Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kawasaki Er6-F / Er6-N Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    enginer6 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    er6
    er6inbay,
    gidon aparatı sahiden orjinal birşey. Ama dediğin gibi türkiyede çok pahalıdır. Hatta yurtdışından almana rağmen o kadar ucuz değilmiş. Sen gidonu neden değiştirdin? Nasıl birşey aldın?

ketchup,
    ben de balmumcu'dayım. Toplanma gibi bi organizasoyn olursa gelirim. Bu arada senin Nude'u gayrettepe metro girişinin ordaki durağın arkasına falan park ediyo muydun? Orda hep bi tane görüyodum da...

Alıntı Mikrop adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ketchup hayırlı olsun motorun, ne tarafta oturuyorsun şu er-6 ları bir toparlıyalım ne dersiniz?

sen ne taraftasın Mikrop

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Alıntı enginer6 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sen ne taraftasın Mikrop
    Ben de mecidiyeköydeyim.

Motosikleti
    er6
    Alıntı Mikrop adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben de mecidiyeköydeyim.

oo desenize kilometrekareye 3 er6 düşüyo...

ketchup - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER6 N, Derbi GPR125 Nude
    er6inbay,
    gidon aparatı sahiden orjinal birşey. Ama dediğin gibi türkiyede çok pahalıdır. Hatta yurtdışından almana rağmen o kadar ucuz değilmiş. Sen gidonu neden değiştirdin? Nasıl birşey aldın?

ketchup,
    ben de balmumcu'dayım. Toplanma gibi bi organizasoyn olursa gelirim. Bu arada senin Nude'u gayrettepe metro girişinin ordaki durağın arkasına falan park ediyo muydun? Orda hep bi tane görüyodum da...

sen ne taraftasın Mikrop
    enginer6 evet o benim motorum. O noktayı bulana kadar kırk tane yer değiştirdim. Motosikletim İstanbul'un kaldırımlarına çok geldi! herkes biyerden kovdu. En son o noktayı buldum. Çalıştığım yerden de (Borusan Telekom) görünüyo. Ara sıra kafayı uzatıp kontrol ediyorum.
    GOD SAVE THE TWO-STROKE! GOD SAVE THE GPR!

masaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ER6iNbay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    titresim yüzünden mi vazgeçtiniz motordan, anlayamadım...
    tam açıklayabilirmisiniz acaba.
    ben biraz takintili birisiyim "almisken tam olsun" mantigi vardir ya onu guduyorum kuryelik yapiyorum ve misal havalanina gitmem gerektigi zaman o virajlarda icim ciz etsede hala yeni motoruma kavusamadim motoron dergisinde cevirisi yapilan testte 2009 modelde titresim sorunu halledilmis gibi bi not var,ustune 2. el piyasasinin kotu olusu yada yada yeni kasa er-6f in mukkemmel birsey olmasi vs vs aklima takildi abs olmasi beni cok zorlasada almak istemedim ne bileyim suzuki sv 650 misal 10 numara makine ama 2. eli yok

Motosikleti
    er6
    Alıntı ketchup adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    enginer6 evet o benim motorum. O noktayı bulana kadar kırk tane yer değiştirdim. Motosikletim İstanbul'un kaldırımlarına çok geldi! herkes biyerden kovdu. En son o noktayı buldum. Çalıştığım yerden de (Borusan Telekom) görünüyo. Ara sıra kafayı uzatıp kontrol ediyorum.
    vay be.. demek senindi o canavar. Her sabah işe gitmek için servis beklerken az incelemedim. Sahiden hacimli ve göserişli motorlar...

Alıntı masaya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben biraz takintili birisiyim "almisken tam olsun" mantigi vardir ya onu guduyorum kuryelik yapiyorum ve misal havalanina gitmem gerektigi zaman o virajlarda icim ciz etsede hala yeni motoruma kavusamadim motoron dergisinde cevirisi yapilan testte 2009 modelde titresim sorunu halledilmis gibi bi not var,ustune 2. el piyasasinin kotu olusu yada yada yeni kasa er-6f in mukkemmel birsey olmasi vs vs aklima takildi abs olmasi beni cok zorlasada almak istemedim ne bileyim suzuki sv 650 misal 10 numara makine ama 2. eli yok
    beyler ben 'er6'ların ikinci eli kötü' düşüncesine katılmıyorum. İlana koyduğum ilk iki hafta 5 kişi aradı bir o kadar da mesaj geldi. Ve birçoğu da gerçekten alıcıydı. Sonunda biriyle anlaştık ama vermeden önceki gece son tur atmak için bindiğim motorumdan ayrılamayacağımı anladım. Ve çok özür dileyerek satamayacağımı söyledim. Ve benim enduro hayalim başka bahara kaldı. Evlat gibi oluyo bu motorlar sahiden resmen ayrılamadım.
    Bİ de bugün yeni aldığım arka sehpayı denerken, maşalarıda ufak çizikler meydana geldi. içim gitti valla...:(

masaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    enginer6 ilanlara donusler icin sen sansliydin demekten baska birsey aklima gelmiyor mt yede uye mustafa er-5 ine 5500 fiyat koymus temizde makine orjinal sinir olup ilani pasif etmis ben yine ufak seyler icin ugrasiyorum eldiven,bot,kask onlara bile ne sorular geliyor eldiven icin en son tekliflerden birine "4 buyuk kola al gel veriyim" diye cevap yazmistim

Motosikleti
    er6
    Alıntı masaya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    enginer6 ilanlara donusler icin sen sansliydin demekten baska birsey aklima gelmiyor mt yede uye mustafa er-5 ine 5500 fiyat koymus temizde makine orjinal sinir olup ilani pasif etmis ben yine ufak seyler icin ugrasiyorum eldiven,bot,kask onlara bile ne sorular geliyor eldiven icin en son tekliflerden birine "4 buyuk kola al gel veriyim" diye cevap yazmistim

aslında şans değil. Biraz mantıklı bi fiyat yazılırsa elden çabul çıkar motor. bu bütün araçlar için geçerli aslında. Mesela örnekleri var şu anda sıfırı 13.600 olan motorun ikinci eline 13 bin isteyen var. Bunlar tabii ki satılmaz. Ama 9 bin tl civarı fiyat yazan er6 sahiplerine eminim, benimki kadar talep geliyodur. hyosung fiyatına kawasaki daha ne olsun

Motosikleti
    yok
    Enginer6 gerçekten çok güzel bir şey söylemişsin.Keşke herkes senin gibi objektif bakabilse olaya.Yani herkesin kendi malı bir şey diyemem ama.Sıfırını 2 sene önce 3400'e aldığı ve 2 sene kullandığı cbf 150'ye 2800 lira istiyor insalar.Ya bir kere garantisi bitmiş.Motor otomatikmen eskimiş.Zincir değişecek,lastik değişecek.Gideceksin alım satım 200 lira vereceksin.Sıkıntı çıkarır mı çıkarmaz mı belli değil.Gidip sıfırını almak daha mantıklı. Birde dolar kurundan dolayı motorlara gelen inanılmaz zamlara(sıfırlarına) aldananlar var.Adam 12000 liraya motoru almış 2 sene önce.Motor şimdi olmuş 16000 lira.Hemen yazmış ilana 14000 lira.Biraz gerçekçi olalım yani.

Motosikleti
    Yamaha MT-09 TRACER
    aslında şans değil. Biraz mantıklı bi fiyat yazılırsa elden çabul çıkar motor. bu bütün araçlar için geçerli aslında. Mesela örnekleri var şu anda sıfırı 13.600 olan motorun ikinci eline 13 bin isteyen var. Bunlar tabii ki satılmaz. Ama 9 bin tl civarı fiyat yazan er6 sahiplerine eminim, benimki kadar talep geliyodur. hyosung fiyatına kawasaki daha ne olsun
    ben gidonu da yurtdışından aldım, ama şöyle diyim sana cb900 olması lazım onunla aynı gidondu, yani aldığım yerden öyle söylendi ikisine de uyumludur diye, fakat takarken biraz zorladık, çünkü orjinal gidon ağırlıkları uymadı usta baya bi uğraştı ama halletti çokda güzel oldu, daha yeni 475 m yol yapıp geldim üstüne bide ankarada gezdim hala öyle ahım şahım yorulmuş değilim,
    bu arada istersen o aparatlarda güzel bir fiyat yapabilirim hemen satarım
    kullanmıyorum artık ben onları...

onuray:
    sen bi er6 bul bi yerden o dediğin virajlarda bi git gel ondan sonra buraya birdaha bi yorum yaz bakalım
    habe habe

