Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Salcano Wolf125 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    rapsy_09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı TATLIHIZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-yamaha-2010-yamaha-ybr-125-ugurcan-05079165475-112766975/detay

Oha öldürelim hemen meric abi duy sesimi
    Binmelik 125 cc almam artıkın.Ticari amaçlı alırım alırsam.Oda bize yaramaz.Herhangi bir arızası yoksa o fiyata vermezler.Elimizde patlar.Egzoz boğazı zaten halini belli ediyor.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Pianoblack - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Satıldı
    Bugün fuardaydım arkadaşlar. İlk moto fuar deneyimimdi. İyi güzel yapmışlar, gözü dolduruyordu.. Ama gezerken zevk aldım mı derseniz pek aldığımı söyleyemem. Çok karışık, yüzlerce model var ve o kargaşanın arasında bulunmak da hiç iç açıcı değil. Salcano'nun standına gittim. Bu Üçerler'in sitesinde gözüken 150 cc lik motor Salcano'nun yeni modeli. Adıda Attack 150. Kasa olarak güzel duruyor. Barkın abimize denk geldim, uzun uzun muhabbet ettik. Bizim okul gazetesi için bi röportaj daha doğrusu ufak çaplı söyleşi diyim daha doğru olur. Sağolsun bilgilendirdi beni. Çinlilerden uzak dur dedi kısaca. Bir şey olduğunda malının arkasında beyaz eşyacı mu duracak dedi. Düşündüm, sonuna kadar haklı. Tabii Mondial, Kanuni gibi markaları tercih ederim yine bu konuda düşüncem değişmedi. Bizim Salcano'yu sordum bilgim yok dedi. Honda'nın Ace modelini inceledim. Ona o kadar para verirsem kendimi salak gibi hissedeceğimden eminim. Ekipman olarak önemli gördüğüm şeyleri bizzat deneyerek Hudson deriden aldım. Hudson derinin şuan için fiyat politikası gerçekten güzel, ihtiyacı olanlar bi baksın derim. Aldıklarım Kask+Siyah Vizör, Mont, Dizlik. Diğerlerini internetten temin edicem. Kalabalık gerçekten çok rahatsız etti beni o yüzden geri kalanlarını alamadım. Aynı zamanda Bisiklet sektörüne de oldukça yer verilmiş fuarda. Tabii ülkemizde Bisiklet kültürü gelişmemiş olduğundan insanımız uzay mekiklerine bakmayı tercih ediyor. Fuar'a dair gözlemlerim bunlardır. Bi kerede olsa imkanınız varsa görmenizi tavsiye ederim. Ama ben ihtiyacım olmadığı halde bir daha gideceğimi sanmıyorum
    tahsins bunu beğendi.

TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    ticari amaclı meric abi oraya bakmadım ama ne kadar masraf cıkarkı
    Çözüm yolu var balansörlü çinli almak örnek su an kullandıgım drift , cbf 150 ye bile kafa tutabilirim titresimsizlik konusunda. Time Shift

rapsy_09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Masraf ettikten sonra kar bırakmaz.

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    Alıntı Pianoblack adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugün fuardaydım arkadaşlar. İlk moto fuar deneyimimdi. İyi güzel yapmışlar, gözü dolduruyordu.. Ama gezerken zevk aldım mı derseniz pek aldığımı söyleyemem. Çok karışık, yüzlerce model var ve o kargaşanın arasında bulunmak da hiç iç açıcı değil. Salcano'nun standına gittim. Bu Üçerler'in sitesinde gözüken 150 cc lik motor Salcano'nun yeni modeli. Adıda Attack 150. Kasa olarak güzel duruyor. Barkın abimize denk geldim, uzun uzun muhabbet ettik. Bizim okul gazetesi için bi röportaj daha doğrusu ufak çaplı söyleşi diyim daha doğru olur. Sağolsun bilgilendirdi beni. Çinlilerden uzak dur dedi kısaca. Bir şey olduğunda malının arkasında beyaz eşyacı mu duracak dedi. Düşündüm, sonuna kadar haklı. Tabii Mondial, Kanuni gibi markaları tercih ederim yine bu konuda düşüncem değişmedi. Bizim Salcano'yu sordum bilgim yok dedi. Honda'nın Ace modelini inceledim. Ona o kadar para verirsem kendimi salak gibi hissedeceğimden eminim. Ekipman olarak önemli gördüğüm şeyleri bizzat deneyerek Hudson deriden aldım. Hudson derinin şuan için fiyat politikası gerçekten güzel, ihtiyacı olanlar bi baksın derim. Aldıklarım Kask+Siyah Vizör, Mont, Dizlik. Diğerlerini internetten temin edicem. Kalabalık gerçekten çok rahatsız etti beni o yüzden geri kalanlarını alamadım. Aynı zamanda Bisiklet sektörüne de oldukça yer verilmiş fuarda. Tabii ülkemizde Bisiklet kültürü gelişmemiş olduğundan insanımız uzay mekiklerine bakmayı tercih ediyor. Fuar'a dair gözlemlerim bunlardır. Bi kerede olsa imkanınız varsa görmenizi tavsiye ederim. Ama ben ihtiyacım olmadığı halde bir daha gideceğimi sanmıyorum
    yorum için teşekürler. Biz fotolarla idare ediyoruz.

erenaltun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Salcano Wolf 125 / 2009 Honda CBF 150
    genel olarak sana katılıyorum bende fuar dan geleli yarim saat oldu ama atack 150 güzel geldi bana.

