Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni GV 650 Aquila Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    haluka28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC750X DCT
    benim elimde şu anda 4 litre API SG 15w 50 yağ var bu olurmu acaba?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    vıceroy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gv650 - RKS 150-kuba xf139
    API SG değeri tutuyor ama vizkozite ve sıcaklık değeri olan 10w 40 değeri tutmuyor. Mevsim sıcaklık şartlarını inceleyip ona göre icabında ziyan etmemek veya uygun olan yağ ile satıcısından takas etmek gerekir.
    Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgar yardım edemez...

mrock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Shadow VT750
    Alıntı vıceroy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    API SG değeri tutuyor ama vizkozite ve sıcaklık değeri olan 10w 40 değeri tutmuyor. Mevsim sıcaklık şartlarını inceleyip ona göre icabında ziyan etmemek veya uygun olan yağ ile satıcısından takas etmek gerekir.
    Adana sıcağına 15w40 uygundur bence.Ama APi ye dikkat her halukarda...
    [COLOR="Red"]motorcu değil choppercı olmak.....kıvırtmak değil kafa sallamak::xrock::.... varmak değil yolda olmak.... boyun eğmek değil özgür olmak..... hevesle değil tutkuyla bağlanmak...[/COLOR]
    [IMG] http://www.allstategarage.com[/IMG]

Motosikleti
    API SL demek istedim aslında biran aklım yanlış kullandığımız API SG ye gitti pardon.Tutan hiçbir değer yok kullanım kitapçığı ile.

Motosikleti
    yzf 600r thundercat 1998
    Selamlar arkadaşlar bu site ve bu sayfa sayesinde GV650 ye aşık oldum denilebilir.
    Bundan öncesinde EN500 ile bu klasmanda tecrübe sahibiyim. Bunun dışındada pek çok motor sahibi oldum fakat şu anda herhangi bir motorum yok.
    GV650 nin 30 uncu yıl için yapılmış özel yapım kırmızı siyah modeli acaba S&T Kanuninin web sitesinde bulunan kırmızı siyah olarak belirtilmiş olan modeli ile aynı renktemidir vehayut bu özel yapım olan motorda kullanılar boyaya dair bilgisi olan bir arkadaşımız varmıdır?
    Saygılar
    Ali Kürşat Erdal
    Bodrum/Muğla

muratgorgulu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gv 650
    yağ işini hallettim nihayet emrah gibi yaptım mobil süper s koydum motorumun sesi değişti iyi oldu Haluk hocamada saygılar zor günlerimde yanımda oldu özledık vallahi hocam siisy barı naptın sürrücü için planların vardı bi ara resim bekliyoruz ona göre Emrah tel verecektin unuttun sanırım bi ara msj at

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:40 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:37 PM ----------

Alıntı kursat.erdal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamlar arkadaşlar bu site ve bu sayfa sayesinde GV650 ye aşık oldum denilebilir.
    Bundan öncesinde EN500 ile bu klasmanda tecrübe sahibiyim. Bunun dışındada pek çok motor sahibi oldum fakat şu anda herhangi bir motorum yok.
    GV650 nin 30 uncu yıl için yapılmış özel yapım kırmızı siyah modeli acaba S&T Kanuninin web sitesinde bulunan kırmızı siyah olarak belirtilmiş olan modeli ile aynı renktemidir vehayut bu özel yapım olan motorda kullanılar boyaya dair bilgisi olan bir arkadaşımız varmıdır?
    Saygılar
    Ali Kürşat Erdal
    Bodrum/Muğla
    30 yılı bilmem ama gv 650 iyi makinadır her renk yakışır bunu en iyi cevabı st kanuni verir sanırım telle sormakta fayda var diye düşünüyorum

Motosikleti
    yzf 600r thundercat 1998

bahsi mevzu renk budur
    ayrıca v-rod daki jantların uyumlulugu hakkında bilgi sahibi olan varmı diye eklemede bulunayım

haluka28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC750X DCT
    Alıntı muratgorgulu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yağ işini hallettim nihayet emrah gibi yaptım mobil süper s koydum motorumun sesi değişti iyi oldu Haluk hocamada saygılar zor günlerimde yanımda oldu özledık vallahi hocam siisy barı naptın sürrücü için planların vardı bi ara resim bekliyoruz ona göre Emrah tel verecektin unuttun sanırım bi ara msj at[COLOR="Silver"]
    merhaba murat yolcu için sisi bar yaptırmaktan vazgeçtim. çünkü artçıya yer kalmıyor. onun yerine arkaya bir çanta koyuyorum daha güzel destek oluyor. zaten bundan sonra sadece uzun yolda kullanıcam motoru çünkü bir scooter aldım.

