Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni GV 650 Aquila Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    hyosung gv650 aquila
    halıdun abı....benım dılım basıma gelenlere ragmen yanmadı...ben yamaha dragstar ve m800 kullanmıs bırı olarak yazdım bu dedıklerımı....m800 un sorunlarına burada hıc gırmeyecegım...yamaha drag star kadar hantal bır makıne ancak ve ancak baska bır yamaha olur...kımse burada harleyden bahsetmesın...harleyın sahıp oldugu vıbrasyon traktor harıc hangı makınada var....arastırma yapan arkadasalara tavsıyem su yonde olucaktır...buradakı forum sayfalarını sondan basa dogru degılde en azından ortalardan baslıyarak ve almayı dusunduklerı makınanın da forumları ıle karsılastırarak fıkır sahıbı olmaları yodundedır.....en bastada dedıgım gıbı param buna yettı ama verdıgım paranın karsısında aldıgım haz para versenız alıcanız cınsten degıldı....hepınız bılıyorsunuz...makınayı aldım ve 1 ay sonra ıstanbuldan ege uzerı alanyaya kdar gıttım ve aynı hattan gerı dondum....egerkı gereklı bakımları yaptıryorsanız...bunun 50 katı da yol gıdersınız bu makına ıle ve tık demedı onca yolda.....14 saat makıne uzerınde ( benzın artı wc ve bırkac sıgara molası ) yol aldım... bunu yapabılecegınız makınalar bellıdır arakadaslar...enduro sadece...sport touring bıle demıyorum...bu makıne bu hazzı verıyor kı kalıyorsunuz uzerınde...evet yılı geregı uzerınde kı degısmesı gereken parcalar tarafımdan zamanında degısmedıngnden bazı sorunlar ıle karsı karsıyayım....bu dılımı yakmadı kulagıma kupe oldu.....13 bıne aldıgınz makınenın tarıfı sudur bende ( touring + race + cruser ) bunların karısımı baska bıse bılen varsa soylesın lutfen....

---------- Post added at 23:08 ---------- Previous post was at 23:04 ----------

Alıntı FatihKARAKAŞ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tabiki sorunları çözülmüş HYO gv 250 çok güzel olur, ben de katılıyorum. Katılmadığım konu bu motorun 13.000 Tl değer görmesi
    fatıh arkadasım...hyo 250 uzerıne degıl konusmalr hyosung gv 650 uzerıne..sıfırı su anda kanunıde 19 bın cıvarı ımıs gecenlerde buraya bı arkadas yazmıstı...sundan emın olabılırsın kı buradakı bırcok kullanıcının makınesı neredeyse ılk gunku kadar dırı makıınalardır...13 bın ederı buradan gelmektedır....

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    gv650i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA
    Alıntı romeonur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kaya abi ne zaman dönüyorsun.?yarın yerinde olacaksan sana uğramak istiyorum??benim motora birde senin gözünle bakalım

bu motorun lastik ölcüleri nedir: burdaki açıkalmada ön için 120/70 ZR18 arka için 200/70ZR diyor ancak

kendi orjinal sitesinde

Rear Tyres(arka): 180/55-ZR17 Rear(ön), 120/70-ZR18
    ölçüleri bu

dolayısı ile iki farklı ölcü var doğrusu hangisi?
    onur arkadaşım ancak gelebildim pazar günü garajda olacagım gelmek istiyen buyursun görüşürüz lastik ölçülerine gerekli cevabı almışsın

---------- Post added at 23:26 ---------- Previous post was at 23:24 ----------

Alıntı slamdunk_tr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar, yakın zamanda dd-250e-9b mi satmayı ve gv 650 almayı düşünüyorum. Nette bir iki tane mantıklı motosiklet var. Bu motorda benden daha tecrübeli birilerine de göstermek isterim alırken. Motoru tanıyanların katkısının olacağını düşünüyorum. Yardımcı olabilir misiniz?
    al gel bakarak ne durumda olduklarını söyleyebiliriz yardımcı oluruz ama bu motoru resimden tanımıyorum

