Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Salcano Wolf125 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    Evet boşamı totoşu yırtıoz biz aman Adem aga 1000 lik alma deye
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    salcano_7946 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    bende yazayım bari.....günaydın arkadaşlar....
    KISMETTE NE VARSA;KAŞIKTA O ÇIKAR

ramizan83 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speed150 mc150 kuba125-12d wolf125 yenidenMC-X
    gunaydınlar.... mıllet buyuk motor derdınde....
    bız ıse küçültmenın derdındeyız en buyuk motor bızım için çift java ıdı... yakıtı ıcınce 150 cc 160 cc ye gectık bunlarda 125 cc ye göre yakıt ıçıp sarhoş olunca kattogöri düşürüp 125 cc ye gectık ılerdekı hedefımj 100 cc mtv sız motorsıkletlere bınmek buyuk cc bızı bozar....
    Bana göre en iyi Köpek: Isırmayan Köpek.

NoVaRiX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Günaydın Wolf aleminin insanları. Nassınız, iyisiniz?..
    ~ Bütün mesele yolda olmak... ~

Motosikleti
    hani dedinizya bana wolf asfalt motoru dıye ıyıde bızım burda asfalt yokkı... şimdi wolfu satalımmı yanı...
    olmaz bu sezon senınle yola devam edecegız...
    olmadı çamurlugunu sökeriz ...

bu pazardan bır kaç kare eteklerıne bahar gelmış bozkırımın daglarında halen kar var burun bakın ıstersenız

NoVaRiX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Süper fotolar..!!

Arka çanta kaç litrelik hocam?
    ramizan83 bunu beğendi.
    ~ Bütün mesele yolda olmak... ~

Motosikleti
    NOVARİX kardeş litreden anlamam satıcıda vardı içine kaskı koydum sıgdı aldım...kibarda durdu yoksa bilmiyorum kusura bakma

Tsubasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Demir At
    Alıntı egelim 43 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Allah gönlüne göre versin inş. sen iş için yada bi yerlere yetişmek için kullandığın için evet durum aynen anlattığın gibi malesef ben ise keyif amaçlı kullandığım için bana yeterli şu an için ş.içinde ışıklarda kalkışda olsun sıkışık trafikte aralardan sıyrılıp geçip gitmek olsun yeterli benim için wolf uzun yoldada sakin sakin sağ şeritten gittiğim için yetiyor bana hee hiçmi sıkışmıyorum büyük cc olsun demiyorum diyorum tabi ama geneldede o tür durumlara girmemeye özen gösteriyorum diyelim

250 cc ,500cc,750cc,1000cc,1300 cc ye kadar hacimlerde motorum oldu ve inanın hepsindede sağ elime hakim olamadım o yüzden çekiniyorum ben biraz koca makinelerden büyük makine gaza asıldığın zaman seninle pazarlık etmiyor aksine hemen itaat ediyor ama virajlarda yada en küçük riskli durumlarda huysuzlanıyor

wolf te (yada ufak hacimde;) ise durum tam tersi gaza asılınca senle pazarlık ediyor gitsemmi gitmesemmi diye fakat viraj yada riskli durumda mır mır kedi gibi uysallaşıveriyor

Örneğin : bi kaç gün önce Ümmet abiyle çevre yolunda 80-90 km civarı hızda ilerlerken dalmışım ş.merkezi tabelasını görmemle dalmam bir oldu (tabelanın hemen ilerisi en az 60 derecelik bi viraj) hemen dedim hooooooovvvvv virajı ortadan diklemesine geçip kenarda durdum 250 cc dede belki aynı hareket yapılabilirdi(hız biraz daha fazla 100 civarı olacağı için) ancak 500 ve üzerinde hız 140 üstü olacağı için ne kadar hooooovvvv da desem çelik bariyerde bulurdum herhalde kendimi

