Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni GV 650 Aquila Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    ERDINC_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XVS 1300 A
    şu an problemin asıl kaynağının motor yağının fazla konulması cıktı dün aksam saat 7 den gece 12:00 a kadar motorun basında a dan z ye bakıma soktum problemleri bir bir cözüme kavusturdum soğutma sistemi sıvısını değiştirdim motor bastan assağı ya yağlandı tüm vidalar sıkıldı pas tutmuş vidaları değiştirildi balans ayarları yapıldı diskler sıkıldı debriyaj ayarları elden gecti zaman sıkıntısı nedeni ile sadece fara düğme takmak kaldı inşallah önümüzdeki günlerde düğmeyi de halledince problem kalmayacak far sürekli acık olduğundan akü dayan dıramıyorum . radyator kısmına gelince usta fazla yağnedeni ile motor cokısınıyor tank buharlasma yapınca su eksilmiş dedi sogutma sisteminde hiçbir problem olmadığını belirtti bakımdan sonra ortalama 60 km yol yaptım hararet 3 cizgiyi hiç geçmedi şimdilik gözlemim bukadar bir sorunla karsılasırsam hemen yazarım emin olun

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mehmet tufan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BURGMAN
    merhaba üstadlar.
    gene ben
    benim yıkık dökük düldülü yiğenime 5 kuruş para almadan hibe ettim kurtuldum.
    şimdi sıra bana bir multi air almaya geldi.

istediğim motosikleti de buldum aslında.
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...69633434/detay
    arkadaşımın babasının dükkanında duruyor bu bebek. plakası falan da yok. şayet motorun tamamına kredi çıkarabilirlerse alacağım
    varmı bir önerisi, fikri, eleştirisi olan üstadım ?
    What goes around, Comes back arround...

Motosikleti
    YAMAHA XVS 1300 A
    kardes 2007 model için biraz (2.000-1.500tl ) kadar indirim yapsın birde 2007 motor cidden 1500 km de olacağını zannetmiyorum 1 aydır gv 650 sahibiyim 9000 de aldım motoru 10100 km yapmışım (kış ayında) doğru ise kaçırma derim fakat iyi bir arastır bence.

mehmet tufan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BURGMAN
    sevgili erdinç motosikleti ben 1 senedir falan biliyorum motosiklet mağazasında duruyor.
    doğrudur km si yani
    kaldıki diyorum ya arkadaşımın babasının motosiklet mağazasında duruyor.
    13 e bıraktırırım dedi arkadaşım ama bilmiyorum plakası falan yeni çıkacak daha ruhsat falan 0 dan çıkacak yani..
    What goes around, Comes back arround...

Motosikleti
    Hyosung GV 250 (2009)
    O motoru ben de biliyorum, yenikapıdaki mağazada da duruyordu, hatta üzerinde devil egzos vardı ozaman.

Fiyat bence de yüksek biraz, sahibinden.com da Trabzonda 15000 tl ye 2011 bir makina var mesela http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...70544294/detay
    Ya da İzmir de 2008 makina 9500 http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...55711839/detay

Genel bir karşılaştırma yapılınca fiyat biraz yüksek kalıyor.

Motosikleti
    YAMAHA XVS 1300 A
    kardesim ben sana şöyle söyleyeyim sıfırı 16000 tly var ve kredi cıkma şansı yüzde 90 3000 tl için kendini üzme alsıfırını 2 sene kafanda rahat olur 1000 km bakıma götürünce kesinlikle garantini yakacaklar ayrıca2007 motorun garantisi kesin olacak mı bizim motorun sadece öncantına 3500 tl cekiyo kuralkan öncatalı söylemiyorum bile hadi söyleyeyim 5000 tl civarı onun için iyi bi düşün derim 11000 -10 000 gibi birakam olsa anlasılır da sıfırı varken okadarı anlamsız tabi bu BENİM DÜŞÜNCEM bu motora binmeni tavsiye ederim asla pişman olmazssın ama sıfırına

gv650i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA
    Alıntı mehmet tufan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba üstadlar.
    gene ben

