Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Salcano Wolf125 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    salcano_7946 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    ıyı kar ile verdık arabayıda arabasz kaldık.motor ısınde ayın 20 sıne kadar muamma surecek sanırım.bakalım neye karar kılıcaz.degelı goruslerınızde onemlı tabı.
    KISMETTE NE VARSA;KAŞIKTA O ÇIKAR

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    Aga eninde sonunda sana bi motor lazım değilmi 20 gün çok muammaya bırakma sezonun son günleride olsa değerlendir bence

salcano_7946 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    ya nasıp bakalım
    KISMETTE NE VARSA;KAŞIKTA O ÇIKAR

Merhaba arkadaslar cumeten herkesin bayrami mubarek olsun.. Arkadslar bende 0 wolf alarak araniza katilmis bulunuyorum.. Motorda benim ilk izlenimim saglam ve oturakli motora benziyor yalniz vites gecislerinde biraz zorluk cekiyorum tabi bunda benimde acemi olmamin faktorude var.. Benim tecrubeli arkadaslardan ilk kullanim icin oneri ve tavsiyelrini bekliyorum..

lubimaya54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Wallahi gecensene 0 km ibiza aldim yok abi motorsuz olmuyor hepsinin yeri ayri.motoru aldim daha 100 kmde onunda yarisini kayınpeder yapti..amayinede motor baska biseyy

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:34 ----------

Alıntı gurbuz29 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaslar cumeten herkesin bayrami mubarek olsun.. Arkadslar bende 0 wolf alarak araniza katilmis bulunuyorum.. Motorda benim ilk izlenimim saglam ve oturakli motora benziyor yalniz vites gecislerinde biraz zorluk cekiyorum tabi bunda benimde acemi olmamin faktorude var.. Benim tecrubeli arkadaslardan ilk kullanim icin oneri ve tavsiyelrini bekliyorum..
    Hayirli olsun arkadasim bende yeni aldim..beraber eskitiriz artik viteslere zamanla aliscan..suan rodajda fazla zorlama yeter
    Motosiklet bir tutkudur..vazgecilmez

Tskler insallah kazasiz belasiz eksitiriz..4000 deviri gecmemeye calisiyorum sanirim tavsiyeler bu yonde...

lubimaya54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tskler insallah kazasiz belasiz eksitiriz..4000 deviri gecmemeye calisiyorum sanirim tavsiyeler bu yonde...
    Ewet rodaj isi sabir isi
    Motosiklet bir tutkudur..vazgecilmez

Alıntı salcano_7946 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yaklasık 15 gun once aldıgım toyota corolla eco 99 model aracımı bayramın 2.gunu cok ıyı bır kar ıle ogle saatlerınde satmıs bulunuyorum.(9250+700 alım satım sıgorta yag degısımı dahıl) (sattıgım fıyat 11500tl)paramı nakıt olarak aldım arabayıda teslım ettım.satıs ptesı gunu gerceklesecek.
    bakalım nasıpte varsa corolla yada mazda dusunuyorum araba olarak.
    kısmetımızde ne varsa kasıgımızdanda o cıksın ınsallah.
    Hayırlı olsun daha iyileri nasip olsun

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:39 ----------

Bir arkadaşa Akçayda kampyeri ve pansiyon ücretlerini sordum,kamping olmadığını pansiyon fiyatlarının 100,150 tl olduğunu söyledi neymiş bu Akçay kardeşimEgeye,Akdenize giderim

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:44 ----------

[QUOTE=gurbuz29;3120749]Merhaba arkadaslar cumeten herkesin bayrami mubarek olsun.. Arkadslar bende 0 wolf alarak araniza katilmis bulunuyorum.. Motorda benim ilk izlenimim saglam ve oturakli motora benziyor yalniz vites gecislerinde biraz zorluk cekiyorum tabi bunda benimde acemi olmamin faktorude var.. Benim tecrubeli arkadaslardan ilk kullanim icin oneri ve tavsiyelrini bekliyorum..[/QUOTE

Hayırlı olsun. İlk 200km zorlama çok dik rampa çıkma 2kişi binme...