Bu ve bunun gibi tecrübeleri edindikçe bi miktar soğuyor insan büyük makinadan tabiki bence yani şahsi kanaatim
    abi nasıl desem. calıştıgım yerdeki arkadaşlarım cesit makinaları var, hepsi kardeşim gibi, istediğime biniyourm
    heves değil de ihtiyac olarak görüyorsun,
    mesela ktm duke e bindim ucuz olsa tam anadolu işi dag bayır cık hopla zıpla =)
    gsxr 1000 e bindim adam sollarken nefesini tutuyorsun, kalbin yavaşlıyor biraz manyak işi
    fazere bindim dün.. sanırım en ideali o olabilir..
    yol tutuşu gidişi baya iyi..
    kimseyle muhattap olmuyorsun..
    tabi bunları 10 20 bin km yapan adama kimse önermez.
    tecrübe işi başka bişi basmamayı yapmamayı insan kazalarla ögreniyor..
    zincir lastiğe dolandı cbfte 2 3 ay önce 2 metre havaya attı beni hala kaburgalarım agrıyor =)
    lafım şu ki düş kalk +1 oluyor tecrübe konusunda tabi bu da hayatta kaldıysan geçerli.
    ne olursa olsun insan kendine hakim olmalı..
    motosiklet kullanırken artcıyla bile konuşmam ben. bana cok kızıyorlar, zaten kafada kask var ne diye konuşmaya calışıp dikkatımi dagıtayım ki,
    yine 125 cc az geliyor cıkıp gecemiyoruz diyenler için 250 cc cok ideal diyebilirim..
    illaki benim gibi düşüneniz vardır, lan motor yap bi 150 güldür yüzümü diye..
    # motosikletle.blogspot

erenaltun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Salcano Wolf 125 / 2009 Honda CBF 150
    Ben geldim beyler baylar ) nasıl gidiyor forum ve motor işleri.

Beter_Bocek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Orbit II 125 (2013) & Kuba XCG 150 (2014)
    Alıntı Tsubasa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi nasıl desem. calıştıgım yerdeki arkadaşlarım cesit makinaları var, hepsi kardeşim gibi, istediğime biniyourm
    heves değil de ihtiyac olarak görüyorsun,
    mesela ktm duke e bindim ucuz olsa tam anadolu işi dag bayır cık hopla zıpla =)
    gsxr 1000 e bindim adam sollarken nefesini tutuyorsun, kalbin yavaşlıyor biraz manyak işi
    fazere bindim dün.. sanırım en ideali o olabilir..
    yol tutuşu gidişi baya iyi..
    kimseyle muhattap olmuyorsun..
    tabi bunları 10 20 bin km yapan adama kimse önermez.
    tecrübe işi başka bişi basmamayı yapmamayı insan kazalarla ögreniyor..
    zincir lastiğe dolandı cbfte 2 3 ay önce 2 metre havaya attı beni hala kaburgalarım agrıyor =)
    lafım şu ki düş kalk +1 oluyor tecrübe konusunda tabi bu da hayatta kaldıysan geçerli.
    ne olursa olsun insan kendine hakim olmalı..
    motosiklet kullanırken artcıyla bile konuşmam ben. bana cok kızıyorlar, zaten kafada kask var ne diye konuşmaya calışıp dikkatımi dagıtayım ki,
    yine 125 cc az geliyor cıkıp gecemiyoruz diyenler için 250 cc cok ideal diyebilirim..
    illaki benim gibi düşüneniz vardır, lan motor yap bi 150 güldür yüzümü diye..
    Senin ilaç'ını biliyorum; Honda CB 125 Turbo SLX I.E.
    Burnun dikine bayır aşağı 130 km/h yapabiliyormuşşş!
    Yamaha Fazer 800'ler güzel. Bir tek 1.ci vites'e geçerken çıkardığı ses, beni rahatsız etmişti. Onun dışında her sınıf motor'dan kararınca alınmış özelliklerin, bir yerde toplanmış hali.
    Senin aklında ne var şu sıralar?

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    ramazan fotolar 10 numara yani tam kartpostallık. Büyük motor derken birader gitti bugün R1 almaya. 2004 model, temizmiş. Bakalım beni pek tatmin etmez ama idare eder işte
    ramizan83 bunu beğendi.

Motosikleti
    Demir At
    fazer iyi motor, bana fazla.. ekstra maliyet ekstra aşırı güç, ivmelenmesi filan tam bir ss havası veriyor insana..
    ss bir şekle sokup sokak motosikletine sokmuşlar oldukca iyi fiyatına göre..
    aklımda bir dünya şey var cbf 250 cbx250 20 30 km artı hız için degmez gibi geliyor
    oldum olası hyolar var aklımda..
    er 5 var 6 7 bine
    kafa karışık, yazın benim motoru veririm ilanı veririm.. üste 4 koyarım 6.5 7 civarında temiz bişi bulurum gibi geliyor..
    ama artık küçük cc olayı benim için arkada kaldı..
    bisiklete biner gibi motosiklete biniyorum..
    hisettiğim bu..
    belki de küçük cc de yaptıgım 50 55 bin km nin cok büyük etkisi oldu
    Alıntı adem80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ramazan fotolar 10 numara yani tam kartpostallık. Büyük motor derken birader gitti bugün R1 almaya. 2004 model, temizmiş. Bakalım beni pek tatmin etmez ama idare eder işte
    adem abi sizin tarladan petrol kuyusu cıktı herhalde?
    r1 = 100km = 10 litre = 49.95 tl
    hatırlatayım dedim
    # motosikletle.blogspot