---------- Post added at 23:33 ---------- Previous post was at 23:26 ----------

Alıntı nurierdem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm arkadaşlar bende bir gv650 kullanıcısıyım ve motorumdan çok memnunum bu yaz iki motorsikletli iran gezisine çıktık kayseriden ve gezi dönüşünden bir kaç gün sonra motorumun çalışmasında tak tak ses gelmeye başladı gaza bastığım zaman bu ses serileşip sürtme sesi gibi geliyor birde motorumun gaza basınca belirli devirlerden sonra tekleme yapıyor ve güvenebileceğim hiç bir usta yok kayseride sizce bu tak tak sesi nerden olabilir yalnız iran dönüşünde yağını değiştirttim ve motorun yağına baktığımda 1 litre anca kalmıştı ve ondan öncede vardı bu ses ama gaza basınca serileşmesi yoktu bu konuda yardımcı olursanız çok sevinirim sesde motorun alt bölümünden geliyor ustaya sorduğumda alt bölümde boşluk olduğu için hangi ses olursa olsun ordan verir dedi daha önce motor ustasına uğradığımda motorun hava ve benzin ayarının bozulduğunu bunu ayarlanması gerektiğini söyledi bu konuda bilgisi olan varmı varsa bu sesin neylerden kaynaklanabileceğini söyleye bilirmisiniz kim krank bilyasından diyor kimi derbiyaj balatasından diyor kimi yatak sarmış olabilir diyor yanlız motor gaza bastığım zaman eskisi gibi gidiyor sadece ses rahatsız edici ve bir aydırda garaja çektim motoru bu ses yüzünden binemiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim
    nuri kardeşim buyuk bir ihtimalle sen,n karburatör manifoldun çatlamış olabilir ordan hava alırsa aynen böyle olur .birde debriyaj dan o ses gelir ama rölanti atrınca veya debriyajı sıkınca kesilmesi lazım .ayrıca yag miktarı nasıl 1 lt ye düşer motor yag yakıyormu beyaz duman atıyormu onları tam yazarsan yardımcı olurum gerekirse tel açabilirsin motor öyle hemen yatak sarmaz arızayı tam tesbit etmeden sakın her here elettme geçmiş olsun

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Tabiki sorunları çözülmüş HYO gv 250 çok güzel olur, ben de katılıyorum. Katılmadığım konu bu motorun 13.000 Tl değer görmesi
    13 tl olanını değilde 7-8 bin tl olanını da alabilirsin. bu konuda bir kısıtlamamı var. Ayrıca bu sitemini sen bu motoru alıp ta satamaya çalıştığım samanda görmek isteriz. Sen alınca 7binden satarsın bende seni takdir eder alkışlarım buradan.
    Ucuz motor olmaz , Sorunlu motor olur.

FatihKARAKAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R 1200 RT
    Sayın Zerdüşt;
    Öncelikle piyasalarda araçların (genel anlamda otomobil ve motosiklet) bedelleri malzeme kalitesi, donanım ve en önemlisi firma değeri belirler.
    Benim amacım kesinlikle HYO GV 650 ve genelinde HYO yu eleştirmek veya kötülemek değildir. Benim kesinlikle marka takıntım ön yargım olmadı bir örnek vereyim. 10 yılda yaklaşık 8 otomobil değiştirdim. Protona bile bindim, herkes bana renault broadway önerirken ben gittim aynı paraya donanımlı proton aldım.
    Neden 13.000 tl etmez sorunuza da bir örnek vererek açıklayayım.

Benim mevcut aracım 2011 Model Citroen Grand Picasso donanım olarak çoğu otomobil markasından üst seviye, ayrıca çarpışma ve güvenlik testlerinden 5 yıldız alan bir araç.Ama piyasası aynı segment araçlardan 4-5 bin tl daha ucuz. Neden diğer aynı segment arabanın markası (Volkswagen, Toyota vb...)
    umarım anlatabilmişimdir.
    Ve halen HYO GV 650 almayı düşünüyorum.

