Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Salcano Wolf125 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    sagol fatih kargodan msjı aldım.
    Tahsin arkadaşım benimki artçılı uzun yolda 105 km civarı. Fatih iyi açmış motoru uzun yola. Senin motorda zamanla açılır. En iyi uzun yolda açılır.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ramizan83 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speed150 mc150 kuba125-12d wolf125 yenidenMC-X
    @tahsins ,,, camı nasıl monte yaptığınız kelepçeler bi garip geldi,,, nasıl peki rüzgarı kesiyormu , ön cam geçen gün bende takacaktım gittin ustaya adam sonuncuyu sabah birine sattım dedi,,,,,,,bendeki şansa bak sen
    ne kadara takıyorlar sizin orda camı burda kazıklanmayalım bilgi verirmisin
    Bana göre en iyi Köpek: Isırmayan Köpek.

fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    tahsin kardeş hızı normal benimde ilk zamanlar anca o kadar yapıyordu
    ancak camın bağlanma şekli tuhaf olmuş sanki dikkatli olun

Alıntı adem80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sagol fatih kargodan msjı aldım.
    Tahsin arkadaşım benimki artçılı uzun yolda 105 km civarı. Fatih iyi açmış motoru uzun yola. Senin motorda zamanla açılır. En iyi uzun yolda açılır.
    bir şey değil abi ne demek evrakları saklamayı unutma sakın
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

tahsins - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj boxer 2015 + doblo safeline 1.3mjet 2012
    ben kendim taktım ramazan.
    35 tl ye aldım izmit/şişman motordan..pleksiglass cam. takması basit. sadece demirlerini 5cm kadar kısalttım. aynaya çarpıyor du.

kendi ayna bağlantıları plastik olduğundan ve esnediğinden çelik kelepçe taktım.
    hız düşeceğine dahada arttı. ayrodinami sayesinde dengesi ve hızlanması arttı. 95 bastım bugün. camın üstü kafama kadar esnesede 60-70 gibi normal.
    rüzgar yemeden motor sürmek çok keyifli takmadan kullandığım zamana yandım. yağmurda denemedim daha.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:27 ----------

Alıntı fat280 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tahsin kardeş hızı normal benimde ilk zamanlar anca o kadar yapıyordu
    ancak camın bağlanma şekli tuhaf olmuş sanki dikkatli olun

bir şey değil abi ne demek evrakları saklamayı unutma sakın
    şema falan çıkmıyor içinden fatih. kafama göre taktım bende. benim zeka yerlerde

Motosikleti
    tşk ler açıklaman için motorcu arkadaşa gelince ben de bakacağım oda o fiyat dediydi 30/35 civarı ,,, hayırlı sürüşler hızı kiloya bağlı olarak artabilir ama fazlasıda zarar yeter 90/95 bende
    benim ilk motorum keeway 150 speed 80/ ğeçer 90gelmezdi, 150 lik olmasına rağmen,,, sonra mondial 150 mc vardı 120 yi geçerdi ama çok yakardı sürüşü keyifli değildi salco varsın pek hız
    yapmasın sürüşü keyifli o yeter

Motosikleti
    ben 115kg olmama rağmen 0-80 i korkutucu wolfun. kitabında 500km-1000km arası 3/4 gazla git demiş. bende uyuyorum rodaj kurallarına. kalkışlarda pek beni geçen olmuyor. bitek dün bir honda accord vardı o geçti beni 2.2 benzinli araba.
    bizim wolf çaybardağı pistonuna rağmen çok iyi gidiyor memnunum ben tosunumdan

rapsy_09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tahsin abi öncelikle hayırlı olsun ön camın Herkezin dediği gibi gariplik var bu işte.Camı bağladığın yer aynaların oraya takılcak abi.O kestiğin demire tutturcan camı Ama böylede güzel olmuş herhangi bir sorun yoksa kullanmaya devam et

Benim kargoda geldi bu arada

fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    Alıntı rapsy_09 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tahsin abi öncelikle hayırlı olsun ön camın Herkezin dediği gibi gariplik var bu işte.Camı bağladığın yer aynaların oraya takılcak abi.O kestiğin demire tutturcan camı Ama böylede güzel olmuş herhangi bir sorun yoksa kullanmaya devam et

http://imageshack.us/a/img152/5078/1000669b.jpg

Benim kargoda geldi bu arada
    güle güle kullan kanka gelen parçaları bu arada ön camı tutduramayacak olursan yani uymazsa fazla çizmeden yap tabi ben senden alırım camı olmazsa benim motora takarım ben yapamazsan
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    selam iyi akşamlar millet. Salcano wolf çü olduk artık. Bu gün bi eski kasa titan gördüm gözlerimi alamadım. İçimde hala bişeyler kıpraşıyor titan görünce.