Motosikleti
    Oooo hadi hayırlı uğurlu olsun, kazasız belasız sürüşler

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:21 ----------

fazer iyi motor, bana fazla.. ekstra maliyet ekstra aşırı güç, ivmelenmesi filan tam bir ss havası veriyor insana..
    ss bir şekle sokup sokak motosikletine sokmuşlar oldukca iyi fiyatına göre..
    aklımda bir dünya şey var cbf 250 cbx250 20 30 km artı hız için degmez gibi geliyor
    oldum olası hyolar var aklımda..
    er 5 var 6 7 bine
    kafa karışık, yazın benim motoru veririm ilanı veririm.. üste 4 koyarım 6.5 7 civarında temiz bişi bulurum gibi geliyor..
    ama artık küçük cc olayı benim için arkada kaldı..
    bisiklete biner gibi motosiklete biniyorum..
    hisettiğim bu..
    belki de küçük cc de yaptıgım 50 55 bin km nin cok büyük etkisi oldu
    Daelim Roadwin 250i var. Da herkes pek sevmiyor. Halbuki iyi bir marka (Güney Kore menşei). Asya Motor getiriyormuş. Üçerler'de 8.500 TL. 160-170 km/h yaptırıyorlar. 5 vites değil de 6 vites olsaydı listeme alırdım

Motosikleti
    Demir At
    Alıntı Beter_Bocek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Oooo hadi hayırlı uğurlu olsun, kazasız belasız sürüşler

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:21 ----------

Daelim Roadwin 250i var. Da herkes pek sevmiyor. Halbuki iyi bir marka (Güney Kore menşei). Asya Motor getiriyormuş. Üçerler'de 8.500 TL. 160-170 km/h yaptırıyorlar. 5 vites değil de 6 vites olsaydı listeme alırdım
    tayfur kardeşim yaş olarak aynı yaştayız diye tahmin ediyourm
    yani motosiklet geçmişin en az 5 seneye dayanıyordur..
    benim 5 motosikletim oldu
    pejo 103 honda today ybr cbf bora totalde 55bin km yaptım.
    hala calışıyorum ögrenci oldugum halde istanbulda cbf le
    neyseki kafamdaki cogu ön yargıları kırdım diyebilirim..
    karalamak istemiyorum gördüğüm motosikletleri
    cb e den nefret ettiğim özellikleri ön yargılı olmadım asla ona karşı bindim kullandım mantıksız geldi
    neden bizim firmalardaki motosikletler de aynı özelliklerde yapıyorlar adı honda olunca mı 4 bin tl oluyor.?
    daelim güzel motosiklet gördüğüm kadarıyla bumoto da öyle..
    ama türkiyede kaza cok oluyor parca bulamayıp başka bir motosiklet parcasını uydurmaya calışmıyorlar mı fıtık oluyorum..
    hyosung u mahvetti kanuni firması,
    yurt dışında hondayla yamahayla baş kaldıran firma..
    türkiyede asyadan mondialden farksız muamele görüyor.
    sebebi kullanıcı hataları, kanunin hataları. sıfır stokla calışan bir firma,
    elindeki siparşleri biriktirip gönderip parti parti mal ceken bir firma..
    kanımca gt250 dogru dürüst kullanılmışsa 70 80 bin km sorunsuz kullanılabilir, tek hazettiğim motosiklet bu oldu.. 250cc de
    honda cbf 150 kullandıgım motosiklet 88binde refekte oldu.. şuan 96 binde 65binden sonra yag yakmaya başlamıştı..
    uzun oldu tayfur kardeşim ama umarım dediklerimi anlamışsındır.. beni de yanlış tanımanı istemem
    # motosikletle.blogspot

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    sağolun arkadaşlar. Daimi olarak almıyoruz, 1 yıla kalmaz satarız . Satmadanda bir,iki tur turlarız

