Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Salcano Wolf125 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    Alıntı darkos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam arkadaşlar bende yani bi motor aldım salkano WOLF 125 yaklaşık 1 aydır takip edıyorum yazılarınızı zaten aldıgım motorda yabancının degıl onur erdemın motorunu aldım yani BOSTAFT motorunu aldım gayet memnunum bende mondial UAG125 vardı onu sattım bunu aldım sıfır tıtreşim var 5 yıldır takoza bınıyomusumda haberım yokımuş benım bi sorunum var direksiyonda nasıl anlatsam sankı motor direksiyonu takılıyor rahat degıl eskı motorum çok rahatdı nasıl desem sola çevırıyorum tepkıyı geç verıyor gıbı agır dönüyor önceki motorumda böle bi sıkıntım yoktu gayet çok rahatdı direksiyonu nereye çevırsem hemen dönüyodu bundaysa takılıyo gıbı bi yerlerı fazlamı sıkılı acaba pek anlamıyorum mtordan ama çabuk kaparım becerikliyim dir BU ARADA ADIM ÖZGÜR tardımlarınızı beklıyorum
    Öncelikle hayırlı olsun kazasız belasız iyi günlerde kullan Aramıza hoşgeldin Direksiyonun alt tarafındaki somun çokmu sıkı acaba biraz gevşet dene ön lastik havan az olabilir kontrol et Furş takımı bilyaları ezilmiş yada dağılmış olabilir kontrol ettir ustaya
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    salcano_7946 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    benım bıldıgım o motor ıfıra yakındır.kendı elımden gelmez dersen bı ustaya gostersen buyuk bı sıkıntısı olacagını zannetmıyorum.basıt bı sıkı somun vak a sı olabıır.
    KISMETTE NE VARSA;KAŞIKTA O ÇIKAR

Murat 48/30 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano Wolf 11 (gri)
    Alıntı adem80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    murat geldi sağolsun castrol power 1 -10w40 mı ney yağ getirmiş. Hafif bi titreme vardı o bile kalmadı. Castrol actevo vardı. Zaten o yağa hiç ısınamamıştım. Murat la bi ara kapışacaz
    HEr zaman abi

Arkadaşlar iyi haftalar cümleten,

Hiç merak etmeyin sezon bittikçe gezileri arttırıyoruz artık .Benim kilometre teli koptu artık sanırım,dün akşam 120 km gördüm rampa aşağı ne zamandır öten tel saldı kendini Arka balatayı da bitirmek üzereyim, freni yukarı kaldırdım arka yayda alan kalmadı iyice bitti.Kilometre teli ve arka balatayı almak istiyorum, birde o ringli zincir alasım var.Rialli de hangileri bizim motora olur bilemedim.Ybr arka balatası olur mu mesela? ya da km teli nasıl satılıyor hiç değişimini görmedim.
    ramizan83 bunu beğendi.
    CB 125E(6000 km), Salcano Wolf 11(Gümüş Atmaca)
    Özgürlük çoğu kişilerce çok bilinmeyenli bir denklem iken, biz motorcuların ilk marşla birlikte hissetmeye başladığımız hazdır.(Murat KANAT 17.01.13 )

tahsins - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj boxer 2015 + doblo safeline 1.3mjet 2012
    Alıntı Murat 48/30 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    HEr zaman abi

Hiç merak etmeyin sezon bittikçe gezileri arttırıyoruz artık .Benim kilometre teli koptu artık sanırım,dün akşam 120 km gördüm rampa aşağı ne zamandır öten tel saldı kendini Arka balatayı da bitirmek üzereyim, freni yukarı kaldırdım arka yayda alan kalmadı iyice bitti.Kilometre teli ve arka balatayı almak istiyorum, birde o ringli zincir alasım var.Rialli de hangileri bizim motora olur bilemedim.Ybr arka balatası olur mu mesela? ya da km teli nasıl satılıyor hiç değişimini görmedim.
    maalesef balata ve km teli ybr ile uyumsuz murat. ama ikisinede scooter larınki uyuyor.
    tecrubeyle sabit..

