Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Salcano Wolf125 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    Wolfle R6 gibi gidilmez gidilse bile R6 dan fazla yakar (orantılarsan yani) hee sen illede gidecem diyorsan yolun açık olsun tosun paşa
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    senin motor r 6 gibi gitmiyosa ben ne yapayım abi? Benimki hayabusa mübarek.

Motosikleti
    Bi şey yapman gerekmiyor zaten tosunum hayalbusanla mutluluklar dilerim sana Allah kaza bela vermesin
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    ahmet abi hayabusa halt yemiş yanında. Jet motorlu uçak mübarek. F16 gibi, güdümlü füze gibi gidiyo. Fatih artık kime okutmuşsa

Motosikleti
    Hangi Fatih F54 Fatih mi bak duymasın gene gaz yapmışın gelir gazını alır gider gene

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    yok bu fatih fat280 fatih. Zaten benim salcano ilk üretimden olduğu için özel. Yani yan sanayi değil.

Motosikleti
    Hımm bakıyomda F54 ü duyunca tüylerin ürperdi Fat280 in motorunu hocaya üfletmesine gerek yok o kendi okuyup üflemiştir zaten dikkatli kullanda güdümlü f16 füzesi gibi giderken patlama bi yerlerde sonrada bizleri arkandan okuyup üflemek durumunda bırakma emi

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    korkma abi ben düştüğüm yeri yakarım kendimi değil. O fatihi düzde geçemedim ama hesabım bitmedi daha. Bu işin rövanşı var. Gör bak.

Motosikleti
    Yenilen pehlivan..............

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    çok sıkı idman yapıyorum abi. Dumanını attırcam valla

Motosikleti
    Alıntı adem80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O fatihi düzde geçemedim ama hesabım bitmedi daha. Bu işin rövanşı var. Gör bak.
    derrrmişşş

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    uyku vakti geldi abi. Ben yatar. Yoksa nöbet bitmez. Muhabbet için teşekürler. Muhabbet olsun diye yazıyom bunları. Yoksa apaçi kim, ben kim? Ne anlarım ben basmaktan. Demi yani?

Motosikleti
    Tabi tabi düşününce kestirebildin değilmi tabi başına gelecekleri ondan sonrada muhabbete bağlayarak geri vites yapayım diyosun şimdide Apaçi Adem
    Neyse eyi geceler bakayım yat uyuda F54 ü geçersin belkim rüyanda haa bu arada nöbette çok uyuyon bu aralar aman bi sakatlık olmasın oralarda dikkat et

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    gözüm etrafta. Saat başı bakınıyorum.

fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    Alıntı egelim 43 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla bu gün şanslı günümdeydim herhalde teli söktük ben hemen ybr km teli alıp geldim 10 TL ye ilk önce bi baktık olmadı hem boyu kısa hem bağlantıları değişik ybr servisine (aynı zamanda salcanonunda servisi) bunun orjinali yokmu diye sordum yok ama istersen getiritiriz dedi kaça mal olur dedim oda 10 TL olsa 8 TL de kargo tutar 18 TL ye mal olur dedi bende akşam buradan sizlere bi danışayım ve netten araştırayım diyerekten şimdilik kalsın bakalım getirtmeyelim dedim başka bi motorcuya eski teli göstererek sorduğumda var abi dedi çıkardı aynısını verdi bizim telin sanırım mondial 150 hs scooterın km teliymiş ama bizim kinin birebir ayynıısıı kaç para dedim 5 lira abi dedi hemen aldım taktık
    ahmet abi bunu öğrendiğimiz iyi oldu wolfu olanlar km teli bozulsa gidip 150 lik scooterinkini takabilir desene hemde ucuza

Tabi tabi düşününce kestirebildin değilmi tabi başına gelecekleri ondan sonrada muhabbete bağlayarak geri vites yapayım diyosun şimdide Apaçi Adem
    Neyse eyi geceler bakayım yat uyuda F54 ü geçersin belkim rüyanda haa bu arada nöbette çok uyuyon bu aralar aman bi sakatlık olmasın oralarda dikkat et
    dokunmayın ademime uysunda büyüsün tıpış tıpış yürüsün
    şaka bir yana dikkat et ahmet abiin de dediği gibi nöbtde uyumak tehlikelidir
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Hangi Fatih F54 Fatih mi bak duymasın gene gaz yapmışın gelir gazını alır gider gene
    aga ben gene gidicim oralara ama ademin biraz gazı toplansın benim motorda şöyle 50000 km bi geçsin daha da açılacak o zaman ondan sonra verecem tokat ı adem'e
    onun beni geçmesi için cbf 250 alması lazım yoksa daha çok motor alır satar
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

ramizan83 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speed150 mc150 kuba125-12d wolf125 yenidenMC-X
    salconun arka teker tekrar patladı bende ıc lastıgı yenıledım... elcıklere sunger taktım bısıkletlere takılandan bırde arkaya küçük bir sepet taktım ... hala sıgortayı yaptırmadım öyle bınıyom trafıge cıkmadım da pek adam on gun suren var dedıydı ıkıncı hafta oldu yaptırmadım acaba yaptırmadıgım gunler ıcın ceza yermıyım yoksa normal sıgorta polıcesımı yapılır sıgortacı kasımın 15 ucuzlayacak fılan demişti de
    Bana göre en iyi Köpek: Isırmayan Köpek.

fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    Alıntı ramizan83 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    salconun arka teker tekrar patladı bende ıc lastıgı yenıledım... elcıklere sunger taktım bısıkletlere takılandan bırde arkaya küçük bir sepet taktım ... hala sıgortayı yaptırmadım öyle bınıyom trafıge cıkmadım da pek adam on gun suren var dedıydı ıkıncı hafta oldu yaptırmadım acaba yaptırmadıgım gunler ıcın ceza yermıyım yoksa normal sıgorta polıcesımı yapılır sıgortacı kasımın 15 ucuzlayacak fılan demişti de
    abi bende senin gibi önceki aldığım cgnin sigortasını yaptırmadıydım 1 ay oldu benim ruhsatda gelmedi öğrendim ki sigorta yapmazsan emniyet göndermiyormuş ruhsatı birde sigortayı cezalı yaptırdım 120 ödeyeceğime 140 ödedim allahtan sattım motoruda geri aldım paramı :D

bence en kısa zamanda git yaptır
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

ramizan83 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speed150 mc150 kuba125-12d wolf125 yenidenMC-X
    tamam haftaya yaptırayım madem demek emnıyette göndermıyor ruhsatı ha herşeyden bı haberler
    Bana göre en iyi Köpek: Isırmayan Köpek.

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    parlak fikirlerim var akşama açıklayayımda tartışalım. Bu fikirler niye benim aklıma gelir bilmem.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 11 kullanıcı var. (0 üye ve 11 misafir)