Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Salcano Wolf125 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    ben gidiom bu tatlıya cok para lazım.. 5500 falan..rüyamda nasıl biriktirem bakam görem 8 ay sonra benimsinn..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    Alıntı egelim 43 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Önemli olan parası değilki Ademcim sonuçta Fatih hangi titanı alsa derdi çıkıyo dert babasına döndü yazık çocuk 2 ayda
    ahmet abi nerdesin yav baksana adem bize kakaladı bozuk motoru ilk günden arıza verdi titanın mı var derdin var dediğin gibi benimde çektiğinm ne bu cglerden

neyse ben yatar siz yazın ben yarın cevapların bugün baya yoruldum mahvoldum desem yeridir iyi geceler
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

arkadaşlar motorum bulunmamakta salcano wolf çok öneriliyor.Ehliyetim var yıllardır araba kullanıyorum ama motor kullanmak istiyorum. İnternette sahibinden de çok iyi bir fiyat var bakarmısınız fiyat uygun geldi ne dersiniz bu araç wolf s midir acaba yoksa wolf mü

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...65447399/detay

pek bilgim yok acaba hangisidir nedir bilgi verin lütfen alınır mı bu motor

salcano_7946 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    benım motorda satılık arkadasım
    KISMETTE NE VARSA;KAŞIKTA O ÇIKAR

ramizan83 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speed150 mc150 kuba125-12d wolf125 yenidenMC-X
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...7296719/detay/
    larende bu ılanda aynı kışıye aıt ıkıncı elıne 2600 dıyıor... o motor ların ılan tarıhı gecen sene bu vakıtler verılmış arayıp sormak lazım hala duruyorlarmı dıye
    Bana göre en iyi Köpek: Isırmayan Köpek.

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    salcano nickli arkadaşımızında motoru temiz.larende arkadaşım wolf modeli o. S değil. Benimkinin aynısı. Aralarında pek fark yok zaten. Karar senin.

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:36 ----------

Alıntı fat280 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ahmet abi nerdesin yav baksana adem bize kakaladı bozuk motoru ilk günden arıza verdi titanın mı var derdin var dediğin gibi benimde çektiğinm ne bu cglerden

neyse ben yatar siz yazın ben yarın cevapların bugün baya yoruldum mahvoldum desem yeridir iyi geceler
    aldın canavarı konuşuyon tabı. Sen almasaydın ben ona sıfır sekman piston gömlek atacaktım 125 lik. Öyle binecektim. Artıkın senindir.

egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    Yörü be Adem asıl sen aldın canavarı ittirdin müzelik titanı Fatihe uğraşsın dursun şimdi gali
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

Motosikleti
    cbf 150
    bu bizim salcanoları tanıyan yok.bugun havanında guzel olusu benı cezbettı ve balıkesıre dogru bı gaz acayım dedım.yaylada dıye bı alısverıs merkezı var balıkesır gırısınde orda cay corba faslı 2 saat zaman gecırdıkten sonra donus yolu na gectım.(motorunun markasının ne oldugunu goremedıgım bı arkadas arkasında artcıda vardı ısıklardan kalkısta tektekere kaldırdı motorunu ve dıger ısıklara kadar o sekılde surdu suratı en az 100 kmh ıdı.yetısıpte goremedım motorunun ne marka oldugunu)donus ıstıkametınde yenıkoy cıvarında opet benzınlıgınde su ve ıhtıyac molası verdıgımd e motorun basında 2-3 kısı motoru ıncelerken buldum.ıclerınden 2 tanesınde ybr varmıs motorun ybr oldugunu sanmıslar.salcano yazısını nıye yapıstırdın orjınalını bozdun dedıler.hakıkaten bı haberler adamlar salcanonun varlıgından.anlattım hayretle dınledıler.nıhaetınde tesısten ayrıldıgımda aynadan baktıgımda ben gozden kaybolana dek baktılar ardımdan.bugunun sonucu olarak gıdıs donus 158km yol yapmısım havada boyle olur umarım bayramda bol bol gezerız.motorcu kardeslerım bu havaları ıyı degerlendırın derım artık son bu havalar.