Alıntı NoVaRiX adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beyler, Salcano fuara Wolf getirir mi acaba?..
    Birde fuarda motor satışı oluyor mu? Bilginiz var mı?..
    salcano 150 cc lik motorunu inceledim bugün görüntü şekil hoşuma gitti. motor satışı var fuarda

Salcano atack 150 merak edenler için resimler

[IMG] [/IMG]
    Salcano Motosiklet Facebook Sayfası : http://www.facebook.com/SalcanoMotosiklet
    Ramazan ALTUNIŞIK

TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    Tutmaz,Ybr motorunun dısına cıkılmıs..
    Çözüm yolu var balansörlü çinli almak örnek su an kullandıgım drift , cbf 150 ye bile kafa tutabilirim titresimsizlik konusunda. Time Shift

dftuzlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kentkart
    bu ne perhiz bu ne lahana turşusu? yahu ybf 150 ne??? salcanosun sen
    Bazıları hızlı gitmeyi seçer, siz yaşamayı seçin.

Motosikleti
    Satıldı
    Alıntı adem80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yorum için teşekürler. Biz fotolarla idare ediyoruz.
    Sağol Adem abi. Birazdan çektiğim bir kaç fotoğrafı eklicem.

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    ybr yi 150 lik yapmışlar, ybf olmuş

ersin90 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano WOLF S
    sırf bu çakma isim yüzünden alınmaz bu motor

Motosikleti
    Satıldı

Tsubasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Demir At
    geçmiş olsun cakmacılar alemine salcano da katıldı tebrik ediyoruz
    hadi arora zorora yuki puki çuki yapıyordu calma olayını
    salcanoya yakıştı mı hiç
    # motosikletle.blogspot

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    şimdi ybf neyin çakması olmuş? Anlayamadım. Cbf ninmi? Motor kısmı cbf ile benzeşmiyor. Daha çok ybr nin motorunun 150 lik hali.

Ghostboz11 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 mcx roadracer
    Bana o kadar çok anlamadığım halde malzeme kalitesi iyi geldi fiyatda 3000 tl olur gibi gözüküyor üçerlerde falan gelince
    Göstergeler falan çok hoş
    Bana kalırsa bu motorun tek eksisi 11.2 hp olması bu 13 ve üzeri olsaydı bence süper bi motor

Blok wolf 125 ile aynı gibi geldi motorun hayatı benim bildiğim blok ve şanzımandadır yani motor sağlamlığı aynı olur gibi geliyor

Motosikleti
    Demir At
    ybf nedir abi ya
    wolflere zam gelmiş :S
    # motosikletle.blogspot

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    Alıntı Tsubasa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ybf nedir abi ya
    cbf, ybr, hatta yebere oluyoda niye ybf olmasın?

Motosikleti
    Satıldı
    Alıntı Ghostboz11 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bana o kadar çok anlamadığım halde malzeme kalitesi iyi geldi fiyatda 3000 tl olur gibi gözüküyor üçerlerde falan gelince
    Göstergeler falan çok hoş
    Bana kalırsa bu motorun tek eksisi 11.2 hp olması bu 13 ve üzeri olsaydı bence süper bi motor
    Attack 150'nin fuar resmi fiyatı 3.325 Şuan Üçerler'de satılyor. Sahibinde ilanı vardı 3.050 tl ye satılıyordu yanlış hatırlamıyorsam. Wolf'unda fuar fiyatı 3090 diye girmişler. Üçerler'de 2690 olarak gözüküyor.

Ghostboz11 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 mcx roadracer
    sanırım :D yb=r kalitesinde cb=f hızında :D

Motosikleti
    Demir At
    Attack 150'nin fuar resmi fiyatı 3.350 Şuan Üçerler'de satılyor. Sahibinde ilanı vardı 3.050 tl ye satılıyordu yanlış hatırlamıyorsam. Wolf'unda fuar fiyatı 3090 diye girmişler. Üçerler'de 2690 olarak gözüküyor.
    12 model ler 2690 diye söyluyorlardı
    ne kadar dogru bilemiyorum.. fuardan sonra baya bi motosikletlere zam gelecek herzamanki gibi
    alacak olanlar şimdi alsınlar derim
    # motosikletle.blogspot

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)