Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni GV 650 Aquila Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    mrock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Shadow VT750
    Alıntı Maturin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam arkadaşlar, uzun süredir yazamıyorum buraya. edirne taraflarında havalar çok güzel gidiyor, motor havası aynen devam bu taraflarda (tekirdağ, çorlu, lüleburgaz) bildiğiniz, güvenebileceğimiz ve bizim motorlardan anlayan motor ustası biliyor musunuz? motoru bi göstermek istiyorum. hem koruma demiri de taktırıcam.
    trakya tarafında servis konusunda malesef yardımcı olamayacağım ama şu koruma demiri konusunda bende eksiğim =)) eğer bulursanız haberim olursa sevinirim...
    [COLOR="Red"]motorcu değil choppercı olmak.....kıvırtmak değil kafa sallamak::xrock::.... varmak değil yolda olmak.... boyun eğmek değil özgür olmak..... hevesle değil tutkuyla bağlanmak...[/COLOR]
    [IMG] http://www.allstategarage.com[/IMG]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    dalyan_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar, hepinizi gurubumuza bekliyoruz
    http://www.facebook.com/group.php?v=...d=302120076000

YÖRÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200 GS
    selam abilerim ve kardeşlerim.nasıl gidiyo bakalım?herşey yolunda gibi bakıyorum da

emrah motor süper görünüyor.allah nazarlardan saklasın.daha nice kmler inşallah.

serden abi bebiş nasıl?umarım tatlı şey çok sağlıklıdır ve herşey yolundadır.

başta levent abi olmak üzere diğer tüm abilerime ve kardeşlerime saygılarımı ve sevgilerimi sunuyorum.

bu arada ben Türkiye'ye geldim.yaklaşık iki hafta oldu.eşim hakkari'ye atandı ve bende apar topar hemen memlekete döndüm ve nikah yaptık.sonra hemen hakkari'ye geldik.biraz buraları keşfettik ve bugün itibari ile eşim mesaiye başlayıp işbaşı yaptı.ben de pazartesi ankaraya döneceğim.pazartesi günü de afgan yolları taşlı dicem artık.sonra mayısa kadar oradayım.

ya apar topar geldiğim için motora binemedim hiç.sadece garajdan çıkarıp çalıştırdım sesini dinledim ve tekrar garaja koydum.ama havalar gerçekten hiç kışmış gibi geçmiyor.

neyse hepinize bol bol güneşli ve sağlıklı sürüşler.görüşmek dileğiyle..
    SÖZ KONUSU VATAN İSE GERİSİ TEFERRUATTIR!!!

vıceroy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gv650 - RKS 150-kuba xf139
    İlker hoşgeldin.Sağlıklı dönüşün sevindirici.Problemimiz yok çokşükür.
    Kısmetse cumartesi motosiklete bir operasyon yaparak burada paylaşmak arzusundayım.
    Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgar yardım edemez...

ledo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio Beverly , Hyosung GV 650
    İlker tebrik ederim. Hayırlı uğurlu olsun.

Senin de kesin dönüş haberin ile rahatlayacağız kısmetse...
    Önemli olan, sadece yazarken veya konuşurken değil, hergün hayatı yaşarken adam olabilmektir.

Motosikleti
    Shadow VT750
    İlker abi hoşgeldiniz iyi dilerkleriniz için t.ederim.Nikah yapmışsınız Allah devamını erdirsin.Emin çok telaşe içindesinizdir.Zor işler gerçekten bunlar arada birde hasret olunca sımsıkı ayakta durmak yapılacabilcek en iyi şeydir.

Serden abi bende küçük bir aksesuar oparasyonuna girdim daha doğrusu siparişini verdim.8-9 gün gibi bir süre olacak bana ulaşması.Süpriz olsun diyorum bende.Ayrıca sizin süprizinizide merak ediyorum acayip =))
    [COLOR="Red"]motorcu değil choppercı olmak.....kıvırtmak değil kafa sallamak::xrock::.... varmak değil yolda olmak.... boyun eğmek değil özgür olmak..... hevesle değil tutkuyla bağlanmak...[/COLOR]

Motosikleti
    Bu tür operasyonlar ve yeni motosiklet alımlarımda yaşadığım duyguları tarif etmem imkansız. Adı üzerinde süpriz resimleriyle paylaşırız mutlu sona az kaldı
    Şimdi bende senin operasyonu merak ettim
    Bu tip yenilikler ayrı tat katıyor insanın standartlaşmış yaşamına.
    Yaptığın operasyon malifold lastiği siparişine ışık tutabilecek bir girişimse sıra ona geliyor diyelimmi Emrah?

Motosikleti
    Shadow VT750
    Manifold işi hala askıda abi benim motorum 13500 km de ve bi kaç gözle görülür ufak çatlağı var,bu yaz üstünden inmeyecem motorun.Ben pek takmıoyrum açıkcası.Sizinde arayışa geçmeniz için bi hayli zamanınız ve yıpratma süreniz var =))

YÖRÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200 GS
    levent ve serden abilerim ve canım kardeşim emrah..hepinize ayrı ayrı çok teşekkürler.kısmetse mayısta gelince de bu sefer düğün telaşı başlayacak ama fırsat buldukça bende motorun üzerinden inmeyeceğim.aklımda aksesuar olarak o kadar çok şey varki yapacak ama hiç fırsatım olmuyor.hayırlısı bakalım.

emrah ve serden abinin süpriz aksesuarlarını merakla bekliyorum.
    SÖZ KONUSU VATAN İSE GERİSİ TEFERRUATTIR!!!

