Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Salcano Wolf125 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Nissan Juke + Honda PCX
    Alıntı Pianoblack adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O değilde bu fiyata harbiden daha iyisi yok yalnız :D
    Dimi kardeşim ya çok güzel fiyat çektim ama kıymetini bilen yok satamazsak ehliyeti alınca buluşup resimlerle şenlendirelim forumu madem gitmiyo araçlar
    Mondial Loyal / Salcano Wolf / Motoran Karry / Regal Raptor 150 / Bajaj Discover 125 ST/ SYM Fiddle 2/ Honda Pcx 125 Motorsuz Araştırma İçerisinde

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Pianoblack - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Satıldı
    Alıntı boshaft adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dimi kardeşim ya çok güzel fiyat çektim ama kıymetini bilen yok satamazsak ehliyeti alınca buluşup resimlerle şenlendirelim forumu madem gitmiyo araçlar
    Aynen aynen. Ne zaman elinde oluyor senin ehliyet?

Motosikleti
    Nissan Juke + Honda PCX
    Aynen aynen. Ne zaman elinde oluyor senin ehliyet?
    bi aksilik çıkmaz bu hafta sonu sınava giricem sonra randevu kovalıycam.. yine bi 15-20 günü var gibi gözüküyor.
    Mondial Loyal / Salcano Wolf / Motoran Karry / Regal Raptor 150 / Bajaj Discover 125 ST/ SYM Fiddle 2/ Honda Pcx 125 Motorsuz Araştırma İçerisinde

egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    Onur senin motorun ilanı yokmu sahibindende

Motosikleti
    Satıldı
    Alıntı boshaft adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bi aksilik çıkmaz bu hafta sonu sınava giricem sonra randevu kovalıycam.. yine bi 15-20 günü var gibi gözüküyor.
    Abi randevu olayı da çok sıkıntılı. Bilgisayar başında gün kovalıyorsun resmen. Mesela 3 günlük randevu dolmuş gözükür. Ama sen arada kontrol et. Hani gece saat 12 de olsa kontrol et. Kontrol et ki arada iptal edilen randevular olur. Şak hemen yapıştırırsın araya. Birde sadece ikametgahın neredeyse o ilçe emniyetten alabiliyorsun. Tabii Mart ayından bu yana değişmediyse.

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:09 ----------

Alıntı egelim 43 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bi kampanya yapmıştır yine Onur. Muhtemelen ilan onay sürecindedir. Yada vazgeçti. Forumda başka bir konuda o mesajı vermişti

Murat 48/30 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano Wolf 11 (gri)
    Neden scooterle başlayacakken commuter aldım? Bugün birkez daha gördüm ki doğru karar almışım. Tam eve giderken bizim Apart Otel den çıkan Hollandalı bir kızımız çakılda bwsyi zaptedemeyip düşmüş bir geldim yerde eli ayağı kan. Motor devrik, kontağı kapatıp yarasını Yıkadıktan sonra çalıştığımız özel hastanede bir pansuman.wolf candır yav özelikle benim yolum çok bozuk daha çok anlaşılıyor. Hadin iyi geceler

egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    Alıntı Murat 48/30 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Neden scooterle başlayacakken commuter aldım? Bugün birkez daha gördüm ki doğru karar almışım. Tam eve giderken bizim Apart Otel den çıkan Hollandalı bir kızımız çakılda bwsyi zaptedemeyip düşmüş bir geldim yerde eli ayağı kan. Motor devrik, kontağı kapatıp yarasını Yıkadıktan sonra çalıştığımız özel hastanede bir pansuman.wolf candır yav özelikle benim yolum çok bozuk daha çok anlaşılıyor. Hadin iyi geceler
    Hayırlı işler Muradım Hollandalılar falan rast gele
    Murat 48/30 bunu beğendi.
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

Motosikleti
    Satıldı
    Alıntı Murat 48/30 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Scooter deneyimim yok ama tahmin ediyorum ki motosikletten alacağım zevki scooter dan alamayacam.

rs_guven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Salcano Wolf
    Hayırlı işler Muradım Hollandalılar falan rast gele
    Mübarek ayda girmeyin böyle konulara Hem gece gece imkanı olan var, olmayan var
    egelim 43 bunu beğendi.

