Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Salcano Wolf125 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    sağolun arkadaşlar. Cumaya elimde olabilir motor. Artık buraya gönül rahatlığıyla yazarım.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Yamaha X-Max 250
    Alıntı bagdinli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Avatarımda Pardus simgesini kullanmamın nedeni tübitak tarafından geliştirilen yerli bir işletim sistemi olmasındandır. daha doğrusu yerli olması sebebiyle bu avatarı kullanma yoluna gittim. yani yerli bir araba ya da herhangi bir şey de avatarım olabilirdi...
    Artık kapatıldı proje galiba, bilginiz var mı?

fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    Alıntı adem80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sağolun arkadaşlar. Cumaya elimde olabilir motor. Artık buraya gönül rahatlığıyla yazarım.
    adem abi sen gönül rahatlığı ile yazcan biz yazamıcaz mı şimdi ?
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    fatihim olurmu öyle şey. Sen bu motorun ciğerini okudun. Mesela ben 2 titanıda satsam cg kullanıcılarına yardım etmeyeceğimmi? Hem ben öyle bazıları gibi sayfamı kıskanmam. Salcanosu olanda olmayanda yazabilir. Değerli arkadasım yanlış anladın galiba. Seni bu sayfanın başbakanı ilan ediyorum. Motorun olsun olmasın farketmez.

Motosikleti
    fatihim olurmu öyle şey. Sen bu motorun ciğerini okudun. Mesela ben 2 titanıda satsam cg kullanıcılarına yardım etmeyeceğimmi? Hem ben öyle bazıları gibi sayfamı kıskanmam. Salcanosu olanda olmayanda yazabilir. Değerli arkadasım yanlış anladın galiba. Seni bu sayfanın başbakanı ilan ediyorum. Motorun olsun olmasın farketmez.
    yok be abi takılıyorum foruma yasak mı var herkes istediği yere yazar aynen ben bütün salcanoculara yardım ederim olsada motorum olmasada zaten sana verince birşey olsa sen kime sorcan bana bende titana bir şey olsa kime sorcam sana herşey karşılıklı herkes bildiği lşeyleri paylaştıkca yardımlar çoğalır

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    çok doğru fatih. Bunun için burdayız zaten.bak ahmet abi nası girdi kanıma.bu arada gerçekten salcanocular çoğalıyor git gide.

Motosikleti
    çok doğru fatih. Bunun için burdayız zaten.bak ahmet abi nası girdi kanıma.bu arada gerçekten salcanocular çoğalıyor git gide.
    evet abi aynen yavaş yavaş çoğalıyor ve yakında ybr gibi tutulmaya başlayacak inş. ben alanyada 2009 yılında aldığımda tek tim benden başka salcanosu olan yoktu gören ybr nin yeni motoru mu diye soruyorlardı şuan 20 kadar rahat var belkide daha fazla ve git gide çoğalacak inş.

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    burlarda bikaç tane bende gördüm. Hatta kırmızı renkti. Pek görmemiştim kırmızısını.

Motosikleti
    burlarda bikaç tane bende gördüm. Hatta kırmızı renkti. Pek görmemiştim kırmızısını.
    artık orada salcano grubu kurarsın abi gezilere flan çıkarsınız

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    yok ben motoruna değer vermeyen adamlarla gezmem. İnanki sadece birader ve kayınçoyla gezerdik. Onlarda askerde. Kafa dengi adam yok. Binlerce motorcu, motora binen adam var bodrumda, ama 1 tanesi mt ye üye değil sizler gibi değerli adamlardan seçiyorum motorlu arkadaşlarımı. burdakiler ya barda, yada sahilde içki keyfi. Karışmam ama sevmem öyle içkili motor muhabetlerini. Veya kötü işler peşinde millet. Ne bileyim. Benim bodrumlu arkadaşım bile sayılıdır. Dışardan buraya gelipte beni tanıyanlar sen nasıl bodrumlusun? Hiç bodrumlulara benzemiyosun derler. Ben osmanlı torunuyum. Özentim yoktur. Neysem oyum. Sevgiler.
    hgdr bunu beğendi.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    len adem neden yalan konuşuyon neden bana kurduğun çilingir sofrasını söylemiyorsun hain
    evet adem gerçekten fırlama ege çocuğu değil saf anadolu insanı gibidir o yerde nasıl öyle kalmış hayret yani
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Tsubasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Demir At
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    len adem neden yalan konuşuyon neden bana kurduğun çilingir sofrasını söylemiyorsun hain
    evet adem gerçekten fırlama ege çocuğu değil saf anadolu insanı gibidir o yerde nasıl öyle kalmış hayret yani
    fatihle bana sofrayı hazırla geliyoz mayısa =)
    # motosikletle.blogspot

