Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni GV 650 Aquila Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    gv650i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA
    Alıntı vıceroy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostlar,selam. Sattığım gv650 nin 2.500 km kullanılmış orjinal eksozu elimde var. İhtiyacı olana 500 tl' ye kargo ile satışını yapabilirim. Herhangi bir sitede satılık ilanı yoktur. Yabancıya gitmesin. Bende başka bir ihtiyaç için nakit sağlamış olayım. Talebi olanın özelden yazmasına gerek yok, burada açıkça paylaşım yaparak işi gerçekleştirelim. Saygılar.
    serden sen onu evin salonunda özel bir köşede içine güller koyarak degeldiriyorsundur zaten şimdi satarsan hanımefendi yerine vazo filan diyerek masrafa sokacak

---------- Post added at 11:00 ---------- Previous post was at 09:28 ----------

Alıntı vıceroy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostlar,selam. Sattığım gv650 nin 2.500 km kullanılmış orjinal eksozu elimde var. İhtiyacı olana 500 tl' ye kargo ile satışını yapabilirim. Herhangi bir sitede satılık ilanı yoktur. Yabancıya gitmesin. Bende başka bir ihtiyaç için nakit sağlamış olayım. Talebi olanın özelden yazmasına gerek yok, burada açıkça paylaşım yaparak işi gerçekleştirelim. Saygılar.

serden sen zaten onu salonun köşesine vazo olarak kullanıyorsundur şimdi onu satacan hanım efendi seden yeni vazo istiyecek masrafa girceksin en iyisimi satma gv li günlerini yad edersin

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    vıceroy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gv650 - RKS 150-kuba xf139
    Halidun abim, zaten tüm sıfır yedeklemeleri karşılıksız hediye ettim. Bir bu koca alet kaldı İlk defa onuda paraya çevireyim bari dedim, hatta bu forumda bir kardeşimiz %1500 alacağım dedi ama irtibat bilinmez şekilde koptu. Bende merak ettim. Bakalım kısmet kime...
    Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgar yardım edemez...

ERDINC_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XVS 1300 A
    Selamın Aleykum Arkadaslar: motoruma kavuştum.faka bir sorum olacak bu motoru daha önce kullanmadığım için beni mazur görün (2009 EFI) kontağı çevirdiğim zaman F1 ışığı yanmıyor çalıştırdıktan sonrada yan mıyor yani hiç F1 ışığını yanarken görmedim birde marşa bastığımzaman tüm ledler ve ekram kararıyor motor çalıştıktan sonra kendine geliyor bu normal midir acaba .

inzell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beyler elimde fazladan (sıfır) karbüratör manifoldları var ön ve arka. "Fiyatı 140 TL"
    Hatta İstanbul'daysanız; Bostancı'da garajımız var, değiştirmenize yardımcı olurum hem tanışmış oluruz.
    www.motorumla.net

Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA
    Alıntı ERDINC_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamın Aleykum Arkadaslar: motoruma kavuştum.faka bir sorum olacak bu motoru daha önce kullanmadığım için beni mazur görün (2009 EFI) kontağı çevirdiğim zaman F1 ışığı yanmıyor çalıştırdıktan sonrada yan mıyor yani hiç F1 ışığını yanarken görmedim birde marşa bastığımzaman tüm ledler ve ekram kararıyor motor çalıştıktan sonra kendine geliyor bu normal midir acaba .
    ve aleyküm selama erdinç
    ilk kontagı açtıgında yanması ve bir arıza yoksa sönmesi gerekiyor . ekranın marşa basarken kararması akünün yetersizliğinden dir .aküyü ve voltajı kontrol etmen gerekir.
    GARAJ a gelebilirsen motorunla ilğili soruları rahatlıkla sorup ögrenebilirsin arızasık kullanman dileği ile

nastyboy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA X-MAX 400 ABS
    Yeni yılın ilk gününde tüm arkadaşlara mutlu seneler dilerim Yeni yılda herşey gönlünüzce olsun Emniyetli sürüşler.....

_Uzay_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC 700 X
    Sağol. Ben de geri kalan günleri için aynı şeyleri diliyorum
    [Bu alan reklam için kiralıktır. İletişim: 444 UZAY]

Motosikleti
    gv-650
    Alıntı _Uzay_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sağol. Ben de geri kalan günleri için aynı şeyleri diliyorum
    komikmi....
    yuzde100cesurmotorcu@hotmail.com-
    yüz cesurmotorcu/facebook

mehmet tufan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BURGMAN
    sevgili viceroy, motosikletini sattın mı?
    satmadıysan ne istiyorsun?

---------- Post added at 15:37 ---------- Previous post was at 15:33 ----------

yada ben bu ara kredi ile bir gv 650 alayım diyorum.
    bendeki düldülüde artık napıp edip satıcam.
    şayet motosiklet alıp satan bir tanıdık varsa, benim düldül (monero cmx 250a ki a dan z ye topladım fişek gibi ama artık bana yetmiyor ) alıp krediyle falan yardımcı olan biri olursa.
    allah derim.
    saygılar hörmetler.
    What goes around, Comes back arround...

Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA
    Alıntı mehmet tufan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sevgili viceroy, motosikletini sattın mı?
    satmadıysan ne istiyorsun?

---------- Post added at 15:37 ---------- Previous post was at 15:33 ----------

yada ben bu ara kredi ile bir gv 650 alayım diyorum.
    bendeki düldülüde artık napıp edip satıcam.
    şayet motosiklet alıp satan bir tanıdık varsa, benim düldül (monero cmx 250a ki a dan z ye topladım fişek gibi ama artık bana yetmiyor ) alıp krediyle falan yardımcı olan biri olursa.
    allah derim.
    saygılar hörmetler.
    viceroy serdende bir egsozu kaldı bende geri kalanı var kredini al gel seni gv sahibi yapalım

mehmet tufan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BURGMAN
    Alıntı gv650i adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    viceroy serdende bir egsozu kaldı bende geri kalanı var kredini al gel seni gv sahibi yapalım
    abi ben işe motorumla gidip geliyorum hatta işe dediğim, sabah 12 km bi yolum var akşam ordan çıkıp 17 km diğer şirket gece 11 dönüş 24 km falanda öyle yani motosikletsiz kaldımmı 1 hafta bile olsa biterim. ondan anında takaslayıp yada ne bileyim işte motosikletsiz kalmamam lazım kısaca birde bu yoğunluk içinde motoru satmakla uğraşmam imkansız gibi.. neyse durum arzuhal böyle işte
    sendeki makina ne kadar abi?
    2000 benimki suda ediyor. ne çekmem gerekir yani..
    What goes around, Comes back arround...

FatihKARAKAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R 1200 RT
    Arkadaşlar şu linkteki motoru http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...68876643/detay almak istiyorum. Henüz satıcı ile konuşmadım ama ucuz etin yahnisi durumunada düşmek istemiyorum. Motoru tanıyan bilen varmıdır?

-- Elimdeki motoru satmadan, alabileceğim fiyata yakın olduğu için daha yüksek ücretli motorları alamam.

Yorumlarınız nelerdir.
    # Çocukluk saflığını kaybetmeyen adama büyük adam denir. (Mencius) #

Motosikleti
    YAMAHA XVS 1300 A
    Fatih kardeşim motor güzel görünüyo carbiratörlü olması (benim şahsi fikrim) büyük avantaj ben 2010 aldım bir arkadasım dan enjeksiyonlu parça bulmada biraz zorluk yaşıyorum ilk bakımını nasipse yarından sonra yaptırıcam.parça fiyatlarına bakıyorum corbiratorluden en az 4 katı fiyat çekiyolar hava filtresi karbiratörlünün 25 lira enjeksiyonluların 160 lira ben ce bibak ufak tefek kabul edilebilir arızaları varsa bile al derim bu durumda bile can atıyorum motora atlayıp biyerlere gitmek için.

Motosikleti
    BMW R 1200 RT
    ERDINC_ yorumlar için teşekkürler, yorumlarınızı dikkate alacağım. Ankara'da olduğum için bakmak için gitmeye üşeniyorum açıkcası. Forumda tanıyanlar olabilir, ayrıca bazı arkadaşlarımız motorun resminden bile yorumda bulunabilecek tecrübedeler diyerek yardım bekliyorum.
    Saygılar...
    Fatih kardeşim motor güzel görünüyo carbiratörlü olması (benim şahsi fikrim) büyük avantaj ben 2010 aldım bir arkadasım dan enjeksiyonlu parça bulmada biraz zorluk yaşıyorum ilk bakımını nasipse yarından sonra yaptırıcam.parça fiyatlarına bakıyorum corbiratorluden en az 4 katı fiyat çekiyolar hava filtresi karbiratörlünün 25 lira enjeksiyonluların 160 lira ben ce bibak ufak tefek kabul edilebilir arızaları varsa bile al derim bu durumda bile can atıyorum motora atlayıp biyerlere gitmek için.

Motosikleti
    YAMAHA XVS 1300 A
    Bu arada motora alışmaya çalışıyorum bu gün gaza 2. viteste bi yükleneyim dedim kendimi sürücü koltuğu ile artcı koltuğunun arasına oturmuş buldum muazzam bir güç benim için insanın 5 kat daha dikkat etmesini otomatik hatırlatıyor.

---------- Post added at 20:35 ---------- Previous post was at 20:29 ----------

tabikide ben sahibinden den gv 250 aldım 9 ay önce 2005 motor ilksahibi galeriden cıkarıp ana bakımları haricinde hiç bakım yapmamış sonuç;
    -patlak monifoltlar
    -bitmiş firen balataları
    -kabak lastikler
    -çamuradönmüş yağ filtresi
    -biraz temizlendikten sonra kırmızı renkte olduğu anlasılan hava filtresi
    haricinde bir arıza görmedim usta ellerin değmesi ile 1 haftada en benim diyen gv 250 ler arasına girdi tüm parcaları da hyosungsource dan aldım 10 ay boyuca depoyu doldurmaktan baska bişi yapmadım ve rahatlıkla satıp gv650 ye geçiş yaptım. bence özenli bir bakımdan baska bişey istemiyor bu hyosung gurubu.

