Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 125 MH Drift Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    Ramazan yapman gereken Alyan takımı + Kumpas bulmak, Gidon yanına amasörleri tutan 2 tane civata vardır her 1 inde 1 tane !!

Bunları gevsetiyorsun,Ama sıkı tut kafa vurur asagıya,5 Cm idealdir,İlersi yolda amasöre carparsın,Sonra sıkıyorsun,Arkayıda en yumusaga al

Da sen motor alamassın bosuna soruın S3 e BİN.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    utkan35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    Alıntı TATLIHIZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ramazan yapman gereken Alyan takımı + Kumpas bulmak, Gidon yanına amasörleri tutan 2 tane civata vardır her 1 inde 1 tane !!

Bunları gevsetiyorsun,Ama sıkı tut kafa vurur asagıya,5 Cm idealdir,İlersi yolda amasöre carparsın,Sonra sıkıyorsun,Arkayıda en yumusaga al

Da sen motor alamassın bosuna soruın S3 e BİN.

insan karar weremiyo ya bende motor alana kadar ne kararlar değiştirdim s3 derken audi s3 mü

Motosikleti
    Alıntı utkan35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    insan karar weremiyo ya bende motor alana kadar ne kararlar değiştirdim s3 derken audi s3 mü

Veremiyor yok kardesim hani tamam, Bak biz beraber alıcaktık Ben ybr dedim drift dedim her motoru dedim, Parayı buldum öncelik arabaydı motor zevk işi,Aldım gectim, Hani hersey bir yere kadar al gec ya + Ben 1.68 İm ybr yi canavar gibi sürüyorum, Tapuk basmasada olur, Driftte basılır ama 5 ten cok basma, S3 aldı 1000 tl ye sonra motor alamam dedi eyi dedim ona bin gez o muhabbet yani.

Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    Alıntı TATLIHIZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Veremiyor yok kardesim hani tamam, Bak biz beraber alıcaktık Ben ybr dedim drift dedim her motoru dedim, Parayı buldum öncelik arabaydı motor zevk işi,Aldım gectim, Hani hersey bir yere kadar al gec ya + Ben 1.68 İm ybr yi canavar gibi sürüyorum, Tapuk basmasada olur, Driftte basılır ama 5 ten cok basma, S3 aldı 1000 tl ye sonra motor alamam dedi eyi dedim ona bin gez o muhabbet yani.
    galaxy s3 oldugunu zannetmiştim zaten abi sen simdi parayı toparlayınca motormu alıcaksın

Motosikleti
    galaxy s3 oldugunu zannetmiştim zaten abi sen simdi parayı toparlayınca motormu alıcaksın

Tabikide aralıktan sonra arabanın taksiti var,Suanda onu ödüyorum,B ehliyeti var 1 ay sonraa o var ,Allah hepinize daha cok versin, Para gitsin mal gelsin yatırım olarak düşün,Ben Ybr için kart cıkarttım ki bizde kart yoktu,kullanmazdık kes paradı hersey, Benim olayım param hazır kartım hazır hadi gidelim alalım hadi gidek kapalıı haydaa tamam yarn gidelim alıcaz gece yatıyorum düşün düşün alıcanda ne olucak zevk anan baban binemcek kardes binemicek,Ne anladım 5000 tl para, Al en önce araba sonra al motor,trafigi tanı,Öylede yaptım ama hala motordan uzak degilim wolf konusunda görmüşşündür, Cg sürerim , Ybr sürerim, Ama kask ceket olucak ayna olmayan motora binmem yürürüm.Yani bunun marka ile alakası yok burda yazıyoruz , Ama arabanın 1 masrafı 50 den baslıyor, Motorda bu kadar tutmuyor, Ama Ybr severim ben.Böyle benim olayım..
    utkan35 bunu beğendi.

Motosikleti
    mh drift, phamtom-inazuma250-calibre250
    Alıntı mehmet_61 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese iyi akşamlar
    Benim arka lastik 2800 kimde kabak oldu
    Bana uygun fiyatlı orijinalinden az geniş bir arka lastik lazım
    Pirelli vb yüksek fiyatli lastik istemiyorum
    Unili vb lastiklerden link atarsanız çok iyi olur
    orjinallerini ben alır almaz çıkartım 50 tl ye ciftini verem sana

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:47 ----------

1bugun biraz falz gezdim heralde 13 saat olmuş evden çıkalı 310 km yapmışım 2 kişi forumdan apche si olan bir arkadaşda vardı 3.5 a kadar onlada beraberdik acayıp toruldum bu arada tatlı hız dediğinide denedim sanırım benım motor sağlıksız patırdamıyor egzozu.. zaten rolantide 900 e ayarladım sağlıklı bir motor o rolantide çalışmaz napsam.. neyse çok yoruldum selenin dar olması uzun yolarda büyük sıkıntı hele denize girdikden sonra 7 8 saat üzerinde durunca kulanınca dahda sıkıntı.. bu arada 2 kişi benzın kmde 15.7 ye çıkdı şehirler arası tek ken 14.7 idi.. time senin içinde fotoraf çekdim ayağımın yere bastiğini gör diye birazdan koyarım ve tekrar denedım topk yerde tam dikken kıçımla sele arasında 3 cm felan var ben hala nası yetişmiyor boyunuz anlamadım ya ben uzadım bu yaşdan sonra ya siz 1.72 değilsiniz yada metre yanlış.. :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:57 ----------

utkan35 bunu beğendi.