Saygılar.
    Alıntı ZERDÜŞT adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sen gönlündeki motoru al arkadaşım..bende tam tersi 40 beygirlik hava soğutmalı tel jantlı şamrel lastikli bir motor almak yerine çelik jant dubleks lastikli,su soğutmalı,72 beygirlik güce sahip ve bizim gibi sıradan okuyucu ve kullanıcıların dışında adam gibi araştırmış ve istatiksel olarak yılın motoru seçilmiş bir GV 650 yi tercih ederim.. ki öylede oldu pişman değilim..Cold play kardeşimin aktardığı bilgiler doğru..ancak şöyle bir durum var..geçmişte bir dönem üretilen GV 650 lerde ki çoğunluk 2007 yılına aittir ..statör hatalı sarılmış..bunu daha yeni keşfettik..statör bir zaman sonra sargıdaki hata dan dolayı atlama yapabiliyor ve burada çıkan sorun konjektöre yansıyordu..şimdi statör yeniden sardırsan maliyeti 150 TL ki ben öyle yaptım..konjektör ün bedeli ise 200 TL civarı..statörün düzgünse ne konjektörde bir sorun olur nede akü de..ama bunları birinin arızalanması ve fark edilmemesi durumunda tüm motosikletlerde! olduğu gibi zincirleme konjektör ve akü sorunu yaşanır..bu GV 650 ye mahsus değildir..cold play ağzı yandı aldığı ikinci el motor cidden bakımsız ve yanlış uygulamarla doluydu..arkadaşımız dır tanıyor ve biliyoruz..şuan servise sokacak motorunu ve servis sonrası inşallah rahat edecek..bir şey daha var..bu forumu lütfen en sondan alıp okumayın..burada gelişi güzel araştırmadan okumadan yazılmış bir yorumun GV 650 yi karalar nitelik taşımasını hoş görmüyorum.beğenirsin yada beğenmezsin o başka bir şey..ama bilgi edinmeden fikir yürütmek sağlıklı bir yaklaşım değil.saygılarımla.

Ve neden 13.000 TL fazla bir rakam olarak bu motorda görülüyor bunuda yazarsan sevinirim..

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:59 ----------

Mahmut bizim akiler bakımsız jel akü diye tabir edilen türde..bu aküleri ara ara ç.alıştırmak gerekiyor..motor uzunca süre yatacaksa çıkartmak yok çıkarma fırsatın olmadıysa vurdurmak veya ara kablo ile şarj etmek yerine aküy çıkarıp tek başına şarja bağlayıp tam dolmasını sağlamak gerekiyor aksi durumda ani akım statöre zarar verebiliyor..Yamaha larda ise bizim aküden farklı olarak Pil akü diye tabir edilen bir akü çeşiti kullanılıyor..kontağa basmasan bile 2 sene olduğu yerde durur marş basıncada çalışır..buda akünün özelliğidir.Bizdeki konjektör sorunlarının bir başka nedeni 14 BS YTXTR-14 kodlu yuasa akü kullanmak yerine doğru gücü vermeyen çin malı akülerin kullanılması bu yanlış akülerde konjektöre zarar veriyor.2.el kaç tane GV 650 de garip garip markalarda üzerindeki verilerin altında güç üreten yalan yanlış çin aküleri gördük ve bunlarda konjektöre ve statöre zaman içinde zarar veriyor masraf açıyor..gerçi senin için inşallah kabus bitti doğru yerdesin..motorun servisden çıktığında sen bile tanıyamayacaksın..

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:06 ----------

Sayın acayüp
    Allah izin verir alırsam ve daha sonra satmaya karar verirsem kesinlikle piyasa koşulları neyse ona göre satmaya çalışırım. Burda sorun şuradan çıkmıştı, aynı modelde 2007-08 aynı kilometre ve temizlikte HYO GV 650 nasıl olurda 8000 ila 13000 arasında değişir sorusuydu. yani skala iki katına yakın değerde olmasının sebebi merak konusuydu. Yoksa her malın alıcısı ve satıcısı vardır.
    Alıntı acayüp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    13 tl olanını değilde 7-8 bin tl olanını da alabilirsin. bu konuda bir kısıtlamamı var. Ayrıca bu sitemini sen bu motoru alıp ta satamaya çalıştığım samanda görmek isteriz. Sen alınca 7binden satarsın bende seni takdir eder alkışlarım buradan.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:09 ----------