ramazan06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 apache 150 rtr
    plaka masrafı fialn kaça mal oldu salcano wolf

Motosikleti
    Hayırlı olsun güle güle kullan Rodajda çok fazla sıkıştırma ve aynı vitesle uzun süre sabit gitme zamanla sen motora motorda sana alışacak ve vitesler pamuk gibi olacaktır göreceksin İlk 500 kmde yağını değiştirmeyi ihmal etme 1000 km sonra yani 1500 de tekrar değiştir yağını ve kaliteli (castrol 10/50 yada 10/40) yağ kullanmaya çalış
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

tskler arkadslar... ucerlerdeden 2800 aldim 12 taksit plaka ruhsati kendim yapacam paztesi bakalim kaca malolacak.. su an tek problem km ve hiz gostergesi cslismiyor heralde soketlerini takmamislar...

Motosikleti
    Gürbüz hangi şehirdesin Bu Salcano servislerinin genelinde var galiba eksik yada kusurlu montaj Tahsin ve Gezgin motor Adil abide sıkıntı çekmişti sanırım ilk montaj esnasında sen iyisimi iyi bir motosiklet ustasına götür sağını solunu iyi bi gözden geçirt (frenlerini tekerlek civatalarını debriyajını v.s ) bir hata varsa garantiyi bozmak istemezsen müdahele ettirme servise götür söyle yapsınlar yok garantiyle işim olmaz dersen o usta halletsin eksikleri
    wampaa bunu beğendi.

erenaltun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Salcano Wolf 125 / 2009 Honda CBF 150
    Alıntı salcano_7946 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yaklasık 15 gun once aldıgım toyota corolla eco 99 model aracımı bayramın 2.gunu cok ıyı bır kar ıle ogle saatlerınde satmıs bulunuyorum.(9250+700 alım satım sıgorta yag degısımı dahıl) (sattıgım fıyat 11500tl)paramı nakıt olarak aldım arabayıda teslım ettım.satıs ptesı gunu gerceklesecek.
    bakalım nasıpte varsa corolla yada mazda dusunuyorum araba olarak.
    kısmetımızde ne varsa kasıgımızdanda o cıksın ınsallah.

hayırlıs olsun mutlu .

hayırlı olsun Allah kaza bela vermesin, Ahmet'in deeiğini unutma.
    Salcano Motosiklet Facebook Sayfası : http://www.facebook.com/SalcanoMotosiklet
    Ramazan ALTUNIŞIK

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    arkadaşlar ramazan ayı girmeden önce fullediğim depom bugün yedeğe düştü 440 km de. Ful şehir içi, hep artçılı ve 4cü 5 inci vitesleri pek görmeden. Oruçla zaten hiç gezemedim. Bugün 60 tl benzin aldım. 12.23 lt. Dolmadı. Km yi gene yazdım. Habire ölçüyorum yav.

tahsins - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj boxer 2015 + doblo safeline 1.3mjet 2012
    nihayet bayram gezmemizi tamamlamış durumdayıım.
    420km arabamla. (izmit-silivri gidiş geliş)
    350km de motorumla gezdim. (izmit-bozüyük gidiş geliş)
    yani bu bayram paraları mazota benzine verdik

yanıma sadece elektrikli pompa , lastik tamir sıvım , lastik fitili ve buji ve lokması aldım.
    ve bugün saat 17 de çıktım evden. benzincide depoyu fulleyip kmyi sıfırladım. lastik havalarını kontrol ettim.
    ondan sonra acelem olduğundan hiç durmadan 175km tapagaz bozüyüke kadar devam ettim amacım motorun sınırlarını öğrenmekti ama motorun sınırı yokmuş benim sınırım varmış maşalllah gidiyor kerata
    175km sonra motordan indiğimde g.tümde belime doğru acayip bir sızı ve kollarımda felaket bir sızlama vardı. ama 5 dakikada geçti
    neyse düğünede tam zamanında yetiştim. amcoluna takımızı taktım. akrabaları gördük.
    1 saat kadar durup saat 21 gibi çıktım dönüş yoluna. havada karanlık. gene hiçdurmadan tapagaz adapazarına kadar geldim. sonra izmite sapıp uzuntarlaya kadar gene tapagaz geldim. ama oda ne. bir trafik bir trafik. izmite kadar full. (20km tamamiyle araç trafiği var ve kaza falanda yok. yoğunluk ) tabi ben emniyet şeridinde gazladım. bilmiyorum araçlar ne yapmıştır