Motosikleti
    BMW R 1200 RT
    Umarım kısa zamanda alışırsınız motorunuza, gerçekten görünüşü bir canavar bu makinenin.
    Siz nereden aldınız 2010 Model GV 650 yi Erdinç bey. Bu arada mahsuru yoksa ne kadar verdiniz motor için ?
    Bu arada motora alışmaya çalışıyorum bu gün gaza 2. viteste bi yükleneyim dedim kendimi sürücü koltuğu ile artcı koltuğunun arasına oturmuş buldum muazzam bir güç benim için insanın 5 kat daha dikkat etmesini otomatik hatırlatıyor.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:37 ----------

Bende yaşadım yazdığınız sıkıntıları, hatta fazlasını. KAWASAKI ER-5 almıştım hemde göstererek. Ama sonradan marş motoru filan arızalı çıktı sonuç olarak yaptırdım bişey değil ama onca zaman uğraşması ve moral bozukluğuda işin cabası....
    tabikide ben sahibinden den gv 250 aldım 9 ay önce 2005 motor ilksahibi galeriden cıkarıp ana bakımları haricinde hiç bakım yapmamış sonuç;
    -patlak monifoltlar
    -bitmiş firen balataları
    -kabak lastikler
    -çamuradönmüş yağ filtresi
    -biraz temizlendikten sonra kırmızı renkte olduğu anlasılan hava filtresi
    haricinde bir arıza görmedim usta ellerin değmesi ile 1 haftada en benim diyen gv 250 ler arasına girdi tüm parcaları da hyosungsource dan aldım 10 ay boyuca depoyu doldurmaktan baska bişi yapmadım ve rahatlıkla satıp gv650 ye geçiş yaptım. bence özenli bir bakımdan baska bişey istemiyor bu hyosung gurubu.

Motosikleti
    YAMAHA XVS 1300 A
    istanbulda cennet mah. bir arkadasım aldı 5 ay bindikten sonra tarz değişikliğine gitti ve dl 650 almaya niyetlenip bana sattı ben 13000 tl verdim işin doğrusu fakat motor 4000 km de şu an sıfıra yakın sadece filitreler ,akü ,yağı, ve bujiyi değiştirmek istiyorum sonrasında gönül rahatlığı ile binmekistiyorum bunları yapınca piskolojik olarak da rahatlıycam.

Motosikleti
    BMW R 1200 RT
    Bence de değiştirin ve içiniz rahat etsin. Allah Kaza bela vermesin.
    Umarım bende bineceğim GV 650 ye
    istanbulda cennet mah. bir arkadasım aldı 5 ay bindikten sonra tarz değişikliğine gitti ve dl 650 almaya niyetlenip bana sattı ben 13000 tl verdim işin doğrusu fakat motor 4000 km de şu an sıfıra yakın sadece filitreler ,akü ,yağı, ve bujiyi değiştirmek istiyorum sonrasında gönül rahatlığı ile binmekistiyorum bunları yapınca piskolojik olarak da rahatlıycam.

ZERDÜŞT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV 650
    Alıntı FatihKARAKAŞ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar şu linkteki motoru http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...68876643/detay almak istiyorum. Henüz satıcı ile konuşmadım ama ucuz etin yahnisi durumunada düşmek istemiyorum. Motoru tanıyan bilen varmıdır?

-- Elimdeki motoru satmadan, alabileceğim fiyata yakın olduğu için daha yüksek ücretli motorları alamam.

Yorumlarınız nelerdir.
    Kesinlikle lastik istiyor üzerindekiler en 2005 veya 2006 yılı üretilen lastikler..Lastiklere 900-1000 TL civarı..bu lastiklere bakarak kayışında ömrünü doldurduğunu düşünüyorum oda değişecek kargo takılması falan minimum 600 TL (Kayış Koreden akınır sa )Manifolt lastikleride yenilenmediyse alınması gerek takılması ile birlikte 150-200 TL bunun dışında amortisör yağları,fren yağı ve motor yağı hava filtresi değişmediyse bunlarıda hesap a katıp ona göre alınması lazım..tabii başka sıkıntısı varsa onlar ayrı..nerden baksan 2000 TL masraf garanti gibi..eğer kazası belası veya ciddi bir sorunu yoksa makinanın fiyatı çok uygun..
    ANATOLIAN EAGLES MK / Bağımsızlık ve Özgürlük benim karekterimdir. M.K.Atatürk

vıceroy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gv650 - RKS 150-kuba xf139
    Mehmet tufan, ben motosikleti 12.000 tl ye mayıs 2011 de satmıştım.Halidun abimin dediği gibi sadece eksoz kaldı Yalnız gündelik binmek için gv650 hesaplarını doğru yapmak lazım. Şehir içi kullanımda, performans seviyorsan 100 km de 5.5 litreyi rahat tüketirsin. Dolayısıyla 250cc yi elden çıkarmadan almak doğru olanı.
    Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgar yardım edemez...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler