Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Salcano Wolf125 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı TATLIHIZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eyi cumalar.
    Geç kaldın geç

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    Alıntı adem80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ahmet abi cübbeyi sen giysen cübbeli ahmet sen olmuyonmu o zaman? Benim moturada okuyuverisin artıkın
    Len Adem motorun zaten çakma YBR okuyanda çakma cübbeli Ahmet olsun deyon ölemi
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    nolcek zaten abi. Ahmet isminde kime cübbe giydirsen olur cübbeli ahmet. Vardır bunda bi keramet. Okuyuverirsin benim motura olur jet

Motosikleti
    Üzgünüm bu konuda F54 ün şansı daha fazla (yanına gelirken yolu benim yanımdan geçiyor (akıl ederde uğrar motoruna okutursa ) o şansınıda kaybediyon efem

iyisimi sat sen wolfü sat cbf al 150 lik
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    cbf almam abi. O cüsseye 11 hp yakışmıyor. Zaten benim motorda 11 hp ne gerek var? Yüklüyecem onada 170 kg ıkınmaya başlıyacak

TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    Olsun ya önemli olan niyet din kardeslerim
    Çözüm yolu var balansörlü çinli almak örnek su an kullandıgım drift , cbf 150 ye bile kafa tutabilirim titresimsizlik konusunda. Time Shift

Motosikleti
    o zaman az yede wolf kalsın efem (kilo verisin 170 kilo yüklemezsin böylece)

---------- Post added at 01:50 ---------- Previous post was at 01:48 ----------

Alıntı TATLIHIZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Olsun ya önemli olan niyet din kardeslerim
    Neyin kafası bu İzzet

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    zaten 83 kiloyum abi. Daha ne zayıflıyacam. Az daha zayıflarsam motorun tekerleri yere değmeyecek tek kişi bindiğimde

TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    Hayırlısı be gülüm
    Çözüm yolu var balansörlü çinli almak örnek su an kullandıgım drift , cbf 150 ye bile kafa tutabilirim titresimsizlik konusunda. Time Shift

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    len adem sen git tiransilvanya da fetullah gülen e okut o motoru belki 125 yapar
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

tahsins - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj boxer 2015 + doblo safeline 1.3mjet 2012
    Alıntı drtayfun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçen gene aynı sorundan servise götürdüm, rölantisini 1.500 devre çıkardılar, sorun çözüldü. 1.000 ayarlamışlar, çok sessiz oluyordu ama yetmiyormuş demek ki, gerçi böyle de daha bir havalı çalışıyor o başka. Belki başınıza gelir, aklınızın bir köşesinde olsun.
    1500 de çok olmuş. yakıtı artırır. benim sıcak rolantim 1250 soğuk 1000.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:04 ----------

Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    görüyonmu bak çinlinin kafa nasıl çalışıyor japon 125lik acede öne kampana koymuş, çinli 50cc de öne disk

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:09 ----------

Alıntı adem80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    depo benzemiyor, yan granajlar benziyor, cantlar ve motor aksamı benzemiyor. Yuvarlak far wolf s e benziyor, sele benziyor, aynalar, gidon, arka topsace yeri benzemiyor. Ama 2 side motor. Bırakta benzesin biraz
    egsozda benziyor abi zaten çinlilerde birbirine benziyor. bırak motorlarıda benzesin
    salcano wolf: 0 km (05.01.2013)...->....45.000km (13.01.2016) !...
    bajaj boxer: 0 km (13.01.2016)...->.... ?

Murat 48/30 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano Wolf 11 (gri)
    Merhaba arkadaşlar,

İş yoğunluğundan hiç yazamıyorum, iyisinizdir inşallah.Çok fazla muhabbet dönmüş hangisine gireceğimi şaşırdım

Adem Abi gaz açma adamı yavaş gitmek bünyesine ters dengesini bozuyor

2 gün önce öğle arasında gezeyim dedim, Bodrum'da Salcano bayisi buldum.Servise sübab ayarı için çakı var mı dedim elini gösterdi aha bu dedi Adem Abi sağolsun ben hallederim dedi.