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:21 ----------

Alıntı darkos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam arkadaşlar bende yani bi motor aldım salkano WOLF 125 yaklaşık 1 aydır takip edıyorum yazılarınızı zaten aldıgım motorda yabancının degıl onur erdemın motorunu aldım yani BOSTAFT motorunu aldım gayet memnunum bende mondial UAG125 vardı onu sattım bunu aldım sıfır tıtreşim var 5 yıldır takoza bınıyomusumda haberım yokımuş benım bi sorunum var direksiyonda nasıl anlatsam sankı motor direksiyonu takılıyor rahat degıl eskı motorum çok rahatdı nasıl desem sola çevırıyorum tepkıyı geç verıyor gıbı agır dönüyor önceki motorumda böle bi sıkıntım yoktu gayet çok rahatdı direksiyonu nereye çevırsem hemen dönüyodu bundaysa takılıyo gıbı bi yerlerı fazlamı sıkılı acaba pek anlamıyorum mtordan ama çabuk kaparım becerikliyim dir BU ARADA ADIM ÖZGÜR tardımlarınızı beklıyorum
    hayırlı olsun kardeşim.
    bende mondial scootera bindiğimde benim oğlanın üçtekerlesine biner gibi olmuştum.
    oyuncak gibi birşeydi mondi.
    zamanla alışırsın. onur kardeşimiz vitesliye alışamadı, hiç kullanmadı o motoru.
    güle güle kullan. yaz şikayetlerini buraya. çözeriz forumca
    salcano wolf: 0 km (05.01.2013)...->....45.000km (13.01.2016) !...
    bajaj boxer: 0 km (13.01.2016)...->.... ?

Motosikleti
    Salcano Wolf 11 (gri)
    Alıntı tahsins adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    maalesef balata ve km teli ybr ile uyumsuz murat. ama ikisinede scooter larınki uyuyor.
    tecrubeyle sabit..[COLOR="Silver"]
    Peki abi ırmak pazarda var mıdır bu balata?
    Özgürlük çoğu kişilerce çok bilinmeyenli bir denklem iken, biz motorcuların ilk marşla birlikte hissetmeye başladığımız hazdır.(Murat KANAT 17.01.13 )

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    arka balata her tamırcide var murat.

Motosikleti
    Salcano Wolf 11 (gri)
    arka balata her tamırcide var murat.
    Ben tamirciden almak istemiyorum abi üstüne çok koyuyorlar.Birkaç şey almayı düşünüyordum bunu da aradan çıkartıverim dedim.Yoksa Aydın'da alıcam

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    tamam murat.

Motosikleti
    cbf 150
    tahsın nerlerdesın sen be kardesım.yoksun pıyasada.

Motosikleti
    Peki abi ırmak pazarda var mıdır bu balata?
    vardırda birbirlerine çok benziyorlar. tavsiye etmem almanı. ben 15tl ye almıştım. 10tlde takma parası verdim. 25tl ye değiştirdik. yeşil balata.
    9000km yapmışım ben yeni arka balatayla. geçen arka teker söküldüğünde arka balatayıda kontrol ettim. yeni gibi duruyordu. sanırım 100.000km falan gider. çok daha kalitelisi vardı keşke onu taktırsaydım. belki fren performansı daha iyi olurdu. bence en iyisini taktır. bitiremezsin çünkü..

Alıntı salcano_7946 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tahsın nerlerdesın sen be kardesım.yoksun pıyasada.
    bulardayım abi. pek giremiyorum foruma.cepten yazmak zor oluyor.

egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    HEr zaman abi

Arka balata YBR ninki ile aynı diye biliyorum ben benim motora YBR balatası diye alıp takmıştık sanki
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

Motosikleti
    salkano wolf
    cevaplarınız için teşekkür ederım AMA MAKİNE SÜPER daha rodajda 1000 km kadar 60 geçmiyorum ve artçı almıyorum ben en iyisi bi ustaya bakıtım