Forumda bu sayfayı okumamızın sebebi bilgilenmek ve(/ya) bilgilendirmektir.
    Saygılarıma
    # Çocukluk saflığını kaybetmeyen adama büyük adam denir. (Mencius) #

ZERDÜŞT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV 650
    [QUOTE=FatihKARAKAŞ;2443195]Sayın Zerdüşt;
    Öncelikle piyasalarda araçların (genel anlamda otomobil ve motosiklet) bedelleri malzeme kalitesi, donanım ve en önemlisi firma değeri belirler.
    Benim amacım kesinlikle HYO GV 650 ve genelinde HYO yu eleştirmek veya kötülemek değildir. Benim kesinlikle marka takıntım ön yargım olmadı bir örnek vereyim. 10 yılda yaklaşık 8 otomobil değiştirdim. Protona bile bindim, herkes bana renault broadway önerirken ben gittim aynı paraya donanımlı proton aldım.

Benim mevcut aracım 2011 Model Citroen Grand Picasso donanım olarak çoğu otomobil markasından üst seviye, ayrıca çarpışma ve güvenlik testlerinden 5 yıldız alan bir araç.Ama piyasası aynı segment araçlardan 4-5 bin tl daha ucuz. Neden diğer aynı segment arabanın markası (Volkswagen, Toyota vb...)

Saygılar.
    [COLOR="Silver"]
    Sayın Fatih bey,bu linki incelemenizi öneririm.. http://www.motorcycle.com/specs/hyos...gv/650/detail/
    2010 Hyosung GV 650
    www.motorcycle.com bilgi edinme ve fikir verme açısından yararlı olacaktır.GV 650 ye Dünyada ki bakışla Türkiye deki bakış ne yazıkki mentalite nedeniyle farklı..Güzel yurdumda marka bilinci basının ve kulaktan dolma gelişi güzel fikirlerin etkisi altında cereyan ediyor..sizin sormuş olduğunuz soruların cevapları ise daha önce bu forumda paylaşıldı ve kullanıcı dostlarımız tarafından ayrıntılı izahı yapıldı.Bilgi edinmek için elbette araştırmak gerekir daha önce bu konuya dair neler yazılmış bir baksaydınız şuan bunları tazeliyor olmayacaktık ama iyi niyetinizden son yazdıklarınızdan sonra şüphem olmamakla beraber bilgilendirme dediğiniz ''13.000 TL etmez''iddianız nedeniyle bunları yazmak durumunda kaldık.Bu fikri belirtirken hangi bilgi ışığında yazdığınızı anladım ancak verdiğiniz örnekte yurt dışı araştırmalarına bakıldığında durum çok farklı.hangi ülkede proton en çok satan olmuş veya segmentinde yılın otosu seçilmiş..duymadım ..bilmiyorum..bildiğim GV 650 nin ABD,Canada,Avusturalya ve ingiltere de geçen yıllarda en çok satan marka olduğu..Bu Global döneminde Türkiye de böyleydi ama Kanuni distiribütörlüğü alınca aşağı doğru inişe geçti.Kanuniye olan geçmişteki sıkıntılar bu markayı da vurdu..Bugün yeni motor alacak olsam gene kanuniye rağmen alırım çünkü bu motoru tanıyorum..ve bir motoru değerlendirirken benim kıstasım 1.Kullanıcısı 2. motorun geçmişi 3.periyodik bakımlar konusunda servis çizelgesi 4. motorun üzerindeki aksesuarların ederi 5. Lastiklerin durumu 6.kaçıncı sahibi olduğu ağır bakımların yapılıp yapılmadığı yapıldıysa değişmesi gerekenlerin değişip değişmediği çünkü bunların hepsi etken..sahibinde bir tane motor var kişi 4500 civarı yazmış km resini..bildiğim bir motor satan kişi 3 sahibi o motorun en azından hiç yoksa 2 el alındığında 20.000 km üzeri olduğunu ben biliyorum..he..motor ömrü yağsız kalmadıktan sonra 500.000 km yi bulması mucize değil motoru açıp inceleyen ustaların dediği bu..ama buna rağmen kişiler yalan beyanda bulunabiliyor 20.000-30.000 km yapmış motora 4.500 diyebiliyor.Özetle aradaki fark motorun temizliği ve üzerindeki aksesuar zenginliğiy le ilgili..
    Gönlünüzde ki motoru bulmanızı ve almanızı dilerim.
    ANATOLIAN EAGLES MK / Bağımsızlık ve Özgürlük benim karekterimdir. M.K.Atatürk

FatihKARAKAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R 1200 RT
    Zerdüşt bilgiler için teşekkür ederim.
    Ben halen GV 650 almak istiyorum onda bir sıkıntı yok . Proton hakkında kısa bir bilgi vereyim Amerika, Malezya, Pakistan gibi ülkelerde segmentinde yılın otomobili seçilmiştir. Le-Mans Yarışmasını mitsubishi motor ile en çok kazanan motor üreticisidir. Aslında o örnekte Broadway da hidrolik direksiyon bile yokken Protonda otomatik vites, klima, abs, hava yatığı gibi bir çok ektra vardı 98 Model protonlar aynı model Broadway lerden daha ucuzdu. Hatta broadway alanlara hafif ucube gözüyle bakılıyordu. Bana arkadaşlarım, çevrem çok baskı yapmasına rağmen ben can güvenliğimi düşündüğüm için (abs, hava yastığı ve sağlamlık) protonu tercih ettim.
    Ayrıca Forum sayfasının bir çoğunu okudum, tekrarlar olabiliyor tabii 195 sayfada. Bilgiler bir şekilde yenilenmiş oldu. Elinize bilginize sağlık diyorum.

[QUOTE=ZERDÜŞT;2443246]
    Sayın Zerdüşt;

Saygılar.
    [COLOR="Silver"]
    Sayın Fatih bey,bu linki incelemenizi öneririm.. http://www.motorcycle.com/specs/hyos...gv/650/detail/
    2010 Hyosung GV 650
    www.motorcycle.com bilgi edinme ve fikir verme açısından yararlı olacaktır.GV 650 ye Dünyada ki bakışla Türkiye deki bakış ne yazıkki mentalite nedeniyle farklı..Güzel yurdumda marka bilinci basının ve kulaktan dolma gelişi güzel fikirlerin etkisi altında cereyan ediyor..sizin sormuş olduğunuz soruların cevapları ise daha önce bu forumda paylaşıldı ve kullanıcı dostlarımız tarafından ayrıntılı izahı yapıldı.Bilgi edinmek için elbette araştırmak gerekir daha önce bu konuya dair neler yazılmış bir baksaydınız şuan bunları tazeliyor olmayacaktık ama iyi niyetinizden son yazdıklarınızdan sonra şüphem olmamakla beraber bilgilendirme dediğiniz ''13.000 TL etmez''iddianız nedeniyle bunları yazmak durumunda kaldık.Bu fikri belirtirken hangi bilgi ışığında yazdığınızı anladım ancak verdiğiniz örnekte yurt dışı araştırmalarına bakıldığında durum çok farklı.hangi ülkede proton en çok satan olmuş veya segmentinde yılın otosu seçilmiş..duymadım ..bilmiyorum..bildiğim GV 650 nin ABD,Canada,Avusturalya ve ingiltere de geçen yıllarda en çok satan marka olduğu..Bu Global döneminde Türkiye de böyleydi ama Kanuni distiribütörlüğü alınca aşağı doğru inişe geçti.Kanuniye olan geçmişteki sıkıntılar bu markayı da vurdu..Bugün yeni motor alacak olsam gene kanuniye rağmen alırım çünkü bu motoru tanıyorum..ve bir motoru değerlendirirken benim kıstasım 1.Kullanıcısı 2. motorun geçmişi 3.periyodik bakımlar konusunda servis çizelgesi 4. motorun üzerindeki aksesuarların ederi 5. Lastiklerin durumu 6.kaçıncı sahibi olduğu ağır bakımların yapılıp yapılmadığı yapıldıysa değişmesi gerekenlerin değişip değişmediği çünkü bunların hepsi etken..sahibinde bir tane motor var kişi 4500 civarı yazmış km resini..bildiğim bir motor satan kişi 3 sahibi o motorun en azından hiç yoksa 2 el alındığında 20.000 km üzeri olduğunu ben biliyorum..he..motor ömrü yağsız kalmadıktan sonra 500.000 km yi bulması mucize değil motoru açıp inceleyen ustaların dediği bu..ama buna rağmen kişiler yalan beyanda bulunabiliyor 20.000-30.000 km yapmış motora 4.500 diyebiliyor.Özetle aradaki fark motorun temizliği ve üzerindeki aksesuar zenginliğiy le ilgili..
    Gönlünüzde ki motoru bulmanızı ve almanızı dilerim.
    # Çocukluk saflığını kaybetmeyen adama büyük adam denir. (Mencius) #