arkadaşımın babasının dükkanında duruyor bu bebek. plakası falan da yok. şayet motorun tamamına kredi çıkarabilirlerse alacağım
    şimdi son kaç tl ye kalacak sana ve kredi ile kaça mal olacak o önemli ona göre hesabını yapman lazım taksitli ödemen avantaj ama elinde peşin ne kadar nasıl ödiyeceksin sen hesabını bilirsin ancak şu varki zaman içinde kronik sıkıntıları olacaktır burda önceki sahifelerde yazılanları okumuşundur bence aksesuarlı kronik sıkıntıları giderilmiş temiz 2 ci el almak daha hesplı olacaktır model satarken önemli
    ayrıca yeni modellerde bazı kronikler mesala conjoktör startör sıkıntısı yok elektirik sistemi daha iyi yapılmış ancak enjektörlü olmasından dolayı ustasını bulmak zor karar senin kardeşim

_Uzay_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC 700 X
    Alıntı gv650i adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şimdi son kaç tl ye kalacak sana ve kredi ile kaça mal olacak o önemli ona göre hesabını yapman lazım taksitli ödemen avantaj ama elinde peşin ne kadar nasıl ödiyeceksin sen hesabını bilirsin ancak şu varki zaman içinde kronik sıkıntıları olacaktır burda önceki sahifelerde yazılanları okumuşundur bence aksesuarlı kronik sıkıntıları giderilmiş temiz 2 ci el almak daha hesplı olacaktır model satarken önemli
    ayrıca yeni modellerde bazı kronikler mesala conjoktör startör sıkıntısı yok elektirik sistemi daha iyi yapılmış ancak enjektörlü olmasından dolayı ustasını bulmak zor karar senin kardeşim

+1

Kaya abinin bahsetmiş olduğu tüm sıkıntılar giderilmiş ise bu fiyata değer. Yoksa değmez
    [Bu alan reklam için kiralıktır. İletişim: 444 UZAY]

Motosikleti
    hyosung gv650 aquila
    Alıntı _Uzay_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    +1

Kaya abinin bahsetmiş olduğu tüm sıkıntılar giderilmiş ise bu fiyata değer. Yoksa değmez

sadece bu yukarıdakı ozetı gecmıs cumle yeterlıdır bu makıneyı alacaklara

ZERDÜŞT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV 650
    Alıntı mehmet tufan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba üstadlar.
    gene ben

Makina çıplak..sisybar,koruma demiri,ön cam ne kadar tutar hesapla hesabın üzerine ortalama 1000 TL de iyisinden lastik ekle zira resimdeki lastikler ömrünü tamamlamış bana göre..muhtemelen kayışda az kullanılmış olduğundan 1 sene daha belki idare eder..birde test makinesi oluşu rahatsız edici..bilen de kullanır bilmeyende..düzgün bir kullanıcıda Km yapmış makine her zaman tercihimdir..karar elbette senin..
    ANATOLIAN EAGLES MK / Bağımsızlık ve Özgürlük benim karekterimdir. M.K.Atatürk

ylcndrsn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV 650
    slm arkadaşlar .. motorun karbüratör manifoltlarını değiştirdim fakan çıkanlarda hiçbir problem yok .parasında değilim , ihtiyacı olan arkadaşlar varsa benimle msj atsın .yalcindursun@windowslive.com .

Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA
    Alıntı ylcndrsn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm arkadaşlar .. motorun karbüratör manifoltlarını değiştirdim fakan çıkanlarda hiçbir problem yok .parasında değilim , ihtiyacı olan arkadaşlar varsa benimle msj atsın .yalcindursun@windowslive.com .
    iste motorcu yardimlasmasi sen garaja gonder burdan lazim olana veriyoruz ahmedin pistonu geldi cumartesi ama birini yanlis gondermisler pazertesi dogrusu gelecek bekliyorum

ylcndrsn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV 650
    manifoltları yarın göderiyorum umarım ihtiyacı olan birine faydası olur.

---------- Post added at 17:14 ---------- Previous post was at 17:07 ----------

arkadaşlar ikinci el kayış arıyorum sadece tedbir amaçlı ...

Motosikleti
    YAMAHA XVS 1300 A
    Alıntı ylcndrsn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    manifoltları yarın göderiyorum umarım ihtiyacı olan birine faydası olur.