Motosikleti
    Satıldı
    Ya Adem abiyi,Murat abiyi, Tahsin abiyi, Adil abiyi facebook tan ekleyecemde bulamıyorum. Bilen söylesin lütfen :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:28 ----------

Ya Adem abiyi,Murat abiyi, Tahsin abiyi, Adil abiyi facebook tan ekleyecemde bulamıyorum. Bilen söylesin lütfen :D
    Aha Adem abiyi buldum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:44 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:28 ----------

Aha Adem abiyi buldum.
    Murat abiyi de buldum :D

tahsins - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj boxer 2015 + doblo safeline 1.3mjet 2012

Aha Adem abiyi buldum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:44 ----------

Murat abiyi de buldum :D
    benim facebook hesabım yok. pek sıcak bakmıyorum. bukadar yaygın değilken açtığım bir hesabım vardı. ama kullanmıyorum onuda.
    en son mete_han ın spacy üstündeki resimlerine bakmak için kullanmıştım.
    salcano wolf: 0 km (05.01.2013)...->....45.000km (13.01.2016) !...
    bajaj boxer: 0 km (13.01.2016)...->.... ?

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    isteyen eklesin. alimadem1@hotmail.com

Motosikleti
    Nissan Juke + Honda PCX
    var var şimdi girmiştir hocam yayına güncellemiştim de

Telefon kamerasından deneme çekim yaptım ama image shack tan çalışmadı...

Motosikleti
    Satıldı
    Alıntı gezginmotor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Telefon kamerasından deneme çekim yaptım ama image shack tan çalışmadı...
    Ne çektin abi?

Motosikleti
    Salcano Wolf 11 (gri)
    Sırf sizin için scooter denemeleri yapıyorum

Pianoblack bunu beğendi.
    CB 125E(6000 km), Salcano Wolf 11(Gümüş Atmaca)
    Özgürlük çoğu kişilerce çok bilinmeyenli bir denklem iken, biz motorcuların ilk marşla birlikte hissetmeye başladığımız hazdır.(Murat KANAT 17.01.13 )

Motosikleti
    Nissan Juke + Honda PCX
    hemde en güzellerinden denemişin hocam ya like 200 mü 125 miydi..

Motosikleti
    Satıldı
    Şu Kymco'nun modellerine bi alışamadım. SYM ciyim ben

Motosikleti
    Salcano Wolf 11 (gri)
    125 like 2012 model.Bir bayan çalışanımız alacakmış ben denedim motoru birkaç gün beraber gidip geleceğiz refakat anlamında 2 motor.Düz kaymak alsfatta gidişi çok güzel, fakat bahsettiğimiz yol avrupada var.Kısaca çaycımız Aşkın abi ile yine her zamanki gibi eve gittik öğlen, o çok zıpladığından beğenmedi, alışmış wolfa bir kere ama ben beğendim eğlenceliydi .Plastik kalitesi çok güzel, frenleri iyi ivmelenmesi biraz tırt.Birde her seferinde 60 la gittiğim yolda bu 80 gösteriyor ama 60 civarı seyrettiğime eminim.Durduğunda titriyor giderken titreşim yok.Dİkkatimi çeken bir başka yönü kompresör olayı, gazı bırakınca boşa almış gibi gidiyor çakılmıyor motor freni yok yani.ben scooterda o kompresör olayına her ne kadar güvenli olsa da ayar oluyordum onu sevdim açıkçası.Birde kumandalar çok uzak benim uzun parmaklarım bile kornaya zor yetişirken hatun nasıl basacak.Dediğim gibi düz kaymakta güzel olurda ben şahsen buralarda bundan asla almam, 1 yıla dökülür.Wolf candır abi yorumlarım bu kadar.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:20 ----------

Yeni farkettim en sevdiğim T-şörtümü giymişim.Hippi özgürlük havasındayım her zamanki gibi.Wild waves Honululu bEach
    Pianoblack bunu beğendi.
    CB 125E(6000 km), Salcano Wolf 11(Gümüş Atmaca)
    Özgürlük çoğu kişilerce çok bilinmeyenli bir denklem iken, biz motorcuların ilk marşla birlikte hissetmeye başladığımız hazdır.(Murat KANAT 17.01.13 )

Motosikleti
    Satıldı
    Ya İzzet vardı. Noldu gözükmüyor hiç?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)