Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Salcano Wolf125 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    tahsins - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj boxer 2015 + doblo safeline 1.3mjet 2012
    Alıntı gezginmotor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Alemsin Ahmet kilo vereceğine alıyorsun bu nasıl iştir sen bırak sporu yoksaaa Şaka biyana Ahmet hemen kilo vermiye başlamazsın sabır işi sabredicen...

@Tahsin: Kazasız belasız gidip gelmene sevindim

Bende ön tur camını ve topcaseyi söküp deneyeceğim düzde 85i geçmiyor...bu gün deneyeceğim sonucu yazarım kanımca ön tur camı etkiliyor topcasede azda olsa etkiliyor bakalım...
    abi sende camı sökmek farkedebilir ama ben camı söksemde farketmez, benim gövde cam kadar malum boyum 1.90

bu arada omuriliğimin sonunda kuyruk sokumumdaki kemik bütün gece fena ağrıdı. halende ağrıyor. sen uzun yoldan sonra ağrı çektinmi ?
    salcano wolf: 0 km (05.01.2013)...->....45.000km (13.01.2016) !...
    bajaj boxer: 0 km (13.01.2016)...->.... ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    erenaltun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Salcano Wolf 125 / 2009 Honda CBF 150
    Alıntı egelim 43 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yav arkadaş benim bu spor işine aklım ermedi bu gün üzerimde sauna eşofmanı 5 sabah işe giderken 5 akşam dönerken 10 km tempolu yürüyüş yaptım zibil gibi terledim akşam tartıya bi çıktım 300gram daha kilo almışım
    ahmet spor ile kilo veren kaç kişi yi gördün ama bak sadece spor ile veren altını çizerim sen spor yapma hem ye hem zayıflamak istersen sana bir tavsiye de bulunabilirim
    Salcano Motosiklet Facebook Sayfası : http://www.facebook.com/SalcanoMotosiklet
    Ramazan ALTUNIŞIK

salcano_7946 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    tahsın mangalı yakmıs ahmet abi..sen spor dıosun...
    KISMETTE NE VARSA;KAŞIKTA O ÇIKAR

rs_guven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Salcano Wolf
    Bende bir türlü kilo alamıyorum. Hep yemeğin düzensizliğinden olsa gerek. 1.66 boy, 59 kilo. Gören ilkokul öğrencisi zannediyor.
    Bazen çocuk muamelesi görmek pek hoş olmuyor. Tabi kendini çocuk gibi hissetmek güzel birşey.

egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    Alıntı adem80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    spor yapınca iştahın arttı ellaam
    Yok len efem iştah aynı

Alemsin Ahmet kilo vereceğine alıyorsun bu nasıl iştir sen bırak sporu yoksaaa Şaka biyana Ahmet hemen kilo vermiye başlamazsın sabır işi sabredicen...
    Vallaha bende anlamadım abi nasıl oldu bu iş Gerçi senin dediğinde doğru ben biraz acele ediyom herhalde daha dün 1 bu gün 2 (bile olmadı akşama yürücem inş.)

Alıntı tahsins adlı üyeden alıntı Mesajı göster

abi kalıcı kilo vermen için yıllar süren planlı bir diyet lazım. yeme alışkanlıklarının değişmesi lazım. midenin daralması lazım...

neyse ben mangala gidecem. sana kolay gelsin
    Mangal oy oy oy aha o dediğini ben yapamam yanlış anlama mangal yaparım diyeti kasdediyorum

Alıntı erenaltun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ahmet spor ile kilo veren kaç kişi yi gördün ama bak sadece spor ile veren altını çizerim sen spor yapma hem ye hem zayıflamak istersen sana bir tavsiye de bulunabilirim
    Ne güzel şeyler söylüyon sen öle hem yicez hem zayıflıcaz üstelik sporda yapmıcaz de bakalm tavsiyeni Ramazan

Alıntı salcano_7946 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tahsın mangalı yakmıs ahmet abi..sen spor dıosun...
    Aynen aga ya ben spor diom su gibi ter diom adam mangal dio

Alıntı rs_guven adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende bir türlü kilo alamıyorum. Hep yemeğin düzensizliğinden olsa gerek. 1.66 boy, 59 kilo. Gören ilkokul öğrencisi zannediyor.
    Bazen çocuk muamelesi görmek pek hoş olmuyor. Tabi kendini çocuk gibi hissetmek güzel birşey.
    Senin kilo almana gerek yok bence güven Boyuna göre yeterince kilolusun zaten Daha fazla kilo aldınmı ben gibi olursun (1.85 boy 105 kilo ) zarar yani bende senin oranına yani boyumun 10 altına inmeyi istiyorum (75 kilo hedef) sen benim 78 kilodaki halim gibisin keşke bende o orantıda kalsaydım
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