Murat 48/30 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano Wolf 11 (gri)
    sağolun arkadaşlar. Daimi olarak almıyoruz, 1 yıla kalmaz satarız . Satmadanda bir,iki tur turlarız
    Abi senin birader sanırım sezonda hatun kaldırıp kapağı yurtdışına atacak, maliyetide kurtaracak
    CB 125E(6000 km), Salcano Wolf 11(Gümüş Atmaca)
    Özgürlük çoğu kişilerce çok bilinmeyenli bir denklem iken, biz motorcuların ilk marşla birlikte hissetmeye başladığımız hazdır.(Murat KANAT 17.01.13 )

Motosikleti
    tayfur kardeşim yaş olarak aynı yaştayız diye tahmin ediyourm
    yani motosiklet geçmişin en az 5 seneye dayanıyordur..
    benim 5 motosikletim oldu
    pejo 103 honda today ybr cbf bora totalde 55bin km yaptım.
    hala calışıyorum ögrenci oldugum halde istanbulda cbf le
    neyseki kafamdaki cogu ön yargıları kırdım diyebilirim..
    karalamak istemiyorum gördüğüm motosikletleri
    cb e den nefret ettiğim özellikleri ön yargılı olmadım asla ona karşı bindim kullandım mantıksız geldi
    neden bizim firmalardaki motosikletler de aynı özelliklerde yapıyorlar adı honda olunca mı 4 bin tl oluyor.?
    daelim güzel motosiklet gördüğüm kadarıyla bumoto da öyle..
    ama türkiyede kaza cok oluyor parca bulamayıp başka bir motosiklet parcasını uydurmaya calışmıyorlar mı fıtık oluyorum..
    hyosung u mahvetti kanuni firması,
    yurt dışında hondayla yamahayla baş kaldıran firma..
    türkiyede asyadan mondialden farksız muamele görüyor.
    sebebi kullanıcı hataları, kanunin hataları. sıfır stokla calışan bir firma,
    elindeki siparşleri biriktirip gönderip parti parti mal ceken bir firma..
    kanımca gt250 dogru dürüst kullanılmışsa 70 80 bin km sorunsuz kullanılabilir, tek hazettiğim motosiklet bu oldu.. 250cc de
    honda cbf 150 kullandıgım motosiklet 88binde refekte oldu.. şuan 96 binde 65binden sonra yag yakmaya başlamıştı..
    uzun oldu tayfur kardeşim ama umarım dediklerimi anlamışsındır.. beni de yanlış tanımanı istemem
    Kanuni ile ilk ithal eden arasında ki ihtilaf'ın sonucunda, Hyosung zırt oldu, Kanuni'nin sayesinde ve ithal edenin. Bu işte Hyosung'un da suçu var. İhtilaf olacağını bile bile horoz dövüştürdü, olan da aslında onlara oldu. Artık çevrem de 1 tane bile Hyosung yok! Bunun dışında yazdıklarını pek anlıyamadaım, kusuruma bakma Umarım her daim her istediğin olur, Allah cümlemizin yardımcısı olsun

Ağam oldumu şimdi bu 1 yıla kalmaz satacaksanız, sonra ki motor ne olacak? Bak merak sardı yine

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    Alıntı Murat 48/30 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi senin birader sanırım sezonda hatun kaldırıp kapağı yurtdışına atacak, maliyetide kurtaracak
    kesin kızlar hakkında kötü emelleri var askerde canına tak demiştir
    beterböcek kesinlikle bu kadar büyük olmayacak. Max 250 cc ve ekonomik olacak. Birader istemese almayacaktım. Belki wolf sürmeye devam ederim. Belli olmaz.

rapsy_09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    merhaba arkadaşlar.

http://www.motosiklet.net/forum/dige...rlamizdan.html

İlanı görünce adem ağa 1000 lik alınca yakıt parası nasıl bulacağını çözmüş dediydimde ilan adem ağanın değilmiş

---------- Post added at 17:29 ---------- Previous post was at 17:24 ----------

Baya iyi gezmişsin.Resimlerde çok güzel çıkmış.Yarı Prof makinamı kullanıyorsun?
    ramizan83 bunu beğendi.

TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    meric abi alt sakal istediydin 80 tl mıs.. siyah
    Çözüm yolu var balansörlü çinli almak örnek su an kullandıgım drift , cbf 150 ye bile kafa tutabilirim titresimsizlik konusunda. Time Shift

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)