Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Salcano Wolf125 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Tsubasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Demir At
    Alıntı egelim 43 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Adem iyi kötü ucuz bahalı ver gitsin artık titanı bence hiç uğraşma al bi salcano geç yerine "eskiye rağbet olsa bitpazarına nur yağardı" demiş atalarımız
    adem abi salcano alırsa
    15 sene de onu kullanır o yüzden almasın =) :D
    # motosikletle.blogspot

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    Alsın bi 15 yılda onu kullansın ama titana masraf etse 15 yıl daha kullanamaz
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    Alıntı egelim 43 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Adem iyi kötü ucuz bahalı ver gitsin artık titanı bence hiç uğraşma al bi salcano geç yerine "eskiye rağbet olsa bitpazarına nur yağardı" demiş atalarımız
    abi eksiği yok fazlası var. rampalarda ve kalkışta çok iyi. Haa bide fazladan kıpraşım var motorla uğraşmayı seviyorum abi. Dürtmeden duramıyom. Seviyom beee

Motosikleti
    Ne demişler "bırak bu işleri devlet su işleri" Ademcim titanı satsan bi salco alsan da motoru barmaklamaya ayıracağın zamanı yengemi alsan arkana bol bol gezerek kullansan fenamı olur yani
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    salcano alsam onuda barmaklamadan duramamki? şeytan dürtükleyip duruyo be abi huyum kurusun. Ama salcano da düşünmüyo değilim yani.

Motosikleti
    Anladım apaçilik ruhumda var diyosun yani ama az öncede dediğim gibi bırak bu işleri Ademcim -belki inkar edeceksin ama- yaşlanıyosun artık hem Salco alırsan barmaklamaya gerek duymazsınki sorunsuz motur neyini barmaklıcan

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    abi ben bulurum parmaklacak biyerler yaşlanıncamı alsam ne? Senin dediğin gibi?

Motosikleti
    Ufalda cebime gir len yaşlanıncaymış peeehhh "hayat 3 gündür dün yaşandı bitti yarın mechul öyleyse hayat bir gündür oda bu gündür" unutma bunu

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    abi sen kaç yaşında aldıysan bende o yaşta alcam desem? Gelelim gerçeklere. Elimde 2 faal durumda 3 tane titan var. Benimkini satamadım. Kayınçomunki daha 7 ay kadar bende. Bide salco alırsam vay halime. Batar giderim. Vergisiydi sigortasıydı, benziniydi yağıydı falan. Şu kayınço gelsin motorunu bi vereyim. Ondan sonra artık diyom. Şimdi 3 motora birden bakamam. Belimi büker.

Motosikleti
    Bende diyorumki kayınçonunki durakoysun kenarda -bendede kayınçonun opel astrası var kenarda duruyo mesela- koy sahibindene kendi motorlarını ucuz bahalı ne verirlerse bildin de ver geç al paranı eline ya sıfır ya temiz ikinci el al bi Salco bak keyfine benim yaşıma geldiğinde alırsın ama demek istediğim o ki neden daha önce almamışım dersin o yüzden dedim yani hayat bir gündür oda bu gündür deye

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    valla sahibinden e hiç ilan vermedim. Nasıl ilan verilir onuda bilmem.

Motosikleti
    Bir bilene sormalı yokmu çevrende anlayanı anlatır sana o siteye üye oluyorsun ilk önce sonrada ücretsiz ilan ver butonuna tıklıyorsun oradan seni yönlendiriyor site

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    ben pek anlamam abi o işlerden cepten verebilirmiyimki?

