Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Salcano Wolf125 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    rapsy_09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    En iyisini yapıyorsun.Ben yazmaya değer bir mesaj görürsem heryere yazıyorum Kaç gündür yağmur yoktu burada motoru çıkardık yağmur yağıyor.Sana aynen katılıyorum motosiklet üstünde çalışınca bir süre sonra işkence gibi geliyor

---------- Post added at 01:38 ---------- Previous post was at 01:35 ----------

Alıntı Beter_Bocek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @Tsubasa
    Aynı sorun kısmen bende de mevcut.
    Artık CB topiği ile işim yok!..
    Ne varsa burada var; çılgın Wolf'cüler
    Diğer tüm topikler nedense inandırıcı gelmiyor,
    Yapay, göstermelik, kibir paçalarından akıyor!..

Dostum bizim kadro iyi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Beter_Bocek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Orbit II 125 (2013) & Kuba XCG 150 (2014)
    ''İyi'' ne demek Meriç bey. Mükemmel mükemmel. Hani derler ya; ''Un'unu elemiş, eleğini asmış...'' işte aynı bu hesap, fevkalade insanlar topluluğu bu topik'te toplanmış. Maşaallah subhanallah diyeyimde ''nazar''lara gelmeyelim...

Tsubasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Demir At
    cb grubunda cok sevdiğim biri var
    istanbulda bi yerde denk gelirse mutluluktan ayagını yerden kesicem..
    inşallah denk gelir..
    # motosikletle.blogspot

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    teşekürler arkadaşlar. Hepinizi seviyorum dün mutlu beni yanlış anlamış ama olsun. Art niyet olmadığını kendi anlamıştır. Tsubasa ve beterböcek herzaman bekleriz bu sayfaya.

CB sahipleri ile ne sorunun var tsubasa

Motosikleti
    Sağolun varolun ''Adem'' bey. Umarım daimi üyesi olurum. Mart-Nisan gelsin, yeni yeni model'ler hele bir serpilsinler piyasaya. Beğenmezsem yeni model'leri. İstikamet belli; Wolf

Tsubasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Demir At
    Alıntı rapsy_09 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    CB sahipleri ile ne sorunun var tsubasa
    sadece 1 kişi..
    o da buluşmaya ben geliyorum dersem gelmez döt korkusundan ..
    klavyede iyi konuşuyor. yüzüme sölesin bi de onu istiyorm :D
    # motosikletle.blogspot

Dostum hiç wolf kullandın mı? birde isim ney onuda de hele bakam

---------- Post added at 01:56 ---------- Previous post was at 01:53 ----------

Alıntı Tsubasa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sadece 1 kişi..
    o da buluşmaya ben geliyorum dersem gelmez döt korkusundan ..
    klavyede iyi konuşuyor. yüzüme sölesin bi de onu istiyorm :D
    Tsubasa boşver keskin sirke küpüne zarar.Bu kadar sinir stress yapma

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    beter böcek bak honda yamaha yıl başından sonra zamlanır. Yaz başı bidaha zamlanır. En ucuz bu zamandır. Kışın motor az satıldığından en ucuz kışın olur. Yaza 300-500 daha pahalı olur. Benden söylemesi.

Salcano yaz başlamadan zamma başladı.2700 olmuş sıfır fiyatı üçlerde

Motosikleti
    [QUOTE=rapsy_09;2896862] Dostum hiç wolf kullandın mı? birde isim ney onuda de hele bakam [COLOR="Silver"]

Bana dediğinizi farz ederekten. Kullandım. Aynı eski model YBR. Yeni kasa YBR ESD'de kullandım. Son hız olarak Wolf; gidiyor... Allah ne verdiyse sonuna kadar gidiyor. Ama aynısını YBR ESD için diyemiyeceğim. Ama o da 110-120 km/h'lara rahat çıkıyor. Ve en önemliside stabil kalabiliyor. Motor dediğin; gaz'ı açtın mı gidecek, uzuyacak. Titreşim, depinme, aksırma, öksürme yapmıyacak. Bu sorunların hiç birisi ne Wolf'te var ne de YBR'lerde. CB hayal kırıklığı yarattı. Paramı emdi içti bitirdi. Şimdi herşeyimden kısıp, yeniden biriktirme safhasındayım.

@adem80; herşey paraya bağlı. Olsa 1 dk dururmuyum. Hem bir model var aklımda sana daha önce de belirtmiştim onu da bi görüp denemek istiyorum. Hem o zaman'a kadar da birşeyler biriktiririm. CB incir ağacı dikti. Çok uzun zamandır biriktirdiğim birikimim telef oldu desem yeridir.

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    geçmiş olsun cb mağduru. gri wolf en iyi gözüken model. Sonra siyah ve kırmızı. Meriçin motor çok güzel. Keşke zamanında bana satsaydı.

Selam arkadaşlar nasılsınız,Beter böcek Tayfur arkadaşım Cb den zarar ettiğine üzüldüm ben artık Hondaya Çinli gözüyle bile bakmıyorum

Motosikleti
    Sağolun. Hayatımda ki en acı verici hatan nedir diye sorsalar. Vereceğim cevap; CB'yi hiç denemeden, yazılanlara kanarak almam. Derim. Olan oldu, papatya gibi açıldı!.. Mart-Nisan gelsinde, Allah kerim... Gri Wolf gerçekten de çok alımlı ve de bir o kadar da değerli görünüyor. Zaten kullandığımda gri bir Wolf'tü

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    aynen. Made in channa safkan.

Motosikleti
    @gezginmotor;

Çin'de 2002 yılında kurulmuş bir firma; Sundiro. Ne kadar iddalı olabilirler ki. CB bana kanıt olarak geliyor. Daha çook yol almaları gerekiyor. Oysaki Jianshe 1889 yılından itibaren bilfiil motorsiklet üretmekle meşgul. Sadece motosiklet'te üretmiyorlar; elektrikli bisiklet, arabaların klima sistemlerinin ana elemanı olan klima pompası, sadece motosikletlerin motor kısımları; 80 cm3'den yukarıya doğru bir sürü güç üniteleri mevcut... Uzmanlar yani bir çok konuda. Wolf ve YBR ve Crypton bunun kanıtı...

Alıntı Beter_Bocek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sağolun. Hayatımda ki en acı verici hatan nedir diye sorsalar. Vereceğim cevap; CB'yi hiç denemeden, yazılanlara kanarak almam. Derim. Olan oldu, papatya gibi açıldı!.. Mart-Nisan gelsinde, Allah kerim... Gri Wolf gerçekten de çok alımlı ve de bir o kadar da değerli görünüyor. Zaten kullandığımda gri bir Wolf'tü
    Dilerim gönlünüzdeki motora tez zamanda kavuşursunuz...

Ah adem abi.Senin motor aldığın zaman aklımın ucundan bile geçmiyordu satmak.Halada satasım gelmiyorda şartlar öyle gerektiyor.

Bu arada Meriç kardeşim sen nasılsın iyimisin ...

Allaha şükür.Abi rahatsızlığım şuan için pek sorun teşkil etmiyor.İlerlerse problem.Normalde omurga düz olması gerekirken benimki hafif eğik.oturma şekli bundaki en önemli etki.Motorun üstünde günlük 12 saat çalıştığım düşünülürse motosiklet benim için sorun oluyor.Diyorum satmıyayim şehiriçi binerim falan ama ben kendimi biliyorum ipimi kopardımmı vururum kendimi yollara.Bu yüzden satıyorum.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 16 kullanıcı var. (0 üye ve 16 misafir)