Bugün öğleden sonra Kuşadasına gidip yüzme sezonunu açacaktık ve birsürü resim çekecektik, ama yol arkadaşından satış yedim.

Sabah sınava bıraktım motoru döndüğümde yağ akmıştı.Acaba zincir yağımıdır diye benzin alıp yıkattım motoru, hala akmaya devam edince Yamaha servisine gittim.

Vites keçesi fena yağ kaçırıyormuş gösterdi adam nereden olduğunu.Motoru açmak lazım dedi bir günde yapamayız diyince bende elletmedim.Bu bilgisayarda resimde koyamıyorum.Ama bu iş tam tahsin abinin uzmanlığı gibi geldi bana Tam o vites milinin girdiği yerden yağ akıyor.
    http://www.rialli.com/urunler/8910__...li-kecesi-ybr/ sadece bu parça yeterli olur mu ki böyle bir arıza için?
    CB 125E(6000 km), Salcano Wolf 11(Gümüş Atmaca)
    Özgürlük çoğu kişilerce çok bilinmeyenli bir denklem iken, biz motorcuların ilk marşla birlikte hissetmeye başladığımız hazdır.(Murat KANAT 17.01.13 )

Motosikleti
    Alıntı egelim 43 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı uğurlu olsun kazasız belasız kullan inşallah motorunun performansı gayet güzel maşallah
    Benimde bi kaç gündür vites kolunun altından yağ sızıyordu geçen hafta pikniğe gitmiştik oğlumla arkada o varken bi tümseğe çıkalım dedik o sırada altı sürtmüştü sanırım o zaman oldu bu gün götürdüm ustama vaktim yoktu bıraktım halletmiş akşama aldım "şanzuman oringli contamı ne dedi bi parçası değişmiş 30 TL ye mal oldu bana işçilik dahil ahanda değişen parça bu
    http://<a href="http://imageshack.us...geShack.us</a>
    http://img24.imageshack.us/img24/6505/goruntu2323.jpg

Uploaded with ImageShack.us
    http://img267.imageshack.us/img267/4186/goruntu2322.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Alıntı Murat 48/30 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar,

İş yoğunluğundan hiç yazamıyorum, iyisinizdir inşallah.Çok fazla muhabbet dönmüş hangisine gireceğimi şaşırdım

2 gün önce öğle arasında gezeyim dedim, Bodrum'da Salcano bayisi buldum.Servise sübab ayarı için çakı var mı dedim elini gösterdi aha bu dedi Adem Abi sağolsun ben hallederim dedi.

Bugün öğleden sonra Kuşadasına gidip yüzme sezonunu açacaktık ve birsürü resim çekecektik, ama yol arkadaşından satış yedim.

Sabah sınava bıraktım motoru döndüğümde yağ akmıştı.Acaba zincir yağımıdır diye benzin alıp yıkattım motoru, hala akmaya devam edince Yamaha servisine gittim.

Vites keçesi fena yağ kaçırıyormuş gösterdi adam nereden olduğunu.Motoru açmak lazım dedi bir günde yapamayız diyince bende elletmedim.Bu bilgisayarda resimde koyamıyorum.Ama bu iş tam tahsin abinin uzmanlığı gibi geldi bana Tam o vites milinin girdiği yerden yağ akıyor.
    http://www.rialli.com/urunler/8910__...li-kecesi-ybr/ sadece bu parça yeterli olur mu ki böyle bir arıza için?
    6Eylül 2012 tarihinde değiştirmiş burayada yazmışım ben Murat yukarıdanda okuyacağın üzere ustam öpücüklediği halde 30 TL ye mal olmuş o gösterdiğin conta yeterli motor falan açılmıyo onu değiştirmek için dikkat etde kazıklanma