Motosikleti
    Hyosung GV 650
    [QUOTE=FatihKARAKAŞ;2443195]Sayın Zerdüşt;

B

Saygılar.
    [COLOR="Silver"]
    Yaz başı benim GV 650 için bir arkadaş 14.000 TL önerdi ben satmayı düşünmediğim için kabul etmedim.şimdi yenisini alsanız çıplak hali ile 18-19.000 TL arası üzerine ABD den performans eksozu getirt,jet kiti de ayrıca al,bunları doğru yerde doğru ustaya takılmasını sağla,bunun için işcilik ücreti öde,sonra paslanmazdan yeni Krom koruma demiri yaptırt yine paslanmazdan yan çanta demirleri,Orijinal koltuğu uzun yolda seni ve artcını yormayacak şekilde yeniden dizayn ettir ve bunun içinde bedel ve zaman öde (bunları yapacak doğru ustayı bulmak da önemli)sis farları için krom ayak yaptır ve sonra sis farlarını taktır..ucuz çin alrmı yerine otomobillere takılan alarmlarıda ekle..200 km hızlarda gidon tokatlması yaşamamak adına gidon topuzu ağırlığınıda yükselt..ortayua çıkacak rakam minimum 3.000- 4.000 TL arasıdır..harcadığınız zaman ve emek çabası..benden motoru satın almak isteyen arkadaş bütün bunların Bilincindeydi..ve son sözü ''kandıramadım abi seni..ama bir gün satarsan haberim olsun..şeklindeydi..
    Buna benzer değerde GV 650 si olan bir çok arkadaşımız var..13.000 TL altı veya üstü ederi misalen cevaplanmış bir konuydu..

Bu arada Proton dayımda vardı bende kullandım..memnundum ayrıca..ama dünyadaki durumundan haberdar değildim ..öğrendim şimdi..
    Saygılarımla..

Motosikleti
    hyosung Gv 650
    Kaya abi hoşgeldin.dün yanına geldim kapalıydı garaj bugunde geldim 12 gibi yine kapalıydı :(:(:( herhalde hafta içi birgün uğrayacağım yanına allah nasip ederse
    :flower:Kıyamet:flower:Gelsede:flower:Kopsak :flower:[B][I][/I][/B][COLOR="Blue"][/COLOR]

nurettin_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyusong gv 650
    arkadaşım selam.
    motorun altındaki ses debriyajı sıkınca kesiliyor mu ? boştayken mi geliyor ? benim motorda da vardı, debriyaj balatasından geldiği saptandı . ancak bir süre sonra kesildi sanki. bir bak derim.
    ayrıca İran gezin nasıl geçti ve nereden icap etti ? Bende İranliyım da ondan sordum. hangi şehirlere gittin ve resimlerin var mı ? paylaşırsan sevinirim. özlem gidermesi baabında.

Otoburkaplan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mobilette > Titan > GV650 > VERSYS > F650 CS
    Sayın GV650 Ailesi cümleten selamlar!

