Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 125 MH Drift Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    mh drift, phamtom-inazuma250-calibre250
    Alıntı Mertcan39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    usta düz yolda 2 den 3 e attım tekerlek kazıttırdı sonra lap die direksiyon kendi kendine attı bnde atladım motordan düşçemi anlayınca
    2 den 3 e geçiyorsan muhtemelen hızın 60 70 felandır.. iyi yapmışın atlamakla butur anı durumlarda gıdıs yonune dık ve tekerın boyunca tutmak cok çnemli sağuk kanlı olmak bir kaç kere benimde benzeri şeyler oldu freni sıkınca kayma felan ama alaha şükür yere değmedim.. bi kere sadece arka bahçede park ederken ani gaz verdim mahnetin ucu hafif boyası sıyrıldı ama başka biryerine birşey olmadı zaten 5 km felandır hız.. neyse kardeş geçmiş olsun tekrar dediğim gibi çamurluğu istediğin bir renk karbon folyo al kapla kendin süspansiyona güzel bir stiker motor bloguna yapcak birşey yok 250 liranada kaliteli bir lastik veya korumalık + lastik al derim...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Mh Drift 125>Rx3i Evo Abs
    çamurluk 37 lira onu değiştirim grenaj koruma 44 cam 15 üstteki kahverenki geç 16 lira amasör 80 lira blok 60 lira

Motosikleti
    sen bilirsin tabi..gereksiz ama sen bilirsin dedğimi düşün bence hem istediğin şekille koyarsın hem az para harcamış olsursun artan paranıda motorunu daha sağlam yapıcak 2 şeyi var onları yaparsın motor 2 teker üstünde ve lastikleri çamurluk veya ciziklerden önemli unutma...

Motosikleti
    haklısın da nası bişiler yapmak lazım şimdi oralara o değil ön krenaja ne ypılabilir

utkan35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    haklısın da nası bişiler yapmak lazım şimdi oralara o değil ön krenaja ne ypılabilir
    kardeşm en guzeli karbon fiber yada hellaflush tarzı birşeyler yap ön çamurluğu filan parçaları değiştirmene bile gerek kalmaz istiyorsan dama yap yakışıyorda

Motosikleti
    ön krenaj dedğin far mı ? valla cama fiber kaplaya bilirsin aşırı kolay en kolay fiber kablanan yer ön krenaj dediğin farsa onada reklamcıdan simetrik iki stiker çıkartır oranın tam boyutlarında artık grafik kısmı sana kalmış kartal kuş akrep maymun motor ufo yada kan gurubun adın artık senin zevkine ne hitap ediyorsa..

Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    [QUOTE=ak1n;3071818]orjinal ybr koruması diye geçiyor direk uyuyuor 45 lira ama.. min 40

http://www.rialli.com/urunler/aksesu...ybr-cg-serisi/ kargoyla 45 e gelıyor bu sanırım bunun aynısı vardır cevrenızde[COLOR="Silver"

abi bunların yanları içe dönük olanları warya onlardan istiyorum onların direk uyanı warmı

bundan ama direk uyanı warmı drifte bizim arkadaş bu tipte aldı ama bu takma yerleri biraz farklı tabi büktü filan öyle taktı bükmesse çamurluğa deyiyordu filan

---------- Post added at 20:15 ---------- Previous post was at 20:12 ----------

sanırım bu direk olmuş

Motosikleti
    anladım yaptırcaz bişiler oje sürem bklm olmadı sticket lazım ya frene basmadan bu tekerlek nasıl kitliyorrrrr işe bak ya

Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    anladım yaptırcaz bişiler oje sürem bklm olmadı sticket lazım ya frene basmadan bu tekerlek nasıl kitliyorrrrr işe bak ya
    oje sür simdilik ama bak sana öneri kafalığı hella flush yada karbon kapla far camına film çamurluğada hellaflush italyan bayrağı filan depoda göçük veya çizilme yok deilmi ?

Motosikleti
    olur ogle bogle şeyler için önler alıyoz ceket kask takıyoz ya biraz zaman geçsin üstünden diceksın direksiyonu ani kırmışım yada şu bu diye.. geçmiş olsun alah daha kötüsünden korusun oje güzel luyor bu arada önce bi kat çek kurusun bi kat daha kurusun bi kat daha... çizikleri doldur felan çok izi kalmaz.. yanda motoru koyduğum tenteli yerin kapısı çarpmış hafif iz yapmışdı pas tutmasın diye yaptım çok iyi oldu o yüzden tavsiye ederim bukadar büyükde nekadar güzel olur görcez fotolarını at...

Motosikleti

sildim motoru böle izler kaldı

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:36 ----------

Alıntı utkan35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    oje sür simdilik ama bak sana öneri kafalığı hella flush yada karbon kapla far camına film çamurluğada hellaflush italyan bayrağı filan depoda göçük veya çizilme yok deilmi ?
    depo tertemiz onda bişi yok

Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.n...59017115_n.jpg

https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.n...43177637_n.jpg

sildim motoru böle izler kaldı

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:36 ----------

depo tertemiz onda bişi yok
    yine şükret benim depoda göçük var ön takım yamulmuştu düzelttirdim ama orjinali gibi deil bide beni düşün ve rahatlla koruma demiri al ama hemen

Motosikleti
    dogru dion bi tane taktırmak gerek

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:15 ----------

böle oldu

TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    Gecmiş olsun mertcan, Bu aralar kaptırdınız kaza yapan yapana dikkat edin. Bosver motoru kendine bak.

Motosikleti
    sağolasın walla oldu bişiler ya bnde pek hasa ryok )

Motosikleti
    Size bisey olmadıysa önemsemeyin motoru

Motosikleti
    aynen para kazanılır

Motosikleti
    güzel şimdil,ik idareten iyi gözüküyor fotolarda..
    keşke tortu tortu değilde kat kat kurudukça surseymişin daha iyi olurmuş..

Motosikleti
    çamurluk eğimli ya oje akıyor bi türlü durmuyor ya

Motosikleti
    Durması lazım kuruması lazım,Olmus Hiç yoktan iyidir

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)