Motosikleti
    Alıntı egelim 43 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arka balata YBR ninki ile aynı diye biliyorum ben benim motora YBR balatası diye alıp takmıştık sanki
    abi ybrnin bile 3 farklı tip balatası var. 3 üde uymuyor. benzeselerde.
    150cc scooter ların fren aksamı var wolfte. önbalata arka balata km teli scooter ile uyumlu. ilginç

Motosikleti
    Salcano Wolf 11 (gri)
    bilgilendirme için teşekkürler abi, bende Serkan abimin yanına öyle muhabbete gitmiştim, 1 aydır nasıl yaparım dediğim mercekli tek led ufaklıkları Serkan abinin verdiği gaz ile taktık.
    Ufaklık boyundan büyük iş yaptı ve sevdiğim gibi zarif durdu.Serkan abininde ellerine sağlık 5 dk da şipşak foto gibi ben bile öğrenemedim birşey
    Uzunları da yaktınmıydı makine kör oluyor.

Motosikleti
    cbf 150
    murat mavılı kırmızılı led taktıraydın pavyon gıbı olacakmıs varya....super olmus begenmedın fılan ama memnun kalacaksın sanırım.
    Murat 48/30 bunu beğendi.

Motosikleti
    Salcano Wolf 11 (gri)
    Bende öyle dedim birlamba daha olsa yürüyen randevu evi olacak

gazo0202 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 BMW 1.16d
    Forumun bu bölümünde usta çok birşey soracaktım

http://www.feyizoglu.com/100-80-17-on-Lastik-Pilot-Sporty_47442.html#0

Bu lastiği arka lastik olarak kullansam acaba sıkıntı olur mu ?

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    Alıntı gazo0202 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Forumun bu bölümünde usta çok birşey soracaktım

http://www.feyizoglu.com/100-80-17-on-Lastik-Pilot-Sporty_47442.html#0

Bu lastiği arka lastik olarak kullansam acaba sıkıntı olur mu ?
    olmaz çünkü bizimkiler 18 cant. 17 numara küçük gelir canta uymaz. 90/90-18 arka, 2.75-18 ön taktırman lazım.

gazo0202 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 BMW 1.16d
    olmaz çünkü bizimkiler 18 cant. 17 numara küçük gelir canta uymaz. 90/90-18 arka, 2.75-18 ön taktırman lazım.
    Benim motorum rks titanic 150 benim motorda arka teker 17 numara uymasına uyuyorda hani ön teker yazıyor sorun olur mu performansı düşer mi diye soruyorum ?
    Belki ön teker olduğu için arkaya takılmaz ama arka teker modeline baktım desenleri aynı hatta senin söylediklerinle bile aynı

Motosikleti
    Salcano Wolf 11 (gri)
    Yahu gençlik nerlerdesiniz.Giriyorum giriyorum yazan yok.Dün yaptığımız far o kadar keyiflendirdi ki eve gider gitmez resim attım bir detay yazmamışım.üç beş sayfa geride mercekli led sis farı sipariş etmiştim, ama 2 sini toplasan bendeki alt takım kadar büyük değildi Kazık yemiş hissi ile nasıl yaparız nasıl yaparız diye düşünüyordum.Sisin montaj yerinin olmaması da cabası, halbuki alırken resimde vardı.Serkan abi kendi sislerini bahçe hortumunun kelepçesi ile yapınca zihnimde canlandı.Çantada bulunan korna takma levhalarını bu işte kullanmaya karar verdim.Levhanın bir ucunu far ile lekepçe arasına iyice sıkıştırdım, kelepçenin fazlasını kırdım.Dİğer ucunu da sinyalin altında bulunan vidaya taktım.Bariz bir uydurma görüntü oldu ama masrafsız oldu.Serkan Abinin önerisi üzerine 3,5 tl ye oje aldım ve boyadım ve kelepçe sıkma yerlerinin içeri doğru çevirdim, bu şekilde görüntü daha orjinal bir hal almış oldu.Serkan abiden rica ettim parka bağladık ve tanesinin 1 watt çekmesi de cabası.Bir de park farını beyaz yapıp fara pasta cila attıkmıydı üffff

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)