Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 125 MH Drift Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    Alıntı belo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ybr esd demirinine dizim deydi ben ondan taktırmadım sende sorum yok sanırım
    1,83 boyum var bı sorun olmadı gayet rahat ve dizime yakın da değil durup kalkaerken bile değmiyor dizime..

ve dün bi led sinyal takımı gördüm takım olarak 80 tl ye satılıyor (metal baya ağır sağlam bişey ve çok büyük değil ama şimdilik biraz pahalı )

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...7412194/detay/

ilk resimdekine baktım ben aksesuvarcıda gayet guzel duruyor
    [COLOR="Black"][I][B]Hızlı Yaşa Genç Öl, Cesedin Yakışıklı Olsun.[/B][/I][/COLOR] :queen:
    facebook Mondial 125 MH Drift Grubu
    http://www.facebook.com/home.php?sk=group_184536781592864

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    belo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL DRİFT L
    benim boyuımda 1.83 ama benim dizime deydi herhalde oturuş pozisyonumuz farklı
    One Turk .. Against The World .. !!..
    elverengin@gmail.com

Motosikleti
    MONDİAL DRİFT L
    arkadaşlar motorumu çocugumun istegi üzerine otobot yaptım o artık optimusprime'ın motoru inşallah şimdide bu motoru robot yap demez

EverHarD* bunu beğendi.
    elverengin@gmail.com

Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    xD derse şaşırma allah bağışlasın kaç yaşında...
    [COLOR="Black"][I][B]Hızlı Yaşa Genç Öl, Cesedin Yakışıklı Olsun.[/B][/I][/COLOR] :queen:

Motosikleti
    MONDİAL DRİFT L
    altı yaşındada akıl buyuk
    elverengin@gmail.com

eray_uluyazı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '07 HONDA CBF 500 (adriana ;)
    Allah bağışlasın maşallah zehir bu zamandakiler yaaa :D
    KUL FANİDİR YOL MUKADDES, ELBET VERİLECEK BU SON NEFES,
    NE MAKAM KALICI NE HEVES,
    ORTA SAHADA TEK ADRES MANUEL FERNANDES

Motosikleti
    MONDİAL DRİFT L
    Valla zehir gibiler
    ben şimdiden valftir hidrolik pistondur plan projeye başlayayım olmazsa
    dun bakkala ekmek almaya gidelim oldu eee motorla gitmiyormuyuz dedi 100 mt deki bakkala gitmek için 2 km yol yaptık işin tuhafı ben çıkmaz sokagın sonunda oturuyorum bakkalda sokagın başında
    elverengin@gmail.com

Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    Valla zehir gibiler
    ben şimdiden valftir hidrolik pistondur plan projeye başlayayım olmazsa
    dun bakkala ekmek almaya gidelim oldu eee motorla gitmiyormuyuz dedi 100 mt deki bakkala gitmek için 2 km yol yaptık işin tuhafı ben çıkmaz sokagın sonunda oturuyorum bakkalda sokagın başında
    bu yaşlardaki çocukları kırmamak lazım allah bağışlasın

Motosikleti
    MONDİAL DRİFT L
    amin cümlemize
    yanlız ne iştir anlamadım lastikleri taktım takalı üçtür patlamaktan kurtuluyorum
    ilki bomboş yolda karşımdan minibüs geliyordu onu sollamaya bi tane mitsubishi başladı ama çok mesafe var bendesaga yanaştım tak bir anda mitsubishi sola döndü tabi ben fren korna takıldım peşine yakaladım baktım kadın agzımı bozmadan verdim veriştirdim
    ikincisi basmahanede bi tane ford transit sıkıştırdı gaza asıldım tak önümdeki araç durdu frenlere asıldım durdum lastiklerin freni harika kilitlenme yok iyi test oldu
    dünde girne caddesinde ne akla hismet salak salak yaptıkları demir plakalar var onların ustunde gidiyorum oldum olası tırsarım o plakalardan minibusun biri önümebir kırdı ben tabi fren demir plakalarda lastik tutmuyor tabi kayıyor adamı yine yakaladım usta sen ne yapıyorsun dedim adam binbir özür bana birde şu motorlara binmeyin diyor dedim dayı saçmalama sen dogu dürüst araç kullan şimdi yazlık mont ile pantolon bakmaya başladım sart oldu bayagı tırstım çünkü
    elverengin@gmail.com

Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    amin cümlemize
    yanlız ne iştir anlamadım lastikleri taktım takalı üçtür patlamaktan kurtuluyorum
    ilki bomboş yolda karşımdan minibüs geliyordu onu sollamaya bi tane mitsubishi başladı ama çok mesafe var bendesaga yanaştım tak bir anda mitsubishi sola döndü tabi ben fren korna takıldım peşine yakaladım baktım kadın agzımı bozmadan verdim veriştirdim
    ikincisi basmahanede bi tane ford transit sıkıştırdı gaza asıldım tak önümdeki araç durdu frenlere asıldım durdum lastiklerin freni harika kilitlenme yok iyi test oldu
    dünde girne caddesinde ne akla hismet salak salak yaptıkları demir plakalar var onların ustunde gidiyorum oldum olası tırsarım o plakalardan minibusun biri önümebir kırdı ben tabi fren demir plakalarda lastik tutmuyor tabi kayıyor adamı yine yakaladım usta sen ne yapıyorsun dedim adam binbir özür bana birde şu motorlara binmeyin diyor dedim dayı saçmalama sen dogu dürüst araç kullan şimdi yazlık mont ile pantolon bakmaya başladım sart oldu bayagı tırstım çünkü
    geçmiş olsun tedbiri bırakmamak lazım ben mont ve kask olmadan kesinlikle çıkmıyorum pantolana gelınce işe motosiklet pantolonuyla gelinmiyor boydan fermuarlı olan motosıklet pantolonlarına bakıyorum onlardan alacam bende..

