Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Salcano Wolf125 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    tahsins - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj boxer 2015 + doblo safeline 1.3mjet 2012
    Alıntı Murat 48/30 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun Tahsin Baba, bende 46 almayı düşünüyorum benim çanta çok emanet duruyor düşecek bir gün.
    32 lt bile bayaa büyük. 48 lt den ben tırstım.uzun yolda rüzgarı yiyince motorun dengesini bozabilir. söyliyeyim. orta boy birşeyler bakmak lazım.

Alıntı EnesBeyter adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tahsin abi hayırlı olsun maxem iyidir, sağlamdır,ucuzdur ama sök-tak olayı olmuyor işte ls2 kask sığmıyor bide
    Maxem kutu da kullanmıştım zamanında salko'ya yakışıyor o da
    http://img100.imageshack.us/img100/6...0324163924.jpg
    kesinlikle

Alıntı Pianoblack adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Topcase candır. Gerçi ruhsata işletme muhabbetleri varda. Eğer polis çevirirse öğrenci ayağına yatarım. Gerçi yalan değil öğrenciyiz :D Gerçi 3 yıldan fazla araba kullanıyorum sadece 2 kere polis çevirdi :D
    ticariler için geçerli dedi polis.ama belli olmaz polis isterse yazar cezayı.

Motorunu garanti dışı bırakıp bakımını kendi yapan arkadaş var mı acaba merak ettim?
    hepimiz

Aslında ufak tefek şeylerin videosu olsa güzel olur. Hani buji değişimi, hava filtresi değişimi. Gerçi basit şeyler bunlar ama bilmeyene zor işte. Motorun garantisi olunca insan garantisini bozmak istemiyor doğrusu. Garanti diye bir şey olmasa aslında ufak tefek şeyleri kendimiz yaparız. Başımız sıkıştığında servise gideriz.
    bizim motorların garantisi sıkıntılı kardeşim. yamaha hondanın bile sıkıntılıyken.
    bence kendin kurcalayarak en güzel öğrenirsin. motorun sağındaki kapak var yıldız tornavida ilesökülür. açınca bir kapak daha var. onun çevresindeki civatalarıda sök filtre çıkar ortaya. temizle değiştir. doğrusu ben halen orjinal hava filtresini kullanıyorum. sadece arada bir hava tutuyorum.
    yaz buraya sıkıntını biz tüyoları veririz sana. kafan rahat olsun

Alıntı gezginmotor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben varım Alpay,0 aldım garantiyi sildimzerre güvenmem servislere...

Murat güzel fikir,çekelim wolfün parça ve bakım videolarını...
    kesinlikle doğru abi
    salcano wolf: 0 km (05.01.2013)...->....45.000km (13.01.2016) !...
    bajaj boxer: 0 km (13.01.2016)...->.... ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Pianoblack - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Satıldı
    Tahsin abi o sağdaki kapağı sökünce aküye de ulaşmış oluyor muyuz?

Tahsin yeni almışsın topcaseyi hayırlı olsun demeyi unutmuşumhayırlı uğurlu bol gezilerde kullan
    Alpay aklıma geldi Tahsinin video değil fotoları var wolf'le ilgili debriyaj balatası ve debriyaj teli değişimi forumda arat bulursun...
    Sağ tarafta hava filtresi,sol tarafta akü var.

Motosikleti
    Satıldı
    Tahsin abi yeni almışsın demek, hayırlı uğurlu olsun. Bende 45 lt. liğini kullanıyorum aynı ürünün. Abi dünya kadar şey alıyor içine. Tam kask+mont+eldiven+dizlik. Hepsini sığdırıyorum. 32 lt ye de mont hariç hepsi sığar diye tahmin ediyorum. Zaten kaskı koyuyorum dizlikle eldiveni kaskın içine dolduruyorum :D

Murat 48/30 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano Wolf 11 (gri)
    Aslında gaz teli ile debriyaj teli değişmini benimde öğrenmem lazım çantada varda nasıl olacak
    CB 125E(6000 km), Salcano Wolf 11(Gümüş Atmaca)
    Özgürlük çoğu kişilerce çok bilinmeyenli bir denklem iken, biz motorcuların ilk marşla birlikte hissetmeye başladığımız hazdır.(Murat KANAT 17.01.13 )

Motosikleti
    Satıldı
    Tahsin yeni almışsın topcaseyi hayırlı olsun demeyi unutmuşumhayırlı uğurlu bol gezilerde kullan
    Alpay aklıma geldi Tahsinin video değil fotoları var wolf'le ilgili debriyaj balatası ve debriyaj teli değişimi forumda arat bulursun...
    Sağ tarafta hava filtresi,sol tarafta akü var.
    Adil abi bu sağ ve sol kapaklar vidası sökülüp çıkartılıyor dimi kesin olarak? Kırmayalım sonra.

Tahsin topcase konusunda sana %100 katılıyorum.Rüzgarda topcase ve ön tur camı yelken gibi motoru etkiliyor,birgün çıkardım topcaseyi sürdüm farkı gördüm .Birdahakine ön tur camı ve topcasesiz deniyeceğim...Birde 35 lt den büyüğü kamyonete tır kasası gibi oluyor

Alpay vidaları sök tamam.

