Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni GV 650 Aquila Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Pistolero_10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 Hyosung GT 250 R & '08 Honda CBR 600RR
    Alıntı golcuklu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam arkadaşlar potansiyel bir hysong gv650 alıcısıyım ilk motor deneyimim olucak bu motorlardan alıcam dediğimde insanlara bu motormudur parça ları pahalı olur arıza çıkarır buna bu parayı verceğine yamaha al honda al diyenler oldukça fazla fakat hiç hyosung a binmişlikleri yok bana bu endişelerim hakkında yorum yaparsanız sevinirim..
    oncelikle ilk motor deneyimi icin gv 650 cok fazla guclu gelir kullanamazsiniz daha kucuk hacimli bir motorla baslayip gv 650 ye gecmeniz sizin icin yararli olacaktir.diger bir konu ise hyosung kendini kanitlamis bir markadir japon motorlarini aratmaz hyosung kullanmayanlar hakkinda cok atip tutar bu motorlar icin...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

pistolero saol yorumun için fakat kafaya taktım bu makinadan alıcam en kısa zamanda aracımı satıp motor ve taksi alıcam ilk deneyimim olucak evet ama ben hız tutkunu değilim aheste aheste gezmek için almak istiyom o şekilde de sorun yaşarmıyım..

Motosikleti
    pistolero saol yorumun için fakat kafaya taktım bu makinadan alıcam en kısa zamanda aracımı satıp motor ve taksi alıcam ilk deneyimim olucak evet ama ben hız tutkunu değilim aheste aheste gezmek için almak istiyom o şekilde de sorun yaşarmıyım..
    aheste aheste gezmek isteseniz bile ilk etapta cok zorlanirsiniz dusebilirsiniz benden tavsiye once gv 250 alin

pistolero boyum 1.87 kilomda normal düzeyde o dediğin motorlar bana gitmez diye düşünüyorum gerçi sen daha iyi bilirsin

Motosikleti
    ben gv 650 nin motoru cok guclu oldugu icin soyluyorum karar sizin. bende hic vitessiz motor kullanmadan gt 250 r ile basladim baslarda cok zorluk cektim.650 cc ile baslamak gercekten zor

ZERDÜŞT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV 650
    Alıntı ERDINC_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beyler bugün cok gerildim direksiyon kilidini kilit lemek için eğildim anahtarı uzattım kilidi yerinde göremedim gevşeyip düşmüş bi yol gösterin ALLAH rızası için.
    Gevşeyip düşmüş mü..ilk işim sağlama almak için kontrol etmek olacak..sıkma canını başka bir sıkıntı olmasın..

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:34 ----------

selam arkadaşlar potansiyel bir hysong gv650 alıcısıyım ilk motor deneyimim olucak bu motorlardan alıcam dediğimde insanlara bu motormudur parça ları pahalı olur arıza çıkarır buna bu parayı verceğine yamaha al honda al diyenler oldukça fazla fakat hiç hyosung a binmişlikleri yok bana bu endişelerim hakkında yorum yaparsanız sevinirim..
    Bu forumu vakit buldukca en baştan sona doğru okursan tüm soruların cevabını almış olursun..özetle yamaha veya honda alabilecek ken seçimim GV 650 oldu..banada akıl veren güya işi bilen ki bazısı motor ustasıydı çok oldu ama zaman beni haklı çıkardı..çok memnunum..

Gv 650 alacaksan ve tecrüben yoksa eğitim almanı öneririm..işi şansa bırakmamış olursun..

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:40 ----------

Ve dostlar çok yakında GV 650 6 vitesli olarak Türkiye yollarında..
    Yüksek süratlerde daha az titreşimli keyifli yolculukların yanı sıra daha az tüketim de çabası..
    ANATOLIAN EAGLES MK / Bağımsızlık ve Özgürlük benim karekterimdir. M.K.Atatürk

haklısın çok saol

ERDINC_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XVS 1300 A
    gevşeyip düşmüş ya aradım fakat nafile

Serdarrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000
    pistolero boyum 1.87 kilomda normal düzeyde o dediğin motorlar bana gitmez diye düşünüyorum gerçi sen daha iyi bilirsin
    GV 250'nin görünümü oldukça heybetli, hiç öyle küçük bir makina değil

