Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Salcano Wolf125 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Nissan Juke + Honda PCX
    Direksiyonu gecmisim 10 15 gune alicam ins ehliyeti.. bizim motorlari bagajina atabilecemiz bir arac varmi hangilerine nasil sigar partner tepee tarzi araclar olur mi acaba ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    rs_guven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Salcano Wolf
    Alıntı boshaft adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Direksiyonu gecmisim 10 15 gune alicam ins ehliyeti.. bizim motorlari bagajina atabilecemiz bir arac varmi hangilerine nasil sigar partner tepee tarzi araclar olur mi acaba ?
    Hayırlı olsun direksiyon sınavınız. Hayırdır motosikleti nereye taşıyorsunuz?

Pianoblack - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Satıldı
    Gözün aydın Onur

Motosikleti
    Nissan Juke + Honda PCX
    Tesekkurler , sagolun motoru tasimayacagimda tatillere giderken hem araba hem motor tarzi yapayim diye arabayi degistirip motora uygun hale getirmeyi dusunuyorum eger bu doblo tarzi araclar uyarsa deneme sansim olmadi ama belki uygulamis olan vardir diyerek bi sorayim dedim

Motosikleti
    2011 Salcano Wolf
    Bu da benim esd'nin resimleri.

Son resimde göründüğü gibi egzoz herhangi bir noktadan şaseye bağlı değil. Bu yüzden de biraz sallanıyor.
    Benim eski prince'de egzoz iki yerden şaseye bağlıydı. Acaba bu titremiyor diye bağlama gereği mi görmediler?

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    Alıntı rs_guven adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.hizliresimyukle.com/image...8/05/03JQU.jpg

http://www.hizliresimyukle.com/image...8/05/T2F4w.jpg

http://www.hizliresimyukle.com/image...08/05/4m2Q.jpg

Son resimde göründüğü gibi egzoz herhangi bir noktadan şaseye bağlı değil. Bu yüzden de biraz sallanıyor.
    Benim eski prince'de egzoz iki yerden şaseye bağlıydı. Acaba bu titremiyor diye bağlama gereği mi görmediler?
    hayırlı uğurlu olsun arkadaşım. Allah kaza bela vermesin. Güzel motor. Hayrını gör.

salcano_7946 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    hayırlı ugurlu olsun kardesım ıyı gunlerde kullan.aynı bunun mavısınde var benım arkadasımda vereyım dıyo kullan bakalımda nasıl memnun kalırsan alalım bızde,
    rasim_16 bunu beğendi.
    KISMETTE NE VARSA;KAŞIKTA O ÇIKAR

Alıntı salcano_7946 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    adl abiden ses soluk yok....ADIL ABI SES VER.OPLAR SALCOCULARI BASKIN AGELIRIZ BAK.HASTAYIM DIYODUN KORKUTMA MLLETİ.murat tan da ses seda yok....pazar gunune yoruyoruz ama haber edın arkadasar....
    Cümleten selamlar.Sağol Mutlu hasta falan değilim bilgisayarın açma kapama düğmesi bozulmuş kendi kendine açılıp kapanıyodu sonunda çöktü neyse harddiski söküp başka bilgisayarda tamir ettim taktım, açma kapama düğmesini iptal ettim kablo bağladım kısa devre açıyorum pc yi

@ rs_güven:Tekrar hayırlı olsun,yalnız egzozun şaseye bağlı olması lazım o şekilde egzozun bloğa bağlantılarında arıza çıkartır...

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    elveda.....

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio

artçı ayak koyma yerine bağlı daha ne olsun o bağlantı da gayet yeterli yeni motorun hayırlı olsun
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

salcano_7946 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    Alıntı adem80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    elveda.....
    vedayı anladımda adem kıme nıye kısmınıda acarsan....
    KISMETTE NE VARSA;KAŞIKTA O ÇIKAR

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    mutlu mt ye siyaset bölümü açıldıktan sonra ne kadar kendimi kassamda dayanamayıp yazıveriyorum. Bu ay yanlış hatırlamıyosam 3 uyarı aldım. Hep konu dışı gündem siyaset bölümünden. Demin bikaç saat öncede bi uyarı aldım. Banlanmayı göze alarak daha ağır şeyler yazdım. Ama ne hikmetse msj larım silindi gene ama ban almadım. Ban alacağımı düşùnerek elveda dedim.yani motosiklet ve paylaşımlarda bi sorun yok. Ama gündem ve siyaset bölümü beni benden çıkarıyor. Motosiklet forumunda ne işi var siyasetin? Yani yakında ban alırsam bu yüzden olacak. Bugün olmaması hayret.mt de siyasetten nefret ediyorum.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    adem sende bazen saçma sapan şeyler yazıyorsun ben olsam seni siteden atarım
    hatta sitenin önünden bile geçirmem
    salcano_7946 bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    bu siteyi motosiklet sitesi sanmıştım ben fatihim. Madem siyaset ve gündem bölümü açıldı, fikirlerimi yazamazmıyım yani? Benim fikirlerim değişik olabilir. Tahammülsüzlüğe gerek yok. Veya hep aynı tarafta olmak zorundamıyım?
    EnesBeyter ve salcano_7946 bunu beğendiler.