Motosikleti
    aksi gibi bende cepten anlamam Adem mesajı zor çekiyom

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    tamam abi bulcez bi çaresini

Motosikleti
    Tamam efem hadi eyi geceler yatar ben

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    fatih 32 bin km deki siyah antalyadan satılık salcano seninmi? Sahibindendeki? Bana kaça verirsin? ama bak peşin söyleyem almaya oralara kadar gelemem. Alıcı olsam bodruma getirirmisin? Bide plaka değiştirmek şartmı? O plakayla ruhsatı üstüme alamazmıyım? Daha ucuza gelir. Bi kıyak yap bakam şu arkadaşınada sevinsin garibim

---------- Mesajlar birleştirildi - 07:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 07:35 ----------

alınık salcano. Sahibinden temiz
    dur bide üye olmayanlardanda girip bakıp satılık salcanosu olan varsa cep 554 805 98 41
    lütfen aksama doğru 16 dan sonra arayınız. Önemli not.

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 07:47 ----------

fatih takas düşünürsen 96 yı sana çok çok uygun fiyata bırakırım. Üstünüde verırız yani sadece yağ yakıyo. Seninkinden biraz çok yakar piston büyük de ondan. 10 litreyle dip gaz 340-350 km gider. 90 la tın tın gidersen daha az yakar. Gerçekten baya baya ucuza bırakırım. Ama düşünürsen. Kestane kebap, acele cevap.

fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    Alıntı adem80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fatih 32 bin km deki siyah antalyadan satılık salcano seninmi? Sahibindendeki? Bana kaça verirsin? ama bak peşin söyleyem almaya oralara kadar gelemem. Alıcı olsam bodruma getirirmisin? Bide plaka değiştirmek şartmı? O plakayla ruhsatı üstüme alamazmıyım? Daha ucuza gelir. Bi kıyak yap bakam şu arkadaşınada sevinsin garibim

---------- Mesajlar birleştirildi - 07:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 07:35 ----------

alınık salcano. Sahibinden temiz
    dur bide üye olmayanlardanda girip bakıp satılık salcanosu olan varsa cep 554 805 98 41
    lütfen aksama doğru 16 dan sonra arayınız. Önemli not.

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 07:47 ----------

fatih takas düşünürsen 96 yı sana çok çok uygun fiyata bırakırım. Üstünüde verırız yani sadece yağ yakıyo. Seninkinden biraz çok yakar piston büyük de ondan. 10 litreyle dip gaz 340-350 km gider. 90 la tın tın gidersen daha az yakar. Gerçekten baya baya ucuza bırakırım. Ama düşünürsen. Kestane kebap, acele cevap.
    evet abi 32000 2009 model motor benim kardeşimin üzerinde ilanı mehmet çakal benimkince cg var neyse takas olur o konuda sıkıntın olmasın artık ticaret adamı olduk nasılsa ama getiririm motoru ondada sıkıntı yok sadece yol parasını alırım sonuçda ayağa hizmet plaka değişmesede olur sana kalmış o bu arada sen aç para istiyon hondaya kaporta orjinal değil mi seninkinin bana faceye resimlerini atsana abi yakından çekilmiş motorunun kaportasının burada onu satacam çünkü o yüzden

yağ yakmasına gelirsek motora silindir sekman atarız onda sorun yok ben gelir sizin orada değiştiri yola çıkarım yolda hem rodajı yapılmış olur
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

bagdinli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax 250
    yaw arkadaş işi bilmediğimizden tamircinin her dediğine inanıyoruz. motoru monte eden servis bin km. olunca sibob ayarı yapılacak demişti. ne diyosunuz götürmeyeyim mi yani motoru ?

fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    Alıntı bagdinli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yaw arkadaş işi bilmediğimizden tamircinin her dediğine inanıyoruz. motoru monte eden servis bin km. olunca sibob ayarı yapılacak demişti. ne diyosunuz götürmeyeyim mi yani motoru ?
    abi sakın ha motorda bir şey mi varda sibob ayarı yapacakmış bu servis ya kafa kırık milletin her dediğine inanma ustanın sibob ayarı öğle kolay bir ayar değildir ince işçilik ister sonra motorunun orjinal halini çok ararsın bence kurcalatma sakın yağını değiştir tamam
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 11 kullanıcı var. (0 üye ve 11 misafir)