Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 125 MH Drift Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    utkan35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    Alıntı ak1n adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bimden kola piskevit felan :D o günde iyi gezmişdik çeşme alaçatı ılıca yolda birkaç yer.. meleğeme yanlış yaptım o günden sonra servise bakımında bujiyi bile değiştirmiyom en ucuz yağı koyduruyom parasını veriyom garanti için prosedürü yaptırıyorum sonra kaliteli bir yağ alıp değiştiriyom bujiyide kendim takmaya karar verdim bakalım nekadar götürcek bu buji ordan sonra değiştirmedim henuz şuan 5013 bindeyim..
    baya götürür abi yanlış hatırlamıosam benım arkadaş 10bin km de orjinal fabrika çıkışlı bujiyi kullanıyor

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    mh drift, phamtom-inazuma250-calibre250
    mumkun değil :D hiç mi bakıma götürmedi sen bilmiyosundur bakımda değiştiriyor servis her binde değişmesi gerek normalde bizimkilerin 3 lıralık takarsan tabi..

Motosikleti
    Mh Drift 125>Rx3i Evo Abs

bi köye gittim yollara bak ya )
    utkan35 bunu beğendi.

Motosikleti
    mh drift, phamtom-inazuma250-calibre250
    Alıntı Mertcan39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kırmızı harbiden ateşli duruyor he henüz görmek nasip olmadı..

Motosikleti
    kısmetse görürsün ya keşke motor bloğu siyah olsamyış öle daha hoş olurdu bnce
    ak1n bunu beğendi.

Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    ya mertcan kardeşim geçen deponun yanına benimde kola deydı 2 tane ufak beyazlık oluştu boyası kalktı nokta kadar filan bide odometre bu sıfırlıyoruz ya onun sıfırlama çubuğu düşmüş dün garantiye girermi acaba ben hiç birşey yapmadım kendiliğinden dusmu aynı sekılde arka ayaklık vidalarından birisi düşmüştü buldum taktım sıktım yine düşmüş

Motosikleti
    artçının bindiği egzozun ordaki vidaların ikiside düştü bnm kendim vida taktım gösterge evet garantiye girio bnm takılı kalıyodu yaptırdım deponun altında 1 ufak beyazlık bndede war bira wura wura iz yapmış ya daha bişi yapmadım oraya

Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    artçının bindiği egzozun ordaki vidaların ikiside düştü bnm kendim vida taktım gösterge evet garantiye girio bnm takılı kalıyodu yaptırdım deponun altında 1 ufak beyazlık bndede war bira wura wura iz yapmış ya daha bişi yapmadım oraya
    depo olayını nasıl halledebilrzki bide egzozun ordaki vidaları aynı orjinal vidalarımı yoksa uydurdunmu ve nerden buldun

Motosikleti
    uydurdum ya orjinal alcaktım gittim elimde yok dedi werdi bşka vida taktım oraya gevşemiyolar oraya sticker gbi bişi yapıştırcamda iyi bişi arıyom güzel dursun die düşünüyom bn

Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    uydurdum ya orjinal alcaktım gittim elimde yok dedi werdi bşka vida taktım oraya gevşemiyolar oraya sticker gbi bişi yapıştırcamda iyi bişi arıyom güzel dursun die düşünüyom bn
    evet sticker olabilir ya bu göstergenın sadece odometre cubugu dusmus acaba komple gostergemı getırırler yoksa sadeceo cubugumu

Motosikleti
    tam bilmiyorum ama o çubukta takıla bilir heralde sade diş war çubukta çkma felanda olabilir heralde

dcb86 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 Mh Dirft
    Alıntı ak1n adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    orjinallerini ben alır almaz çıkartım 50 tl ye ciftini verem sana

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:47 ----------

1bugun biraz falz gezdim heralde 13 saat olmuş evden çıkalı 310 km yapmışım 2 kişi forumdan apche si olan bir arkadaşda vardı 3.5 a kadar onlada beraberdik acayıp toruldum bu arada tatlı hız dediğinide denedim sanırım benım motor sağlıksız patırdamıyor egzozu.. zaten rolantide 900 e ayarladım sağlıklı bir motor o rolantide çalışmaz napsam.. neyse çok yoruldum selenin dar olması uzun yolarda büyük sıkıntı hele denize girdikden sonra 7 8 saat üzerinde durunca kulanınca dahda sıkıntı.. bu arada 2 kişi benzın kmde 15.7 ye çıkdı şehirler arası tek ken 14.7 idi.. time senin içinde fotoraf çekdim ayağımın yere bastiğini gör diye birazdan koyarım ve tekrar denedım topk yerde tam dikken kıçımla sele arasında 3 cm felan var ben hala nası yetişmiyor boyunuz anlamadım ya ben uzadım bu yaşdan sonra ya siz 1.72 değilsiniz yada metre yanlış.. :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:57 ----------

http://k1306.hizliresim.com/1b/9/nxyyu.jpg
    3 cm boy farkı baya fark oluyor demekki,