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    içmem, içenede karışmam. Sağol fatih. Fatih ben misafirime bakarım. Ne düşüncede olursa olsun farketmez. İçsede farketmez. Biz öcümüyüz yahu? İnsan olmak yeterlidir. Motorcu ları çok severım. Ama burda motorlu cok, motorcu ruhlu adam yok. Olsada az. Bodrum beni bozamaz. Anadolu insanı güzel, misafirperver insanlar. Dedem askerden dönüşte aydından bodruma yaya gelmiş. Akşam olupta kimin kapısını çaldıysa misafir etmişler.borcumuzu ödememiz lazım. Şimdi çadır taşırız motorla yola çıktığımız zaman. Gidin herhangi bi kapıyı çalın bakalım misafir edeceklermi?

Tsubasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Demir At
    fatih bak nasıl adem abi politikacı cevaplar veiyor =)
    abi seni anlıyorum ne demeye calıştıgını da biliyorum =)
    makarasına söylüyorum ben içelim sıcalım filan diye
    yoksa bende içmem =)
    bi içtim 600rrla ölüyodum az daha :D
    # motosikletle.blogspot

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    bakın yanlış anlamayın. Ben içene karışmam. Ama içmemde. İçen düşmanımda değildir. Misafirime iyi bakarım. Motoruna atlayan gelebilir. Mevlana ne demiş? Gel. Ne olursan ol genede gel. Bizim düşüncemiz budur. İnsan olana kapımız sonuna kadar açıktır. F54 fatihi misafir ettim. Fat280 de geliyor. Sırada egelim ahmet abim, tusubasa, izzet ve isteyen varsa gelebilir. Salcanoya biner gezeriz. Doğa gezisi olur, şehir gezisi olur farketmez.

Motosikleti
    yok ben motoruna değer vermeyen adamlarla gezmem. İnanki sadece birader ve kayınçoyla gezerdik. Onlarda askerde. Kafa dengi adam yok. Binlerce motorcu, motora binen adam var bodrumda, ama 1 tanesi mt ye üye değil sizler gibi değerli adamlardan seçiyorum motorlu arkadaşlarımı. burdakiler ya barda, yada sahilde içki keyfi. Karışmam ama sevmem öyle içkili motor muhabetlerini. Veya kötü işler peşinde millet. Ne bileyim. Benim bodrumlu arkadaşım bile sayılıdır. Dışardan buraya gelipte beni tanıyanlar sen nasıl bodrumlusun? Hiç bodrumlulara benzemiyosun derler. Ben osmanlı torunuyum. Özentim yoktur. Neysem oyum. Sevgiler.
    adem abi sen tam benlikmissin bende senin kafadanım ahmet abi bilir beni ben sigara içmem yanımda içenide sevmem tıkıyor çünkü içkiden de nefret ederim zaten bu içki yüzünden buradaki çoğu motorcu arkadaşlarla kampa gitmiyorum sebebi malum genelde bende tek takılıyorum buralarda

fatih abi neden öğle diyon ahmet abi ye sor bende alanyada bozulmayan insanlardan biriyim evden işe işten eve hiç alnya içinde gezmem ahmet abi senin yerinde olcam oooo neler neler yaparım deyordu ama bana ters işler

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    evet bende bodrum veya antalya da olsam varya off offf hiç sorma
    sende iyi bi kardeşim sin bakir kalmışsın o musubet yerde

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    len fatih sigarayı karıştırma ahmet abide fena yahu

Motosikleti
    evet bende bodrum veya antalya da olsam varya off offf hiç sorma
    sende iyi bi kardeşim sin bakir kalmışsın o musubet yerde
    aynen ama abi halimden memnunum ben herkes kendinden sorumlu demi

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı fat280 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynen ama abi halimden memnunum ben herkes kendinden sorumlu demi
    aman abicim sen sen ol kendi doğru bildiğinden şaşma her koyun kendi bacağından asılır
    ademi bacakları tartmaz ma haberin olsun 80 li adem

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 12 kullanıcı var. (0 üye ve 12 misafir)