Motosikleti
    2011 Salcano Wolf
    Senin kilo almana gerek yok bence güven Boyuna göre yeterince kilolusun zaten Daha fazla kilo aldınmı ben gibi olursun (1.85 boy 105 kilo ) zarar yani bende senin oranına yani boyumun 10 altına inmeyi istiyorum (75 kilo hedef) sen benim 78 kilodaki halim gibisin keşke bende o orantıda kalsaydım
    Ben kilomdan memnunum da, eş dost çok sıska durduğumu söylüyor. İnşallah biran önce istediğin kiloya inersin.
    egelim 43 bunu beğendi.

Motosikleti
    hocam maşallah jokey gibisin. ybr rahat 140görür senin kilonda

Motosikleti
    2011 Salcano Wolf
    hocam maşallah jokey gibisin. ybr rahat 140görür senin kilonda
    Daha hiç tapa gaz gidebileceğim bir yola çıkamadım. Ilk fırsatta bir hız denemesi yapmayı düşünüyorum.
    Bakalım ybr 100'ü geçiyor mu? Geçmiyor mu?

abi sende camı sökmek farkedebilir ama ben camı söksemde farketmez, benim gövde cam kadar malum boyum 1.90

bu arada omuriliğimin sonunda kuyruk sokumumdaki kemik bütün gece fena ağrıdı. halende ağrıyor. sen uzun yoldan sonra ağrı çektinmi ?
    Tahsin uzun yoldan sonra ağrı çekmiyorum fakat kuvvetli lodos beni etkliyor eve geldiğimde ruh gibi oluyorum

Evet arkadaşlar motorun ön cam ve topcase söktüm.10/50 Castrol yağı denedim fena değil fakat daha önceki yağım Mobil racing 15/50 daha iyiydi...
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]

Yola çıktım youtube yükledim
    http://www.youtube.com/watch?v=nlbqwe1yYSs

Arkadaşlar ön tur camsız ve topcasesiz bir fark göremedim fakat rüzgar motoru daha az etkiliyor daha az savruluyor.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:46 ----------

Aslında trafikten iyi deneyemedim,bu arada görüntüler kötüde olsa bir motor kameram var markası Go Adil-1

Motosikleti
    2011 Salcano Wolf
    Tur camı aerodinamiği arttırdığı için rüzgardan daha az etkilenmesi gerekmez mi?
    Tur camı olmazsa zaten rüzgar insanın bedenine çarpacagı için, yine aynı rüzgara maruz kalacağız.

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    tahsin silindiri değiştirip tekrar açman lazım. İyi açılmamış. Rodajda zorlanmış gibi gözüküyor.

Tur camı aerodinamiği arttırdığı için rüzgardan daha az etkilenmesi gerekmez mi?
    Tur camı olmazsa zaten rüzgar insanın bedenine çarpacagı için, yine aynı rüzgara maruz kalacağız.
    Evet aslında aerodinamiği etkilediği için rüzgardan daha az etkilenmesi gerekli fakat ben hızda fark göremedim ama rüzgarın motoru sağa, sola savurması azaldı tur camı etkiliyor bana göre yelken etkisi yapıyor benim motorda...

Motosikleti

Bu yaz başı Akdeniz, Ege turumda ilk gün günde 550 km yol gitmeme rağmen hiç bi ağrı çekmedim Tahsin Senin oturuş pozisyonun yanlış olabilir bence
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

Motosikleti
    Alıntı adem80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tahsin silindiri değiştirip tekrar açman lazım. İyi açılmamış. Rodajda zorlanmış gibi gözüküyor.
    ne bileyim abi. rodaj modaj yapmadıkki. bastık gittik

Tahsin uzun yoldan sonra ağrı çekmiyorum fakat kuvvetli lodos beni etkliyor eve geldiğimde ruh gibi oluyorum

Evet arkadaşlar motorun ön cam ve topcase söktüm.10/50 Castrol yağı denedim fena değil fakat daha önceki yağım Mobil racing 15/50 daha iyiydi...
    http://<a href="http://imageshack.us...2/2av3.jpg</a>
    http://<a href="http://imageshack.us...4/2vb4.jpg</a>

Yola çıktım youtube yükledim
    http://www.youtube.com/watch?v=nlbqwe1yYSs

Arkadaşlar ön tur camsız ve topcasesiz bir fark göremedim fakat rüzgar motoru daha az etkiliyor daha az savruluyor.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:46 ----------

