Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Salcano Wolf125 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    Alıntı rapsy_09 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Jianshe nin zaten 150 lik motoru var türkiyede abi Kanuni puma
    Hakikaten varmış hatta topiciği bile açılmış ama hareket yok henüz alan yok herhalde hiç http://www.motosiklet.net/forum/moto...uma-150-a.html

---------- Post added at 02:27 ---------- Previous post was at 01:58 ----------

Alıntı adem80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar demin yazamadım. Patron burda. Neyse cevapları meriç vermiş sağolsun. ahmet abi ve herkesin yeni yılı hayırlı olsun. Of gene 1 yaş daha yaşlandık
    Ademim bir yaş daha yaşlandık deye üzülüyordun emme hadi sana gözel bi haber vereyimde için ferahlasın gece gece sen bir yaş daha yaşlandın ve doğal olarakta senin motorda 1 yaş daha yaşlandığı için 99 tl / yıllık vergi diliminden 76 tl /yıllık vergi dilimine geçti yani bu ay Salco için 49.5 yerine 38 tl ödeyecen 11.5 tl kardasın yani hadi iyisiiiinn iyiii
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    abi ben titana 7.5 iki taksitle yılda 15 tl vergi ödüyodum

egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    Titana yakında hurda indirimide çıkar daha üste parada verir sana devlet merak etme
    maxi97 ve Tsubasa bunu beğendiler.
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

tahsins - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj boxer 2015 + doblo safeline 1.3mjet 2012
    Alıntı erenaltun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    oh oh muhabbetler koyu bakiyorumda eskisi kadar bende giremiyorum is degisikligi yaptim ayin 15. nde a2 sinavina girmistim kazanmisim 95 puan ile simdi direksiyon sinavina girecegiz 15 gun icinde kismetse 1,5 aya kadar ehliyet cepte olacak.
    bende 100 almışım , ayıptır söylemesi
    ama 20 soru için sınavda 1 saat kapalı kalmak ne saçma bişeydir ? 10 dakikada kontrol edip bitirdim ben.
    şu direksiyon sınavınıda geçip alsam ehliyeti .. inmiyecem wolften

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:29 ----------

len sınavdan 100 aldık ama dün gene motoru düşürdüm.
    bayırda dururken ayaklıktan indirirken yan yattık. 120kg motor zaptedemiyorum, at gibi
    bişey farkettim. düşünce motorda çizik bile olmuyor ?
    bide düşüpte motoru kaldırdıktan sonra, uzun bi müddet marş basmama rağmen , çalışmıyor motor.
    son hız artçılı direk 95. motorcunun demesi en az 110-120 gider. göreceğiz bakalım.
    neyse dün motorcuya katalitik konvertörü iptal ettirip ayar çektirmeye gittim. başı kalabalıktı. sonra gidicem.
    ama eski model yuvarlak far ybr ile karşılaştırma fırsatı buldum wolfu.
    birebir aynı. ama wolf acayip kalıplı duruyor.
    wolfteki karenaj, uzay kafa, depo büyüklüğü ve sele genişliğine bağladım bunu.
    ve bi kezdaha aşık oldum wolfe

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:40 ----------

meriç ön diski taşlatcağına değişsen daha iyi dedin ama orjinali pahalı. getirtmen lazım. bide fabrika çıkış yansanayi disklerin 100/90 atık. taşlattım. fren pamuk gibi. titreme kesildi. ileride ötme yaparsa orjinal mondial scooter balatası takacağım öne
    salcano wolf: 0 km (05.01.2013)...->....45.000km (13.01.2016) !...
    bajaj boxer: 0 km (13.01.2016)...->.... ?

Tsubasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Demir At
    Alıntı tahsins adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende 100 almışım , ayıptır söylemesi
    ama 20 soru için sınavda 1 saat kapalı kalmak ne saçma bişeydir ? 10 dakikada kontrol edip bitirdim ben.
    şu direksiyon sınavınıda geçip alsam ehliyeti .. inmiyecem wolften

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:29 ----------

len sınavdan 100 aldık ama dün gene motoru düşürdüm.
    bayırda dururken ayaklıktan indirirken yan yattık. 120kg motor zaptedemiyorum, at gibi
    bişey farkettim. düşünce motorda çizik bile olmuyor ?
    bide düşüpte motoru kaldırdıktan sonra, uzun bi müddet marş basmama rağmen , çalışmıyor motor.
    son hız artçılı direk 95. motorcunun demesi en az 110-120 gider. göreceğiz bakalım.
    neyse dün motorcuya katalitik konvertörü iptal ettirip ayar çektirmeye gittim. başı kalabalıktı. sonra gidicem.
    ama eski model yuvarlak far ybr ile karşılaştırma fırsatı buldum wolfu.
    birebir aynı. ama wolf acayip kalıplı duruyor.
    wolfteki karenaj, uzay kafa, depo büyüklüğü ve sele genişliğine bağladım bunu.
    ve bi kezdaha aşık oldum wolfe

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:40 ----------

meriç ön diski taşlatcağına değişsen daha iyi dedin ama orjinali pahalı. getirtmen lazım. bide fabrika çıkış yansanayi disklerin 100/90 atık. taşlattım. fren pamuk gibi. titreme kesildi. ileride ötme yaparsa orjinal mondial scooter balatası takacağım öne
    ben hem direksiyondan 100
    hem sınavdan 100 aldım
    en az 10 kazam oldu =)
    her defasında benim hiç bir hatam olmadıgı halde
    karşı taraf kaynaklı kazalar yaptım ..
    yolda giderken kapı actı malın biri kapıya captım gibi şeyler oldu
    # motosikletle.blogspot

salcano_7946 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    1 yıl sonra tekrar aranızdayım mıllet..... ....far ampulum harlamıstı dun gıdıp degıstırdım pilipis marka ıle.6 tl aldı usta sok tak dahıl.gecen taktırdıgım o-ringlı zıncırıde cok begendı bu gıttıgım usta.sessız sedasız ne guzel dıyor.90-90-18 ebatlarında dublex lastık alasım var arka lastık ıcın uzerındekı ırc marka.10750 km oldu bırde gecen patladı usta tamır ettı ama ben pımpırık yapıyorum gene....onerınız nedır...
    KISMETTE NE VARSA;KAŞIKTA O ÇIKAR

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    mutlu ırc marka lastik çok patlar.tecrubeyle sabittir. Sana 1 çift prelli dura tractıon öneririm.

salcano_7946 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    zaten bu da patladı cıvı gırıp cıkmıs bende usta tamır ettı ama ıcım rahat degıl.oyuzden sorayım ıstedım.
    KISMETTE NE VARSA;KAŞIKTA O ÇIKAR

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    mutlu oralarda ne kadar çivi var yav? ben olsam değiştirirdim. Irc nin kalitesi belli zaten. Mıchelın sport (biraz pahalı) veya prelli dura tractıon öneririm. Aklında lastik markası varsa sorabilirsin

Motosikleti
    adem wolfe laf atan olursa benim gangsteri salalım üstüne

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    tahsin bendede var bi gangaster 5 yaşında

Motosikleti
    benimkide 3 yaşında. allah analı babalı büyütsün hepimizin çocuklarını

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:27 ----------

Alıntı salcano_7946 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1 yıl sonra tekrar aranızdayım mıllet..... ....far ampulum harlamıstı dun gıdıp degıstırdım pilipis marka ıle.6 tl aldı usta sok tak dahıl.gecen taktırdıgım o-ringlı zıncırıde cok begendı bu gıttıgım usta.sessız sedasız ne guzel dıyor.90-90-18 ebatlarında dublex lastık alasım var arka lastık ıcın uzerındekı ırc marka.10750 km oldu bırde gecen patladı usta tamır ettı ama ben pımpırık yapıyorum gene....onerınız nedır...
    bendede ön arka irc duplex. arka sert basınca hemen kayıyor . hele yağmurda felaket.
    bence başka bi marka derim abi

erenaltun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Salcano Wolf 125 / 2009 Honda CBF 150
    Alıntı rapsy_09 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motor işini naptın abi kazadan sonra toplandımı? Yeni işin hayırlı olsun bu arada.
    motoru orjinal olarak degistirdim 230 tl ye patladi iscilik dahil on kafa komple degistirdim kaynak isine de girmedim gayet iyi oldu is konusu icinde sagol..