Motosikleti
    er6
    Alıntı ER6iNbay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben gidonu da yurtdışından aldım, ama şöyle diyim sana cb900 olması lazım onunla aynı gidondu, yani aldığım yerden öyle söylendi ikisine de uyumludur diye, fakat takarken biraz zorladık, çünkü orjinal gidon ağırlıkları uymadı usta baya bi uğraştı ama halletti çokda güzel oldu, daha yeni 475 m yol yapıp geldim üstüne bide ankarada gezdim hala öyle ahım şahım yorulmuş değilim,
    bu arada istersen o aparatlarda güzel bir fiyat yapabilirim hemen satarım
    kullanmıyorum artık ben onları...

onuray:
    sen bi er6 bul bi yerden o dediğin virajlarda bi git gel ondan sonra buraya birdaha bi yorum yaz bakalım

Er6inbay fena olmaz aslında o aparat. Güzel fiyatı bi duysaydık

ketchup - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER6 N, Derbi GPR125 Nude
    Buyrunuz =P

4. resimde Derbi çok küçük gibi kalmış ama yokuş aşağı durduğu ve kamerayı yamuk tuttuğum için öle oldu biras =)
    GOD SAVE THE TWO-STROKE! GOD SAVE THE GPR!

Motosikleti
    Yamaha MT-09 TRACER
    bu derbi nude çok güzel bir motor yaw...
    bende isterim ikinci motorum olaraktan

birde ketchup senin er6 nın selesi farklı galiba, orjinalinde dikiş yok diye biliyorum ben...yani benim selede aradan bir dikiş geçmiyo, sanki daha konforluymuş gibi duruyor...

tekrardan hayırlı olsun güle güle kullan...
    habe habe

OĞUZ KAĞAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKI Er6-N & Yuan 200 Cross
    nazar değmesin derby cidden çok güzel görünüyor. ama tank pad siyah olsa daha güzel olabilirdi bence

benim bir sorum olacak arkadaşlar. kontağı açıp motor çalışmaya hazır hale geldikten sonra, marşa bastığımda dijital gösterge gidiyor, motor çalışınca geri geliyor. yani bu dediğim 1.5-2saniye arasında oluyor. bir terslik var mı acaba? sizlerde nasıl bu durum? kafama takıldı. yardımcı olursanız sevinirim
    [B][FONT="Times New Roman"][COLOR="DarkRed"]BABAM SAĞOLSUN :) [/COLOR][/FONT][/B]

Motosikleti
    Yamaha MT-09 TRACER
    bi terslik var, benim motorda olmuyor öyle birşey,
    bi göster kanımca...

bugun bakımını yaptırdım motorumun 20 bin, terrtemiz oldu motor,
    yağ yağfiltresi değişimi hava filtresi temizliği, falan filan,
    radyatör suyunu da değiştirdik, su -50 çıktı nerdeyse tamamen antifiriz konmuş gibi, bu biraz sakıncalı imiş, yani motor daha çok ısınıyomuş bu şekilde,
    biz -36 ya çektik antifirizi,
    motor yağ gibi oldu, hızlanmaları falan değişti sanki başka bi motor oldu
    habe habe

Motosikleti
    er6
    Er6inbay hala sölemedin bana direksiyon aparatının fiyatını

Motosikleti
    Yamaha MT-09 TRACER
    şimdi söyledim bakınız sevap veriniz olmadı
    habe habe

Motosikleti
    er6f 2009
    selam arkadaslar. okadar cok yazmissinizki hepsini okuyamadim.. bir er6f kullanicisi olarak araniza katilmamda bi sakinca yoktur umarim
    surat felakettir:bounce:

Motosikleti
    Yamaha MT-09 TRACER
    ne demek tabikde,
    bu arada yeni kasa mı var acaba sizde ?
    resimlerini görmek isterim
    habe habe

Motosikleti
    er6f 2009
    resim koymayi bi turlu beceremedim arkadasim. :( 2008 yapimi yeni aldigimdan 2009 geciyor. yeni kasalar daha avrupaya gelmedi. sadeve internette resmini gordum. pek bir farki yok. sadece on farlarini biraz deyistirmisler...

kawasaki.com.tr sitesine baktim tr ye yeni kasa olarak yesil renklilermi geliyor anlamadim
    surat felakettir:bounce:

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)

Bu Konudaki Etiketler