Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni GV 650 Aquila Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    gv650i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA
    geçmiş olmuş bitmiş burda kalsın saglıklısın ya önemli olan budur motor sürerken bir daha kaza düşünme bak ne oluyo

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ledo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio Beverly , Hyosung GV 650
    Uzay,

büyük geçmiş olsun! Verilmiş sadakan varmış.

Tamirat masraflarından sonra kalırsa, sen yeniden sadaka ver.
    Önemli olan, sadece yazarken veya konuşurken değil, hergün hayatı yaşarken adam olabilmektir.

Otoburkaplan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mobilette > Titan > GV650 > VERSYS > F650 CS
    Uzayım gerçi telefonda konuştuk ama söz uçar yazı kalır demişler Tekrar çok geçmiş olsun. Ne demişler "öldürmeyen şey güçlendirir" ;)
    Ever tried, ever failed..No matter, try again, fail again, fail better

Motosikleti
    gv-650
    uzi ,,1 sayfa önce hatırlarsan otobura geçmiş olsun dilerken biz uzayla kaza yaparda skaat kalırsak vah bize bakanın haline demiştim....sen cumartesi ben pazartesi düştüğümüze göre demekki fazla bahsetmicen baba...adını andınmı geliyor....
    yuzde100cesurmotorcu@hotmail.com-
    yüz cesurmotorcu/facebook

_Uzay_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC 700 X
    Alıntı ledo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Uzay,

büyük geçmiş olsun! Verilmiş sadakan varmış.

Tamirat masraflarından sonra kalırsa, sen yeniden sadaka ver.
    Sağol.
    Gerçekten de param kalmayabilir abi

Alıntı Otoburkaplan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Uzayım gerçi telefonda konuştuk ama söz uçar yazı kalır demişler Tekrar çok geçmiş olsun. Ne demişler "öldürmeyen şey güçlendirir" ;)
    Hayırlısı Serdarım. İnşallah bir daha yaşamayız öyle kazalar.

Alıntı mkemalyonca adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    uzi ,,1 sayfa önce hatırlarsan otobura geçmiş olsun dilerken biz uzayla kaza yaparda skaat kalırsak vah bize bakanın haline demiştim....sen cumartesi ben pazartesi düştüğümüze göre demekki fazla bahsetmicen baba...adını andınmı geliyor....
    Geçmiş olsun kardeşim. Arıyorum ama başkası ile konuşuyorsun. Ne oldu motor durduğu yerde yan mı yattı ahahaha
    [Bu alan reklam için kiralıktır. İletişim: 444 UZAY]

draggy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar 650
    Geçmiş olsun Uzay
    İkinci el Dragstar alacaksanız bknz: http://www.motosiklet.net/forum/motosiklet-modelleri/44545-yamaha-dragstar-xvs-650-kullanicilari-bilgi-paylasim-basligi-12.html#post2100035

Motosikleti
    NC 700 X
    Alıntı draggy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun Uzay
    Teşekkür ediyorum

nastyboy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA X-MAX 400 ABS
    Uzun bir aradan sonra görevden gelip mesajları okumaya başladım ki önce otoburkaplanın çok güzel yazıya döktüğü şanssız kazası , ardından Uzayın kaza haberlerini okuyunca çok üzüldüm ; iki kardeşimede büyük geçmiş olsun; hepimizin ders çıkaracağı , çıkarması gerektiği olaylar , tüm arkadaşlara emniyetli sürüşler dilerim.

loader - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 650
    çok geçmiş olsun uzayy, böyle full korumalı bir şekilde motor kullanmandan dolayı seni tebrik ediyorum. bizi çok acı bi haber duymaktan kurtarmışsın bence, çünkü anlattığına göre çok ciddi bi kaza atlatmışsın.. umarım bu son olur ve allah bir daha grenajlarına asfalt yüzü göstermez...

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:51 ----------

Otoburkaplan, sanada çok geçmiş olsun.. yazdığın yazı gerçekten çok etkileyici.. umarım bunlar duyduğumuz son kaza haberleri olur. ikinizde çok iyi atlatmışsınız bu derecede tehlikeli kazaları..

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:58 ----------

ufak tefek yedek parça siparişleri için yurtdışı bağlantılarıyla uğraşmayayım derseniz eğer www.kuralkan.net adresinden de alışveriş yapabilirsiniz. benim motor durduğu yerde sağ tarafa doğru devrildi ve orjinal motor koruma demirinin hiç bi işe yaramadığını anlamış oldum. demir, orta bağlantı noktasında ki ince yerden eğildi yandaki grenajları kırdı. bende onları bu adresten sipariş ettim. internet üzerinden yapılan siparişlerin teslim süresi bi haftayı buluyormuş..

