Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni GV 650 Aquila Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    vıceroy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gv650 - RKS 150-kuba xf139
    ledo, 280 dolara dışardan getirilirse senin hesabın tartışmasız olur. 1000 km de 13 ytl yani.
    Draggy,bendeki aksesuarlar sadece orjinalleri,başka marka değil. Popüler markalar uyumlu olurmuydu bilemem ama daha fazla maliyetli olacağı kesin. Birde kıriz tüketici için bazen şans olabiliyor ben aksesuarı üzerinde yani ücret ödemeden almıştım.
    Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgar yardım edemez...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mrock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Shadow VT750
    ek olarak her kayışın bir numarası vardır.Piyasada ve en taşra sanayide bile envai çeşit kayışlar mevcut hemde fiyatları çok çok uygun varsın 30.000 değilde daha az götürsün..
    [COLOR="Red"]motorcu değil choppercı olmak.....kıvırtmak değil kafa sallamak::xrock::.... varmak değil yolda olmak.... boyun eğmek değil özgür olmak..... hevesle değil tutkuyla bağlanmak...[/COLOR]
    [IMG] http://www.allstategarage.com[/IMG]

haluka28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC750X DCT
    Alıntı vıceroy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlısı koray Emrah kayış için bir bakım yapmıyorum,yıkattığımda arada toz toprak kalmasın yetiyor şimdilik.
    Haluk hocam güzel kare helal olsun
    serdencim çok hoş bir geziydi. hayatımda bu kadar çok motosikleti bir arada görmedim. scooterlardan goldwinge kadar ne ararsan vardı. ama fazla kalabalıkda pek hoş olmuyor diyerek biz öğleden sonra ayrıldık. ama yinede değişik oldu.

buarada bugün okula girdiğimde maalesef tenefüs saatine denk geldi. yavaş gitmemem rağmen veledin teki önüme bir atladı. çocuğa vurmamak için bir anda kıvırdım ve yanlış fren (ön fren). anında yattı tabiki. allahtan koruma demiri vardıda onun üzerinde öylece durdu. emrah sana sesleniyorum. dikkatli ol

Motosikleti
    Shadow VT750
    çok geçmiş olsun haluk abi haklısınız bende bu linkteki http://www.sahibinden.com/hyosung_gv...XQQdisplayitem ilan sahibiyle konuştum orj. koruma demiri 300 TL ye bıraktı.biraz pahalı geldi,sizin gibide yaratıcı değilim.Sizce 300 nasıl en fazla 275 e falan bırabilir diye düşünüyorum. Haluk abi yeniden çok geçmiş olsun.Yan çantalara birşey olmadı demi???
    [COLOR="Red"]motorcu değil choppercı olmak.....kıvırtmak değil kafa sallamak::xrock::.... varmak değil yolda olmak.... boyun eğmek değil özgür olmak..... hevesle değil tutkuyla bağlanmak...[/COLOR]

Motosikleti
    Emrah, Haluk hoca koruma demirini senin telafuz ettiğinin çok altında bitirmişti. Haluk hocam aman dikkat keyif aracını üzüntüye çevirmeyelim.Geçmiş olsun.

Motosikleti
    Honda NC750X DCT
    teşekkürler arkadaşlar. ciddi bişi olmadı zaten. motor koruma demirinin üzerinde kaldı. çantaları takmamıştım zaten.

emrahcım ne yapıyorsun paran cok galiba. o kadar para vereceksen bir haftasonu gel demiri yapalım git daha az maliyetli olur
    ben 50 ytl ye hallettim. orjinali olsa eminim 2 büklüm olmuştu o demir. çünkü motor demirin üzerinde sürüklendi. o yüzden hafiften eğildi.

