Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Salcano Wolf125 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Ahmet, Tahsin saolun varolun cümlemize huzur sağlık dolu yıllar.Tahsin geçmiş olsun bende deli oluyorum bu öküzlere her trafiğe çıkışımda mutlaka 1-2 kişi sıkıştırır tehlike atlattırır Allah belalarını versin bu iki ayaklı öküzlerin, bazen şeytan diyo al sağlam bi alet çık trafiğe şıkıştıranı tehlikeye atanı indir bende scooteri marketin önünde bi otomobilin 1 metre arkasına koydum girdim markete kasada güm diye bi ses duydum çıktım öküz geri gelmiş çarpmış

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Murat 48/30 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano Wolf 11 (gri)
    Tahsin Abi geçmiş olsun.

Adem Abi hayırdır nerden esti.Bu ara zühürtüm maaşı alınca fizana bile gelirim emme Cumartesi 17:00- Pazartesi 09:00 arası
    CB 125E(6000 km), Salcano Wolf 11(Gümüş Atmaca)
    Özgürlük çoğu kişilerce çok bilinmeyenli bir denklem iken, biz motorcuların ilk marşla birlikte hissetmeye başladığımız hazdır.(Murat KANAT 17.01.13 )

egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    Alıntı gezginmotor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ahmet, Tahsin saolun varolun cümlemize huzur sağlık dolu yıllar.Tahsin geçmiş olsun bende deli oluyorum bu öküzlere her trafiğe çıkışımda mutlaka 1-2 kişi sıkıştırır tehlike atlattırır Allah belalarını versin bu iki ayaklı öküzlerin, bazen şeytan diyo al sağlam bi alet çık trafiğe şıkıştıranı tehlikeye atanı indir bende scooteri marketin önünde bi otomobilin 1 metre arkasına koydum girdim markete kasada güm diye bi ses duydum çıktım öküz geri gelmiş çarpmış
    Ben Kamyonun direksiyona geçince hepimizin intikamını alıyom o öküzlerden abi
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

Alıntı egelim 43 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben Kamyonun direksiyona geçince hepimizin intikamını alıyom o öküzlerden abi
    Eyvallah Ahmet faiziylen al

Motosikleti
    Salcano Wolf 11 (gri)
    Ben motoru bir an gözümün önünden ayırmıyorum vallahi.Masamdan rahat görünecek yere koyuyorum.Geçen birileri bakınıyordu, baktım kurcalamaya başladıklar hop müdahale ettim
    Özgürlük çoğu kişilerce çok bilinmeyenli bir denklem iken, biz motorcuların ilk marşla birlikte hissetmeye başladığımız hazdır.(Murat KANAT 17.01.13 )

tahsins - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj boxer 2015 + doblo safeline 1.3mjet 2012
    yav abdesimde vardı ama var bi terslik zaten adam benim dibimdeki arabadan son anda kurtarmış, ama karakaçandan kurtaramamış.
    olan garibana oluyor. kim osurdu, garip osurdu derler ya olan bize oldu.
    manet yamulmuş ama iş görüyor. şahsen kopuncaya kadar devam
    salcano wolf: 0 km (05.01.2013)...->....45.000km (13.01.2016) !...
    bajaj boxer: 0 km (13.01.2016)...->.... ?

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    Alıntı egelim 43 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ule Adem keçi gibi adamsın ne işin var lem dağda kar görmekten bıktım ben öghh geldi artıkın
    buraya kışın bile kar yağmadığından kara hasretiz. yarın akşama gezide akşama dalaman da bı arkadaşımda kalacam. Ertesi gün gezmeye devam. Murat 2 günlük hafta içi çıkıyorum geziye. Pazar günü bigün özet geçeriz geziyi. Bakalım bi değişiklik olmazsa planlar bu yönde. Hayırlısı.

Motosikleti
    Salcano Wolf 11 (gri)
    Geldi mi kayınço abi?