Herkesin geçmiş bayramı kutlu olsun. Biriniz bir tur versin de hasret giderelim, özledim eski motorumu...
    Ever tried, ever failed..No matter, try again, fail again, fail better

Motosikleti
    gv-650
    Alıntı Otoburkaplan adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Herkesin geçmiş bayramı kutlu olsun. Biriniz bir tur versin de hasret giderelim, özledim eski motorumu...
    UZAY,AHMET,SERDEN HOCA,ŞİMDİ OT OBUR...SON PİŞMANLIK FAYDA ETMEZ ABİLER

---------- Post added at 18:01 ---------- Previous post was at 16:43 ----------

Yaz başı benim GV 650 için bir arkadaş 14.000 TL önerdi ben satmayı düşünmediğim için kabul etmedim.şimdi yenisini alsanız çıplak hali ile 18-19.000 TL arası üzerine ABD den performans eksozu getirt,jet kiti de ayrıca al,bunları doğru yerde doğru ustaya takılmasını sağla,bunun için işcilik ücreti öde,sonra paslanmazdan yeni Krom koruma demiri yaptırt yine paslanmazdan yan çanta demirleri,Orijinal koltuğu uzun yolda seni ve artcını yormayacak şekilde yeniden dizayn ettir ve bunun içinde bedel ve zaman öde (bunları yapacak doğru ustayı bulmak da önemli)sis farları için krom ayak yaptır ve sonra sis farlarını taktır..ucuz çin alrmı yerine otomobillere takılan alarmlarıda ekle..200 km hızlarda gidon tokatlması yaşamamak adına gidon topuzu ağırlığınıda yükselt..ortayua çıkacak rakam minimum 3.000- 4.000 TL arasıdır..harcadığınız zaman ve emek çabası..benden motoru satın almak isteyen arkadaş bütün bunların Bilincindeydi..ve son sözü ''kandıramadım abi seni..ama bir gün satarsan haberim olsun..şeklindeydi..
    Buna benzer değerde GV 650 si olan bir çok arkadaşımız var..13.000 TL altı veya üstü ederi misalen cevaplanmış bir konuydu..

Bu arada Proton dayımda vardı bende kullandım..memnundum ayrıca..ama dünyadaki durumundan haberdar değildim ..öğrendim şimdi..
    Saygılarımla..[/QUOTE]

---------- Post added at 18:03 ---------- Previous post was at 18:01 ----------

HALDUN ABİ Bİ KAFA KARIŞIKLIĞIDA BENDEN http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...8200768/detay/
    yuzde100cesurmotorcu@hotmail.com-
    yüz cesurmotorcu/facebook

Motosikleti
    Hyosung GV 650
    [/COLOR]HALDUN ABİ Bİ KAFA KARIŞIKLIĞIDA BENDEN http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...8200768/detay/
    [/QUOTE]
    Hayırdır diyeyim..pişmanlar klubüne rezervasyonmu yaptırıyorsun..

ledo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio Beverly , Hyosung GV 650
    "Bu para eder etmez" tartışmasına ben de katılmak istiyorum
    Arkadaşın söylediğinde doğruluk payı var. Gecen ay eşimin BMW sini değistirdim. Aracı satmak için piyasayı yoklayınca o kadar para etmesine çok şaşırdım. Aynı tarihte aynı paraya satılan baska markalara göre nerdeyse iki katı para etti.
    Gerçekten de Hyosung boyle bir marka değil. Ancak yenisi zaten bu marka değeri sebebi ile ucuza satılıyor. Örnek verilen dragstar marka ile aynı fiyatlarda olmasi, pek surpriz değil.
    Ancak ben aynı parayı verip te gerek görüntü, gerek teknik, gerekse kullanım olarak çok daha alt seviyede bir motoru alanları hayretle izliyorum.
    Önemli olan, sadece yazarken veya konuşurken değil, hergün hayatı yaşarken adam olabilmektir.

gv650i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA
    [QUOTE=Otoburkaplan;2443867]Sayın GV650 Ailesi cümleten selamlar!

