Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Salcano Wolf125 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı TATLIHIZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    desin abi yarın araba temiz,yarın bakılıcak motoru,kazası yoksa ,hos tramer temiz..aldım demiyorum inş alıcam yarın kesin derim birseyler..
    Kazası olsa ne olacak anlamam ki o yaşta o modelde araba alıp da kazası olmaması mümkün mü her kaza tramer'e kayıt mı oluyor sanıyosun. Kazalı kazasızı boşverde passız çürümemiş bi araba almaya bak bence, o arabaları pas öldürür.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    Alıntı adem80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kışın çok soğuk oluyosa abi aralık 15 ten mart 15 e kadar 3 ay yatır. Serçedese bin 3 ay. Malum genç değiliz artık. Hastalık zor. Allah kimseye vermesin. Karda kışta motor binmek rezillik. Ama arabaya biniyom diye buralarıda boş bırakma
    Vallaha bilmiom bakiciiiizzz artık Ademcim benim tek endişem motürsüz oldummu psikolojim bozuluyor resmen hırçınlaşıyom hırçınlaştımmıda hıncımı serçedesten alıyom
    Buraları boşlamayız tabiki olmazsa Serçedes forumla beraber takılırız artık burayada
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    aman abi hırçınlaşma. Bak ben hırçınlaştım, kartalın üst kapak contayı yaktım, bikaç kere taşlanmıştı zaten, 400 tl ye yenisini aldım. Komple sübaplarla beraber. Bide radyatör patlaktı, orası burası derken masraf bin lira oluverdi ben 700 tl ye salconun motorunu sıfırlarım bee. Allahtan tofaş parçası ucuz. Yani bi amerikan veya japon arabamız olsa baltayı taşa vurmuştuk

Motosikleti
    evet aynen işte sırf bu yüzden serçedese her bindiğimde "oğlum sen 36 yaşında aklı başında devlet memuru çoluk çcuk sahibi adamsın " diye telkin veriyorum kendi kendime
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    az yakan ve parçası ucuz olan motor, az yakan ve parçası ucuz olan araba her zamam tercih sebebidir. Sonuçta aldığımız para belli. Bi mercedes alsak ne benzin parası yetiştirebiliriz, ne vergi, nede parça parası. Bizi anca imamın kayığı paklar.

Motosikleti
    Alıntı adem80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    az yakan ve parçası ucuz olan motor, az yakan ve parçası ucuz olan araba her zamam tercih sebebidir. Sonuçta aldığımız para belli. Bi mercedes alsak ne benzin parası yetiştirebiliriz, ne vergi, nede parça parası. Bizi anca imamın kayığı paklar.
    Allah gönlümüze göre versin efem ne deyem imamın kayığı amenna hepimizin bineceği son vasıta ama du bakalım ona gelene kadar daha nelere binmeyi nasip edecek bize yaradan

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    abi en lüks araba imamın kayığı. Ne benzin parası derdi var, ne parça sıkıntısı. allah gönlümüze göre versin abi.

Motosikleti
    Yazdığınla fikrin çelişiyor Adem lüks arabanın benzin derdide olur, parçasıda pahalı olur ama lüks araba sahibi binerken bunları dert etmez sadece imamın kayığına meraklı olma bu kadar yafs nasıl olsa bincen vakit saat gelince

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    tamam abi ben kaçar. Eyi geceler. Yarın zeytin ağaçları beni bekler.

Motosikleti
    Eyi geceler efem aha bende yatıyom gali

TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    günaydınlar, inş i bir gün olur..inş aksama atabilirim,resimleri.. Ama konu dısı p konu

tahsins - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj boxer 2015 + doblo safeline 1.3mjet 2012
    TATLIHIZ
    kullanım ömrü dolmuş araç alma bence. ben kendimi bildim bileli sanayideyim. hadi kuş grubunu bi nebze adam edersin. ama uno tipo derdi bitmez. git-gel akraba olursun tamircilerle.

bu arada benim motorun hava filtresi kapağa sıkışmış. açınca kapakta kalmış görmemişim. yuh bana

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    tahsın arkadaşım du bi gülem. Kızma ama.
    fatih kargoyu aldım. Bi segman takımıyla iş tamamdır.

Motosikleti
    ya bende güldüm kendime bayaa. gülmek serbest

Evet arkadaşlar bu gün Salcano Wolf siparişimi üçerlere verdim.Tahsin gerçi şimdi yazdığını gördüm filtre kapakta kalmış yazını görmeden siparişi verirken dedim bi arkadaş sizden motor almış hava filtresi çıkmamış şaşırdı adam dedi beyfendi biz siparişi alıp fabrikasında stoğumuz var fabrikaya iletiyoruz motoru biz görmüyoruz fabrika kargoya veriyor filtre eksik olabilir servis takmamış olabilir dedi .Ha birde buradaki bayisini aradım dedim üçerler 2600 tl ye veriyor bu 500tl fark ne dedilm işte onun kdv si ötv si yoktur imkansız o fiyata olmaz( 3100tl istiyorlar)1 dk geçmedi işte 2700 olur biraz peşin verirsin falan filan bende olur bekleyin gelcem dedim adi herifler
    ramizan83 bunu beğendi.

Motosikleti
    abi benim mallığım filtre olayı.
    abi ötvsinide kdvsinide ödüyor üçerler. yoksa plaka çıkaramazsın.

buda faturası. plaka işlendikten sonra. 2370tl kesmiş farurayı. 2600tl karttan çekti

Senin motoru plakaylamı yolladılar yani plaka çıkarıptamı ben dedim plaklı ne kadar tekirdağda olduğumu söyleyince ordan çıkarıcaksın biz sadece İstanbul plaka çıkarıyoruz dediler ?plaka için 350 tl farkla 2950 tl ye veriyorlar.

Motosikleti
    maalesef bizim burdaki 2 bayide 3000-3200tl fiyat verdi. sordum plaka dahil değil. zaten parasını versende karışmıyolar plaka işine.
    salco dada böyle bir fiyat dalgalanması var işte.
    ama biz bu motoru bu paraya aldığımız için şanslıyız. yaza 3500tl bu motor. aha buraya yazıyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:00 ----------

Alıntı gezginmotor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Senin motoru plakaylamı yolladılar ben dedim plaklı ne kadar tekirdağda olduğumu söyleyince ordan çıkarıcaksın biz sadece İstanbul plaka çıkarıyoruz dediler ?plaka için 350 tl farkla 2950 tl ye veriyorlar.
    yok abi ben burdaki iştakipçiye sigorta dahil 300tl ye çıkarttırdım plakayı

Kesinlikle sana katılıyorum Tahsin zam olacak bende aslında 1 ay için vergi vermemek için Ocakta alayım dedim aklım sıra kar edecem ama dedim Ocakta zamgelirse 300-500 tl aman dedim zaten üçerlerden iyi fiyata aldım sayende bende verdim hemen siparişi

TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    araba yı baktık.. Temiz cok iyi 10 dk önce koporada verdik.. Cuma alıcaz,üstümüze

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)