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    mayıs 7 de gelecek. Tek motor, hanımla gitmeyi düşünüyorum. İsteyen bana eşlik edebilir

Motosikleti
    Salcano Wolf 11 (gri)
    İSteyen ama edemeyenler ne yapsın abi.Hayırlı yolculuklar şimdiden

ramizan83 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speed150 mc150 kuba125-12d wolf125 yenidenMC-X
    nice yıllara gezgın abi...
    tahsınd gecmış olsun...
    murat bendekı omüşür yolda gıdderken kayboldu sıkıntı kendınden halloldu..
    adem kar ıstersen buralara gel hazırana kadar kar var daha bugun yagdı buraya kar... bende pekmezle karıştırıp yıyecem
    Bana göre en iyi Köpek: Isırmayan Köpek.

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    sağol murat. R1 e müşteri çıktı. Bodrumdan. Birader göstermeye gitti. Bakalım hayırlısı.

NoVaRiX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    iklim olarak Ege ve Akdeniz çok daha uygun motor kullanmaya.
    o bölgelerde yaşasaydım, özellikle alçak kesimlerde 4 mevsim kesintisiz kullanabileceğim bir Enduro edinir, arabayla falan uğraşmazdım.
    şanslı adamlarsınız vesselam..
    ~ Bütün mesele yolda olmak... ~

Motosikleti
    Alıntı adem80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    buraya kışın bile kar yağmadığından kara hasretiz. yarın akşama gezide akşama dalaman da bı arkadaşımda kalacam. Ertesi gün gezmeye devam. Murat 2 günlük hafta içi çıkıyorum geziye. Pazar günü bigün özet geçeriz geziyi. Bakalım bi değişiklik olmazsa planlar bu yönde. Hayırlısı.
    Hadi hayırlı yolculuklar o zaman Adem ağa
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    akşam akşam nasıl başım ağrıdı yahu. Bi tane ağrı kesici atıp 2 saat uyudum. Neyse sabaha geçer inşallah
    Akşam bodrumdan biri aradı r1 için. Birader atlayıp gitti. 13 e düşmüştük ilanda. 12.5 ğa el sıkışıp 4 bin kaporo alıp geldi. Yarın satış yapıp 2 bin daha alacak. Geri kalan 6500 ü önümüzdeki 2 aya bölüp ödeyecek. Adam dövme işi yapıyormuş. Benzin canavarından kurtulmuş oldum. Evin önü zaten motorcu dükkanı gibiydi. Bi tane yamaha r1, 2 tane titan, bi wolf, bi hero honda, bide bazen motorlu arkadaşlar gelıyor galeri gibi oluyor biraz temizlemek lazım. Yatan motorda yok. Hepsi faal durumda. Hepinize sevgiler.

Motosikleti
    Nazar olmuşundur Adem aman dikkat et kendine çörek otu falan bulundur yanında Titana wolfe nazar boncuğu tak bi tane hayırlı olsun R 1 gitmiş hee gööyaa ben gelcektimde senin R1 i wolfle tokatlayacaktm peeaahh

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    sağol ahmet abi. Gözlerim yerinden fırlayacaktı ağrıdan. Migren var galiba bende. Yarın ağrımasa bari. Yol uzun. Ahmet abi ordan bi okuyup üfleyıversene bana? benim wolfu tokatlayabilirsin abi. Benden izin. Zaten benzini kastım.
    Bu akşam ön farı ve sol sinyalleri çalışmayan bi ybr tamir ettim. Yani bozulan motorlarınız ücretsiz maliyetine tamir edilir

Motosikleti
    Tamam Adem ağa merak etme sen cübbemi giyer okur üflerim hemen sana doğru şimdi

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    valla ahmet abi minnettar olurum. iyi bi üfürükçüye ihtiyacım var benim wolfe de bi üflede düzde sabit 130 gitsin, 100 km de 2 litre yaksın

Motosikleti
    Valla o dediğini kendi wolfümde bile başaramadım üfürük müfürük vız geliyo tırıs gidiyo arkadaş ne kaa ekmek o kaa köfte diyo wolf
    bykemik bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)