Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni GV 650 Aquila Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    hyosung gv650 aquila
    slm hyocular...bugun ıst.a dondum 3 gunluk bır yolculugun ardından...eve gıtmeden once garaja ugrayıp kaya abı ılede tanısmıs olduk...alanyadan-ist.a kadar sahılden dolanarak geldım...gelırken hıcbır sorunla karsılasmadım ( ızmır - aydın otobanında yaklandıgım saganak- dolu yagmurunu saymazsak ) ama gıderken cok derın bır cukurdan hızlıca gecmek zorunda kaldım... on camımı kırdı ( baglantı yerı catladı ve catlak ılerledı ) ve dıgıtal ekranımda km normal calısmıyor...sunu cok net soylemelıyımkı uzun yolda cruser kullanacaksan bu kesınlıkle hyosung gv650 dir...keyıflı forumlar dılegımle....

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    gv650i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA

as

arkadaşlar mahmut geldi tanıştık güzel gezmiş darısı başımıza bu arada motora 2 adet led sis taktım gündüz görünürlüğünü artırmak için ve gecede baya bir faydası oluyor fotoları çkince paylaşırım bakalım begenecekmisiniz

Motosikleti
    hyosung gv650 aquila
    oneri : uygun bir hafta sonunda saroz korfezı ve enez gezısı oneriyorum 1 gece konaklıyabilirz..cadır + mangal + denız kıyısı ve topluca gv650 show

Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA

sa

Alıntı cold play adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    oneri : uygun bir hafta sonunda saroz korfezı ve enez gezısı oneriyorum 1 gece konaklıyabilirz..cadır + mangal + denız kıyısı ve topluca gv650 show
    güzel olur ama temmuz sonu gibi yapmak lazım o zaman orası çok güzel oluyor bu hafta sonu yuvacık gezimiz olacak arkadaşları bekliyoruz pazar günü burdan yayınlanacak planlarınızı ona göre yapın

yanlis konuya sormusum buraya tekrar sorayim

arkadaslar yurt disinda yasiyorum turkiyede iken bir kac sene motor surdum 125cc lik ufak bir motorumda vardi ve bu hyosung gv650 ye tam manasi ile asik oldum 125 cc den sonra 650 cc lik bir chopper surmek cokmu riskli olur? icinizde gv650 si olanlarin tavsiye ve ne dusunduklerini gercekten ogrenmek istiyorum bu motor ruyalarima girmeye basladi cunki

_Uzay_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC 700 X
    Alıntı bughouse adlı üyeden alıntı Mesajı göster

arkadaslar yurt disinda yasiyorum turkiyede iken bir kac sene motor surdum 125cc lik ufak bir motorumda vardi ve bu hyosung gv650 ye tam manasi ile asik oldum 125 cc den sonra 650 cc lik bir chopper surmek cokmu riskli olur? icinizde gv650 si olanlarin tavsiye ve ne dusunduklerini gercekten ogrenmek istiyorum bu motor ruyalarima girmeye basladi cunki
    Başlangıç motoru değil ama birkaç sene motor tecrübeniz varsa tabii ki de rahatlıkla alabilirsiniz. Sadece gaza basarken 125'teki gibi abanmamak lazım. Çünkü buna bastığınızda bu gidiyor gerçekten de :D
    [Bu alan reklam için kiralıktır. İletişim: 444 UZAY]

Alıntı _Uzay_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Başlangıç motoru değil ama birkaç sene motor tecrübeniz varsa tabii ki de rahatlıkla alabilirsiniz. Sadece gaza basarken 125'teki gibi abanmamak lazım. Çünkü buna bastığınızda bu gidiyor gerçekten de :D
    cok tesekkurler tahmin edeceginiz gibi bir motoru alip satmak gercekten zaman aliyor vede zarar ediyorsunuz genelde o nedenle 250cc lik bir motor alacaktim vazgectim temkinli davranip baslangicta cok zorlamazsam sorun olmaz herhalde

Motosikleti
    NC 700 X
    cok tesekkurler tahmin edeceginiz gibi bir motoru alip satmak gercekten zaman aliyor vede zarar ediyorsunuz genelde o nedenle 250cc lik bir motor alacaktim vazgectim temkinli davranip baslangicta cok zorlamazsam sorun olmaz herhalde

ledo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio Beverly , Hyosung GV 650

Her zaman söylerim, yüksek hacimli motorlarda esas sorun gaz değil, ağırlıktır.
    ( SS tipi motorlar hariç )

Eğer o ağırlıktaki ( 200 kg ve üstü ) ve boyuttaki bir motorla başa çıkabileceğini düşünüyorsan, hiç bir sorun olmaz.
    Önemli olan, sadece yazarken veya konuşurken değil, hergün hayatı yaşarken adam olabilmektir.

Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA

sa

yeterince cevap yazılmış saymıyorum ben arkadaşım bir kaç sene 125 cc kullanmak ve o kullandıgından kaç sene geçtı yazmamışın ama ben tavsiye etmiyorum gecen sene 150 cc motor kullanmış becerikli birine bile tavsiye etmedim 250 cc aldedim ve öyle yaptı 250 cc de bile ilk etapda zorlandı
    bazı arkadaşlarda gv650 kullandıktan sonra baktılar zorlanıyorlar yapamadılar 250 cc geri döndüler biraz daha tercübelenip gv alacaklar,uzay,ahmet ve bir kaçı

ZERDÜŞT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV 650

Daha önce eğitim aldıysan sorun yok..almadıysan tavsiyem eğitim alman yönünde olacaktır..eğitim ve bir kaç yıllık sürüş tecrübesi işini kolaylaştıracaktır..Doğru düzgün motor tecrübesi olmayan birde eğitime gerek duymayanlar bu segmente ki motorlarda elbette çuvallayacaktır..şansla değil bilgi ile sürmek her zaman daha güvenli..bunu şahsınıza değil genele yazıyorum..
    Eğitimsiz sürücü şansla yaşar oysa eğitim alan kişi işi şansa bırakmaz..
    ANATOLIAN EAGLES MK / Bağımsızlık ve Özgürlük benim karekterimdir. M.K.Atatürk

Alıntı ZERDÜŞT adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Daha önce eğitim aldıysan sorun yok..almadıysan tavsiyem eğitim alman yönünde olacaktır..eğitim ve bir kaç yıllık sürüş tecrübesi işini kolaylaştıracaktır..Doğru düzgün motor tecrübesi olmayan birde eğitime gerek duymayanlar bu segmente ki motorlarda elbette çuvallayacaktır..şansla değil bilgi ile sürmek her zaman daha güvenli..bunu şahsınıza değil genele yazıyorum..
    Eğitimsiz sürücü şansla yaşar oysa eğitim alan kişi işi şansa bırakmaz..

kesinlikle sahsima almadim. malum her ne kadar tarif edilemeyecek bir tutku da olsa motosiklet ihmale odun vermez hepinize yorumlariniz icin tesekkur ediyorum

Motosikleti
    hyosung gv650 aquila
    kesinlikle sahsima almadim. malum her ne kadar tarif edilemeyecek bir tutku da olsa motosiklet ihmale odun vermez hepinize yorumlariniz icin tesekkur ediyorum

illaki bu motoru istiyorum diyorsanız...egitime gerek duymuyor veya ayıracak vaktiniz yok ise veyahut baska sebepler vs. motoru aldıgınz zaman ilk 1 ay boyunca agresiflikten uzak sakin trafigin olmayacagı alanlarda surusler yaparak makinanın durus mesafesını ezberlemeye ve donuslerde motorunuzu yatırabılecegız acıları yumusak sekıllerde pratık yaparak makınenızı tanımaya calısın.....ılerleyen zamanlarda bunu pratıklerın cok faydasını goreceksınız.....duz bır cızgıde 100 mt lık bır mesafeyı gıdebıldıgınz en uzun surede gıtmeye calısarak makıye olan hakımıyetınızı arttıabılırsınz...
    bende 2 aylık hyo kullanıcısıyım...makıneye alısmam cok uzun surmedı fakat bu pratıklerı yıllar once bende yapmıstım...ne olursa olsun guvenlık ekıpmanlarınız olmadan ( kasksız bakkala dahı gıtmeyın ) kucuk buyuk hıcbır motora bınmeyın.......

illaki bu motoru istiyorum diyorsanız...egitime gerek duymuyor veya ayıracak vaktiniz yok ise veyahut baska sebepler vs. motoru aldıgınz zaman ilk 1 ay boyunca agresiflikten uzak sakin trafigin olmayacagı alanlarda surusler yaparak makinanın durus mesafesını ezberlemeye ve donuslerde motorunuzu yatırabılecegız acıları yumusak sekıllerde pratık yaparak makınenızı tanımaya calısın.....ılerleyen zamanlarda bunu pratıklerın cok faydasını goreceksınız.....duz bır cızgıde 100 mt lık bır mesafeyı gıdebıldıgınz en uzun surede gıtmeye calısarak makıye olan hakımıyetınızı arttıabılırsınz...
    bende 2 aylık hyo kullanıcısıyım...makıneye alısmam cok uzun surmedı fakat bu pratıklerı yıllar once bende yapmıstım...ne olursa olsun guvenlık ekıpmanlarınız olmadan ( kasksız bakkala dahı gıtmeyın ) kucuk buyuk hıcbır motora bınmeyın.......
    daha once buyuk capta bir motor kullanmismiydiniz? chopper olarak