Alıntı ZERDÜŞT adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ve dostlar çok yakında GV 650 6 vitesli olarak Türkiye yollarında..
    Yüksek süratlerde daha az titreşimli keyifli yolculukların yanı sıra daha az tüketim de çabası..
    Ben 5i pek zorlayamamıştım ama sana lazımdı 6. vites

FatihKARAKAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R 1200 RT
    Pazartesi günü Ankara'da olan ve videolarını yayınladığım motora baktım hatta kısa bir tur attım. Fiyat konusunda hiç esneklik sağlamadı Arkadaş. Ben motoru gördüğümde işte budur diyemediğim için Salı günü için sözleştik. Bütün gece düşündüm alıp almamayı sabah çok acele etmemem gerektiğine karar vererek arkadaşa alamıyacağımı bildirdim. Havanın çok soğuk ve karlı olması benim Ankara'da ilçede yaşamamda kararıma yön verdi.

Beklemedeyim... Gördüğümde işte bu diyeceğim motoru arıyorum....
    # Çocukluk saflığını kaybetmeyen adama büyük adam denir. (Mencius) #

Motosikleti
    Hyosung GV 650
    Alıntı Serdarrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    GV 250'nin görünümü oldukça heybetli, hiç öyle küçük bir makina değil

Ben 5i pek zorlayamamıştım ama sana lazımdı 6. vites
    Serdar kardeşim 6.vites uygulaması senin de tanıdığın Mahmut kardeşimin motoruna yapılacak..sonra sıra Hadi abimizde ben 3.sıradayım.. ;)

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:17 ----------

Alıntı FatihKARAKAŞ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Pazartesi günü Ankara'da olan ve videolarını yayınladığım motora baktım hatta kısa bir tur attım. Fiyat konusunda hiç esneklik sağlamadı Arkadaş. Ben motoru gördüğümde işte budur diyemediğim için Salı günü için sözleştik. Bütün gece düşündüm alıp almamayı sabah çok acele etmemem gerektiğine karar vererek arkadaşa alamıyacağımı bildirdim. Havanın çok soğuk ve karlı olması benim Ankara'da ilçede yaşamamda kararıma yön verdi.

Beklemedeyim... Gördüğümde işte bu diyeceğim motoru arıyorum....
    Bu işler birazda kısmet işi elbette..gönlündeki motoru bulmanı dilerim..yanlız şunu söyleyeyim iyi bir GV 650 yi daha uygun bulman ciddi bir şans gerektiriyor..bana göre şuan satılıklar arasında Ledo nun motoru diğerlerinden çok farklı ve özellikte ve keyfe keder sattığı rakam 12.800 TL ki ben olsam daha fazlasını talep ederdim..

motor videodaki gibi temizmiydi fatih bey

Motosikleti
    BMW R 1200 RT
    Sayın golcuklu motor videodaki gibi görünmedi gözüme. Gerçi yağmur çamur görünümü etkilemiş olabilir. Ancak egzos altındaki krom kaplamada paslanmalar filan vardı. Ön tarafta kablolar görünüyordu vs. vs.

motor videodaki gibi temizmiydi fatih bey

giderilmiycek sorunlar değilmiş neden vazgeçtinki ufak tefek şeyler sonuçta

Motosikleti
    BMW R 1200 RT
    Golcuklu insanın içine sinmesi vardır ya öyle birşey benimki. Arkadaşla buluşmadan önce yanımda 9000 tl vardı, satışı almak için bankadan 1000tl çekip hemen alabilirdim motoru. Ancak motor beni hemen al demedi o an bende sakin karar vermek için bir gün sonrasına hallederiz dedim biraz düşünmek için.
    HYO GV 650 ler iyi bakılmış ise alınır ama bakımsızsa çok uğraştırır mesajı aldım bu forumdan. Ben servise bile götürmedim motoru sadece görünümden hareket ettim, bu benim kanımdı kısaca.
    Birde o kadar para verirken ilk görüşte beğenmelisin, ben tüm alışverişlerimde (araba ve motor) önce kendi göz zevkime göre hareket etim.
    Şimdi izmirde 2008 model var ona bakıyorum tak sıkıntı yerinde görmemiş olmam ve nakliye. Nakliye için arkadaş otobüsü önerdi ama bana zor geliyor açıkçası

