Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Salcano Wolf125 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    uykum gayet açık. Ben gece çalışıyorum. Doğum tarihim nickimde yazıyor adımda. Ordan yaşımı çıkartabilirsiniz. Bu yazılanları tekrar okumak istemiyorum. Bu başlık altında ne tartışma çıkarttım, nede bundan sonra tartışırım. Msj larımdan alınan bana özelden msj atsın. Özelden tartışalım. Bu sayfa tartışma sayfası değil, sohbet, bilgi, paylaşım sayfası. Tartışma yapmıyorum. Bu konu hakkında bu msj dan sonra nokta bile yazmıcam. Isteyen istediği kadar tartışsın. İstediğiyle tartışsın. Ben tartışmak istemiyorum. Herkese iyi geceler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    salcano_7946 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    DEDİGİME GELDİN İŞTE ADEM KARDEŞ.SENİNLEDE ÖZEL SORUNU OLAN VARSA TARTISSIN ÖZELDEN.ŞAHSEN BENİM ÖZEL Bİ SORUNUM YOK.
    KISMETTE NE VARSA;KAŞIKTA O ÇIKAR

egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    Ozaman sorun yok aslında bizim sorunumuz sorunsuz olmamız ahh ulen yağda yakmıyorki bizim motorlar şöyle sayfalarca yazasak çizsek, yada ne biliim titreşimde yok şöyle çareler üretsek geliştirsek sayfalarca ah ulen jıanshe öyle bi motor yapmışınki ne yazalım biz şimdi buraya
    uykusu olana çaylar benden arkadaşlar buyrunn
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

Motosikleti
    cbf 150
    yaşşa sen ahmet abim.bu gece hava sıcaklıgı yada soguklugu -11 derece.çay içmişim kadar oldu.içim ısındı be.sahi motorlara lpg takılması konusu konusuluyodu.bursa mt den bir arkadasın (search 16 nikli coşkun terkin) fashing 200 motoruna 700 tl ucretle bursada sanayıde taktırdı.bursa mmt 780. sayfada motorun resımlerı var.şahsen tanıdıgım bırı oldugu ıcın dıyorum tarıfte etmıstı gezıde yaklasık 200 km lık gezıyı 15.7 tl ye bıtırmıstı.hatta facede nasıl yapıldıgına daır anlatımlı bırde resımlerı var.fakat paylasamıyorum (resım paylaşmayı bılmedıgımden ogrenmekte ıstıyor degılım acıkcası)ama ahmet abıye fotoyu fakslarım faceden o buraya koyabılır.koyabilitesi yuksek bı abımız kendısı... dahada detaya gırmek ısteyen olursa nıkıne ozel mesaj atabılır benıde referans olarak soyleyebılır....

Motosikleti
    Evet hava çok soğuk buradada -13,-15,-11 arası dolaştı durdu termometre ve işin kötü yanı canım memleketim Kötayamın - 5 ten sonra havası jilet gibi insanın yüzünü kesmeye başlar bu gecede baya bi kesti bizi
    Motora daha doğrusu bizimkiler gibi küçük hacimde hava soğutmalı motorlara L.P.G takılmasını çokda gerekli görmüyorum açıkcası bence ettiği tasarruf kadar çıkaracağı sorunlarda büyük olur çünkü L.P.G de araçların motor ısısı benzine göre hayli yüksek olur ve bizim motorların hava soğutması bu sıcaklığı düşürmeye yetmeyebilir, ayrıca radyatör olmadığı için gaz beyninin nasıl çalıştırılacağıda ayrı bi tez konusu zaten
    Ama resmi fakslarsan bende buraya koyabilirim tabi Mutlucum nur olsen
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

rapsy_09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Uzun uzun yazmak isterdim ama farklı anlaşılabileceğini düşündüğümden kısa kesmeyi tercih ettim.Adil abi ile bir sürtüşme yaşadık onuda özelden konuşup çözdük.Kimse ile problemim yok.İçimde en ufak bir art niyette yok.Bilerek yada bilmeyerek birinin kalbini kırdıysam özür dilerim.

Motosikleti
    cbf 150
    mericim guzel kardesım art nıyet aramıyorum daha dogrusu ben anlatmak ıstedıgımı anlatamadım.adem de sende bu topıgın mihenk taşlarısınız.olmazsa olmaz derler ya o cınsten.benım bozuldugum kısım tekelleşmeye karsı olusum.mizacım veya anlatıs uslubum sert oldu sanırım.kımsenın kalbını kırmak ıstemem cunkı oyle bırı degılım.bu yaz tanısıcaz kısmet olursa.salcoyu satılıga cıkardım cunkı ybr 250 geldıgınde bakacak yerım yok.satıldı satıldı satılmadı 2 sınıde kosucam.manısayada gelıcem termınalde tahınlıkadayıf yıyecez talıya bı tur verıcez motoru bızde onun unoyla takılcaz adem e gıdıcem gecen yıl gıttım bu yıl ozellıkle gıdıcem.tahsınden bahsetmıyorum bıle .cunkı o elımın altında.ahmet abıyle cok degısık planlarımız var zaten.ordeklı mantı yıyecez gozleme ye gıdıcez.olacak bunlar 3-4 ay sonra tamamdır.

Nerede millet yav kimse yazmamış.Adem abi sende mi alındın yoksa?