---------- Post added at 11:55 ---------- Previous post was at 11:50 ----------

Alıntı tahsins adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya ben o debriyaj baskısının ortasındaki somunlu saplamanın bu işi yapabileceğini tahmin edemedim meriç öyle basit dandik birşey gibi duruyor. ama olay onda bitiyormuş..
    sayesinde 4 kere söküp taktım debriyaj kapağını. 4 kere yağ koyup boşalttım
    ama şimdi 1 saatte 10 tane wolfun balatasını değişirim herhal

Tahsin demin geriye doğru sayfaları karıştırıken wolfün üzerinde yeğenle senin resmini gördüm cilli gibiymiş be o zaman motorun

Motosikleti
    Merhaba arkadaşlar,

ben o şerefsiz keçe yüzünden daha 1500 kmde motor yedim murat
    patlıyor namussuz. iyiki farketmişsin.
    ama ben motoru tamire bıraktıktan 1 saat sonra aldım motorumu. hemen değişti yani. 10 tl para verdim bide.
    ramazan altunışık arkadaşımızdada patladı aynı keçe

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:02 ----------

6Eylül 2012 tarihinde değiştirmiş burayada yazmışım ben Murat yukarıdanda okuyacağın üzere ustam öpücüklediği halde 30 TL ye mal olmuş o gösterdiğin conta yeterli motor falan açılmıyo onu değiştirmek için dikkat etde kazıklanma

---------- Post added at 11:55 ---------- Previous post was at 11:50 ----------

Tahsin demin geriye doğru sayfaları karıştırıken wolfün üzerinde yeğenle senin resmini gördüm cilli gibiymiş be o zaman motorun
    şimdide cillop abi
    ama karenajdeğişecek
    önçamurluk değişecek
    aynalar değişecek
    depo cilalanacak
    egsoz boyanacak.
    debriyaj maneti ve sol elcik değişecek
    adam gibi motor yıkanacak
    anca öyle cillop

Motosikleti
    Valla maşallah hakikaten kelimenin tam anlamıyla eze eze biniyon Tahsin Benim gibi sosyete güzeli muamelesi yapmıyon yani

Murat 48/30 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano Wolf 11 (gri)
    Abi ben baktım bulamadım değişimin tarifini.Biz yapabilir miyiz?Yarın ben Bodruma geri döneceğim ekleye ekleye gitsem kaçırma artar mı ?Gitmek zorundayım nasıl yapabilirim
    CB 125E(6000 km), Salcano Wolf 11(Gümüş Atmaca)
    Özgürlük çoğu kişilerce çok bilinmeyenli bir denklem iken, biz motorcuların ilk marşla birlikte hissetmeye başladığımız hazdır.(Murat KANAT 17.01.13 )

Motosikleti
    Abi ben baktım bulamadım değişimin tarifini.Biz yapabilir miyiz?Yarın ben Bodruma geri döneceğim ekleye ekleye gitsem kaçırma artar mı ?Gitmek zorundayım nasıl yapabilirim
    murat benim 2-3 gün boyunca kaçırdı sonra olan oldu.
    ama belli olmaz birden koyverir yağı orjinal motorundan olursun.
    tavsiye etmiyorum. bence yaptır

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    murat yolda basınçla umduğundan fazla yağ atabilir. Gel benim motoru al. Onla git gel. Gelince yaptırırsın.ÔĞrendimki zaten aydındamışsın. Artık ekleme yaparsın yolda eksilirse.

Motosikleti
    Valla maşallah hakikaten kelimenin tam anlamıyla eze eze biniyon Tahsin Benim gibi sosyete güzeli muamelesi yapmıyon yani
    abi bizden çıkan araçtan kimseye hayır gelmez ayıptır söylemesi
    benim eski arabam 2007 hyundai getz 1.5 crdi. sıfır alıp 5 yılda 135.000km yaptım. arabayı 16.000tl ye galeriye sattım. en az 4000tl zararına verdim yani..
    dosta falan gitmesin diye
    bizden çıkan arabadan pek hayır gelmiyor anlıyacağın
    wolfuda hurdaya veririm 30-40.000km ye geldiğinde. bize araç dayanmaz çünkü..

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    fat280 fatihin askerliği ne zaman bitiyo ahmet abi?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)