Motosikleti
    bu ara avaralıktan herkez bir şey alıp takıyor. yada herkez bır bırıne hedıye edıyor salco kardeşligi bayakı gelişti... mondıalda böyle bir şey görmedim ben abi...

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    uzun yola hasret kaldım. Hep şehir içi. Ama günde max 40-50 km yapıyorum. Yakıt iyi. Sıkıntı yok.

Fatih hiç heveslenme 10 numara oldu Daha vidalamadım ama şöyle bir deneme yaptım.İşte resimler...

ramizan83 ve gezginmotor bunu beğendiler.

Motosikleti
    evet meriç bende farkettim. ama aynayı söküp araya bunun demiri koyunca gevşeme falan yaptı. hoşuma gitmedi. bende orjinali bozmadan uydurdum

Motosikleti
    meriç yakışmamış sen onu fatıhe hedıye et bence.... rüzgarı kesermı dersın bende tahsins gıbı yapmayı duşunuyordum amma bu da olabılır kargoda bir degişme varmı hepsi tek fıyattanmı gelıyor rialliden

Alıntı tahsins adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet meriç bende farkettim. ama aynayı söküp araya bunun demiri koyunca gevşeme falan yaptı. hoşuma gitmedi. bende orjinali bozmadan uydurdum
    Güzel olmuş abi boşver kullan böyle o zaman

Alıntı ramizan83 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    meriç yakışmamış sen onu fatıhe hedıye et bence.... rüzgarı kesermı dersın bende tahsins gıbı yapmayı duşunuyordum amma bu da olabılır kargoda bir degişme varmı hepsi tek fıyattanmı gelıyor rialliden
    Kargo 8 lira tuttu rialli anlaşmalı olduğundan düşük geliyor.Rüzgar kesme açısından tahsin abininki daha yararlı olur.Ben farklı bişey denemek için aldım deneme fırsatım olmadı Uzun yolda birazda olsun üstüme gelen rüzgarı kesse yeter benim için fazla bir beklentim yok açıkcası.Deneyip görecez artık

Motosikleti
    yanlız söyliyim bu pleksiglass esneyen bişey. ben 80 - 90 kmye çıkınca camın üstü kafama kadar esniyor. ilginç olan son hız ve hızlanma arttı. vücudun paraşüt etkisi yapmasına engel oluyor cam.
    bide rüzgardan eser yok. motorda sanki arabada camları açmış gibi gidiyosun.
    kullananların hiçbiri camı çıkartmamış. sadece yağmurda sıkıntılı diyolar.

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    Alıntı tahsins adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yanlız söyliyim bu pleksiglass esneyen bişey. ben 80 - 90 kmye çıkınca camın üstü kafama kadar esniyor. ilginç olan son hız ve hızlanma arttı. vücudun paraşüt etkisi yapmasına engel oluyor cam.
    bide rüzgardan eser yok. motorda sanki arabada camları açmış gibi gidiyosun.
    kullananların hiçbiri camı çıkartmamış. sadece yağmurda sıkıntılı diyolar.
    Ön tur siperliğinin motorun düzdeki max hızını 10 km kadar arttırdığını geçen ybr sayfasında uzun uzun yazmıştım. Aynen dediğin gibi. Düzdeki hız 10-15 km artar. Vücudun paraşüt etkısi yapmasını önler. Siperliğin arkasına rüzgar vurmaz. Cbr 125,250 ön siperlik camına bakın veya çoğu racing motorda sürücü hep siperlik arkasına gizlenmiştir.

Rapsy tur camın mükemmel gözüküyor. 10 numara.

Alıntı adem80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Rapsy tur camın mükemmel gözüküyor. 10 numara.
    Adem abi bakalım işlevide 10 numara olacak mı

Motosikleti
    Yamaha X-Max 250
    Cam çok güzel olmuş, keşke ben de bundan taksaymışım, benimki aynalara takılanlardan, çok dandik duruyor :(

Meriç kardeş ön siperlik camın güzel olmuş alacağımız zaman hangi motor için diye alacağız.Birde kurye olduğunu forumda okurken öğrendim(kuryenin kullandığı motoru anlatmasını yabana atmamak gerek) salcanoyu almama sebep olanlar forumdaki Adem,Fatih,Ramazan,Meriç kardeşlerim olacak,şimdiden kapalı garajını kendim yaptım profil üzerine ondilin kapladım mont alıcam kaskımı yenilicem lastikleri sizin önerinizle Pirelli dura traction yapıcam ön koruma demiri mont eldiven dizlik geziler için çadır bayaa masraf olacak yahu neyse sağlıcakla..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 9 kullanıcı var. (0 üye ve 9 misafir)