Aslında trafikten iyi deneyemedim,bu arada görüntüler kötüde olsa bir motor kameram var markası Go Adil-1
    ben tırların arkasından giderken çok savruluyorum. bir sağa bir sola. artık nasıl makinalarsa rüzgarları bile kötü

Daha hiç tapa gaz gidebileceğim bir yola çıkamadım. Ilk fırsatta bir hız denemesi yapmayı düşünüyorum.
    Bakalım ybr 100'ü geçiyor mu? Geçmiyor mu?
    valla o kiloyla direk 120 gider ybr söyliyeyim.

Bu yaz başı Akdeniz, Ege turumda ilk gün günde 550 km yol gitmeme rağmen hiç bi ağrı çekmedim Tahsin Senin oturuş pozisyonun yanlış olabilir bence
    abi selenin artçıya geçiş kısmındaki yükselti benim tam kemiğime geliyor. sanırım o geçiş omurgamı rahatsız etti. az önce bi tur attım. ağrı falan yapmadı. neyse hayırlısı

EnesBeyter - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SalcanoWolfS125 Memleketi:Mudurnu/Bolu
    Merhaba millet görmeyeli nasılsınız bayram dolayısıyla yoktum biraz.
    Karbon kaplama işine merak sardım bu sıra siperlik camına sinyale ve bazı ufak tefek yerlere yaptım aklıma geldikçe yapıyorum yarın resim koyarım.
    Cbf 'i de teslim ettim bugün dayıma. İyi bakmışsın diyo.(Bayramdan önce salcanoyla yıkayıp parlatmıştım)
    facebook.com/SalcanoMotosiklet

salcano_7946 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    kılo konusuluyor gene arkadaslar...an ıtı barıyle 144 kg lık bır bunye var burda
    KISMETTE NE VARSA;KAŞIKTA O ÇIKAR

Motosikleti
    2011 Salcano Wolf
    Alıntı salcano_7946 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kılo konusuluyor gene arkadaslar...an ıtı barıyle 144 kg lık bır bunye var burda
    Senin kiloyu duyunca kimse mesaj yazmamış abi.

Motosikleti
    Balina gelince orkinoslar ortalardan kaybolur gözükmezler pek güven

Murat 48/30 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano Wolf 11 (gri)
    İyi haftalar arkadaşlar,

alana satana cümleten hayırlı olsun.Perşembe gazlayıp Kuşadası/Güzelçamlı'ya gitmiştim bu sabah geri geldim mesaiye.Cuma sabahı ilk iş dombili kardeşimi alıp Aqua parka götürmek oldu.210 kg toplamda motora binince eski kasa chevrolet gibi yaylanmaya başladı, hatta bir ara 2 ye ayıracağız sandım En iyisi Ahmet Abi yi örnek alıp bizde spora başlamalıyız .Cumartesi sabah akrdeşimle denize girip, akşam yine Kuşadası merkeze gittim.Pazar'da Milli parka gidince tatili tamamlamış oldum kabaca.2saat 40 dk da gittiğim yolu 2 saatte dip gaz 95-100-105, inişlerde 110 gibi geldim geç kalma korkusu ile.Maşallah deyip tahtaya vurun Wolf taş gibi 480 km de yedeğe düştüm 20 km kala.Birazcık resim atalım kuru gürültü olmasın

Gece benzinlikte sigara molası(sigara içmiyorum ama mola keyifli)

Aqua Park

Gıllı şovv

Güzelçamlı tepesi, dağ suyu çesmesinin başında bir su içip biraz kangal okşadım, güzel esen yerler.

GErisi de milli parktan resimler, yüzüp durduk Var mı tatil gibisi yahu

Çamların arasında motor sürmek bambaşka bir deneyim bu da dip not
    egelim 43, ramizan83 ve gezginmotor bunu beğendiler.
    CB 125E(6000 km), Salcano Wolf 11(Gümüş Atmaca)
    Özgürlük çoğu kişilerce çok bilinmeyenli bir denklem iken, biz motorcuların ilk marşla birlikte hissetmeye başladığımız hazdır.(Murat KANAT 17.01.13 )

lubimaya54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaslar bizim motorun sol trafinda ayagimizi koydugumuz demiriin plastik burcu lazim bana biziki salak kopegin yuzunden dustum allahtan koruma demirini hemen taktirmisim..sadece demir cizildi ve o plastik parca yirtildi..nerden bulunur diger markalarinki uyarmi

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)