mutlu ırc marka lastik çok patlar.tecrubeyle sabittir. Sana 1 çift prelli dura tractıon öneririm.
    patlama konusunda birsey diyemem ama yagmurda kaymasi felaket benim motor ondan kaydi zaten degistirecegim bende bir ara..
    Salcano Motosiklet Facebook Sayfası : http://www.facebook.com/SalcanoMotosiklet
    Ramazan ALTUNIŞIK

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    bende ırc vardı. Ne güzel kayıyodu, bol bolda patlıyodu. Niye değiştirdirdimki sanki?

TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    giriyorum giriyorum araba muhabbeti. Ben motor formunda ne yapayım arabayı? Araba muhabbeti yapacak olsam araba formuna girerim. Araba muhabbetlerine katılmıyorum. Ve YÖNETİCİLERDEN ARABA MUHABBETLERİ KISIMLARININ SİLİNMESİNİ RİCA EDİYORUM. tatlıhız izzet kusura bakmasın.

Adem abi sende kusura bakma motor almadım diye burdan kimse git diyemez.. araba sitesinede üyeyim forumdonanım.hb + turkuno.com.. arabamda stiker i bile var.. 2. olarak mayıstan beri üyeyim.. cok kişiyi tanıdım.. sırf muhabbet için burdayım yani + olarak motorum yok ne muhabbet edicem söyle edeyim varsa EGELİM ahmet abi lastik muhabbeti actı diye sordum konustum.. DAHADA KONUSUNU BİLE ACMAM..böyle iş ne gördüm ne duydum araban var git.. motorun var gel..
    Çözüm yolu var balansörlü çinli almak örnek su an kullandıgım drift , cbf 150 ye bile kafa tutabilirim titresimsizlik konusunda. Time Shift

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    kovmuyorum, kovamam. Motor sitesinde araba muhabbeti hoşuma gitmiyor. Benimde var arabam. Sen beni hiç burda arabam ile paylaşım yaptığımı gördünmü? Şu kadar bastım, trafik çevirmişmidir? Şukadar benzin, gaz aldım, şu kadar yol gıttim vs araba ile ilgili herşey? Motor muhabbeti yapıyosan gel. Yoksa burda beni kimsenin arabası ırgalamaz. Sırf araba muhabbeti için geliyosan gelme. Kovmak haddime değil, motor ve motor üzerine paylaşım oldukça.
    Mengu16 ve gezginmotor bunu beğendiler.

TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    kovmuyorum, kovamam. Motor sitesinde araba muhabbeti hoşuma gitmiyor. Benimde var arabam. Sen beni hiç burda arabam ile paylaşım yaptığımı gördünmü? Şu kadar bastım, trafik çevirmişmidir? Şukadar benzin, gaz aldım, şu kadar yol gıttim vs araba ile ilgili herşey? Motor muhabbeti yapıyosan gel. Yoksa burda beni kimsenin arabası ırgalamaz. Sırf araba muhabbeti için geliyosan gelme. Kovmak haddime değil, motor ve motor üzerine paylaşım oldukça.

Söyle abi, ne konusucam motor hakkında 1 ipucu ver ya bana.. ha motor da alıcam,su arabayı bitireyim..
    Çözüm yolu var balansörlü çinli almak örnek su an kullandıgım drift , cbf 150 ye bile kafa tutabilirim titresimsizlik konusunda. Time Shift

Tsubasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Demir At
    ulen benim oyuncak arabam bile yok..
    izzete bi tane wolf alak yada bora alak
    bora alak izzet sana bana yoldaş cıksın yoksa yakıcam bu forumu :D
    # motosikletle.blogspot

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı TATLIHIZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Söyle abi, ne konusucam motor hakkında 1 ipucu ver ya bana.. ha motor da alıcam,su arabayı bitireyim..
    Motor ehliyetin var gidip araba alıyosun. aklını seveyim aklını

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    Alıntı TATLIHIZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    wolf al ama wolsvagen wolf değil, salcano wolf

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)