Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni GV 650 Aquila Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    mrock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Shadow VT750
    Haluk abi iş güç hava şartları derken koruma demirine fırsat gelmedi yoksa aklımdasın abi en kısa zamanda irtibata geçeceğim sizinle.Yardım için t.ederim şimdiden

Alıntı vıceroy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mrock resimler harika.Paylaşım için teşekkürler.
    motor koruma demiri çok önemli acilen Haluk hoca gibi bu işi hallet derim. Sağlıcakla.
    sizede t.ederim, GV250 ye koruma demiri taktırmamda da siz ısracıydınız. Faydası tabiki çok fazla...

bu arada noter masrafını söyleyeyim.Motorun satışı beklediğimden azdı. 220 TL noterci abiler ve 140 tl de plaka+ruhsat devir işlemlerine verdim.
    [COLOR="Red"]motorcu değil choppercı olmak.....kıvırtmak değil kafa sallamak::xrock::.... varmak değil yolda olmak.... boyun eğmek değil özgür olmak..... hevesle değil tutkuyla bağlanmak...[/COLOR]
    [IMG] http://www.allstategarage.com[/IMG]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    haluka28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC750X DCT
    eğer kurukafa varsa kesin alperindir. yani aidikurt. sağolsun bana da bu motoru alırken yardımcı olmuştu.
    2008 Regal Raptor 250 2009 Hyosung GV 650 2010 Bianchi 150
    2011 Honda Transalp XL700 2013 Kymco Xciting 250 2015

nastyboy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA X-MAX 400 ABS
    İş nedeni ile kısa bir ara vermek zorunda kaldım sohbetin devam ediyor olması çok güzel bu arada fuarada az kaldı herkese emniyetli sürüşler

Motosikleti
    Shadow VT750
    viceroy abi GV650 nin bujisi neydi NGK8Eıx miydi?
    [COLOR="Red"]motorcu değil choppercı olmak.....kıvırtmak değil kafa sallamak::xrock::.... varmak değil yolda olmak.... boyun eğmek değil özgür olmak..... hevesle değil tutkuyla bağlanmak...[/COLOR]

vıceroy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gv650 - RKS 150-kuba xf139
    Benim taktığım buji ngk iridyum uzun süre değiştirmeden kullanırsın.

8 numara buji uyumlu gv650 ile.
    Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgar yardım edemez...

Motosikleti
    Shadow VT750
    tamam abi teşekkür ettim.İridyum değil normalinden kullanacağım artık.Bu arada depo çatlağı,debriyaj şakırdaması ve damlatan karterin tamiri için bugün motoru ustaya bıraktım. Komple baştan aşağı bir kontrole girecek.

Yalnız yağ olarak çekincelerim var.Bazıları tam sentetik bazılarıda yarı sentetik kullan diyorlar.Birde race makineler için kullanılan race motor amblemli performans yağlar var lt si 45-50 tl civarıymış.

Ne koycağımı şaşırdım açıkcası...

Motosikleti
    Hyosung kitapçığı ve katoloğu,ayrıca ustamız shell advance ultra 4 tam sentetik 4 zamanlı motosiklet yağını öneriyor.
    motorunun limitlerini zorlayan,maksimum performansla birlikte üstün koruma ve temizlikte isteyen,yüksek güçlü ve performanslı motosiklet kullanıcıları için.
    shell advance vsx 4 te kullanabilirsin o da sentetik formüllüdür. Para tutan zaten yağ,ustana fiyat konusunda güvenmiyorsan yağı sen al. Bakım sonrasını paylaşalım.
    Bujiyi kesinlikle resıstanslı 8 numara al üzerinde R yazar!
    NOT: bahsettiğim shell kutuları lacivert renkte ve üzerinde her iki modelde de race resmi var. Fakat litresi en pahalı olanı 18-20 ytl civarı dikkat et kazıklanma dostum.

14.sayfada yaptırdığım 3.000 km bakımını incelemende fayda var.

Selka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI DL650 V-STROM
    Emrah motosikletini satarken yada alırken resmi işlemleri nerede ve nasıl yaptın? Teşekkürler..
    SOSYAL BİR MESAJIM KALMADI ARTIK BU İNSANLIĞA

Motosikleti
    Shadow VT750
    Hyosung kitapçığı ve katoloğu,ayrıca ustamız shell advance ultra 4 tam sentetik 4 zamanlı motosiklet yağını öneriyor.
    motorunun limitlerini zorlayan,maksimum performansla birlikte üstün koruma ve temizlikte isteyen,yüksek güçlü ve performanslı motosiklet kullanıcıları için.
    shell advance vsx 4 te kullanabilirsin o da sentetik formüllüdür. Para tutan zaten yağ,ustana fiyat konusunda güvenmiyorsan yağı sen al. Bakım sonrasını paylaşalım.
    Bujiyi kesinlikle resıstanslı 8 numara al üzerinde R yazar!
    NOT: bahsettiğim shell kutuları lacivert renkte ve üzerinde her iki modelde de race resmi var. Fakat litresi en pahalı olanı 18-20 ytl civarı dikkat et kazıklanma dostum.