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:03 ----------

Alıntı Ziya10 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Anahtarı direksiyon kilidinin orda unutmayı diyorsun sanırım Motoru alalı 1 hafta oldu 3 kez orda unuttum anahtarı Motora oturuyorum direksiyonu açıyorum direk düzlüyorum direksiyonu sıkışıp kalıyo zar zor çıkıyo ordan anahtarı da yamulttum

Ben akraba fiyatı 2580 ye aldım yarısı peşin yarısı 10 taksit Sende biraz daha zorlasan 2650 ye filan rahat alırdın
    bekleyemedim 2 gün içinde aldım 6 bayi gezdim, araba alım satımıda yaptığımdan pazarlıkta iyiyimdir, benim şansıma o gün için bayiler çok toktu, ankaralılar bilir yıbaçarşısındaki bayide 3 adet vardı, biz pazarlık yaparken iki herif (2800 tl) ye motorları aldı, şartları evimize kadar getirin demeleri, benim pazarlık 2700 tl de kalmıştı, ne varki motorlar satıldı tek kırmız kalmıştı ben ve arkadaşım kırmızıyı istemedik, uzun lafın kısası o gün 2800 tl den aşağı kimse inmedi. samimi yazıyorum ankarada dirft almak isteyenler tekel ürünü gibi alırlar, ya elli aşağı yada elli yuakarı alırlar.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:30 ----------

Ben ve motorum böyle duruyoruz.. (boy 1.70)

utkan35 ve turkish39 bunu beğendiler.

Ziya10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 Fazer > CBR600RR
    Motora ufaktan bişeyler yapayım diyorum. İlk olarak jant şeridi, sonra ybr esd koruma demiri, far üstünü carbon veya siyah film kaplama, fara hafif siyah film kaplama ve son olarak zenon takmayı düşünüyorum.

Benim motora ne renk jant şeridi gider sizce? Beyaz mı kırmızı mı?
    http://l1306.hizliresim.com/1b/1/np0n6.jpg
    98' Honda CBR600 F3 Repsol

07' Fz6 Fazer -> 08' Cbr600 RR -> 98' Cbr600 F3

Motosikleti
    motor kırmızı jantlar siyah jantlara kırmızı gider die düşünüyorum

Motosikleti
    drifti sattık yenisini arıyoruz
    selam arkadaşlar az once bolu dağını çıkarke yağmura yakalandım 40 km gibi bi hızda yola mucur taşımıs sağmur suları 2 kez motor altımdan çıktı acilen lastikleri değiştirecem
    viraja girmeye korkar oldum

Motosikleti
    as geçmiş olsun dikkatli olmak lazım mıcırlarda bide üstüne yağmur :S

yqavuzhyan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    tam dolu depo 310 km de yedeğe düşüyor Yeni çıkan kanunitgt 170 bile 2,7 litre yakıyormus, Benım motorun derdı ne arkadas 3.5 un altına dusmuyor

Ziya10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 Fazer > CBR600RR
    Alıntı yqavuzhyan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tam dolu depo 310 km de yedeğe düşüyor Yeni çıkan kanunitgt 170 bile 2,7 litre yakıyormus, Benım motorun derdı ne arkadas 3.5 un altına dusmuyor
    Benim motor 250 km de yedeğe düştü toplam 40 liralık benzin almıştım yeni olduğu için fazla sıkıştırmıyorum maks 6bin devirde vites değiştiriyorum. Rölanti motor ısındığında 1000 devirde durucak şekilde ayarlı.

Senin kullanım ve ayarlar nasıl? Benzin musluğunun orda filan kaçak var mı bi kontrol et
    98' Honda CBR600 F3 Repsol

07' Fz6 Fazer -> 08' Cbr600 RR -> 98' Cbr600 F3

yqavuzhyan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yarin 2000 bakimina goturecegim. Bu bakimda hangi ayarlari soyleyeyim ustaya. Bu motorun neresi bozukta bu kadar cok yakiyor. En son fabrikayi arayacaz herhalde

dcb86 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 Mh Dirft
    heybe çanta takan varmı? yakışırmı bizim motorlara,

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 14 kullanıcı var. (0 üye ve 14 misafir)