Motosikleti
    SHADOW 750 C5
    uzay ve Otoburkaplan geçmiş olsun ikinizede kazsız belasız sürüşler dilerim sizlere bişiy olmamışya korumaların faydaları
    hastasıyız dedeeee

Motosikleti
    NC 700 X
    Çok teşekkür ederim arkadaşlarım, ağabeylerim. Çatlayan sol dizliğime baktıkça iyi ki korumalarım tammış diyorum. Dizliksiz çıkmayın arkadaşlar. Montum olmasaydı göbekteki yağlar da erirdi

Serdarrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000
    Vay arkadaş, forumu gerilim romanı tadında okuyorum. Çok geçmiş olsun Serdar ve Uzay...

Mesai çıkışı koşarak motosiklet botu ve pantolonu alacağım, bi onlarım eksik kaldı ama görüyorum ki az buz eksik değilmiş...

Motosikleti
    NC 700 X
    Alıntı Serdarrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vay arkadaş, forumu gerilim romanı tadında okuyorum. Çok geçmiş olsun Serdar ve Uzay...

Mesai çıkışı koşarak motosiklet botu ve pantolonu alacağım, bi onlarım eksik kaldı ama görüyorum ki az buz eksik değilmiş...
    Babacığım benim bir tek pantolonum eksik, nasıl o kadar sürüklenmede kotum yırtılmadı bilmiyorum ama darbeli bir kaza olsaydı sanırım kotum beni korumazdı. Dizlikler ve dirseklikler ve eldivenler üzerinde sürüklendim sanırım.
    BOTU KESİN AL. Benim arkadaşımın arkadaşının ayağı kopmuş yaya geçidi tabelasına ayağı denk geldiği için :( Bot olsa en fazla kırılırdı :( Bu işin şakası yokmuş, ucuz yoldan öğrendim. Ama hala pantolon almamakta direniyorum nasıl bir bana bişey olmazcılıktır anlamıyorum.

gv650i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA
    arkadaşlar tam koruma çok önemli hele bizimki gibi güçlü bir motorda daha çok önemli kısa mesafe demeyip erinmeyip giyinmek lazım kazlar başladı inşallah bunla kalır
    bu aralar kafam dalgın biraz 10 gündür arabayla dolaşıyorum böyle durumlarda da motora binmeyin
    dikatsizliğin neticesini telafi etmek mümkün olmuyor

Motosikleti
    tiger 250
    bodrumdan eve (foça) ya dönerken tam tünel çıkışından 50 m sonra yolda 1200 bmw üstünü başını silkeleyen bi motorcu ve yardım için durmuş bi otobüs görünce mecbur durdum. bira dik bir yokuş ve 120 derecelik bi viraj yolu da kontrol ettik kayması için hiçbir neden yok. dediği tek şey dalgındım. istanbuldan gelmiş motor 100 metre iz bırakmış asfaltta. 110 la viraja giriyo ve motor altından kayıyo. hala yekpare olması ayrı ufacık bi morlukla kazayı atlatması ayrı. kıyafet full olduğu için üst başını silkelerken gördük.

bu arada otobanda bile olsanız bariyerlerin arasından fırlayıp diğer bariyerlere koşturan bi köpeği zar zor vites küçült fren yap ve sıyırıp geçebiliosunuz.

GV 650 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYOSUNG GV 650
    arkadaşlar her ikinizede geçmiş olsun allah hepimizi kazalardan korusun full korumalı motor sürmek her zaman doğrusu bunun neticelerini görüyoruz hep koruma tam koruma diyoruz ama zaman zaman es geçtiğimiz ve hafife aldığımız da olmuyor değil yinede yapmamak lazım malum ortalık kasap 4 tekerleklilerle dolu

vıceroy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gv650 - RKS 150-kuba xf139
    Uzay geçmiş olsun kardeşim yeni gördüm.
    Serdarın etkisi devam ederken sende eklendin. Allah hepimizi kazadan beladan korusun.
    Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgar yardım edemez...

Motosikleti
    NC 700 X
    Alıntı vıceroy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Uzay geçmiş olsun kardeşim yeni gördüm.
    Serdarın etkisi devam ederken sende eklendin. Allah hepimizi kazadan beladan korusun.
    Eyvallah abi sağolasın

Motosikleti
    gv-650
    vaybe ulen bizde düştük ya....üstelik durduğumuz yerde değil ayınınteki palio kullanıyomuş önümüze fırladıda düştük...kimse bize geçmiş olsun demiyo...varsa yoksa uzay......herif bide sukutırcı....gv yi sattı bide laf kodu bize..unutmayın bunu....))))))))))
    yuzde100cesurmotorcu@hotmail.com-
    yüz cesurmotorcu/facebook

ZERDÜŞT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV 650
    Geçmiş olsun Kemal kardeşim..nasıl olduysa atlamışım..ciddi bir durum yoktur umarım..
    Uzay ruhunda chopper var her daim ..bakma sen onun tarzını değiştirdiğine..
    ANATOLIAN EAGLES MK / Bağımsızlık ve Özgürlük benim karekterimdir. M.K.Atatürk

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 10 kullanıcı var. (0 üye ve 10 misafir)

Bu Konudaki Etiketler