14.sayfada yaptırdığım 3.000 km bakımını incelemende fayda var.
    bilgiler için teşekkürler abi. Dediğiniz yağ kütahyada yok malesef hatta 4 zamanlı scooter yağından motosiklet yağı yok :( köyümüzde motor pek olmayınca ürünlerde zayıf kalıyor malesef :( artık netten sipariş vereceğim :(

Alıntı Selka adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Emrah motosikletini satarken yada alırken resmi işlemleri nerede ve nasıl yaptın? Teşekkürler..
    abi bu motoru alırken noter satışını istanbul maltepe noterinde yaptım sonra kütahyaya gelip plaka+ruhsat işlemlerini yaptırdım.Toplamda 350 TL gibi bir masraf tutmuştu.Plaka+ruhsatı hiç uğraşmadım takipçiye vermiştim.

Motosikleti
    shell benzin istasyonu yokmu yakınlarda? istasyonda olmasa bile onların kanalıyla sipariş verebilirsin. Motosiklette yağ çok önemli aman dikkat et dostum.

emekkoray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bmwR1150gs & honda crf250l
    abi daha önce emrahlar birkaç tavsiyede bulundular ama ben ilk kez motor ustasına götürdüğümde 15 40 yağ koydu bende bunu kullanıyorum dedi.. sesimi çıkartamadım.. sen bizim motorlar için ne önerirsin?
    bir sıcak söz.. bir demlik çay.. işte sevmek bu kadar kolay..

Motosikleti
    gv250 nin türkçe çevirisi yapılmış kullanım kitapçığı olması lazım,sıfır alırken veriliyor. Orada net olarak yağdan bahsetmiş olmalı ama insiyatifi ustaya bırakmak yerine talepte bulunmak daha mantıklı ve sağlıklı olacaktır. Koydukları 15/40 yağ viskozite özelliğini erken kaybedeceğinden bir sonraki bakıma 1000 km yi geçmeden gidersin,petrol istasyonlarında resimdeki shell advance yağlarından olması gerek. Bir soruşturun haberleşelim. Sağlıcakla.

nastyboy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA X-MAX 400 ABS
    Biliyorsunuzdur ama hatırlatmak istedim S&T Kanuninin internet sayfasında GV 650 nin pdf olarak türkçe kullanma kılavuzu var benim gibi henüz almamışlar için faydalı geldi

Motosikleti
    Daha önce ingilizce indirmiştim,Türkçesinide indirmek lazım,teşekkürler.

Selka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI DL650 V-STROM
    Viceroy benim servis valvoline yağ kullanıyo shell advance koy dedim yok dedi. Sanırım toptan anlaşma yapmış.. Peki yağı bulduk diyelim filtreyi nereden bulabiliriz?
    SOSYAL BİR MESAJIM KALMADI ARTIK BU İNSANLIĞA

oumar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW - F650
    Emrah netten şipariş niye veresin, Balıkesir de illaki bulunur yahu, ben haftaya gelirken getiririm sana istediğinden... Haberleşelim ( bide telefona cevap versen )
    ooops!
    KASK TAKMIYORSAN,KORUYACAK BİRŞEYİN YOK DEMEKTİR....
    ..:: 35 EA 5130 ::..

aidikurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki intruder C800
    8 ytl ödemiştim.görüşmek üzere.
    Resimdeki gv650 aramızdan kimin acaba tanıyormuyuz?

benım makına hocam oooo ınternette en cok begennılen gv 650

Motosikleti
    Arasıra katıl aramıza,satılık ilanı koyduğundan beri uğramıyorsun dostum.

aidikurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki intruder C800
    hocam valla biliyorsun RaptorRiders üyesiyim o yüzden kendi sitemle ugrasmaktan burda cok yazamıyorum arasıra gırıp gv650 cıler napıyor dıye bakıyorum
    bu arada fuarda fıyatlar baya bır artmıs suzukı c800 22.450 ytl satılıyor o zaman biz 10.500 ytl fıyata bu motorları bedavaya satıyoruz valla . bı fıyata bu motoru bence almayı dusunenler bosa dusnuyor kacırmasınlar tabı bız artık bu fıyatlardan sonra gv650 satarsak artık top bizde pazarlık yok

NoVaRiX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Selka adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Viceroy benim servis valvoline yağ kullanıyo shell advance koy dedim yok dedi. Sanırım toptan anlaşma yapmış.. Peki yağı bulduk diyelim filtreyi nereden bulabiliriz?
    Hyosung'ın her daim Shell Advance önermesine rağmen servislerinin başka markaları kullanması güzel bir çelişki olmuş!
    ~ Bütün mesele yolda olmak... ~

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 20 kullanıcı var. (0 üye ve 20 misafir)

Bu Konudaki Etiketler