Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Salcano Wolf125 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    rapsy_09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Adem abi sende Toprak ağasısın zaten o kadar zeytinlik var her boş kaldığında motorla okun çekmeye gidiyon şimdi yeme bizi.Buraya yazıyordun bahçeye dağa taşa sürüyorum birşey olmuyor diye :D :D kendi kedini ele verdin abi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    meriç yazdım yazdım geri sildim. Özel konuları burda paylaşmayayım. Tel numaran geçerlimi? Veya yeni numaran? Özel den konuşalım

Numara iptal adem abi.22 hazirandan sonra inş yeni numaram. Msn var işine yararsa.Telefona ebuddy messanger indir oradan konuşuruz

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    facen yokmu meriç? Msn em yok benim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:31 ----------

bu arada 38 tl mtv ilk taksiti yatırdım. 2005 titana 27 tl yatırdım.

Facede yok abi bende Face açtıysan onun için mail adresin olması gerekiyor.O adresi kullanabilirsin msnde. Bizim 49.5 lira mtv bende 2 ocakta yatırmıştm

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    tamam meriç neyse. Ahmet abiyle görüşüyodum bende. En ucuz mtv yi ben yatırıyom galiba

egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    Alıntı tahsins adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi senin yedek hariç tam depo yakıt rekorun nedir ?
    dokunarak kullanımda 500-600km arası gider gibi geliyor bana.
    Alıntı egelim 43 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet her şey dahil depo ağzına kadar çaka çaka dolu olduğu zaman 14.5 lt benzin alıyor tın tın tamamen bittiğinde ise 649 km yol yaptı
    Alıntı adem80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selamın aleyküm millet bugün çok hareketli geçti. Eski kasa ybr hava filtresi ve ngk orjinal buji aldım. Toplam 25 tl eve geldim, eski hava filtresini çıkardım. Yeniye baktım, hava geçiş deliği karburatör deliği büyüklüğünde, ceviz kadar delik. Eskisi orjinali üçgen şeklinde ve kocaman. Yetersiz kalacağını düşündüğümden eski deliği kadar yeni hava filtresini açtım lehim makinasıyla eriterek. Yerine takacam, kutuya ve kapağa tam oturmuyor bıçakla kenarlarını yedire yedire baya bi oturttuktan sonra tam olarak oturtarak taktım. Yeni bujiyide taktım saat gibi maşallah .

Eveeet depoyu bugün yedeğe kadar bitirdım. 12.5 litre ile 435 km eski ölçüm 440 km idi. Şimdi hava filtresi ve buji yi yeniledim. Tekrar ölçer yazarım.

Bugün 60-70 km kadar gezme şansım oldu tek kişi. Tabı o kadar gezilirde gazlanmazmı? tek kisi idim. Düz yolda 110-115 km arası gidiyor sabit. Hafif bi rampa aşa yol geldi. 125 km/h a çıktı. Tek kişi düzde baya iyi kaçıyor. Ahmet abi yandı. Tokat
    tamam meriç neyse. Ahmet abiyle görüşüyodum bende. En ucuz mtv yi ben yatırıyom galiba
    Tokatçı Adem aga bu yaz Allah nasip ettimi sırf sen tokatla deye gelcem yanına sen böyle ara antrenman yapmaya devam et En ucuz mtv yi sen ödüyon çünkü aramızdaki tek eskici sensin
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    eski olabilir ama en hızlısı bende

Adem abi çok iddalı konuşuyorsun gene Şeydan dürtmüyor değil hani ama kapışalım mı demiyeceğim sana. Evet abi birde ufak bir ekleme en fazla yakanıda sende

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    yakıtına göre gidiyo bunlar. Mesela ahmet abininki az yakıyor az kaçıyor. 90 nı geçmiyor.

Benimki 2.5 lt falan yakıyor adem abi ama 115-120 arası hızlara çıkabiliyor Diğer motorlara göre bizimkilerin hızlı gitmesinin sebebi 15 dişli

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    meriç senin ibren bozuk

meriç senin ibren bozuk
    Devir saati arada kafayı yiyiyor 12000 devirden fazla çeviriyor göstersede KM saati için bu geçerli değil adem abi.

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    ben daha hiç kesiciye sokmadım, hatta 10 bin devri bile görmedim. Bide apaçi derler bana. Apaçiler sonradan ortaya çıkıyo. 1 ci derecede apaçi ahmet abi

Kesiciyle ilgili birşey yazmadım adem abi. 12000 devirleri geçiyor kafasına göre dedim.Bu xenon far kullananlar için normal birşey Gülün seven dikenine katlanır hesabı xenonda kafayı yediyiyor devir saatine.

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    xenon neykine? Bende reno 12 tsw farı var. Xenon halt etmiş yanında. Projektör mübarek.

Motosikleti
    yakıtına göre gidiyo bunlar. Mesela ahmet abininki az yakıyor az kaçıyor. 90 nı geçmiyor.
    Nerden biliyon beraber yola gittinmi benle? Ama gidenler var istersen Erdek yolunda Bursa otobanı anlatsınlar sana

ben daha hiç kesiciye sokmadım, hatta 10 bin devri bile görmedim. Bide apaçi derler bana. Apaçiler sonradan ortaya çıkıyo. 1 ci derecede apaçi ahmet abi
    Apaçi kabilesinin büyük reisi oturan zeytin Adem aga bana dokandırmadan yapamıyon değilmi
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

Adem abi güldürme beni.Orjinal far kadar bile aydınlatmıyor senin reno 12 farı.Xenonla karşılaştırma bile

Ahmet abinin motor orjinal dişli ile bizi zaten geçiyor.Orjinal hali 120 falan gidiyor.Bide onun dişliyi 15 yapsak hayatta geçemen adem abi

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    Alıntı egelim 43 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nerden biliyon beraber yola gittinmi benle? Ama gidenler var istersen Erdek yolunda Bursa otobanı anlatsınlar sana

Apaçi kabilesinin büyük reisi oturan zeytin Adem aga bana dokandırmadan yapamıyon değilmi
    ahmet abi napem çok seviyorum muhabbetini arada biraz takılıyom. Ama biri bana ahmet abinin motoru gitmiyo dedi

aaa meriç hiç öyle denirmi? Koskoca reno 12 farı canavar gibi aydınlatıyo valla.

Motosikleti
    Alıntı rapsy_09 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Adem abi güldürme beni.Orjinal far kadar bile aydınlatmıyor senin reno 12 farı.Xenonla karşılaştırma bile
    Meriç inş. bu sezon Adem ve sen le beraber geziye çıkarızda gece vakti önüne alırsın Ademi verirsin zenonu gözüne gözüne aklı başına gelir o zaman

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 8 kullanıcı var. (0 üye ve 8 misafir)