EnesBeyter - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SalcanoWolfS125 Memleketi:Mudurnu/Bolu
    Tesekkurler , sagolun motoru tasimayacagimda tatillere giderken hem araba hem motor tarzi yapayim diye arabayi degistirip motora uygun hale getirmeyi dusunuyorum eger bu doblo tarzi araclar uyarsa deneme sansim olmadi ama belki uygulamis olan vardir diyerek bi sorayim dedim
    Connect'e sığıyor Salcano bizzat denendi Arka koltuğu yatırıyosun hafif çapraz şekilde sığıyor. İstanbuldan Düzceye getirmiştik motoru yeni alınca.

Bu da benim esd'nin resimleri....
    Hayırlı olsun hocam esd. egzoz normal salcanoda da ayaklıktan bağlı
    facebook.com/SalcanoMotosiklet

tahsins - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj boxer 2015 + doblo safeline 1.3mjet 2012
    valla benim arabaya sığar gibi geliyor ama. indirmek bindirmek için rampa lazım. zor olur. arka koltuğu katlamak lazım. bide araç sahibinin pek yanaşacağı birşey değil. ki bende zorunlu haller dışında arabamda motor taşıyacağımı hiç sanmam. kulağa hiç hoş gelmiyor benzini akar , yağı bulaşır. aman aman

hayırlı olsun. güzel motora benziyor. egsoz şaseye biryerlerden bağlı olması lazım. yoksa boğazdan keser atar hepi topu iki tane civatası var çünkü..
    ybr başlığı ölüdür. burda paylaşırsınız deneyimlerinizi. ilk soru benden gelsin. sabah yada gündüz jikle istiyormu ilk marşta ? ve motor ısıtmazsan tekleme yapıyor mu ?

Alıntı gezginmotor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cümleten selamlar.Sağol Mutlu hasta falan değilim bilgisayarın açma kapama düğmesi bozulmuş kendi kendine açılıp kapanıyodu sonunda çöktü neyse harddiski söküp başka bilgisayarda tamir ettim taktım, açma kapama düğmesini iptal ettim kablo bağladım kısa devre açıyorum pc yi

@ rs_güven:Tekrar hayırlı olsun,yalnız egzozun şaseye bağlı olması lazım o şekilde egzozun bloğa bağlantılarında arıza çıkartır...
    benimde öyle abi. resetten açıp kapıyorum bilgisayarı. benimki çocuk için önlem (idi). benden görünce öğrenmiş.

mutlu mt ye siyaset bölümü açıldıktan sonra ne kadar kendimi kassamda dayanamayıp yazıveriyorum. Bu ay yanlış hatırlamıyosam 3 uyarı aldım. Hep konu dışı gündem siyaset bölümünden. Demin bikaç saat öncede bi uyarı aldım. Banlanmayı göze alarak daha ağır şeyler yazdım. Ama ne hikmetse msj larım silindi gene ama ban almadım. Ban alacağımı düşùnerek elveda dedim.yani motosiklet ve paylaşımlarda bi sorun yok. Ama gündem ve siyaset bölümü beni benden çıkarıyor. Motosiklet forumunda ne işi var siyasetin? Yani yakında ban alırsam bu yüzden olacak. Bugün olmaması hayret.mt de siyasetten nefret ediyorum.
    abi sen bizim sitenin medar-ı iftiharısın. reyting yapan adamsın. seni atamazlar en fazla 3 gün banlarlar.
    salcano wolf: 0 km (05.01.2013)...->....45.000km (13.01.2016) !...
    bajaj boxer: 0 km (13.01.2016)...->.... ?