neyse gelince eve en son benzini fullediğimde sıfırladığım km 350 olmuştu. dile kolay 350 km tapagaz gitmişim
    tekrar depoyu fulledim. 12.910lt benzin aldı.
    yani devamlı tapagaz gidince salco 100kmde 3.6lt yaktı.
    hızımda düzde 80 inişlerde 95 yokuşlarda 70-75 civarındaydı.
    salcano wolf: 0 km (05.01.2013)...->....45.000km (13.01.2016) !...
    bajaj boxer: 0 km (13.01.2016)...->.... ?

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    ben düzde sabit tapagaz gittiğimde 100 km ve üzeri, tapagaz derken her türlü tapagaz, düzde, rampa aşa, rampa yukarı ve hep artçılı, 2.9 litreyi hiç geçemedim. Tahsin seninki bi rekor. Hem gitmiyor, hem içiyor. Dost acı söylermiş kusura bakma. Motoru aldı alalı ölçerim, 2.9 u geçemedim. Bi çok kez 135 km leri görmeme rağmen. İnişte nasıl 95? Ben artçımla 100 stabil gidebiliyorum düzde?

Motosikleti
    Yav arkadaş benim bu spor işine aklım ermedi bu gün üzerimde sauna eşofmanı 5 sabah işe giderken 5 akşam dönerken 10 km tempolu yürüyüş yaptım zibil gibi terledim akşam tartıya bi çıktım 300gram daha kilo almışım
    wampaa bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    spor yapınca iştahın arttı ellaam

tahsins - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj boxer 2015 + doblo safeline 1.3mjet 2012
    Alıntı adem80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben düzde sabit tapagaz gittiğimde 100 km ve üzeri, tapagaz derken her türlü tapagaz, düzde, rampa aşa, rampa yukarı ve hep artçılı, 2.9 litreyi hiç geçemedim. Tahsin seninki bi rekor. Hem gitmiyor, hem içiyor. Dost acı söylermiş kusura bakma. Motoru aldı alalı ölçerim, 2.9 u geçemedim. Bi çok kez 135 km leri görmeme rağmen. İnişte nasıl 95? Ben artçımla 100 stabil gidebiliyorum düzde?
    ne bileyim abi. var bir ayarsızlık. hava filtresi yeni, buji yeni, yağ yeni.
    düzde 80~85 gitti. yokuşaşağı 90~97 civarında gitti.
    yokuş çıkarkende 70~75e kadar düşüyor.

hiçdurmadan tapagaz.

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:42 ----------

Alıntı egelim 43 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yav arkadaş benim bu spor işine aklım ermedi bu gün üzerimde sauna eşofmanı 5 sabah işe giderken 5 akşam dönerken 10 km tempolu yürüyüş yaptım zibil gibi terledim akşam tartıya bi çıktım 300gram daha kilo almışım
    abi kalıcı kilo vermen için yıllar süren planlı bir diyet lazım. yeme alışkanlıklarının değişmesi lazım. midenin daralması lazım...

neyse ben mangala gidecem. sana kolay gelsin
    salcano_7946 ve wampaa bunu beğendiler.
    salcano wolf: 0 km (05.01.2013)...->....45.000km (13.01.2016) !...
    bajaj boxer: 0 km (13.01.2016)...->.... ?

Alıntı egelim 43 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Alemsin Ahmet kilo vereceğine alıyorsun bu nasıl iştir sen bırak sporu yoksaaa Şaka biyana Ahmet hemen kilo vermiye başlamazsın sabır işi sabredicen...

@Tahsin: Kazasız belasız gidip gelmene sevindim

Bende ön tur camını ve topcaseyi söküp deneyeceğim düzde 85i geçmiyor...bu gün deneyeceğim sonucu yazarım kanımca ön tur camı etkiliyor topcasede azda olsa etkiliyor bakalım...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)