Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni GV 650 Aquila Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    gv650i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA
    genelde bu gv nin sansızlığı kötü ustalar ve hor kullanan biniciler nerdeyse perte çıkmış motorları 2 ci elde alan memnun olmuyor motoru tanımıyan ustalara gidip sövüşlenip sonun da bıkıyorlar sıfır alıp bakımlarını aksatmayan kaliteli bir ustanın ve sürücünün elinde keyfine doyum olmıyacak makinadır yedek parça ,konfor,görüntü,hız,güç açısından sıkıntı yok fiatıda makul birde arkasında kaliteli bir şirket olsa kanuni bunu başka bir şirkete devretse türkiyede 1 numara olur bu marka .2008 modele kadar bazı sıkıntıları oldu oda %20 yi geçmez ama daha sonraki modellerde sıkıntı yok

sözün özü 40 senedir binerim çok motor denedim ruh ikizim buymuş derim.
    ZERDÜŞT, cold play ve _Uzay_ bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Yamaha XVS950 MidNight
    Alıntı cemal yortanlı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mob arkadaşımız xvs 950 almakla en akıllı işi yapmış..sorunsuz bir motor olduğunu ve gv650 suzuki c800 kawasaki 900 de kullanan bir arkadaşınız olarak söyleyebilirim motorum şu an 7500 kmde yakıtı bakım ekonomisi herşeyiyle memnunum mob arkadaşımızda memnun kalacaktır zerdüst arkadaşım gv fanatiği olduğundan kötü yazmaz ama benim gv den neler çektiğimide o çok iyi bilir güle güle kullan kardeşim
    Cemal bey, bende Beylikdüzünde oturuyorum, mümkün olursa bir ara tanışmak isterim, motor ile ilgili öğrenmek istediğim bir çok şey var. Ben bu tutkuda yeniyim, daha önce motor kullanmadım, ilk motorum bu oldu. Bir grubum var geçen hafta Bursa ya gittik geldik. Onun dışında bir kaç kere eve gittim, bütün motor mazim bu . Müsait olduğunuz bir zaman görüşelim isterim : 0542 231 86 99
    Motor kıyas konusunda herkes bir şekilde haklı o yüzden o iyidir bu iyidir diyemem ama Yamaha alırken en azından karşımda muhattap vardı, birçok ta bayisi var, insan en azından buna güveniyor, Hyosung bu konuda başımdan geçenlerden sonra bana bu güveni vermedi öncelikle, onun dışında hala severim ve kullanmak isterim.
    ZERDÜŞT bunu beğendi.

arkadaslar özellikle siyah renkli temiz bir gv650 arıyorum temizliğini bildiğiniz tavsiye edebileceğiniz makineler varsa yardımlarınızı bekliyorum birde ilandaki

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...82575298/detay

bu motoru tanıyan yada bilen varsa yorumlarınızı bekliyorum

ERDINC_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XVS 1300 A
    Selamın Aleykum;

Kardeş 4500 km deki bir motorun hiç bakıma girmemesi ve lastiklerinin değişmemesi gerekir bence iyibir motorcu ile motoru tecrübe etmem gerekli bastan yalan ibareler var.
    ozgur325 bunu beğendi.

manners - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    merhaba, forumda yeniyim. ama uzun zamandir okuyorum forumu. 28 yasindayim yurt disinda yasiyorum

benim bir sorum olacak,

gv 650 nin cok buyuk hayraniyim. goruntusu durusu sesi beni resmen mest ediyor. ancak daha once kendime ait bir motorum olmadi, bir cok kez motosiklet kullandim ehliyetimi aldim. dusuk cc li bir motor alip bir sure kullanip onu satmak daha sonra gv 650 almanin disinda direk alirsam ne kadar zorlanirim? uzun bir sure trafige cikmadan gerekli arazide kendimi gelistirmem her ne kadar kulaga profesyonel gelmesede bu motor icin beklemek istemiyorum bir an once almak istiyorum, gv650 kullanicilari olarak bana tavsiyeniz nedir?

