Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Salcano Wolf125 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    tahsins - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj boxer 2015 + doblo safeline 1.3mjet 2012
    geçmiş olsun adil abi
    başlığı takip ediyorum ama kaçırmışım. büyük birşey değildir inşallah
    salcano wolf: 0 km (05.01.2013)...->....45.000km (13.01.2016) !...
    bajaj boxer: 0 km (13.01.2016)...->.... ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı tahsins adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçmiş olsun adil abi
    başlığı takip ediyorum ama kaçırmışım. büyük birşey değildir inşallah
    Sağolasın Tahsin annem 4 sene çekmiş zamanında ırsi herhalde bende yakalandım 1 seneyi geçti ama bayağı düzelme var iyileşme dönemindeyim ama çok yıprattı beni...

Murat 48/30 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano Wolf 11 (gri)
    Adem abi millet ççatır çatır innazuma alıyor biz ne zaman Bileceğiz

Tekrarrdan geçmiş olsun adil abi

Motosikleti
    Alıntı gezginmotor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sağolasın Tahsin annem 4 sene çekmiş zamanında ırsi herhalde bende yakalandım 1 seneyi geçti ama bayağı düzelme var iyileşme dönemindeyim ama çok yıprattı beni...
    geçmiş olsun abi. sağlık herşeyden öte.

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    haftaya alıp alamayacağımı burada paylaşırım murat.

rapsy_09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Uzun bir aradan sonra tekrar merhaba arkadaşlar.Motoru satmam ve mesai saatlerimin sürekli değişmesinden dolayı pek foruma giremedim.Size 2 havadisim var.Birincisi 4 tekere geçiş yaptım ama yanına gene motor bakıyorum. 2.si bu yıl herşey istediğim gibi gitti hedeflediğim gibi Fırat Univ./Yazılım Müh. Bölümünü kazandım.Türkiyenin öbür ucu ama katlanıcaz Manisanın bir ilçesinde gri wolf S bulmuştum tam ona niyetleniyordum ama elazığ-manisa arası 1400 km olunca burdan motor almanın pek akıllıca birşey olmadığını fark ettim.İnş. oralarda denk gelir iyi birşeyde alır geçeriz.Foruma genel olarak şöyle bir baktım salcanodan yana sorun yaşayan yok anlaşılan.Yeni alan arkadaşlar hep ilan koymuş.Onlara bir tavsiyem var.Satmayın arkadaşlar.Ben ettim siz etmeyin Zamanında ahmet agam bana çok dedi gel etme satma diye biz macera aradık al sat takas et yaptık kâr ettik ama sezonda motorsuz kaldık :D :D Aklıma gelmişken
    Enes kardeşim sana da hayırlı olsun okulun.Bu ara tahsin abi sen son zamanlarda hiç sorun yazmamışsın ne iş ya senin motor insafa geldi kanımca

Böyle yazmaya devam edersem uzar gider.En iyisi kısa keselim herkeze selam olsun.
    ramizan83 bunu beğendi.

Alıntı Murat 48/30 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Adem abi millet ççatır çatır innazuma alıyor biz ne zaman Bileceğiz

Tekrarrdan geçmiş olsun adil abi
    Sağolasın Muradım İnazuma güzelde biraz tuzlu Murat

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:17 ----------

geçmiş olsun abi. sağlık herşeyden öte.
    SağolasınTahsin başına gelmeyince anlamıyor insan sağlık gibisi yok gerisi boş...

Motosikleti
    Alıntı rapsy_09 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Uzun bir aradan sonra tekrar merhaba arkadaşlar.Motoru satmam ve mesai saatlerimin sürekli değişmesinden dolayı pek foruma giremedim.Size 2 havadisim var.Birincisi 4 tekere geçiş yaptım ama yanına gene motor bakıyorum. 2.si bu yıl herşey istediğim gibi gitti hedeflediğim gibi Fırat Univ./Yazılım Müh. Bölümünü kazandım.Türkiyenin öbür ucu ama katlanıcaz Manisanın bir ilçesinde gri wolf S bulmuştum tam ona niyetleniyordum ama elazığ-manisa arası 1400 km olunca burdan motor almanın pek akıllıca birşey olmadığını fark ettim.İnş. oralarda denk gelir iyi birşeyde alır geçeriz.Foruma genel olarak şöyle bir baktım salcanodan yana sorun yaşayan yok anlaşılan.Yeni alan arkadaşlar hep ilan koymuş.Onlara bir tavsiyem var.Satmayın arkadaşlar.Ben ettim siz etmeyin Zamanında ahmet agam bana çok dedi gel etme satma diye biz macera aradık al sat takas et yaptık kâr ettik ama sezonda motorsuz kaldık :D :D Aklıma gelmişken
    Enes kardeşim sana da hayırlı olsun okulun.Bu ara tahsin abi sen son zamanlarda hiç sorun yazmamışsın ne iş ya senin motor insafa geldi kanımca