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:28 ----------

Şimdi video uzun sürer foto koyayım senin için bekle

Motosikleti
    Salcano Wolf 11 (gri)
    Adil abi bu sağ ve sol kapaklar vidası sökülüp çıkartılıyor dimi kesin olarak? Kırmayalım sonra.
    KArdeşim sol anahtarlı, sağ tek yıldız vidalı.Çıkartırken önce ön tarafa doğru olan köşeyi asıl orayı kurtarınca çıkıyor
    Özgürlük çoğu kişilerce çok bilinmeyenli bir denklem iken, biz motorcuların ilk marşla birlikte hissetmeye başladığımız hazdır.(Murat KANAT 17.01.13 )

Motosikleti
    Satıldı
    Nasıl söküleceğini öğrenelim de bari lazım olur. Sağolun arkadaşlar.

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:36 ----------

Tahsin topcase konusunda sana %100 katılıyorum.Rüzgarda topcase ve ön tur camı yelken gibi motoru etkiliyor,birgün çıkardım topcaseyi sürdüm farkı gördüm .Birdahakine ön tur camı ve topcasesiz deniyeceğim...Birde 35 lt den büyüğü kamyonete tır kasası gibi oluyor

Alpay vidaları sök tamam.

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:28 ----------

Şimdi video uzun sürer foto koyayım senin için bekle
    Tamam abi bekliyorum.

egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    Alıntı rs_guven adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi çek-ap'ı nüfusun yüzde kaçı yapıyor? Neredeyse % 80'imiz hasta olmadan hastaneye gitmiyor.
    % 10'umuz ancak düzenli olarak sağlık kontrolüne gidiyor. Geriye kalan %10'mu? Onlar da hasta olsalar bile hastaneye gidemiyorlar, ne yazık ki...
    Bu düz mantıkla gidersek, biz saglıgımızdan, makineler de randımanından olacak.
    Demek istediğim illa makina arıza verince değil arıza yapmadanda gitmek lazım ara sıra sanayiye mesela yağ değişimi v.s bakımlar için yada hariçten gelen -anormal- sesler duyduğumuzda uğramak gerek yoksa nerede trak orada bırak mantığı daha zararlı çıkartır bizi

Aslında gaz teli ile debriyaj teli değişmini benimde öğrenmem lazım çantada varda nasıl olacak
    Basıp gidecen Ademin yanına bi akşam iftardan sonra hem çayını içecen hemde değiştirtip gelicen Murat değişim sırasındada videoya çekecen yüklücen buraya herkesde faydalanacak hem

Nası fikir ama
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

Motosikleti
    Salcano Wolf 11 (gri)
    Alıntı egelim 43 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Demek istediğim illa makina arıza verince değil arıza yapmadanda gitmek lazım ara sıra sanayiye mesela yağ değişimi v.s bakımlar için yada hariçten gelen -anormal- sesler duyduğumuzda uğramak gerek yoksa nerede trak orada bırak mantığı daha zararlı çıkartır bizi

Basıp gidecen Ademin yanına bi akşam iftardan sonra hem çayını içecen hemde değiştirtip gelicen Murat değişim sırasındada videoya çekecen yüklücen buraya herkesde faydalanacak hem

Nası fikir ama

O değilde Adem Abi işi bırakacağım diyor, o zaman vaktide olur bir pazar ansızın yapılabilir hepsi birden Ben sık bakım yapıyorum km artması nedeniyle.Adem Ağa ne der acep diyeceğimde?Sormaya gerek yok Adem Abi birtanedir kırmaz wolf formunu

İlk olarak sağ taraf karbüratör filtresi tek vida
    [IMG][/IMG]
    sonrası 5 vida
    [IMG][/IMG]
    Filtre gözüktü
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    Şimdi sol taraf
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    Önemli tornavidayla gösterdiğim yerler kapakları tutan parçalar bunları yerine tam oturtman lazım yoksa takamazsın
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    Murat 48/30, Pianoblack ve tahsins bunu beğendiler.

Motosikleti
    Salcano Wolf 11 (gri)
    Emeğe saygı

Motosikleti
    Satıldı
    Abi sağolasın makbule geçti. Peki sol kapağı tutan anahtar nerede onu onu göremedim sadece?

lubimaya54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Herkeze iyi muhabbetler beyler cok kararsizim..sifir km wolf mü yoksa 3000 tlye 4000 km cb 125 e mi alayim yorumlariniz ucik simdiden tsk ederim

Emeğe saygı
    Eyvallah Muradım

Motosikleti
    Sol kapağı kontak anahtarıyla açıyorsun

Abi sağolasın makbule geçti. Peki sol kapağı tutan anahtar nerede onu onu göremedim sadece?
    Motorun anahtarı abisi

Motosikleti
    Alıntı lubimaya54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkeze iyi muhabbetler beyler cok kararsizim..sifir km wolf mü yoksa 3000 tlye 4000 km cb 125 e mi alayim yorumlariniz ucik simdiden tsk ederim

Marka fanatiği değilsen wolf tabikide
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

Motosikleti
    Salcano Wolf 11 (gri)
    Alıntı lubimaya54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum bu soruya en iyi cevap vereceklerden biriyim sanırım .Cevabım biraz aklın var ise az kullanılmış sıkı bir pazarlık ile alacağın 2. el temiz bir wolf

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)