---------- Post added at 17:14 ---------- Previous post was at 17:07 ----------

arkadaşlar ikinci el kayış arıyorum sadece tedbir amaçlı ...
    Selamın Aleykum;
    benim kanayan yaram bu kayış mudavil bir marka arıyorum , en900 ün oluyor diyolar fakat onada ulasamadım türkiyede kayış yapan çok firma var fakat kurum olmadıktan sonra kale almıyolar.

Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA
    Alıntı ERDINC_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamın Aleykum;
    benim kanayan yaram bu kayış mudavil bir marka arıyorum , en900 ün oluyor diyolar fakat onada ulasamadım türkiyede kayış yapan çok firma var fakat kurum olmadıktan sonra kale almıyolar.
    ugrasmayin cok arstirdik bu konuda eski sahifelerde cok yazildi cizildi orjinal istiyene getirtilecek ancak kayis degisiminde arka kasnakta kesin degistirilmeli asiniyor ve yeni kayisida cok cabuk bozuyor

ugrasmiyalim derseniz ekonomi ve daha guvenli olmasi icin benim gibi zincire geceksiniz kayis i eskiyen arasin beni bu konuda yardimci olayim

Motosikleti
    hyosung gv650 aquila
    kayısınızı sık sık kontrol edınız.....catlak varmı bakınız...temız ve kuru tutmalısınız...arada bır pudralamayı ıhmal etmeyınız....ve catlak kayıs ıle sakın yola cıkmayınız.....

Motosikleti
    YAMAHA XVS 1300 A
    Selamın Aleykum Arkadaslar;
    http://www.hyosung.hu/download/pdf/data/service-manual/ service manuel i sonunda buldum enjeksiyon lu gv 650 ler için hata kodları sensor kodları ve müdehale için herşey içinde, fakat bu beyinleri bilgisayara nasıl tanıtılacak halen arıyorum aparatların markası,modeli ve bağlantı çeşidini yazan hiç bir bilgiye ulaşamıyorum bu arada mesleğim bilgi işlem bulmama yardımcı olacak arkadaslar cıkarsa rahatlıkla beyinin ayarlamasına müdehale edebilirim.

ZERDÜŞT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV 650
    Alıntı cold play adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kayısınızı sık sık kontrol edınız.....catlak varmı bakınız...temız ve kuru tutmalısınız...arada bır pudralamayı ıhmal etmeyınız....ve catlak kayıs ıle sakın yola cıkmayınız.....
    Kayış bakımında kullanılan sprey var würth markasında..özellikle su itme özelliği olan bir yağ bu.Ben onu kullanıyorum..2000 km de bir yağlamak kayışa faydalı oluyor olmadı son çare pudra..ama kuru kalması yada kalmaması sorun yaratan bir şey değil tabii eğer su içinde tutmuyorsak motoru..
    Nihayetinde en fazla 4 bilemedin 5 sene de bir maksimumda 40000 km de bir değişmesi gereken bir parça..

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:13 ----------

Alıntı ERDINC_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamın Aleykum Arkadaslar;
    http://www.hyosung.hu/download/pdf/data/service-manual/ service manuel i sonunda buldum enjeksiyon lu gv 650 ler için hata kodları sensor kodları ve müdehale için herşey içinde, fakat bu beyinleri bilgisayara nasıl tanıtılacak halen arıyorum aparatların markası,modeli ve bağlantı çeşidini yazan hiç bir bilgiye ulaşamıyorum bu arada mesleğim bilgi işlem bulmama yardımcı olacak arkadaslar cıkarsa rahatlıkla beyinin ayarlamasına müdehale edebilirim.
    Kanuni servislerinden bir tanıdık bulunursa belki faydası olur diye düşünüyorum..
    ANATOLIAN EAGLES MK / Bağımsızlık ve Özgürlük benim karekterimdir. M.K.Atatürk