ozgur325 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Prof.Dr.650
    Alıntı manners adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba, forumda yeniyim. ama uzun zamandir okuyorum forumu. 28 yasindayim yurt disinda yasiyorum

benim bir sorum olacak,

gv 650 nin cok buyuk hayraniyim. goruntusu durusu sesi beni resmen mest ediyor. ancak daha once kendime ait bir motorum olmadi, bir cok kez motosiklet kullandim ehliyetimi aldim. dusuk cc li bir motor alip bir sure kullanip onu satmak daha sonra gv 650 almanin disinda direk alirsam ne kadar zorlanirim? uzun bir sure trafige cikmadan gerekli arazide kendimi gelistirmem her ne kadar kulaga profesyonel gelmesede bu motor icin beklemek istemiyorum bir an once almak istiyorum, gv650 kullanicilari olarak bana tavsiyeniz nedir?
    ben de aynen öyle yaptım.. daha önce 125 cc lik comuter motorum olmuş olsa da yeterli tercübeyi edinmeden gv 650 aldım. ne oldu diye sorarsan hiçbişey olmadı ama tam anlamıyla kullanıp hakkını verebildim mi hayır. bu bir tavsiye olmasa da aklıbaşında birinin ilk motoru olabilir gv 650. ama gerçekten seni çok zorlar, çok korkutur hele ki kendine hakim olamayıp sonuçlarını düşünmeden gaz kolunu açarsan, tam bir felaket makinasına dönüşebilir. 200 km/h hızın üstüne çıkacak, 3. viteste patinaj çekecek kadar güçlü bir motordur, bulunduğun yerde geniş düzlükler trafiksiz bir ortam ve sende sağlam bir irade varsa alabilirsin.
    ZERDÜŞT bunu beğendi.

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Gv 650 ilk motor olamayacak kadar tehlikelidir. Baslangicta mutlaka dusucesin ve emin ol bu canavarim altinda kalmak istemezsin. Heyecanina yenilme bence.

bilginet45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV650, C800
    arkadaslar özellikle siyah renkli temiz bir gv650 arıyorum temizliğini bildiğiniz tavsiye edebileceğiniz makineler varsa yardımlarınızı bekliyorum birde ilandaki

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...82575298/detay

bu motoru tanıyan yada bilen varsa yorumlarınızı bekliyorum

ERDİNÇ ARKADAŞIMA KATILIYORUM MOTORUN 4500KM DE OLDUĞU İNANDIRICI GELMİYOR. NEDEN DERSEN LASTİKLER DEĞİŞMİŞ DEPO ETİKETİ YOK YANİ BU MOTOR 2007YILINDAN BU YANA HİÇMİ KULLANILMADI GÖSTERGE DEĞİŞMİŞ YADA ARIZA YAPIP SIFIRLANMIŞ OLABİLİR.KARAR VERİRSEN ANLAYAN BİRİSİNLE BAK DERİM.

ZERDÜŞT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV 650
    Lastikler hiç km yapmasa bile ortalama 4 senede hadi olmadı maksimum 5 sene de bir değişmesi uygun olur zira bu süreçte lastik sertleşerek plastiğe dönüşür..buda hem frenajı hemde virajını bozar..kaldı ki 2007 modellerin üzerinde çoğu lastik 2005 üretimiydi..yani değiştirilmiş olması makul..diğer soru işaretleri ise yerinde.. bilen le bakmak lazım..