Motosikleti
    İlker doğum günün kutlu olsun.Nice mutlu ve sağlıklı senelere.

Motosikleti
    Shadow VT750
    Nice senelere İlker abi

Motosikleti

Bugün depo altında resimdeki sızıntı oldu. Klasik hastalık malum deponun gidon tarafındaki bağlantı noktasında hafif çatlama olmuş. Servise bıraktım yarına işlem tamam. Modifiyeden kastım elbette bu değildi.

Motosikleti
    Shadow VT750
    =) Serden hocam süpriz olmamaıştır herhalde size,Ufak bir kıl kaynakla hallocak sorun.Deponun iyice boşalması lazım.Aman dikkat kıvılcım yapan o bildiğimiz klasik kaynak makineleriyle bu işi yapmak tehlikelidir.Zira benzin boşaltılsa bile içinde biriken benzin kokusu bile tehlikeli sonuçlar yaratabilir.Ya sadece ısıyla yapılan kaynaktan olacak yada depo sabunlu su ile çalkalanıp, iyice durulayıp & kurutulup havalandırıldıktan sonra işlem yapılmalıdır.

Bie diğer noktada gene aynı şeyin oluşmaması için içine şambrelden tampon görevi yapacak bir parça kestirmek gerekecek.

Modifiyeni merakla bekliyorum abi =)))))))))

Motosikleti
    Aynen dediğin gibi Emrah, içi tamamen boşaltıldı ve işleme gitti. Modifiye olayı cumartesi olur düşüncesindeydim ama pazartesiye sarkacak zannedersem. Nasıl olsa 15 gün tatildeyim.Resimleriyle paylaşmak için sabırsızlanıyorum.

Motosikleti
    Shadow VT750
    anladım abi tatil için en güzek meşkalelerden biride motorla uğraşmak olacaktır.

Motosikleti
    Bu sene yorucu geçti,böyle bir heyecana ihtiyacım vardı açıkçası.
    Serviste 2008 model 6.000 kmde turuncu-siyah gv650 var satılık.Çok temiz. Param olsa saçma sapan fiyata alıcı bekliyor, yedek parça niyetine alırdım inan. Türkiye'deki motosiklet kullanıcılarının ticaret anlayışına hayranım. Global battı s&t çıktı davasına yanıp tutuşup öldü fiyatına millet motorunu elden çıkarma peşinde gördüğüm kadar. Zannedersinki tüm sermaye buydu ve onu kurtarıyorlar. Mantıklı hareket etmek lazım, vatandaşlar kendi piyasalarını baltalıyorlar. Halbuki hem s&t den hem yurt dışından hemde suzukiden parça teminiyle yaşayabilecekleri sıkıntı ihtimali, bazı japon alternatiflerle aynı orandadır.

draggy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar 650
    Kesinlikle katılıyorum, ABD den vermek zorunda kaldım ben parça siparişini hemi de sadece conta yahu

Motosikleti
    Motosikletin deposundan gelen sızıntıdan bahsetmiştim.

Kaynak işlemi başarı ile gerçekleştirildi.Hatanın tekrarlamaması için gerekli önlemde alındı.

Depo- şasi arası vuruntunun etkisini azaltmak için uğraşılarımız..

Nihayet depodan yana sorunlar ilelebet sonlanmış oldu.

Nihayet bakım işlemleri tamam derken,birden aklıma klasik 2. Sorun olan
    Gidon sabitleme civatası aklıma geldi. Şimdiye kadar gevşeme veya sıkıntı
    Sözkonusu değildi ama civatalar kısamı yoksa bayii Globalin gönderdikleri
    uzunları ile değiştirmişmiydi merakımı giderdim. Bizimki de kısa çıktı ve her civatada
    ortalama 4 diş gidonu tutuyordu.Uzunları ile değiştirip o işide sağlama aldım.

Servisteki diğer 2008 modelgv650 deki gidon durumunu merak ettim ve sökmek için gittiğimde
    Her zaman söylediğim gibi fabrika işi çözmüş,bizimkinin tam tersine saplama gidon kullanmış.

Evet bu resimli deneyimlerden sonra sıra modifiye çalışmamıza gelecek kısmetse pazartesi.

rasta07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NT700 v Deauville
    Alıntı vıceroy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Serviste 2008 model 6.000 kmde turuncu-siyah gv650 var satılık.Çok temiz. Param olsa saçma sapan fiyata alıcı bekliyor, yedek parça niyetine alırdım inan. Türkiye'deki motosiklet kullanıcılarının ticaret anlayışına hayranım. Global battı s&t çıktı davasına yanıp tutuşup öldü fiyatına millet motorunu elden çıkarma peşinde gördüğüm kadar. Zannedersinki tüm sermaye buydu ve onu kurtarıyorlar. Mantıklı hareket etmek lazım, vatandaşlar kendi piyasalarını baltalıyorlar. Halbuki hem s&t den hem yurt dışından hemde suzukiden parça teminiyle yaşayabilecekleri sıkıntı ihtimali, bazı japon alternatiflerle aynı orandadır.
    Hocam bahsettiğiniz bu motosikletle ilgili Özel mesaj yolladım , fiyatı ve durumunu yazabilirseniz çok sevinirim , ulu orta yazmıyalım tabi , durduk yere pazarlığı attırmaya gerek yok ...

Motosikleti
    Özelden gelen mesajlara resmen özürlüyüm.
    Alper'de soru sormuş ayın 12'sinde ve ben yeni gördüm.Kusura bakmayın arkadaşlar.
    rasta07 cevabını özelden gönderdim.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 26 kullanıcı var. (0 üye ve 26 misafir)

Bu Konudaki Etiketler