Merhabalar...Öncelikle forumu yaklaşık 4,5 gündür gece dündüz okuyorum. Bu kadar düzeyli ve hoş sohpet olabileceği aklıma gelmemişti. Biraz önce aranıza katıldım yaşım 23. Üniversitem uzadığı için babam en sevdiğim şeyi elimden aldı yani arabamı =). 2011 megane coupem var ama şu an satılıcak. Deli gibi dil dökerek babamdan 15 milyar gibi bir bütçeyi kopardım. Bu fiyatlarda kendime motor bakmak istiyorum 10 ila 15 arası ne kadar ucuz olursa şu an benim için o kadar iyi. Ben spor görüntüyü arabadada motordada daha çok beğeniyorum. Kesinlikle racing düşünmüyorum çünkü uzun yol ve tatile çıkmak en büyük keyif benim için. Bu yüzden gv650 bana en güzel gelen motorlardan birisi. Sormak istediğim sorulara gelince. İlk motorun genel olarak sıkıntısı çok varmıdır biraz baktm ufak tefek kronik sorunları var onlar dışında yorum alabilirsem sevinirim. İkinci olarak boyum 1.85 87 kiloyum yani ufak bir adam değilim bana ufak kalırmı bu motor üstünde hediyelik eşya gibi durmak istemiyorm =). Bir kaç kişiye ilk bu motorla başlama çok güçlü denmiş ama benim motor tecrübem var. sorularıma devam edeyim ben. Kanuni satıyo sanırım şu anda 0 larını iki farklı gv 650 var farkları nelerdir onu öğrenmek istiyorum. ayrıca youtube ortamında gördüğüm bi custom felaket hoşuma gitti bu hala türkiyede getirebilirmiyim.(http://www.youtube.com/watch?v=BijYqH18IWI) .Şimdilik sormak istediklerim bunlar yazdığım andan itibaren 10 15 dakkada bir girer kontrol ederim büyük ihtimalle. Şimdiden çok teşekkürler.

Motosikleti
    YAMAHA XVS 1300 A
    Alıntı Cos21 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar...Öncelikle forumu yaklaşık 4,5 gündür gece dündüz okuyorum. Bu kadar düzeyli ve hoş sohpet olabileceği aklıma gelmemişti. Biraz önce aranıza katıldım yaşım 23. Üniversitem uzadığı için babam en sevdiğim şeyi elimden aldı yani arabamı =). 2011 megane coupem var ama şu an satılıcak. Deli gibi dil dökerek babamdan 15 milyar gibi bir bütçeyi kopardım. Bu fiyatlarda kendime motor bakmak istiyorum 10 ila 15 arası ne kadar ucuz olursa şu an benim için o kadar iyi. Ben spor görüntüyü arabadada motordada daha çok beğeniyorum. Kesinlikle racing düşünmüyorum çünkü uzun yol ve tatile çıkmak en büyük keyif benim için. Bu yüzden gv650 bana en güzel gelen motorlardan birisi. Sormak istediğim sorulara gelince. İlk motorun genel olarak sıkıntısı çok varmıdır biraz baktm ufak tefek kronik sorunları var onlar dışında yorum alabilirsem sevinirim. İkinci olarak boyum 1.85 87 kiloyum yani ufak bir adam değilim bana ufak kalırmı bu motor üstünde hediyelik eşya gibi durmak istemiyorm =). Bir kaç kişiye ilk bu motorla başlama çok güçlü denmiş ama benim motor tecrübem var. sorularıma devam edeyim ben. Kanuni satıyo sanırım şu anda 0 larını iki farklı gv 650 var farkları nelerdir onu öğrenmek istiyorum. ayrıca youtube ortamında gördüğüm bi custom felaket hoşuma gitti bu hala türkiyede getirebilirmiyim.(http://www.youtube.com/watch?v=BijYqH18IWI) .Şimdilik sormak istediklerim bunlar yazdığım andan itibaren 10 15 dakkada bir girer kontrol ederim büyük ihtimalle. Şimdiden çok teşekkürler.

Kardesim sen gv 650 yi tarif ediyorsun ben motoru 14 e aldım 2010 model 4000 de enjeksiyonlu satayımderdim ama motorumu cok seviyorum ve satmayı düşün medim bu motoru alırsan herseyi bulursun karızma sürat gezi rahat konfor aklına ne gelirse ama sen bu motoru alıp binersen aklında sürekli tek kelime olsun (Yavvaaşş Yavvvvaş) chopper tarzı bu hız insanı tatmin etmezse ALLAH selamet versin derim.

---------- Post added at 09:42 ---------- Previous post was at 09:40 ----------

ayrıca su aparatların markası modelini bulsam yeterli benim için ewet yok mu arkadaslar yardımedecek olan.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 45 kullanıcı var. (0 üye ve 45 misafir)

Bu Konudaki Etiketler