Motosikleti
    2011 Salcano Wolf
    hayırlı uğurlu olsun arkadaşım. Allah kaza bela vermesin. Güzel motor. Hayrını gör.
    Alıntı salcano_7946 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı ugurlu olsun kardesım ıyı gunlerde kullan.aynı bunun mavısınde var benım arkadasımda vereyım dıyo kullan bakalımda nasıl memnun kalırsan alalım bızde,
    Alıntı gezginmotor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    artçı ayak koyma yerine bağlı daha ne olsun o bağlantı da gayet yeterli yeni motorun hayırlı olsun
    Alıntı EnesBeyter adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun hocam esd. egzoz normal salcanoda da ayaklıktan bağlı
    Bütün iyi dilekleriniz için teşekkür ederim. Daha iyisi, güzeli size kısmet olur inşAllah.
    Ben egzozun ayaklıga bağlı olduğunu fark edemedim. Şu an işler biraz yoğun, bayram tatilinde, yarım saatten fazla kullanarak ilk izlenimlerimi buradan paylaşırım.
    Ilk ve en büyük fark, bence frenler.

tahsins - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj boxer 2015 + doblo safeline 1.3mjet 2012
    bu bayram 340km lik uzun yol yapacağım. hadi hayırlısı..

Uploaded with ImageShack.us
    salcano wolf: 0 km (05.01.2013)...->....45.000km (13.01.2016) !...
    bajaj boxer: 0 km (13.01.2016)...->.... ?

Motosikleti
    2011 Salcano Wolf
    Alıntı tahsins adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun. güzel motora benziyor. egsoz şaseye biryerlerden bağlı olması lazım. yoksa boğazdan keser atar hepi topu iki tane civatası var çünkü..
    ybr başlığı ölüdür. burda paylaşırsınız deneyimlerinizi. ilk soru benden gelsin. sabah yada gündüz jikle istiyormu ilk marşta ? ve motor ısıtmazsan tekleme yapıyor mu ?
    Çok teşekkür ederim. Dün ilk iki çalıştırmada stop etti. Rolantisi biraz düşüktü. Eve geldikten sonra rolantisini 1400-1500 civarına çıkardım.
    Akşam iki üç sefer çalıştırdım. Stop etmedi. Yinede sabah tekrar tecrübe eder, burdan paylaşırım.
    Şimdilik tek problem vites göstergesi ve topuk kısmı olmayan vites kolu. Ilk defa vites göstergesi olmayan motosiklet sürüyorum. Alışacagız artık.
    Bu arada makine 2011 modelmiş, 15.500 km civarında. Arkadaş sadece yaz aylarında kullanıyormuş. Km o yüzden düşük.
    Kışın kullanılmadığı için akü çok zayıf. Su ilave edip şarj etmek falan gerekiyor herhalde.

egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    Hayırlısı olsun hakkında dediğin arabaların hepsinin panel van olanlarına rahat sığar Mercedes Vito ya sığmıştı benim motor Alanyadan gelirken eve 10 kım kala benzinimiz bittiğinde sağolsun siyah bir Vitoyla Bursalı bi yardımsever motorcu (sonradan sohbet esnasında öğrendik motorcu olduğunu hatta Bursa endurodanmış kendisi) durup arkaya motorla beni öne (arka koltuğada) kendi ailesinin yanına bizim hanımı alıp getirmişti bizi

Bende sevmiyorum daralıyorum resmen siyaset formuna girince yazmamaya hatta oraya girmemeye gayret ediyorum sanada tavsiye ederim Adem

Alıntı tahsins adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu bayram 340km lik uzun yol yapacağım. hadi hayırlısı..

http://img600.imageshack.us/img600/8409/b3yd.jpg

Uploaded with ImageShack.us
    Tahsin burnumun dibine kadar geliyon be aga Bozüyük-Kötaya arası 65 km vaktin fırsatın olursa sen 340 değilde 405 km yapıp banada uğrasana ben geleyim sırf senle tanışmak için dicem ama bayramda ful çalışıyorum imkanın olursa beklerim

Çok teşekkür ederim. Dün ilk iki çalıştırmada stop etti. Rolantisi biraz düşüktü. Eve geldikten sonra rolantisini 1400-1500 civarına çıkardım.
    Akşam iki üç sefer çalıştırdım. Stop etmedi. Yinede sabah tekrar tecrübe eder, burdan paylaşırım.
    Şimdilik tek problem vites göstergesi ve topuk kısmı olmayan vites kolu. Ilk defa vites göstergesi olmayan motosiklet sürüyorum. Alışacagız artık.
    Bu arada makine 2011 modelmiş, 15.500 km civarında. Arkadaş sadece yaz aylarında kullanıyormuş. Km o yüzden düşük.
    Kışın kullanılmadığı için akü çok zayıf. Su ilave edip şarj etmek falan gerekiyor herhalde.
    Dostum hayırlı olsun motosikletin güle güle iyi günlerde kazasız belasız kullan inş.

Benimde aküyle başım dertte artık farları yaktığım anda stop eder oldu motor
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 9 kullanıcı var. (0 üye ve 9 misafir)