Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Salcano Wolf125 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    senin motor zaten çin malı. Kimi kandırıyon? Git motorun başına, domal ve kadroya bak. Made in ney?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    Adem buğasadınmı len sen
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    yok abi, fatihin motortu buğasamış, benim motora ihtiyacı varmış.

Motosikleti
    Bu arada akşam Fat280 Fatihle görüştük hepinize çok selamı vardı arkadaşlar
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    oy oy asker ağa. Az kaldı artık. Yaza biter askerliği. Bidaha buluşuruz inşallah. Aleykümselam.

salcano_7946 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    Alıntı cemolos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ilk seferinde olur böyle ya yapıcak bir şey yok. 100kmde 3 litre civarı yakıyor değil mi benimki deponun dibini gördü sanırım. nasıl ölçebilirim ne kadar yaktığını
    buldun bedava benzını hıcmı stop etmedın motoru cem kardesım...depoyu doldurmustum agzına kadar sana kısmetmıs gezmesı...allah kazasız belasız gezmeyı nasıp etsın ınsallah.
    KISMETTE NE VARSA;KAŞIKTA O ÇIKAR

Motosikleti
    anaaa ölü var la burda dünden berim nerdeyse 24 saattir hiçmi kimse yazmamış

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    kimse yazmayınca benimde yazasım gelmedi. Topic ölmüş.

Motosikleti
    valla özellikle sen yazmayınca sağlığından endişe ettimdi Adem ağa eyisin demi

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    abi ne iyi, ne kötü. Ortayol. Bunada şükür.sen nasılsın? Kapışakmı?

Motosikleti
    hımm demekki iyisin aga

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    baharda alerji kapıyorum. Polenlere alerjim var. Bu yüzden bahar aylarım sıkıntılı geçer. Baharla pek aram yok. Motorda sıkıntı yok. Cayır cayır çalışıyo. 100 km de 2.8 litre ile yollara devam.

cemolos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    apache klanından tvs
    Alıntı salcano_7946 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    buldun bedava benzını hıcmı stop etmedın motoru cem kardesım...depoyu doldurmustum agzına kadar sana kısmetmıs gezmesı...allah kazasız belasız gezmeyı nasıp etsın ınsallah.
    abi tam mintekste sıfırlamıştık ordan sonra 170km yaptım depo boşaldı. E yazan kısma geldi. ben de 58 lira verdim fulledim agzına kadar ibre fırladı sona kadar :D sanırım içinde vardı daha benzin. bakalım hesap yapıcam. abi o değil de bu gece dışarı çıkmam gerekti acil arkadaşımla 5 km ilerde bir yere gittim yağmur altında. ön far iptal oldu. noldu anlamadım o yağmurda karanlıkta feci dert oldu farsız gitmek. nerde yaptırayım ben bu farı sen bana iyi bir usta tarif et :D. hatta beyaz ısıklar var onlardan taktırabilirim. daha dikkat çeker trafikte.
    ayrıca kaza yapıyordum. önümdeki araç birden sinyal vermeden sağa kırdı ben de şeridin sağından gidiyordum direk önüm kapandı kaydırarak durdum motoru.

salcano_7946 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    abi tam mintekste sıfırlamıştık ordan sonra 170km yaptım depo boşaldı. E yazan kısma geldi. ben de 58 lira verdim fulledim agzına kadar ibre fırladı sona kadar :D sanırım içinde vardı daha benzin. bakalım hesap yapıcam. abi o değil de bu gece dışarı çıkmam gerekti acil arkadaşımla 5 km ilerde bir yere gittim yağmur altında. ön far iptal oldu. noldu anlamadım o yağmurda karanlıkta feci dert oldu farsız gitmek. nerde yaptırayım ben bu farı sen bana iyi bir usta tarif et :D. hatta beyaz ısıklar var onlardan taktırabilirim. daha dikkat çeker trafikte.
    ayrıca kaza yapıyordum. önümdeki araç birden sinyal vermeden sağa kırdı ben de şeridin sağından gidiyordum direk önüm kapandı kaydırarak durdum motoru.
    oncelıkle gecmıs olsun cem kardesım...3-4 lıtre daha benzın vardır onda ama neyse.ampül kesmıstır bende de bı kez olmustu.phılıps marka ampul taktır.sanayıye noter gıttık bılıosun onun bıraz gerısınde nılufer tıcaret merkezı var elektrık aksam malzemelerı var orda.2 ampul al ama phılıps marka olsun.nil-timde malzemeyı aldıgın yerde taktıracak bı yer sor.gosterırler.buyuk arızalara bakacak usta ya beraber gıdıcez,bıkac gune gelcm ben.far olayını abartma ıyı onun farları.yanlız kullanımda bı hata yapıon.okadar surede benzın bıtmemesı lazım.
    KISMETTE NE VARSA;KAŞIKTA O ÇIKAR

tahsins - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj boxer 2015 + doblo safeline 1.3mjet 2012
    magandalara alışırsın zamanla. maalesef bizi trafikte hiçe sayıyolar.
    170km de depo fullden e ye gelmez. bi terslik var o işte.
    farın su alıyomu bi kontrol et. kolay kolay patlayan bişey değil. ben yağmur çamur gezmeme rağmen 6000kmdir orjinal farı kullanıyorum.
    doğrusu benimde kısa far patlamış. yeni farkettim.

güle güle kullan motorunu. sorun olursa yaz buraya, elimizden geldiğince yardımcı oluruz.
    salcano wolf: 0 km (05.01.2013)...->....45.000km (13.01.2016) !...
    bajaj boxer: 0 km (13.01.2016)...->.... ?

NoVaRiX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    CBF150 kullanırken 2 ayda bir far değiştiriyordum. Cart curt patlatıyordu. Milletinki yağ yakar, benimki far yakıyordu. Hatta bir ara "Ulan acaba toptan alsam farları, daha mı uyguna gelir fiyatı" diyordum.

Tabii zaman geçti. Makineyi sattıktan sonra Kymco Agility aldım. Ona mavi boyalı (beyaz) far almak için aksaraydaki elektrikçiye gittim. Adam direk "Oo, abi epeydir yoktun. Merak etmeye başlamıştım" dedi. Bu da böyle bir anımdır!

Cem, hayırlı olsun tekrar. Güzel günlerde kullan. Bu fiyata alınabilecek en iyi makineye sahipsin. Allah kaza bela vermesin.
    ~ Bütün mesele yolda olmak... ~

cemolos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    apache klanından tvs
    teşekkür ederim herkese. genelde iki kişi gidiyorum motorda. tek başıma bindiğim nadir. ortalama olarak da 5bin devirde sürüyorum 4-5. viteste. şu 100 km odlsun da bir hesap yapıcam bakalım.

NoVaRiX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    pianoblack, gezginmotor

beyler nerelerdesiniz? sesiniz soluğunuz çıkmıyor?
    tubeless lastik tecrübelerinizi paylaşacaktınız?
    ~ Bütün mesele yolda olmak... ~

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    millet gizlice sözleserek sayfayı boykot etme, yazmama kararı almış gibi duruyor dünden beri. Sağlık olsun.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:30 ----------

arka fren lambalarımın yanmadığını farkettim. Normali yanıyor, ön arka fren lambası yanmıyor.arka stop şeffaf olduğundan fren lambasının kesik olmadığını net bi şekilde görebiliyorum. Fren müşüründen olsa teki yanar teki yanmaz. 2 sindede yanmıyor. Sorun ne olabilir?

Motosikleti
    Lamba patlamış olmasın

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)