Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Salcano Wolf125 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Tsubasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Demir At
    adil abii, ne zman buluşuyoruz yada sen ne zaman geliceksin üsküdara 16 17 demiştin demi
    # motosikletle.blogspot

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı Murat 48/30 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Adem Abi Senin birader konacık ışıklara varmadan 140 la geçti beni.Işıklarda yakaladım 15 saniye lafladık.Kapışalımmı diyor kalkarkende
    sen ona benim selamımı söyle akıllı olsun bak fatih abi gelip seni tokat manyağı yaparmış de
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Motosikleti
    Demir At
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sen ona benim selamımı söyle akıllı olsun bak fatih abi gelip seni tokat manyağı yaparmış de
    yorumunu okudum başlıktaki, bu forumda pkklılar var banlamıyorlar..
    bu adamların bulundugu siteye bile girmek istemiyorum fatih..
    bu soysuz şerefsizler böyle dik dik konuşunca kendilerini bir cacık sanıyorlar..
    forumda admin varda, ne boka yarıyor onu anlamıyorum
    haojin2005 ve dftuzlu bunu beğendiler.
    # motosikletle.blogspot

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    Alıntı gezginmotor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Adem 2.vitesle çıktığın yeri 3.vitesle çıkmışsın bence gayet güzel ama dediğin gibi seninki arızalıysa bende denemeden iptal etmem...
    hep çıktığım bi rampaydı. İlk defa 3 le çıktım o rampayı. Hep 2 ye düşüyodu. Ama tesadüf olurmu, gerçekten % 5-10 gücü arttımı bilmem. Bana biraz daha güçlendi gibi geltdi. F54 dün ybr yi geçse yeter

Alıntı Tsubasa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    adil abii, ne zman buluşuyoruz yada sen ne zaman geliceksin üsküdara 16 17 demiştin demi
    14-15i demiştim yarın yani 14 ü kısmetse İstanbuldayım gideceğim yerde pc var yazarım gittiğim zaman buluşuruz ok..

rapsy_09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    evet haklısın ybr ile uzun yol yapılmıyor ben bi günde 810 km yaptım
    gerçekten inat etsem günde 1100 veya 1200 km yaparım ee bu kadar yolda uzun sayılmaz ne ki yani sakarya'dan artvin e gitmişim çok mu?
    Dostum kimsenin malına b.k attığımız yok.Wolfle kıyasladım.Dikkatli okursan o rahatlık yok diyorum.YBR den bir cacık olmaz uzun yola gitmez demiyorum.An itibari ile bende de ybr var markaya ayrı bir garezim falanda yok Umarım anlatabilmişimdir derdimi.

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    sen demezsen ben derim. Ybr den bi cacık olmaz hele fatihin ybr den salatalık bile olmaz rampada in arkasından itekle. O derece çekiş yok yani. Hatta rampada yüklü traktörler bile fatihin ybr nin yanından kasıla kasıla geçiyor

bu soysuz şerefsizler böyle dik dik konuşunca kendilerini bir cacık sanıyorlar..
    Tsubasa kardeşim daha bu sitede denk gelmedim ama 4-5 gün önce yazdığım başka bir sitede birisini uyardım doğru düzgün Türkçe yazsana diye sanane Türkçe yazmak zorundamıyım diye yazdı 2 dk geçmedi banlandı site bu konularda çok titiz burayı bilemeyeceğim...

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:30 ----------

Alıntı rapsy_09 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum kimsenin malına b.k attığımız yok.Wolfle kıyasladım.Dikkatli okursan o rahatlık yok diyorum.YBR den bir cacık olmaz uzun yola gitmez demiyorum.An itibari ile bende de ybr var markaya ayrı bir garezim falanda yok Umarım anlatabilmişimdir derdimi.
    Vayy Meriç daha öncede yazmıştım ama görmedin herhalde keyifler nasıl

rapsy_09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Allaha şükür seni sormalı.Sınav tarihi yaklaştıkça pek foruma girmiyorum.geriye dönük pek bakmıyorum.

Alıntı rapsy_09 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Allaha şükür seni sormalı.Sınav tarihi yaklaştıkça pek foruma girmiyorum.geriye dönük pek bakmıyorum.
    Sağolasın Meriç idare ediyoruz o zaman yeni motorun için yazdığımıda görmediğini farz ederek tekrar hayırlı olsun kazasız belasız kullanman dileğiyle ...

TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    Meric abinin motoru baska ya Bide ybr 120 yi gecmiyormus kim diyor Sahitlerimiz var
    Çözüm yolu var balansörlü çinli almak örnek su an kullandıgım drift , cbf 150 ye bile kafa tutabilirim titresimsizlik konusunda. Time Shift

Motosikleti
    Demir At
    Alıntı gezginmotor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    14-15i demiştim yarın yani 14 ü kısmetse İstanbuldayım gideceğim yerde pc var yazarım gittiğim zaman buluşuruz ok..
    adil abi benim yarın mektep var oraya gidicem akşam üstü dönerim üsküdara.
    sen işini halettiğinde yazışırsak buradan elini öpmeye gelebilirim
    # motosikletle.blogspot

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    Alıntı adem80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ÖNEMLİ KONU OKUYUN. SALCANO WOLF KATALİZATÖR, GERİ DÖNÜŞÜM HAKKINDA
    selam millet. Bilindiği üzere en çok yakan wolf bende. Katalizatör, geri dönüşüm kafamı kurcalıyodu. Kafam esti bugün kontrol edeyim bi dedim. Silindir üst kapaktan çıkan parmak kalınlığında boru var, deponun altında plastik boru geçiyo üstüne. Tam oradan söktüm. Aynı eksoz gibi hava çıkarıyor. Hatta eksozla aynı havayı veriyor. Aaa çalışıyo dedim geri taktım. O boru deponun altında bi mekanik kutunun içinde dolaşıp karburatörle silindir arasında hava geçiş borusu varya, oraya giriyor. Bu sefer ordan söktüm. Sökünce söktüğüm yerden hava alınca stop etti. Parmağımla orayı tıkayıp tekrar çalıştırdım. Söktüğüm boruyu kontrol ettim. Ne kadar gaza asılırsam asılayım ne hava nede başka bişey geliyor. Hatta o hortumun ağzını 2 kere tükürükledim, hortumun içine çekiyor. Peki burdan karburatör çıkışına hiç bişey vermiyosa ne işe yarıyor bu geri dönüşüm? Süs içinmi? Zaten çalıştığındanda şüpheliydim. O hortumu karburatör çıkışına tekrar taktım. Deponun altındakini geri söktüm. Patlak eksoz gibi sesi çıkıyor, gaz kesince patır patır ses çıkıyor. Zaten ilk söktügümde o borunun içi is doluydu. Sökünce gaza asılınca baya bi is attı. Şimdi böyle daha rahat çalışıyor, iyi gaz yiyor. Motor biraz daha rahatladı.
    Benim motorun geri dönüşümü bozuktuda onun içinmi çok kaçıp çok yakıyodu?
    Şimdi benim geri dönüşüm için fikirleriniz? Böylemı kullanayım? Napayım?
    o kadar çok soran vardıki katalizatör, geri dönüşüm iptalini, alın işte yaptım. Yakıt durumunu depoyu fulleyem, bitince yazarım.
    cesur509 bunu beğendi.

cesur509 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Çok yakında...
    Alıntı adem80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o kadar çok soran vardıki katalizatör, geri dönüşüm iptalini, alın işte yaptım. Yakıt durumunu depoyu fulleyem, bitince yazarım.
    Adem bende yapanlardan duymuştum , motorun gücünde hissedilir bir artış olduğunu , yalnız bunun sonucunda yakıtta da artma olduğunundan bahsetmişler
    Gül Dediğin Nedir Senin? Üç Beş Diken Biraz Yaprak, Ömür varya Ömür Çok Sevdiğin Üç Beş Nefes Sonra Toprak. . .

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    Alıntı cesur509 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Adem bende yapanlardan duymuştum , motorun gücünde hissedilir bir artış olduğunu , yalnız bunun sonucunda yakıtta da artma olduğunundan bahsetmişler
    benimki zaten tıkalıydı, işe yaramıyodu güç kaybından başka. Yakıt degişmez. Ama ölçecem bidaha.

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı TATLIHIZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Meric abinin motoru baska ya Bide ybr 120 yi gecmiyormus kim diyor Sahitlerimiz var
    sen adem abine sor ybr nin top speed ini o iyi bilir

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    sen adem abine sor ybr nin top speed ini o iyi bilir
    o senin top un speed miş. Neyin topu len? Gel gösterem ben sana topun speedini

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    bu forumda pkk yandaşı yok denecek kadar az da olsa var
    ama asıl sorun o değil iktidarın yaptığı yanlış veya doğru ne olursa olsun sonuna kadar savunan zihniyet asıl sorun

haojin2005 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 125 2006/Lada Samara 1500i 2001
    Aga bide karşılık verdiğin anda faşist damgası yiyorsun.Asıl faşist kendileri de...
    Bir insanın gerçek zenginliği, onun bu dünyada yaptığı iyilikleridir. (Hz. Muhammed(s.a.v))Bizim dinimiz, akla en uygun ve en doğal bir dindir. Ve ancak bu nedenledir ki son din olmuştur.(M.K.Atatürk)

NoVaRiX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Vaay, ilkkez bizim konuyu 2.sayfada gördüm!
    Hemen yukarı taşımalıyız..

Şimdi beyler, mont alıcam; yazlık.. Var mı tavsiyesi olan? Revit'e felan çok para bayılmak istemiyorum. Armode vardı bende, memnundum.
    Yine Armode bakabilirim ama başka tavsiyesi olan çıkar mı sizden? Prohel felan?
    ~ Bütün mesele yolda olmak... ~

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 8 kullanıcı var. (0 üye ve 8 misafir)