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    S3 gorevini yapti tatli mobilden giriyorum mt ye hemde full site formatinda

Akın 3 santim kısayım senden ondandır

Biraz sündüreyim boyumu

Motosikleti
    Ben aldım ama pek girmiyorum Gene Mobil olarak, S3 Mini aldım Genel olarak güzel bundan sonra daha asagısı paklamaz ne yapıcam bilmiyorum

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Note 2 al eyer mobilden gireceksen

Motosikleti
    Alıntı Tİme_shİft42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Note 2 al eyer mobilden gireceksen
    Gerek yok la, Sen alırsın amma zevk de 1 yere kadar

Ziya10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 Fazer > CBR600RR
    Alıntı boga88 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynı sorunu bende yaşadım ve farı komple söktüm anahtarı kurtardım bu hareketi nasıl yaptım diye kendime hakaret bile ettim
    Anahtarı direksiyon kilidinin orda unutmayı diyorsun sanırım Motoru alalı 1 hafta oldu 3 kez orda unuttum anahtarı Motora oturuyorum direksiyonu açıyorum direk düzlüyorum direksiyonu sıkışıp kalıyo zar zor çıkıyo ordan anahtarı da yamulttum

Alıntı dcb86 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iki adet aldık 2.700 tl tıkırt peşin para, ankarada 3 bayiye eski şehirde 1 bayiye ve son olarak polatlıda ki bayiden aldık kimse 2500 tl düşmedi, bence dirft şu an tekel ürünü gibi, o paraya bu özellikte ve görünümde başka motor yok,

TATLIHIZ mesajı yanlış anladım kusura bakamsın dirft 2500 tl diye algıladım,
    Ben akraba fiyatı 2580 ye aldım yarısı peşin yarısı 10 taksit Sende biraz daha zorlasan 2650 ye filan rahat alırdın
    98' Honda CBR600 F3 Repsol

07' Fz6 Fazer -> 08' Cbr600 RR -> 98' Cbr600 F3

Motosikleti
    en pahalı ben mi aldım aranızda 2900 ruhsatsız plakasız

Ziya10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 Fazer > CBR600RR
    Alıntı ak1n adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    en pahalı ben mi aldım aranızda 2900 ruhsatsız plakasız
    Hiç mi pazarlık yapmadın Benim ruhsat plaka dahil 2900 ü bulmadı
    98' Honda CBR600 F3 Repsol

07' Fz6 Fazer -> 08' Cbr600 RR -> 98' Cbr600 F3

Motosikleti
    kahramanlarda vardı bide evin yakınında kahramanlardaki 2850 dedi evin yakınındaki 2900 yakın diye burdan aldım..

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:19 ----------

tuhsat dahil aşa yukarı 3300 cıvarına geldı senın hesaplamadıgın birşeyler var mesela ılk alınca 100 lıra verıyorsun belırlı bir sure zaman verıyorlar onları saymıyosun bilmem ne vergisi ben ekimde aldığım halde..

Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    orjinallerini ben alır almaz çıkartım 50 tl ye ciftini verem sana

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:47 ----------

1bugun biraz falz gezdim heralde 13 saat olmuş evden çıkalı 310 km yapmışım 2 kişi forumdan apche si olan bir arkadaşda vardı 3.5 a kadar onlada beraberdik acayıp toruldum bu arada tatlı hız dediğinide denedim sanırım benım motor sağlıksız patırdamıyor egzozu.. zaten rolantide 900 e ayarladım sağlıklı bir motor o rolantide çalışmaz napsam.. neyse çok yoruldum selenin dar olması uzun yolarda büyük sıkıntı hele denize girdikden sonra 7 8 saat üzerinde durunca kulanınca dahda sıkıntı.. bu arada 2 kişi benzın kmde 15.7 ye çıkdı şehirler arası tek ken 14.7 idi.. time senin içinde fotoraf çekdim ayağımın yere bastiğini gör diye birazdan koyarım ve tekrar denedım topk yerde tam dikken kıçımla sele arasında 3 cm felan var ben hala nası yetişmiyor boyunuz anlamadım ya ben uzadım bu yaşdan sonra ya siz 1.72 değilsiniz yada metre yanlış.. :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:57 ----------

http://k1306.hizliresim.com/1b/9/nxyyu.jpg

abi ben seni urlada görmüştüm mondial servisinden çeşmeden geliyordunuz motor ateşleme kesiyordu yeni buji aldın bende arkadaşın beyaz drifti getirmiştim servise

Motosikleti
    evet oro.. çoc.. servis 3 bin bakımında bujiyi değiştirmedi sonra orda bi honda bayinden ngk aldım mondialle arasında bayağa vardı iyi yurudum bu arada servise kadar getirdi motor ama devir güç nası düştü anlatamam bide 2 kişiyiz gene.. sora sora sadece hondaydı sanırım bayağa kaliteli motorlar vardı orda vardı 2 bine yaklaştı şimdi o bujiyle hala sıkıntı yok yanıma 5 lıralık bir buji aldım bide 13 lıraya buji anahtarı nekadar gitcek diye bakmak için şimdilik sıkıntı yok 3 bin felan giderse ngk danbaşka birşeye bakmam bidaha..

Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    evet oro.. çoc.. servis 3 bin bakımında bujiyi değiştirmedi sonra orda bi honda bayinden ngk aldım mondialle arasında bayağa vardı iyi yurudum bu arada servise kadar getirdi motor ama devir güç nası düştü anlatamam bide 2 kişiyiz gene.. sora sora sadece hondaydı sanırım bayağa kaliteli motorlar vardı orda vardı 2 bine yaklaştı şimdi o bujiyle hala sıkıntı yok yanıma 5 lıralık bir buji aldım bide 13 lıraya buji anahtarı nekadar gitcek diye bakmak için şimdilik sıkıntı yok 3 bin felan giderse ngk danbaşka birşeye bakmam bidaha..
    evet abi o servis de pahalı motosikletler tamir ediliyor 2 dükkan zaten izmirde bile öyle servis fazla yoktur ben gece 12 de gittim urla sanayiye öyle geçeyim dedim adam gece 12 de r6 tamir ediyordu bir sürü goldwingleri filan her türlü pahalı motosiklet war bide yan dükkanda war.... sen beni hatırladınmı ben sana dedim 30 bin km demi diye yanlış bakmışım 3bindeydı

Motosikleti
    evet abi o servis de pahalı motosikletler tamir ediliyor 2 dükkan zaten izmirde bile öyle servis fazla yoktur ben gece 12 de gittim urla sanayiye öyle geçeyim dedim adam gece 12 de r6 tamir ediyordu bir sürü goldwingleri filan her türlü pahalı motosiklet war bide yan dükkanda war.... sen beni hatırladınmı ben sana dedim 30 bin km demi diye yanlış bakmışım 3bindeydı
    hatırladım şimdi :D yok o desimetre demiştim yandaki rakımı sormuştum beyaz olan kısmı.. mondialdeki usta ne diyodu yok başka biryerde sorun vardır.. len bılıom ben bılmem mı motorumu servıs buji takmadı değiştir işte.. :D değiştirir değiştirmez sıkıntı kalmadı ustada suratsız tabi para alamadı için sanırım saolsun takmak ıcınde para istemedi yinede orda bikaç eşyamızı unutmuşuz afiyet şeker olsun ustaya
    senin ne sorunun vardı ?

Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    hatırladım şimdi :D yok o desimetre demiştim yandaki rakımı sormuştum beyaz olan kısmı.. mondialdeki usta ne diyodu yok başka biryerde sorun vardır.. len bılıom ben bılmem mı motorumu servıs buji takmadı değiştir işte.. :D değiştirir değiştirmez sıkıntı kalmadı ustada suratsız tabi para alamadı için sanırım saolsun takmak ıcınde para istemedi yinede orda bikaç eşyamızı unutmuşuz afiyet şeker olsun ustaya
    senin ne sorunun vardı ?
    uste hep öyle ya sorulara cevap vermiyor ben arkadaşın motoru bakıma getirmiştim ne eşyası unuttunuz ?

Motosikleti
    uste hep öyle ya sorulara cevap vermiyor ben arkadaşın motoru bakıma getirmiştim ne eşyası unuttunuz ?
    bimden kola piskevit felan :D o günde iyi gezmişdik çeşme alaçatı ılıca yolda birkaç yer.. meleğeme yanlış yaptım o günden sonra servise bakımında bujiyi bile değiştirmiyom en ucuz yağı koyduruyom parasını veriyom garanti için prosedürü yaptırıyorum sonra kaliteli bir yağ alıp değiştiriyom bujiyide kendim takmaya karar verdim bakalım nekadar götürcek bu buji ordan sonra değiştirmedim henuz şuan 5013 bindeyim..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 12 kullanıcı var. (0 üye ve 12 misafir)