NoVaRiX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    haluk abi, makineyi satıyormusun?..
    Sahibinden'de ilanını gördüm?..
    Daha yeni almıştın diye hatırlıyorum ama..? Merak ettim sebebini?
    ~ Bütün mesele yolda olmak... ~

Motosikleti
    Shadow VT750
    Alıntı haluka28 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    teşekkürler arkadaşlar. ciddi bişi olmadı zaten. motor koruma demirinin üzerinde kaldı. çantaları takmamıştım zaten.

emrahcım ne yapıyorsun paran cok galiba. o kadar para vereceksen bir haftasonu gel demiri yapalım git daha az maliyetli olur
    ben 50 ytl ye hallettim. orjinali olsa eminim 2 büklüm olmuştu o demir. çünkü motor demirin üzerinde sürüklendi. o yüzden hafiften eğildi.
    haklısınız bu hafta sanayi bölgesinde tanıdığım birkaç ustayla konuşayım o zaman.Şimdi Haluk abi senin koruma demirin içi boşmu dolumu?Bi de ben şaseye kelepçelerle tutturmak istiyorum.Gözümde biraz canlandırayım bu işi.Gideyimde motora bakayıp geleyim.krom değil demir olacağı için siyah değilde gövde rengi olan griye boyarım demiri.Hadi hayırlısı bir işe başlamak bitirmenin yarısıdır

ledo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio Beverly , Hyosung GV 650
    Bu arada başlık değişimini gereksiz buluyorum.

S&T Kanuni diye bir marka yok ! O sadece geçici bir çözüm.

Kanuni de o kadar aptal değil. Global ile sorunu çözünce, onlar da Hyosung markasını kullanacaktır.
    Önemli olan, sadece yazarken veya konuşurken değil, hergün hayatı yaşarken adam olabilmektir.

Motosikleti
    Honda NC750X DCT
    Alıntı NoVaRiX adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    haluk abi, makineyi satıyormusun?..
    Sahibinden'de ilanını gördüm?..
    Daha yeni almıştın diye hatırlıyorum ama..? Merak ettim sebebini?
    ya aslında öylesine verdim o ilanı ama o fiyatı veren olursa vereceğim motoru. işin aslı motorla ilgili bir problmim yok problem bende kafayı taktım v-stroma derdim o yoksa motorum canavar gibi maaşallah. bu durumu oradada belitmiştim zaten.

Alıntı mrock adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    haklısınız bu hafta sanayi bölgesinde tanıdığım birkaç ustayla konuşayım o zaman.Şimdi Haluk abi senin koruma demirin içi boşmu dolumu?Bi de ben şaseye kelepçelerle tutturmak istiyorum.Gözümde biraz canlandırayım bu işi.Gideyimde motora bakayıp geleyim.krom değil demir olacağı için siyah değilde gövde rengi olan griye boyarım demiri.Hadi hayırlısı bir işe başlamak bitirmenin yarısıdır
    benim koruma demiriin içi boş zaten o kalınlıkta içi dolu demir biraz ağır olur zaten. bak demirden yaptırma çelik çekme diye bir malzeme var onu kullan. o daha sağlam oluyor. demirciye söyle o bilir.

Motosikleti
    Shadow VT750
    tamam abi dediğin malzemeyi araştıracağım.cuma günü sisi barla beraber halledeceğim kısmetse

Motosikleti
    özgül motorda globalden kalma 2007 model 12.500 den satılıyormuş,sahibindene bakınca gördüm.Haluk hocam boşver satma motosikletini. Üste 7.000 ytl de para vereceksin yazık deymez bence. Bir ay öncesine kadar her ikisinede sahip olan kimliğimle yazıyorum. Bu arada global kesin olarak kapandımı gelişmeleri bilen varmı? Geleceğimiz kuralkanamı endekslendi acaba?

Motosikleti
    Dün s&t yetkili satıcısına müşteri sıfatıyla uğradım.Gri renk aksesuarsız gv650 bir adet vardı. 18.000 ytl den 1000 ytl devletin yaptığı indirimi öne sürerek,peşin ödeme yaparsam 16.500 ytl den bırakabileceklerini söylediler. Hyosungtan farklılıkları enjeksiyonlu olması ve 72 hp yerine 80 hp olmasıydı.
    Haluk hocamın hesaplarına göre karbüratörlü ile aralarında 100 km de %15 yakıt tasarrufu doğmakta bu da görmezden gelinecek bir oran değildir. Global çıkışlı motorların servis bakımlarını yapabildiklerini,garantisi delinmemişse geçerliliğinin devam ettiğini,garanti kapsamı dışında bir parça lazım olduğunda satışlarının mümkün olduğunu söylediler,bilgilerinize..

Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Alıntı vıceroy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dün s&t yetkili satıcısına müşteri sıfatıyla uğradım.Gri renk aksesuarsız gv650 bir adet vardı. 18.000 ytl den 1000 ytl devletin yaptığı indirimi öne sürerek,peşin ödeme yaparsam 16.500 ytl den bırakabileceklerini söylediler. Hyosungtan farklılıkları enjeksiyonlu olması ve 72 hp yerine 80 hp olmasıydı.
    Haluk hocamın hesaplarına göre karbüratörlü ile aralarında 100 km de %15 yakıt tasarrufu doğmakta bu da görmezden gelinecek bir oran değildir. Global çıkışlı motorların servis bakımlarını yapabildiklerini,garantisi delinmemişse geçerliliğinin devam ettiğini,garanti kapsamı dışında bir parça lazım olduğunda satışlarının mümkün olduğunu söylediler,bilgilerinize..
    Evet hyosunga parça desteği sağlıyorlar. GV 650 CDI Unit 3.000 TL Allah düşürmesin onların eline.
    Kuş olup uçmak isterken uzaklara, Ağaç olup kök salıyorum buralarda.........

Motosikleti
    Shadow VT750
    Alıntı harbiturk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet hyosunga parça desteği sağlıyorlar. GV 650 CDI Unit 3.000 TL Allah düşürmesin onların eline.
    Allah beynimizi korusun

Motosikleti
    Honda NC750X DCT
    Amiiiiiiin

Motosikleti
    cdı unıtesi uyumlu başka marka ve model varmı bunu başa gelirse öğreniriz,ama internet sitelerinde hiç denk gelmedim. Umarım öyle bir şanssızlık yaşanmaz. Aksi taktirde e-bay tipi siteler kanalıyla tedarik çok daha akıllıca olacaktır. Unutmayın ki kolay arıza yapmayacak kısımlara yedek parça adına hiçbir firma ölü yatırım yapmak istemez,bu durumda olmayanın veya az olan parçanın fiyatıda alma,talep etme diye yüksek tutulur. Ana kartı beslemesinden kısa devre yaparak arızalanan 26 aylık dizüstü popüler bir marka yerli marka bilgisayarıma 700 ytl anakart parası istediler,aleti vitrine kaldırıp yerine 850 ytl den çift çekirdekli sıfırını almamda da benzer bir mantık yaşanmıştır.

YÖRÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200 GS
    günaydın millet.haluk abi öncelikle geçmiş olsun.ya benim anlamadığım hyo marka motorlarımızın eğer garanti süresi dolmamışsa ve devam ediyorsa garantiden yararlanabilecek miyiz?birde kayışlı sistemi bende destekliyorum.bende bundan sonra gv 650 alacağım inşallah (hayırlısıyla tabi).ledo abinin dediği gibi 1000 km de 30 tl verilir yeterki keyfimiz bozulmasın seyir esnasında.ya bu arada beyin için 3000 tl çok pahalıymış.gv 250 ninki ne kadardır acaba?
    SÖZ KONUSU VATAN İSE GERİSİ TEFERRUATTIR!!!

Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Ürün kodu...... 32900HJ8255..........CDI GV250..........286,39.......... 337,94 KDV dahil Kargo Hariç

Ürün Kodu..........32900HR9800.........MOTOR KONTROL ÜNITESI..........GV650..........2383,36.......... 2812,37 KDV dahil Kargo Hariç

Burda 85 $ + Kargo
    Kuş olup uçmak isterken uzaklara, Ağaç olup kök salıyorum buralarda.........

YÖRÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200 GS
    sinan 85 dolara nerden alınıyor ?
    SÖZ KONUSU VATAN İSE GERİSİ TEFERRUATTIR!!!

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 38 kullanıcı var. (0 üye ve 38 misafir)

Bu Konudaki Etiketler