giderilmiycek sorunlar değilmiş neden vazgeçtinki ufak tefek şeyler sonuçta

gv650i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA
    ahhh doktorlar vertigo dediler motora binme dediler ne edecem şimdi ben binmeden bu illeti bilen varmı geçirmiş olan varmı
    fatih hayırlısı olsun kardeşim önce saglık sonra motor

haklısın içine sinmesi lazım insanın öncelikle... bu hyosungda o çift egzosu nerden bulabiliriz ve ne kadara temin edebiliriz bilgin varmı yada bilgisi olan arkadaş varmı....?

Motosikleti
    Hyosung GV 650
    Alıntı gv650i adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ahhh doktorlar vertigo dediler motora binme dediler ne edecem şimdi ben binmeden bu illeti bilen varmı geçirmiş olan varmı
    fatih hayırlısı olsun kardeşim önce saglık sonra motor
    Geçmiş olsun abi..Vertigoya neden olan kök neden bellimi..acil şifalar diliyorum.. :(

http://rehber.uzmantv.com/vertigonun...-nasil-yapilir

ERDINC_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XVS 1300 A
    ACİLL Şifalar

gv650i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA
    Alıntı ZERDÜŞT adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun abi..Vertigoya neden olan kök neden bellimi..acil şifalar diliyorum.. :(

http://rehber.uzmantv.com/vertigonun...-nasil-yapilir
    Alıntı ERDINC_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ACİLL Şifalar
    teşekürler arkadaşlar
    bu vertigo denen illet iç kulaktaki denge organın ayardan kaçması gibi bir şey yani siz ayaktayken gözünüde kapatsan kasların denge saglamak için kulaktan yanlış sinyal beyine gittiginde kaslara giden emirlede yanlış oldugundan ayakta sabitte dursan durmadıgını sanarak kendini aniden yere atabiliyorsun emekliyerek zorla gidebiliyorsun işin en kötü yanıda mide kasların kasılıp göbegin sırtına yapışıyor
    ve cigerlerine baslkı yaptıgı için nefes alamıyorsun gözlerin yuvalarından fırlıyor midende ne varsa dışarı çıkarıyorsun
    bu nöbet ne zaman geleceği belli olmuyor tedavisi var ancak süresi duruma göre degişiyor
    ben heralde kalp krizi diyerek 112 yi çagırdım gelen sarışın kız doktorda öyle sandı sok cihazını filan hazır ederek saglam kalbimi şok lamaya hazırdı o şok yemek korkusu hafızamı şokladı aklıma geldi bir arkadaşda aynı olmuştu kız doktora aman dedim şok filan verme heralde midemi üşüttüm veya kulak hastalıgı filan dedim o arada kalbin elektrosu ve tansiyon ölçüldü bütün sedyede savrulurken ben elime nere gelirse tutunuyorum kız doktorun ayagı filan dahil doktor amca korkma şoklamıyacam kalbinde bişey yok ama ayagımıda morartma sonra benim adama nasıl hesap verecem filan muhabbetiyle acile soktular acil doktoru tercübeliymiş yaw bunun kalbinde bişey yok dedi ve hemen teşhisi koydu vertigo son günlerin moda hastalıgı
    bendeki bu modadanmı yoksa daha önce kullandığım bir ilacın yan etkisimi bilinmedi ama verdiği ilaçlar iyi geldi şükür iyiyim

ama bu 112 den allah razı olsun bütün personelindende ve hastanedekilerdende gerçekten arkadaşlar yardımcı olmak lazım arabalı veya motorlu acilen yolu açmak en kolay yapabilecegimiz yardım hatta yapabiliyorsak önden eskortluk yapıp sürücüleri ikaz etmek insanlık görevimiz diye düşünüyorum

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 46 kullanıcı var. (0 üye ve 46 misafir)

Bu Konudaki Etiketler