Böyle yazmaya devam edersem uzar gider.En iyisi kısa keselim herkeze selam olsun.
    meriç hayatını kurtarmışın kardeşim.
    hayırlı olsun kardeşim. süper bölüm. hem 4 yıllık hem bilgisayar falan süper. askerlikte 5 ay olacak sanırım. şahane. biraz uzak. ev tutarsın arkadaş ortamı falan. kızlar mızlar.
    ya bu yeni nesil akıllı yav. ben öss de barajı bile geçemedim. zati lise mezunuyum. liseyide hep kalarak geçtim. dönem sonunda hep babam gelip imza atardı. öyle geçerdim sınıfı.
    bana göre değil böyle şeyler
    motora gelince.. aslında motorda aslında hiç sorun yokmuş. ben acemiymişim be meriç. yoluna girdi şimdi.
    yarın 70km lik bir uzun yol yapacağız kocali-mt ile. bakalım ilk uzun yolum. helecanlıyım bayaa :=)

egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    Alıntı EnesBeyter adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkese merhaba
    ösym sonuçları açıklamış dün akşam; Kocaeli Makina Mühendisliği 2013 Allah'a şükür diyelim hedefler başkaydı ama gene istediğim yer sayılır.
    Artıkın kocaeli / umuttepedeyim
    @tahsin abi seneye sizin oralardayım. gelirim yanına
    Hayırlı olsun Enes başarılar

Aleykümselam Meriç sanada başarılar yeni memleketin hayırlı olsun Güneydoğu gezisi yaparken uğrayacağımız bi kapımız daha oldu işte ne güzel bu arada Kötaya yı D.P.Ü yü kazanan yokmu arkadaşlar ne güzel olurdu eğer olsaydı
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    Benim bölümüm makine bakım onarım.

EnesBeyter - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SalcanoWolfS125 Memleketi:Mudurnu/Bolu
    @ rs_guven, Pianoblack, adem80, Murat 48/30 ,egelim 43
    iyi dilekleriniz için teşekkür ederim inşallah hayırlısıyla mezun olmak nasip olur

maşallah çok güzel üniversite çok güzel bir bölüm. tebrikler
    bende yuvacıktayım, görüşurüz bol bol. gezi yaparız.
    sağolasın abi Motoru ilk sene getirmeyi düşünmüyorum ama ilerde kocaeliye alışınca gezi de yaparız inşallah.

eyvallah sağol senin bölüm de hayırlı olsun. Hayırlısıyla mezun olmak nasip olur inş
    facebook.com/SalcanoMotosiklet

salcano_7946 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    2-3 gundur foruma bakamadım.adil abi ve murat acil şifalar diliyorum her ikinizede,üniversıte ye gıdecek arkadaslarıda tebrık edıyorum.bugun ögleden sonra kısmetse kocaeli ye dogru gaz açacaz 3 motor.karamursel de ıftara katılmak var planda.
    hepınıze sevgıler saygılar kendınıze ıyı bakın.
    KISMETTE NE VARSA;KAŞIKTA O ÇIKAR

egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    Şimdiden hayırlı yolculuk İrfanıma çok selam söyleyin iyi baksın size senin arkadaşın Salcanoylamı gitcen

salcano_7946 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    şero kendı motoru ,yıne bı arkadas a aldırttıgımız kırmızı renk salco bende şu gönenden aldıgımız vardı ya halaogluna onunla cıkıcaz yola.şero telefon ettı gelıolarmıs bursaya gıtcez mont fılan alcaklar onlar hem tavaf etcek bursanın tarıhı ve turıstık yerlerını . 3 gıbıde karamursel ıstıkametıne yardırcaz nasıpse.3 salco grı,sıyah ve kırmızı...karacabeyden katılım bu yonde olacak.

yarın 70km lik bir uzun yol yapacağız kocali-mt ile. bakalım ilk uzun yolum. helecanlıyım bayaa :=)
    Hayırlı geziler Tahsin dün akşam göz atmıştım Kocaeli mt ye iftar için gezi zannedersem kazasız belasız yolun açık olsun

Mutlu iyi dileklerin için teşekkürler
    salcano_7946 ve tahsins bunu beğendiler.

Pianoblack - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Satıldı
    Alıntı salcano_7946 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şero kendı motoru ,yıne bı arkadas a aldırttıgımız kırmızı renk salco bende şu gönenden aldıgımız vardı ya halaogluna onunla cıkıcaz yola.şero telefon ettı gelıolarmıs bursaya gıtcez mont fılan alcaklar onlar hem tavaf etcek bursanın tarıhı ve turıstık yerlerını . 3 gıbıde karamursel ıstıkametıne yardırcaz nasıpse.3 salco grı,sıyah ve kırmızı...karacabeyden katılım bu yonde olacak.
    İyi yolculuklar Mutlu abi
    salcano_7946 bunu beğendi.

lubimaya54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Son duzlukteyim beyler drift le karsilastirirsak salcona nasil birde renk olarak wolf icin yeni renk olan beyazimi alayim kirmiziyimi..100 km hizla sabit gidilirmi

Murat 48/30 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano Wolf 11 (gri)
    yOL yapacak herkese hayırlı yolculuklar.Lubimaya rüzgar olmadan 100 ü rahat görürsün açıkçası bende drifti çok merak ediyorum, ilk fırsatta kullanmaya çalışacağım.Ama Drift cc gereği daha hızlı gider diye düşünüyorum konu hız ise eğer.
    CB 125E(6000 km), Salcano Wolf 11(Gümüş Atmaca)
    Özgürlük çoğu kişilerce çok bilinmeyenli bir denklem iken, biz motorcuların ilk marşla birlikte hissetmeye başladığımız hazdır.(Murat KANAT 17.01.13 )

lubimaya54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Salcona mi drift mi bayii haberrbekliyor delircem

EnesBeyter - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SalcanoWolfS125 Memleketi:Mudurnu/Bolu
    Rahatlık istiyosan Wolf hız diyosan Drift
    Wolf alacaksan beyaz al derim asil duruyor

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)