Motosikleti
    Adeeeeeeeeeeemmmmmmm nirlerdeeeeesssiiinnn bizim oğlaaaaannnn

Küstü adem abide.Bendemi alınsam küssem napsam bilemedim

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    beyler kavga etmeyin ayırmam bak
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Motosikleti
    cbf 150
    no kavga no stres.bundan cıkardıgımız sonuc benım soyledıklerımın agır gelmesı olabılrmı aceba?o vakit gramajını dusurelım kı topık senlensın ama degılmı? caney caney caney işte meydaney delıkanlı adem nerdesın haney nerdesın haney ooooo oooo...

Beter_Bocek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Orbit II 125 (2013) & Kuba XCG 150 (2014)
    Adam baba nirdesin? Özletme kendini. Karanlıkta, soğuk, kuytu köşelerde kaldık, senin gibi üstad motosiklet gurusunun aramızda olmasını temenni ediyoruz.

Alıntı salcano_7946 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    no kavga no stres.bundan cıkardıgımız sonuc benım soyledıklerımın agır gelmesı olabılrmı aceba?o vakit gramajını dusurelım kı topık senlensın ama degılmı? caney caney caney işte meydaney delıkanlı adem nerdesın haney nerdesın haney ooooo oooo...
    Mutlu abi alınmada 3-4 kere okudum forumu neden sen birşeyler söyleme gereği duydun hala anlamış değilim.Bir sorun vardı evet.Ben sinirlendim beni sakinleştirmek için adem abi birşeyler yazmış 2 mizin yazdığını okuyup alınmışsın sorun çıkmış.Adil abi ile konuştuk biz ne anlatmak istediğimi neden öyle yazdığımı anlattım.Sorun çözüldükten sonra neden tekrardan sorun çıktı anlam veremedim.Yazmayayım yazmayayim dedim gene duramadım.Burada fikir soruluyorsa verilen cevaplara da saygı duyulmalı bence.Ortada alınca veya ağır sözler söylencek birşey yok.Sen yapaman gereken seyi ben yaptım özür diledim hala ortada sorun var.Nedir bu arkadaş ya.Gözünüzü sevim ya ufak şeylere takılmayın bu kadar.

Motosikleti
    ARKADAŞLAR HERKES ARASINDAKİ SORUNU ÇÖZSÜN ÇÖZENE KADAR DAHADA BU SAYFAYA GİRMEM BİLESİNİZ HEPİNİZE İYİ GECELER OLSUN

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    Alıntı adem80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    uykum gayet açık. Ben gece çalışıyorum. Doğum tarihim nickimde yazıyor adımda. Ordan yaşımı çıkartabilirsiniz. Bu yazılanları tekrar okumak istemiyorum. Bu başlık altında ne tartışma çıkarttım, nede bundan sonra tartışırım. Msj larımdan alınan bana özelden msj atsın. Özelden tartışalım. Bu sayfa tartışma sayfası değil, sohbet, bilgi, paylaşım sayfası. Tartışma yapmıyorum. Bu konu hakkında bu msj dan sonra nokta bile yazmıcam. Isteyen istediği kadar tartışsın. İstediğiyle tartışsın. Ben tartışmak istemiyorum. Herkese iyi geceler.
    son mesajım budur. Özellikle son satırlar okunsun. Artık tek kelime etmem. Tartışmıyorum. Yazasımda gelmiyor artık. Resmen soğudum. Kimseye kötü yazmadım. Kötü ben çıktım. Tartışmıcam yazmıcam. Sevgiler.

Şu saatten sonra benimde yazasım gelmiyor.Herşey gönlünüzce olsun kalın sağlıcakla.

Motosikleti
    cbf 150
    eyvah eyvah.yav 2 saatten fazla oldu gorusuyoruz ya be kardesım ben topıge bakmadım hıc ben anlattım sen anlattın cozuldu dıye bakarken buraya topıge gırmem dıemeyın.sımdılık salcoda sıfır sıkıntı olduda bı sıkıntı oldu ybr sayfasında mı arıcaz dermanı.kaldıkı aksamdan berıdır bahsedıyorum bız bır mozaıgız ve boylede ıyıyız.bozulmasın bu ortam.adem toplamakmı lazım dagıtmakmı once buna bı mkarar ver ıstersen.aksam ettıgın bı cumle var nerenle dınlıyon benı dıye.türkcemızın yapısı zaten elastiki şimdi buna karsılık cevap yazıp kalbını kırsaydım ıyımı olacaktı be kardesım.insanız sonucta.benım uslubum sert olmus olabılır.eşşeklık ettım sayıyorum anlatmak ıstedıgımı anlatamadım genel olarak.ahanda buradan hem meriçten hemde senden ÖZÜR DİLİYORUM...dha ne dıyeyım.

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    konu kapanmıştır arkadaşlar. Burda kimse kimsenin kalbini kırmasın. Hepinizi çok seviyorum. Ayrı ayrı hemde. Eğer bu güne kadar bir kişinin bu sayfada kalbini kırdıysam bende özür dilerim. Ben kızışmış konuyu kapatayım derken yanlış anlaşıldım. Bu muhabbet burda kapanmıştır. Bidaha açanın kalbini ısrarla kırarım. Herkes lütfen paylaşımlarına devam etsin. Herkese sevgiler, saygılar, hayırlı cumalar

Motosikleti
    cbf 150
    soguk ve karlı bır haftanın sonunda +degerlerı gormek ne sevınırıcı.yagan yagmur buzları cozuyor.9 derece bugun hava sıcaklıgı.hafta sonu dahada artacagı soylenıyor.benım solcoyu pıyasaya cıkarmanın zamanı gelıyorrrr..,

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)