Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Salcano Wolf125 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    kask olabilir, sapılamaz levhası olan bi yere sapıp enselenmiştim. Tabelayı görmemiştim. Pesin 50 tl ödemiştim. Valla vergi dairesine yapıyosan ödemeyi oraya sorabilirsin.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    maxi97 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '12 SYM GTS 250i '10 YBR125City, '10 Mondial 150ZC
    Alıntı rapsy_09 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fazla küflenmeden yap bence abi.Bu ara internetten sorgulama yaptımda plakaya ceza gelmiş.Tebliğ edilmedi ama internette edildi gözüküyor faiz bile işlemiş. Asıl sorum şu 72 lira olan cezalar neler? neden ceza yedim ki acaba diye düşünüyorum
    Kask ve ya park cezasidir. En düşük ceza çünkü

Arkadaşlar yarın muayeneye gideceğim. Xenon yok. 3 çanta var. Kurye elcigi diz örtüsü. Bir de 2 sayfa önceki arka koruma demiri var. Muaynede sıkıntı çıkaracak bir şey var mi sizce?

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    maxi çantalar sorun çıkartabilir. Elinden geliyosa çantaları sökte git.

rapsy_09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Extrada eklediklerini sökersen senin için daha iyi olur.Tek seferde geçerse 15 dk sürüyor gecmezse gel git 1 gününü alır.

Tsubasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Demir At
    bir zamanlar bir tsubasa vardı öldü mü o ya
    # motosikletle.blogspot

Yaşıyor sanırım ama telefon numarası bırakmadığından iletişim kuramıyoruz gelir yazarsa cevap veriyoruz

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    her yazdığına cevap yazıyorum. Dönüp bikere okuma zahmetine katlanmıyosun. Foruma girmeyipte suçu bize atma tsubasa. Hoşgeldin.

Tsubasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Demir At
    herkese merhabalar uzun zamandır okul ve iş yüzünden girme şansım olmuyor
    hepiniz aklımdasınız
    çanta olayına gelince ise distribütorden alıyormuş bizimkiler ve toplu olarak aldıgında bayi fiyatı cekiliyor bizim firmaya
    alım yapılırsa çanta için hepinize söyliyecegim o zaman 7 8 tane aldılar
    haber vericem yani ama söz vermek istemiyorum kesin olucak diye
    fırsat olursa haledicem arkadaşlar..

---------- Post added at 19:42 ---------- Previous post was at 19:37 ----------

Alıntı adem80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    her yazdığına cevap yazıyorum. Dönüp bikere okuma zahmetine katlanmıyosun. Foruma girmeyipte suçu bize atma tsubasa. Hoşgeldin.
    adem abi kızma ..
    biliyorum hayırsızım haylazım =)
    ama seni abim gibi seviyorum
    # motosikletle.blogspot

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    sağol tusubasa. İsteyen ekleyebilir alimadem1@hotmail.com benim facem. Herkes davetlidir

maxi97 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '12 SYM GTS 250i '10 YBR125City, '10 Mondial 150ZC
    Alıntı adem80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    maxi çantalar sorun çıkartabilir. Elinden geliyosa çantaları sökte git.
    Çantaları sökmeye gidiyorum.

Demiride sök bence seninki anormal boyutlarda olduğundan dolayı dikkat çekecektir.Bu ara powerled sis farlarıda yasak polis sök demişti ama pek sallamadık duruyor hala üstünde

Alıntı egelim 43 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fatihin hepinize çok çok selamı var arkadaşlar ahanda son hali 14 günlük çakı gibi asker maşallah

http://imageshack.us/a/img607/671/goruntu2648.jpg

http://imageshack.us/a/img211/9639/goruntu2647.jpg
    http://imageshack.us/a/img585/8522/goruntu2646.jpg
    A.S Bizimde selamlarımızı bi mukabele iletirsen memnun oluruz...
    @ Meriç kırmızıda geçmişmiydin kamera kayıdı aldılarsa ceza ondanda olabilir...

Ispartada pek kamera kaydı dikkate alınmaz abi.sabah işe gidip gece işten dönmek için kullanıyordum motoru onun dışında şirket motoruna biniyordum.Arkadaşa söyledim ıspartadaki oturduğum mahallenin muhtarına gidip soracak bakalım cezayı bulabilcez mi

salcano_7946 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    Alıntı rapsy_09 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ispartada pek kamera kaydı dikkate alınmaz abi.sabah işe gidip gece işten dönmek için kullanıyordum motoru onun dışında şirket motoruna biniyordum.Arkadaşa söyledim ıspartadaki oturduğum mahallenin muhtarına gidip soracak bakalım cezayı bulabilcez mi
    rapsy motorunu satılık etmıssın fotolarını gordum.hayırlısı olsun alana satana.salı gunu motoruma genel bı bakım yaptırdım.aslında lastık tamırı ıcın gıtmıstım.keza arka lastıge cıvı gırıp cıkmıs.delıgı usta ıcten yama koyarak hallettı ama benım ıcın rahat degılzaten uzerındekı lastıkler le 10450 km yol yaptım ve ırc marka dublex on ve arka.ustaya elınde varsa lastıklerıde deegıselım dedıgımde sadece arka lastıge 95 tl fyat soyledı ve ırc marka oldugunu soyledı.benım aklımda olan ıcıme sınmeyen lastıkler kaldı.kararım lastıklerı degıstırmek.uygun fıyatlı onerebıleceın veya baska onerı sı olan arkadaslarda ltfen cevap yazsınlar.sana soracagım asıl soru ıse senın motordakı on camı nerden aldın kaca aldın aynısından bende almak ıstıyorum.montajını nasıl yaptın bende monte edebılırmıyım.cevabı ıcın ımdıden sana dıger arakadaslara ılgılerıden dolayı teekkuru borc bılırım.herkese kolay gelsın
    KISMETTE NE VARSA;KAŞIKTA O ÇIKAR

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    bi çift prelli dura traction tubless lastik öneririm. Meriçin ön cam cbf tur camı yanılmıyosam. Kaça nerden aldığını bilmiyorum.

TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    Sen bekle a2 yi 5 ay al sonra git araba al a2 yi araba ruhsatının içine koy .. adaletini öpeyim dünya
    Çözüm yolu var balansörlü çinli almak örnek su an kullandıgım drift , cbf 150 ye bile kafa tutabilirim titresimsizlik konusunda. Time Shift

Alıntı salcano_7946 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    rapsy motorunu satılık etmıssın fotolarını gordum.hayırlısı olsun alana satana.salı gunu motoruma genel bı bakım yaptırdım.aslında lastık tamırı ıcın gıtmıstım.keza arka lastıge cıvı gırıp cıkmıs.delıgı usta ıcten yama koyarak hallettı ama benım ıcın rahat degılzaten uzerındekı lastıkler le 10450 km yol yaptım ve ırc marka dublex on ve arka.ustaya elınde varsa lastıklerıde deegıselım dedıgımde sadece arka lastıge 95 tl fyat soyledı ve ırc marka oldugunu soyledı.benım aklımda olan ıcıme sınmeyen lastıkler kaldı.kararım lastıklerı degıstırmek.uygun fıyatlı onerebıleceın veya baska onerı sı olan arkadaslarda ltfen cevap yazsınlar.sana soracagım asıl soru ıse senın motordakı on camı nerden aldın kaca aldın aynısından bende almak ıstıyorum.montajını nasıl yaptın bende monte edebılırmıyım.cevabı ıcın ımdıden sana dıger arakadaslara ılgılerıden dolayı teekkuru borc bılırım.herkese kolay gelsın
    Mutlu arkadaşım bende Meriçin taktığı camı beğenmiş sormuştum bana rialliden aldığını montajınıda salcanonun camının üstüne delerek vidayla ve iki cam arasına lastik koyarak taktığını yazmıştı fiatını riallide bakabilirsin sağlıcakla...(Cbf 150 camı)

egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    Alıntı TATLIHIZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sen bekle a2 yi 5 ay al sonra git araba al a2 yi araba ruhsatının içine koy .. adaletini öpeyim dünya
    Hiç kimseyi öpmene gerek yok datlı sana söyledik o kadar ama söz dinlemedinki

---------- Post added at 23:09 ---------- Previous post was at 23:05 ----------

Alıntı salcano_7946 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet ahmet abiye tesekkur borcluyuz hem vatana hızmet eden kardesımız fatıhı yanlız bırakmadıgı ıcın ve hemde bızlerı kardesımızden mahrum bırakmadıgı ıcın sonsuz tesekkurler.yuregıne saglık abım.dun motorumun arka lastıgıne cıvı gırıp cıkmıs ve lastıgım patlamıs.lastıge hava basıp yakın olan ustama gıdıp lastıgı tamır ettırdım.hazır geldık deyıp o-ring zincir ve ybr dıslı takımını degıstırdık.dedım ustam madem bakım yapıyoruz yagını ve bujisni de degıstırelım.castrol 20-40 ıle yagını degıstırdık ve bujiyide yenıledık.bu bakımın ucretı 90 tl olarak yansıdı benım butceye.havalarda bı kac gundur 14-15 derecelerde olması sebebıyle 55 km kadar bı yol yaptım bugun.motorum şıkır şıkır oldu.birde ctesi gunu bursa mt den arkadasım olan coskundan aldıgım topcase yı de monte ettımı super olacak.yaz yakınlassın artık dıye ıcımden gecmıyo degıl.
    Eyvallah Mutlu kardeş ne demek elimden geldiğince ziyaretine gitcem selamlarınızı iletcem tabiki her seferinde motora gelince değişik bi yağ koymuşsun 20-40 gerçi ben castrol 10-50 tam sentetik power 1 racing tavsiye ederim her zaman ama bi kullan bakalım izlenimlerini alalım sonra nasılmış

Alıntı gezginmotor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    A.S Bizimde selamlarımızı bi mukabele iletirsen memnun oluruz...
    @ Meriç kırmızıda geçmişmiydin kamera kayıdı aldılarsa ceza ondanda olabilir...
    Aslm söylerim abi ilk fırsatta görüştüğümüzde
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

tahsins - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj boxer 2015 + doblo safeline 1.3mjet 2012
    20-40 actevoyu 10-40 la değiştiğimden beri sanki wolf "allah razı olsun beni kurtardın" dercesine şahlanıyor
    hele o sabahları ne çileydi
    kesinlikle 10-40 diyorum.

bide son ölçümde 2.15lt benzinle 95 km gitti. 100km/2.26lt eder ya şehiriçi daha az yakıyor. yada bişeyi yanlış yaptık.

şüphelenip wolfun kilometre saatini benim arabayla karşılaştırdım. birebir aynı. yani wolf gittiği km yi arabanın kmsiyle birebir aynı gösteriyor.
    salcano wolf: 0 km (05.01.2013)...->....45.000km (13.01.2016) !...
    bajaj boxer: 0 km (13.01.2016)...->.... ?

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    actevo nun kastığını söylemiştim.şehir içi daha az yakmaz. Daha çok yakar. Veya benim burlarda böyle. Çünkü şehir içi 4 ve 5 ci vitesleri pek göremiyorum. Wolf ün km saati öteki çinliler gibi kafadan sallamıyor. Ne gidiyosa onu gösteriyor.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)