rengi bul selülozik sprey boyayla boya ne bilem ojeyi adam akıllı sur ama teknik ve güzel işcilikle yapmazsan kötü olur tekniğine uygun ve katmansız orjinal yapmaya çalışcan azcık özencen..

yqavuzhyan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    geçmiş olsun Mertcan kardeş.

Daha çok düşüp kalkacağımız için kırılmadıkça parça marça değiştirme. Arkadaşların dediği gibi üzerini kapla, boya zımbala yap bişeyler. Allah beterinden korusun.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:09 ----------

Utkan benim taktığım demirin o yamulttuğumuz kısım varya 2 tane kısa demir. Oraları yamultunca yalama ldu. Geçen yere düştü motor. Koruma demiri o büktüğümüz kısımlardan yamuldu. En iyisi oraları yamulttuktan sonra daha kalın kısa demirler kaynatmak. Ben öyle yapacağım.

Bu demirler YBR için yapıldığından, ön teker ve motor arası bpşluk drift ile uymuyor ve bu demirlerin kenarları yamuk olanı kolay kolay uymuyor drifte.
    utkan35 bunu beğendi.

TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    Utkan, Yarın aksama kesin bi cvp verirsen Pazartesiye planımı ona göre yapayım, Özelden yazdım.

utkan35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    Alıntı yqavuzhyan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçmiş olsun Mertcan kardeş.

Daha çok düşüp kalkacağımız için kırılmadıkça parça marça değiştirme. Arkadaşların dediği gibi üzerini kapla, boya zımbala yap bişeyler. Allah beterinden korusun.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:09 ----------

Utkan benim taktığım demirin o yamulttuğumuz kısım varya 2 tane kısa demir. Oraları yamultunca yalama ldu. Geçen yere düştü motor. Koruma demiri o büktüğümüz kısımlardan yamuldu. En iyisi oraları yamulttuktan sonra daha kalın kısa demirler kaynatmak. Ben öyle yapacağım.

Bu demirler YBR için yapıldığından, ön teker ve motor arası bpşluk drift ile uymuyor ve bu demirlerin kenarları yamuk olanı kolay kolay uymuyor drifte.
    siz o demiri nerden aldınız urladaki parçacıdanmı ybr demiri diye mi aldınız ?

Alıntı utkan35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    siz o demiri nerden aldınız urladaki parçacıdanmı ybr demiri diye mi aldınız ?
    servisin yanındaki yer var ya

sakallı mıydı neydı adı

Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    servisin yanındaki yer var ya

sakallı mıydı neydı adı

arkadaşımda ordan aldı ama bu sızın aldığınız demirler ybr 125 esd koruma demiri değil ondan direk uymuyor ybr esd demirlerinin alt bağlantı noktası böyle

sizinkinde o boşluk yok

Motosikleti
    bende tam uyuyor diye biliyorum ybr ninkiler direk takıyorlar hatta sen bile takabılırsın...

Alıntı utkan35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşımda ordan aldı ama bu sızın aldığınız demirler ybr 125 esd koruma demiri değil ondan direk uymuyor ybr esd demirlerinin alt bağlantı noktası böyle

http://www.yildizticaret.com/images/...t/Big/1409.jpg

sizinkinde o boşluk yok
    mühim olanı o aradaki boşluk değil, o boşluktan motora doğru uzanan 2 adet demir parçanın uzunluğu. Onlar bizimkinde uzun olduğu için hatırlarsan onları yamultmuştuk. Yamultmayınca çamurluğa deyiyor. Yani arada boşluk olması, 2 adet demirin kısa olacağı anlamına gelmeyebilir. Bence internetten almak yerine parçcılardan deneyerek alın. Geri vermek istersenix kargo ücreti ödemezsiniz.

Motosikleti
    forumda kendi yapanlar var onlar gibi yap en temizi.. :D hem maliyeti az..

Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    mühim olanı o aradaki boşluk değil, o boşluktan motora doğru uzanan 2 adet demir parçanın uzunluğu. Onlar bizimkinde uzun olduğu için hatırlarsan onları yamultmuştuk. Yamultmayınca çamurluğa deyiyor. Yani arada boşluk olması, 2 adet demirin kısa olacağı anlamına gelmeyebilir. Bence internetten almak yerine parçcılardan deneyerek alın. Geri vermek istersenix kargo ücreti ödemezsiniz.

bi tanıdık abide ybr esd war koruma demirini cıkarmış denicem onu ona göre buraya yazıcam ben orjinal birşey olsun istiyorum bükme yamultma olmasın

Motosikleti
    arkadaşlar bnm gösterge epten azıttı yalnız bnm motor bnm göstergeye göre 70 i geçmiyor artık 2 den 3 e atarken 40 4 60 5 70 bşka bişi yok 4 te son devir 65 )

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Alıntı Mertcan39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bnm gösterge epten azıttı yalnız bnm motor bnm göstergeye göre 70 i geçmiyor artık 2 den 3 e atarken 40 4 60 5 70 bşka bişi yok 4 te son devir 65 )
    4 viteste biraz sıkıstır 110 demesi lazım makina

Ben 9 devirde gördüm 110 nu 4 fiteste

Daha 550 kmde

1000 kmden sonra ngk buji yagıda kalitesi ile degisecek

Motosikleti
    yok abi son devir 11 bin diyor gösterge 65 4 visteste ne alaka onu anlamıorm

Motosikleti
    Var
    4 viteste 11 bin dd diyorsan her türlü 100 kmh hızın altına düsmemesi lazım ben daha 11 dd gösteremedim bi gorse 5 nci fiteste 130 rahat yapacak eminim ama daha 500 kmdeyim fazla yüklenmiyorum makineye

Motosikleti
    bnm saatte bişi war galiba araba 120 giderken bnm 5.vites devir 9 bindeydi adama sordum ama bnmki 90 lardaydı şimdi 90 asla görmüo bşi war ama ne

Motosikleti
    Var
    Km sayacında sorun olabilir garantiden degistirtiver

Motosikleti
    püff bide o çıktı başımıza git değiştir )

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:50 ----------

buyrun 5.vites 9 bin devir nerdeyse ve hıza bakın

Motosikleti
    bu ne la şaka gibi bak bu video benim 3 ve 4. vitesler 3. vitesde 9 binde felan o hızlara çıkıyorum devir çıkmamış ama sesinden tahmin et.. yol çok kalabalıkdu telefon tutucuyu denemek için çıkmıştım max hız için değil

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 7 kullanıcı var. (0 üye ve 7 misafir)