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:23 ----------

benim bir sorum olacak,

Bu her ne kadar senin yetkinliğinle de ilgili ise de öncesinde profesyonel bir eğitmenden ders alman yerinde olur.Eğitimsiz sürücü şansla yaşar oysa eğitim alan kişi işi şansa bırakmaz.
    cold play bunu beğendi.
    ANATOLIAN EAGLES MK / Bağımsızlık ve Özgürlük benim karekterimdir. M.K.Atatürk

ilginiz ve uyarılarınız için tşk ederim mutlaka dikkate alacağım fakat saatin arıza yapıp değiştiğini nasıl anlaya biliriz neticede ii bi ustam olsada gv 650 ile daha önce oda tanısmamış

ozgur325 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Prof.Dr.650
    Alıntı ziraatci4242 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ilginiz ve uyarılarınız için tşk ederim mutlaka dikkate alacağım fakat saatin arıza yapıp değiştiğini nasıl anlaya biliriz neticede ii bi ustam olsada gv 650 ile daha önce oda tanısmamış
    Bu başlıkta bilgi ve deneyimlerinden yararlanılan tecrübeli ve değerli insanlar var ama ben yine de naçizane bir kaç tavsiyede bulunabilirim. Motor kapağında conta aralarından yağ sızıntısı terleme yapmış olan motor yorgundur.Kayışta küçük küçük çatlamalar başlamışsa en azından bi 30 bin yapmıştır. Keza kasnak dişleri ve karbüratör bağlantı contaları da motorun gerçek kilometresini eleverir. Ama iyi bakılmış, zamanında yağı değişmiş, suyu eksik edilmemiş bir gv650 nin kilometre problemi çok olmaz ve kayış haricinde çok önemli masrafı açacağını zannetmiyorum. Yani kilometreden ziyade kullancı önemli bence.
    ZERDÜŞT bunu beğendi.

tşk ederim mutlaka dikkate alacağım önerilerinizi

tesekkurler arastirmaya basladim egitim icin

ZERDÜŞT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV 650
    Eğer İstanbul da yaşıyorsan Honda nın kursları güzel ama bireysel birebir eğitim almak istersen bu konuda da yetkin eğitmen tavsiyem olur..

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:05 ----------

Alıntı ozgur325 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu başlıkta bilgi ve deneyimlerinden yararlanılan tecrübeli ve değerli insanlar var ama ben yine de naçizane bir kaç tavsiyede bulunabilirim. Motor kapağında conta aralarından yağ sızıntısı terleme yapmış olan motor yorgundur.Kayışta küçük küçük çatlamalar başlamışsa en azından bi 30 bin yapmıştır. Keza kasnak dişleri ve karbüratör bağlantı contaları da motorun gerçek kilometresini eleverir. Ama iyi bakılmış, zamanında yağı değişmiş, suyu eksik edilmemiş bir gv650 nin kilometre problemi çok olmaz ve kayış haricinde çok önemli masrafı açacağını zannetmiyorum. Yani kilometreden ziyade kullancı önemli bence.
    Lastiklerde olduğu gibi kayışın da bir ömrü var buda maksimum 5 yıl..sonrası her an yolda bırakma riski taşır bana göre..diğer yandan esas olan kullanıcı bu kesinlikle bana göre de doğru olanı..düzgün kullanıcıda motor yağsız kalmaz ise en az 400.000 km ile 500.000 km motor ömrü olduğunu bu v.b. motosikletler konusunda tecrübe ve bilgisine saygı duyduğum bir ustamızın beyanı dır..Geçen sene Hyosung un 250 cc lik nacked modeline 220.000 km de yeni motor yapıldı..650 lik için varsayılan bu tahmin buna göre çok olası..
    ozgur325 ve cold play bunu beğendiler.
    ANATOLIAN EAGLES MK / Bağımsızlık ve Özgürlük benim karekterimdir. M.K.Atatürk

FatihKARAKAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R 1200 RT
    Yakın zamanda Hyosungsource dan sipariş verilecek mi? Ben geçenlerde benzin deposunun altındaki benzin musluğunu temizleyeyim dedim ancak aradaki kumaş malzemenin yıprandığını fark ettim
    http://www.hyosungsource.com/index.p...roducts_id=542 benim almayı düşündüğüm parça bu. Eğer elinizde mevcut ise almak isterim.