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    satalım deseydinya arkadaşım. Belki talibi çıkardı.
    Ahmet abi duyanda harbiden müzelik motor verdiğimi zandedecek. Daha kız gibiydi. Jelatini üstünde duruyodu

Motosikleti
    cbf 150
    admlar afallamıs aten bıde satalım desem o aatte orada tutar bırı alır ugras bı daha.

Motosikleti
    Alıntı adem80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    satalım deseydinya arkadaşım. Belki talibi çıkardı.
    Ahmet abi duyanda harbiden müzelik motor verdiğimi zandedecek. Daha kız gibiydi. Jelatini üstünde duruyodu
    Müzelikti tabi az daha dursaydı sende ana sayfaya haber olarak çıkacaktı senin titan Adem
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    abi müzelik dediğin motor bodrumdan antalyaya sorunsuz gitti. Hemide sübap çubuklarının birinin arızalı olduğu halde. Ölüsü gider mübarek

Motosikleti
    Gider canım biz gitmez demiyoruz ki ama bu müzelik olmasını değiştirmezki (kızdınmı Adeeemm )

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    yok abi ne kızacam yahu.takılıyoz işte. Yebere kullanıyoz sonuçta

Motosikleti
    YBR den daha az paraya YBR den daha konforlu motor kullanıyoruz Ademcim

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    evet abi haklısın. Benim verdiğim titandan daha cüsseli ama daha komforlu

ramizan83 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speed150 mc150 kuba125-12d wolf125 yenidenMC-X
    fatihde şu senın tıtanın resmı yokmu atsana bır baksak harbıden muzelıkmıymış dıye
    Bana göre en iyi Köpek: Isırmayan Köpek.

TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    benden 2 yas kucuk 15 yasında muturr

fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    Alıntı adem80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    salcano nickli arkadaşımızında motoru temiz.larende arkadaşım wolf modeli o. S değil. Benimkinin aynısı. Aralarında pek fark yok zaten. Karar senin.

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:36 ----------

aldın canavarı konuşuyon tabı. Sen almasaydın ben ona sıfır sekman piston gömlek atacaktım 125 lik. Öyle binecektim. Artıkın senindir.
    abi sibob kafasını yemiş o vida sabah baktım korkum inş. sibob flan kesmez baya aşınma var yeni sibob kafası aldım bakalım inş. kurtarır sorunsuz bugün sabah baktım biraz yağ takviyesi yaptım eski kullanılmış yağlardan nasılsa yakıyor

Alıntı egelim 43 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yörü be Adem asıl sen aldın canavarı ittirdin müzelik titanı Fatihe uğraşsın dursun şimdi gali
    aynen abi başımıza deret aldık iyi mi kazıkladı bizi adem baba

Alıntı ramizan83 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fatihde şu senın tıtanın resmı yokmu atsana bır baksak harbıden muzelıkmıymış dıye
    akşama bir iki tane atarım abi

Alıntı larende adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar motorum bulunmamakta salcano wolf çok öneriliyor.Ehliyetim var yıllardır araba kullanıyorum ama motor kullanmak istiyorum. İnternette sahibinden de çok iyi bir fiyat var bakarmısınız fiyat uygun geldi ne dersiniz bu araç wolf s midir acaba yoksa wolf mü

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...65447399/detay

pek bilgim yok acaba hangisidir nedir bilgi verin lütfen alınır mı bu motor
    ben 2009 yılında buradan almıştım motoru ilan tarihi eski ama yayında olduğuna göre bence satıyor olabilir bu fiyata ben alırkende burası en ucuz veren yerdi elinde stokda baya varsa motor sürümden kazanmak için verir bu fiyata
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

erenaltun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Salcano Wolf 125 / 2009 Honda CBF 150
    Benim motora da müşteri çıktı bakalım bir kaç güne belli olacak 2400 tl ye alıcı ise direk satacağım 400 tl karım olacak neden satmayayım değil mi zaten bir ay sonra ikinci el fiyatlarında düşüş olacak düşürürüz bir tane 4325 km de almıştım şuan 5400 km de yağını da dün değiştirdim hayırlısı bir kaç güne satarsam yazarım ...
    Salcano Motosiklet Facebook Sayfası : http://www.facebook.com/SalcanoMotosiklet
    Ramazan ALTUNIŞIK

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 10 kullanıcı var. (0 üye ve 10 misafir)