Motosikleti
    NC 700 X
    Ya babacığım al bişey olmaz

Birkaç gün yavaş sürersin. Dik durursan ağırlık da binmez. Takıl işte birkaç hafta mahallede

nastyboy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA X-MAX 400 ABS

Merhabalar cold play güzel örnek vermiş ; bende tek tük scooter kullanmış ama içindeki motor aşkı hiç sönmemiş biri olarak , uzun araştırmalar sonucu ( hanımı ikna etme süreci ) önce ehliyetimi aldım , Honda güvenli sürüş eğitimine katıldım , iki senedir takip ettiğim bu sayfaların büyük etkisi sonucu ilk motorumu 2010 model sıfır st gv 650 mi aldım. Motoru tanıma ,motorun beni tanıması sürecini , kendimi kontrol edebildiğim için kolayca atlattım, sonuçta herşey bizde bitiyor

Motosikleti
    hyosung gv650 aquila
    daha once buyuk capta bir motor kullanmismiydiniz? chopper olarak
    chopper-cruser olarak yamaha drag star 1100 ve suzukı m800 kullandım

chopper-cruser olarak yamaha drag star 1100 ve suzukı m800 kullandım
    dragstar in 650 ligide aklimda hangisini tavsiye edersiniz? gv650 mi yoksa dragstar 650 mi? performans olarak gv650 daha iyi degilmi?

Motosikleti
    hyosung gv650 aquila
    dragstar in 650 ligide aklimda hangisini tavsiye edersiniz? gv650 mi yoksa dragstar 650 mi? performans olarak gv650 daha iyi degilmi?
    sadece performansı acısından bır degerlendırme ıstıyrsan tabıkı gv650
    dragstar650 1000 sınıfı chopper-cruser sınıfına gecıs motorudur bence....ben su an gv650 ye param bu kadarına yettıgı ıcın bınıyorum....fakat sunu acıkca soylemelıyım..verdıgım paranın hakkını performans-yol tutus-konfor-guc-gorunum olarak veren bır makına..gecen p.tesı gunu geldım alanyadan ıst.a....fethıyeden tekırdaga kadar ( canakkale uzerı ) 13.5 saat motor uzerınde ıdım ( benzın-wc-ve 5-6 kısa mola dısında hıc durmadan ) yanı kısaca demek ıstedıgım onca sure uzerınde bu kadar kalabılecegınız motor sınıfı enduro veya touring dir...bundada kalınabılıyormus...dıger acıdan dıger kulladıgım motorlarda keyıflı ıdı ve tatmın eden makınalardı..fakat bu makınada bı farklılık var sankı bız turklere benzıo..her telden ) keyıflı forumlar dılegımle

sadece performansı acısından bır degerlendırme ıstıyrsan tabıkı gv650
    dragstar650 1000 sınıfı chopper-cruser sınıfına gecıs motorudur bence....ben su an gv650 ye param bu kadarına yettıgı ıcın bınıyorum....fakat sunu acıkca soylemelıyım..verdıgım paranın hakkını performans-yol tutus-konfor-guc-gorunum olarak veren bır makına..gecen p.tesı gunu geldım alanyadan ıst.a....fethıyeden tekırdaga kadar ( canakkale uzerı ) 13.5 saat motor uzerınde ıdım ( benzın-wc-ve 5-6 kısa mola dısında hıc durmadan ) yanı kısaca demek ıstedıgım onca sure uzerınde bu kadar kalabılecegınız motor sınıfı enduro veya touring dir...bundada kalınabılıyormus...dıger acıdan dıger kulladıgım motorlarda keyıflı ıdı ve tatmın eden makınalardı..fakat bu makınada bı farklılık var sankı bız turklere benzıo..her telden ) keyıflı forumlar dılegımle
    mesaj alinmistir tesekkurler

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 12 kullanıcı var. (0 üye ve 12 misafir)

Bu Konudaki Etiketler