Ayrıca arada hala benim motor az az su damlatıyor. Gösterdim ama pek anlamıyorlar Hyosung tan.

Kaya abi diğer arkadaşlardan haber bekliyorum.
    # Çocukluk saflığını kaybetmeyen adama büyük adam denir. (Mencius) #

ERDINC_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XVS 1300 A

benim bir sorum olacak,

Kardeşim selamın Aleykum ben 2 yıl boyunca GV 250 Kullandım motorumu alalı 8 ay oldu sana yeminle konuşuyorum kolay kolay motor olay larından korkmam fakat elinin ayarını kacırınca senin ayarında kacıyor adamın aklı basından gidiyor bu motoru süreceksen cok buyuk yemin edip 100 ü gecmeyeceksin normali 80-90 km 1-2- seneye tecrüben toplanır normale dönersin fakat ufak cc li motor kullanmadıysan direk buna gecmek istiyorsan tekrar düşün derim.

Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA

sa

Alıntı FatihKARAKAŞ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yakın zamanda Hyosungsource dan sipariş verilecek mi? Ben geçenlerde benzin deposunun altındaki benzin musluğunu temizleyeyim dedim ancak aradaki kumaş malzemenin yıprandığını fark ettim
    http://www.hyosungsource.com/index.p...roducts_id=542 benim almayı düşündüğüm parça bu. Eğer elinizde mevcut ise almak isterim.

Ayrıca arada hala benim motor az az su damlatıyor. Gösterdim ama pek anlamıyorlar Hyosung tan.

Kaya abi diğer arkadaşlardan haber bekliyorum.
    benzin muslugu yedek var bende fatih genelde yedek bulunduruyorum su devridaimi filitreler yag pompası fren ve debriyaj balataları teller benzin pompası,manifoltlar contaları ve bir çok parça mevcut elimde ihtiyacı olan hesaba parayı yatırınca gönderiyorum
    mevsiminde arkadaşlar beklemesin diye hazırda tutmaya çalışıyorum

ara istersen yardımcı olayım 5322124353

Alıntı ERDINC_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeşim selamın Aleykum ben 2 yıl boyunca GV 250 Kullandım motorumu alalı 8 ay oldu sana yeminle konuşuyorum kolay kolay motor olay larından korkmam fakat elinin ayarını kacırınca senin ayarında kacıyor adamın aklı basından gidiyor bu motoru süreceksen cok buyuk yemin edip 100 ü gecmeyeceksin normali 80-90 km 1-2- seneye tecrüben toplanır normale dönersin fakat ufak cc li motor kullanmadıysan direk buna gecmek istiyorsan tekrar düşün derim.
    aleykum selam. once bir egitim alicam, egitime ragmen hala zorlanirsam sayet baska cagre yok mecburen ufak ccli bir motorla baslicaz artik. tesekkur ederim yorumunuz icin ayrica.

Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA
    arkadaşlar koreye sipariş açaçagım eksiginiz varsa haberdar edin cuma gününe kadar bilginize

Arkadaşlar merhabalar, aranıza yeni katıldım. Şimdiden yardımlarınız ve önerileriniz için teşekkür ediyorum.

Öğrenmek istediğim bir konu var. GV650 almak istiyorum. 2012, 2013 Modelleri telefonda öğrendiğim kadarı ile siparişinin verilmesinden
    itibaren 90 gün gibi bir sürede getirebiliyorlar. Daha önce tecrübe etmiş arkadaşlar bu sipariş sürecini, öncesini, ne gibi sorunlar yaşanabileceği
    gibi konularda bilgilerini paylaşabilirlerse çok memnun olurum.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 12 kullanıcı var. (0 üye ve 12 misafir)

Bu Konudaki Etiketler