Selka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI DL650 V-STROM
    Haluk scooter ha.. Hayırlı olsun. Resimlerini eklesene merak ettim...
    SOSYAL BİR MESAJIM KALMADI ARTIK BU İNSANLIĞA

Motosikleti
    Shadow VT750
    Bugün motorla Eskişehre gittim yollarda mıcır çok fazlaydı.Bridstone'nun yol tutuşu gerçekten çok başarılı birkez daha anladım...
    [COLOR="Red"]motorcu değil choppercı olmak.....kıvırtmak değil kafa sallamak::xrock::.... varmak değil yolda olmak.... boyun eğmek değil özgür olmak..... hevesle değil tutkuyla bağlanmak...[/COLOR]

Motosikleti
    kursat.erdal, benzetme konusunda haklısın,ama v-rod jantlarını uygularsan gv650 çakma olmaya başlar

motoseverin hayallerini süsleyen v-rod birçok firmayı etkiledi. suzuki, m800 intruderı piyasaya sürdü, lcd ekranı ve çizgileriyle bu tarza yeni bir örnek olsada arka frende başarısız oldu.. Ardından gv 650 aquila şase ve deposunu harleyden ön farınıda intruder 800 den alarak bir çok kullanıcının beğenisini kazandı.

suzuki m800 boulevard

hyosung gv650 aquila

ledo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio Beverly , Hyosung GV 650
    Saygılar
    Ali Kürşat Erdal
    Bodrum/Muğla
    30. yıl modeli belirli adette ve numaralı olarak piyasaya çıkmıştır.

Benzer tüm uygulamalar gibi standart modellere göre farklı parçaları vardır.

Kanuni sayfasındaki "kırmızı-siyah" tan haberim yok. Herhalde turuncu siyahı kast etmişler.
    Önemli olan, sadece yazarken veya konuşurken değil, hergün hayatı yaşarken adam olabilmektir.

Motosikleti
    yzf 600r thundercat 1998
    Niyetim makinayı V-rod a benzetmek değil V-rod un jantları kolay elde edebilecegimden sordum.
    Makinayı aldıktan sonra tam anlamı ile bi custom olayına girme niyetindeyim..

Motosikleti
    Shadow VT750
    Niyetim makinayı V-rod a benzetmek değil V-rod un jantları kolay elde edebilecegimden sordum.
    Makinayı aldıktan sonra tam anlamı ile bi custom olayına girme niyetindeyim..
    GV650 custom olaylarına yatkın bir makine.Şuana kadar Türkiyeden gerçek bi custom GV650 çıkmadı.Siz hayırlısıyla alın en büyük takipciniz olurum.

YÖRÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200 GS
    selam arkadaşlar nasılsınız?herşey yolundadır umarım.

ben izmire geldim cuma gecesi ama bu akşam dönüyorum ankaraya..
    emrah haftasonu nişanlımla ayvalıka gelecektik hatta sende geleceksin diye görüşürüz diye sevinmiştim ama koray abiyi arayınca gelemeyeceğini öğrendim.bizde özgenin isteği üzerine başka yerleri gezdik.ben ankarada iken sanırım sana daha yakın oldum.bir fırsat olursa görüşelim.öptüm.

herkese selamlar.
    SÖZ KONUSU VATAN İSE GERİSİ TEFERRUATTIR!!!

Motosikleti
    Shadow VT750
    Alıntı YÖRÜK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam arkadaşlar nasılsınız?herşey yolundadır umarım.

ben izmire geldim cuma gecesi ama bu akşam dönüyorum ankaraya..
    emrah haftasonu nişanlımla ayvalıka gelecektik hatta sende geleceksin diye görüşürüz diye sevinmiştim ama koray abiyi arayınca gelemeyeceğini öğrendim.bizde özgenin isteği üzerine başka yerleri gezdik.ben ankarada iken sanırım sana daha yakın oldum.bir fırsat olursa görüşelim.öptüm.

herkese selamlar.
    merhalar İLer abi evet iptal etmek zorunda kaldım malum 30 Ağustos tören prova vs. ötürü.Ankara daha yakın umarım uygun bir ara bulunur görüşmek için

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:42 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:35 PM ----------

Bu arada yaz sezonunu bitirir bitirmez bende ufak kesme biçme işine gireceğim.İlk olarak arka kuyruktaki plastik kuyruk parçasından kurtulcam ve sinyalleri iptal edecim.Arka kuyruktaki 9 tane led lambanın sağlı sollu iki led lambasına sarı led takarak sinyalin elektirik devresini vereceğim ve sinyalleri stopların olduğu lambaya taşıyacağım.Buna ek olarak iptal ettiğim plakayı küçültüp kayışın yanına zincir halkası şeklinde çerçeve yaptırarak kayışın yanına taşıyacağım.Böylece 180 lik koca arka tekerleği dahada belirgin yapacağım.Tek kötü yanı tekerlek yağmurlu havada artçının sırtına su kaldıracak ama napiim arkamdaki katlansın bu duruma

ufak bir çalışma yaptım nasıl olacağına dair..

muratgorgulu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gv 650
    emrahcım bence sinyaller kalmalı diye düsünüyorum

Motosikleti
    Emrah son nokta aşağıdaki resime doğru gidecekmi yoksa

Motosikleti
    Shadow VT750
    Alıntı muratgorgulu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    emrahcım bence sinyaller kalmalı diye düsünüyorum
    aklımda olan bir şeydi sadece, dikkate alacağım abi

Serden hocam dediğiniz custom biraz uçuk zira artçı ve yük olayı olmadan 50 km den fazla uzağa gidemem amacım kuyruğu biraz daha sporta çevirmek..

Motosikleti
    Haluk hocam,son yaptığın gezinin raporunu paylaşmadın.Sabırsızlıkla bekliyorum.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 28 kullanıcı var. (0 üye ve 28 misafir)

Bu Konudaki Etiketler