Herkesin geçmiş bayramı kutlu olsun. Biriniz bir tur versin de hasret giderelim, özledim eski motorumu...[/QUOTE
    gel bir istanbul turu yap özlemini gider
    ama bindiğin zaman alır gidersin versoyu gözün görmez gibime geliyor

nurettin sesizlige burundun yine görüşemiyoruz

_Uzay_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC 700 X
    Alıntı mkemalyonca adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    HALDUN ABİ Bİ KAFA KARIŞIKLIĞIDA BENDEN http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...8200768/detay/
    Yaaaaa yuhhhhhhhhhhhh ..... ..... yaaaa

Bu arada sevgili ağabeylerim ve arkadaşlarım. Başkasından alıntı yaparken düzgün çıkması için dikkat etmeniz gereken birşey var.

QUOTE yazan kısımlara hiç dokunmayın. Hatta onların köşeli parantezlerine hiç mi hiç dokunmayın. Ne silecekseniz arasındaki yerleri silin. Normal cümleleri.

Bıktım arkadaş bozuk bozuk yazıları okumaya çalışmaktan Başta bi QUOTE yazıyor, sondaki QUOTE silinmiş... Kim hangi cümleyi demiş belli değil. Okumam haa forumu bir daha. Zaten Mustafa Kemal aklınca laf sokuyor falan
    [Bu alan reklam için kiralıktır. İletişim: 444 UZAY]

Motosikleti
    Hyosung GV 650
    Alıntı _Uzay_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yaaaaa yuhhhhhhhhhhhh ..... ..... yaaaa

Verdin bedavaya motoru..şimdi pişmansın değilmi.. ))
    Olmuşmu..

Motosikleti
    NC 700 X
    Alıntı ZERDÜŞT adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Verdin bedavaya motoru..şimdi pişmansın değilmi.. ))
    Olmuşmu..
    Süper olmuş abim

Ben aldığım fiyattan biraz azına sattım. Yoksa sizinki 16000 falansa benim motorum 150.000 TL falan ederdi yani.

Otoburkaplan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mobilette > Titan > GV650 > VERSYS > F650 CS
    [QUOTE=gv650i;2444664]

[/QUOTE

gel bir istanbul turu yap özlemini gider
    ama bindiğin zaman alır gidersin versoyu gözün görmez gibime geliyor
    Halidun Abim, versodan geriye kalanlar şu başlıktaki kelimeler sadece Ben de scooter alacağım artık. Baksana her GV650 satan scooter alıyor, vardır bir bildikleri Özellikle Uzay scooter konusundaki engin tecrübesiyle bizi aydınlatırsa sevinirim

http://www.motosiklet.net/forum/moto...e-carpmak.html
    Ever tried, ever failed..No matter, try again, fail again, fail better

Motosikleti
    NC 700 X

Halidun Abim, versodan geriye kalanlar şu başlıktaki kelimeler sadece Ben de scooter alacağım artık. Baksana her GV650 satan scooter alıyor, vardır bir bildikleri Özellikle Uzay scooter konusundaki engin tecrübesiyle bizi aydınlatırsa sevinirim

http://www.motosiklet.net/forum/moto...e-carpmak.html

Geçmiş olsun kardeşim benim. Allah'a şükür hayattasın, tek parçasın. Başka da söze gerek yok. Maddiyatı zaten düşünmüyorsun, bundan sonra da hiç düşünme. Geri kalan 8 canını scooterla değerlendir

Motosikleti
    hyosung Gv 650
    Bu konu hakkında bilginiz varmı bilmiyorum ama hysung gv 650'nin sıfırı kanuni'nin sitesinde 20.000 tl olarak satışa sunulmakta.bundan dolayı böyle bir fiyat vermiş olabilir diye düşünüyorum
    :flower:Kıyamet:flower:Gelsede:flower:Kopsak :flower:[B][I][/I][/B][COLOR="Blue"][/COLOR]

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 63 kullanıcı var. (0 üye ve 63 misafir)

Bu Konudaki Etiketler