Motosikleti
    MONDİAL DRİFT L
    dizlik kullanabilirsin ben bu monttan düşünüyorum
    http://www.aliexpress.com/product-gs...ck_to_detail_a
    elverengin@gmail.com

Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    içliği çıkan kışlıklardan alsan daha iyiolur 4 mevsim kullanırsın bence bu lınkınıverdıgın montu max 2. mevsım gıyersın gıbıme gelıyor kışın motor kullanmam dıyorsan yınede son bahar ve ılk bahar ıcın kışlık mont tavsiyemdir. 2 ay önce kışlık montla üşüyordum motor ustunde hemde mersinde :D

Motosikleti
    MONDİAL DRİFT L
    bende ixon var kışlıkmontum bu ayrıca heldin pantolonuda var
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...47119614/detay
    şimdi yazlık takım bakıyorum çoluk çombalak karşısına hep saglam çıkalım
    elverengin@gmail.com

Motosikleti
    mondial-125 mh drift
    Alıntı yalcin33 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    erenözgen bugun çağdaşkent tarafında gördüğüm mh ve üstündeki senmiydin kask ve motor seninkine çok benziyordu çok dikkat edemedim bide resimde farkettim sibop kapağın hareket halinde yanan led takmışsın mersinden mi internetten mi aldın güzel çalışıyormu :D ayaklıga alınca arka tekerdekini calıstırıp bı resım cekermısın yada vıdeo olursa guzel olur gercı bı ara mezitli eyüp gıda önünde gördüm motorunu (dolmuştaydım)
    yalçın daha yeni gördüm mesajını ,k. bakma .
    çetinkayanın oralarda toprak tic. var orda 3 tl :D
    sadece motoru çalıştırdığında ve çukura girdiğinde yanıyor
    benim akü 5 amperlik , 7 olsa takacam aslında biraz led de aküyü eritmek istemiyorum

Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    Alıntı erenozgen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yalçın daha yeni gördüm mesajını ,k. bakma .
    çetinkayanın oralarda toprak tic. var orda 3 tl :D
    sadece motoru çalıştırdığında ve çukura girdiğinde yanıyor
    benim akü 5 amperlik , 7 olsa takacam aslında biraz led de aküyü eritmek istemiyorum
    önemli değil eren pek online olmuyorsun heralde neden 5 amperlık akü takmışlar ki fabrıka cıkısı 7 amper bu arada akünün garantisi varmış erken ölürse garantiden yenisiyle değiştiriyorlarmış ben onu sordum ( alarm takacagım da sormustum kude problem cıkarsa dıye ) :D nasılsa garantısı var şimdi bide xenon taktırmayı planlıyorum bakalım nasıl olacak.

Motosikleti
    MONDİAL DRİFT L
    xenon on camı eritirmi aklıma takılan soru bu
    elverengin@gmail.com

Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    xenon on camı eritirmi aklıma takılan soru bu
    ben denemiş olacam ama sanmıyorum hareket halınde ruzgar carpacak bı yandan ısınsada bı yandan soguyacak kafa grenajı kucuk ama ampül ön farcamına çok ta yakın değil , hata stop lambalarına da 2 ad beyaz led stop takasım var ..

Motosikleti
    MONDİAL DRİFT L
    pıtır motora sordum xenon beyaz oldugu için yoldaki bozuklukları göstermiyormuş ben ondan takmadım sinyalde pek bir şey fark etmez ister kullan ister kullanma ben topcasedeki kırmızı camın içine hep fren için hemde normalda yanması için led takacagım can tatlı
    elverengin@gmail.com

Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    pıtır motora sordum xenon beyaz oldugu için yoldaki bozuklukları göstermiyormuş ben ondan takmadım sinyalde pek bir şey fark etmez ister kullan ister kullanma ben topcasedeki kırmızı camın içine hep fren için hemde normalda yanması için led takacagım can tatlı

dostum bilmiyorum ama ben dun aksam taktırdım takılır takılmaz deneme fırsatı buldum cunkı akşamdı zaten çukurlar konusunda sıkıntı yok farkedilirlik baya arttı bi sellektör atıyosun hop çekiliyor vatandaş ön cam da eski farın ısttıgı kadar ısınıyor pek bi fark yok yani 1 akşam 1 sabah kullandım ( bu sabah) fark acık gezdıgım ıcın sabah da süper farkedilirlik yani bence değer.

arka stopa gelınce ayak fren müşirini bi kontrol et frene sonuna kadar basınca sönüyor, hafif basınca yanıyor düzeltene kadar canım çıktı ( ön fren müşirinde sıkıntı yok ) arka fren lambasının içindeki led bağlantısını iptal edip kendin kırmızı şerit led döşersen de görünürlük baya artar...

Motosikleti
    MONDİAL DRİFT L
    fren musuru fazla çekine en sonda soner bendede olduda iki dk da hallettik sende neden uzun surdu ben xenon takacagıma lastik takmayı uygun gordum belki gece çok binmedigimden yada hep şehir içi bindigimdendir
    ledleride inşallah bu pazara yetiştirecegim bende farım açık geziyorum ama millet nato mermer nato kafa onu bile gormuyorlar
    elverengin@gmail.com

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 7 kullanıcı var. (0 üye ve 7 misafir)