Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni GV 650 Aquila Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Otoburkaplan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mobilette > Titan > GV650 > VERSYS > F650 CS
    Tamam abi, sen merak etme. İlk sana haber vereceğim..
    Ever tried, ever failed..No matter, try again, fail again, fail better

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ZERDÜŞT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV 650
    Alıntı gv650i adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    he bu arada motorlarınızın kıymetini bilki 85 tanesinin arasında birinci seçilmiş linke bakın
    http://www.motorcycle.com/specs/hyos...il/print.html:)

uzay özellikle sen bak

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:47 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:57 ----------

Adresi düzelttim
    Umarım Türkiye de ön yargılar kırılır ve GV 650 liler hak etiği noktaya gelir..
    ANATOLIAN EAGLES MK / Bağımsızlık ve Özgürlük benim karekterimdir. M.K.Atatürk

gv650i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA

sa

Alıntı Otoburkaplan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yavaş yavaş yan grenajımı kirletmeye başlayan benzin artık benim de bir depo müdahalesi yapmamı gerekli kıldı. Halbuki titreşim alması için 2 adet conta koymuştum vaktinde ama demek ki onlar da kurtarmadı. Dün gece depoyu söktüm ve bayağı iğrenç kokan özel bir çelik macunuyla güzelce sıvadım. Depo yarılır, ama orası açılmaz artık Hazır sökmüşken hava filtresini de çıkardım. Birazdan fabrikada okutup üfleticem keratayı

Halidun Abi az daha bekle, gelecem o tarafa. İstanbul'a geldiğimde lastikleri yenilemeyi planlıyorum. Araştırmalarım sonucu uzun yol için en iyi lastiğin Michelin Road 2 olduğuna karar verdim. Burada fiyatlar biraz yüksek geldi bana, sizin aldığınız en iyi rakam nedir lastik için? Veya tavsiye edeceğiniz başka model var mı?

depo icin sun fix iyi guzel yapistiriyor, bekliyoruz gelmeni lastikler icin uzay ve engin fuardan michlen aldilar takimi ile 650 tl verdiler modelini bilmiyorum

Alıntı vıceroy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Serdar bagajı geniş scooter çok güzelmiş
    gv650 nin 85'de birinci olması tesadüf değil.Kıymetli olduğu için seviyor ve yedekleme yatırımı yapıyoruz. Yağ,hava filtresi ve fren balatası alacak olursan haberim olsun bende isterim serdar.
    serden insan motorunu seviyor birde boyle diplomali olunca daha kiymetli oluyor zaten gucu hizi bir yana cizgileri ne insan carpiliyor

hava filitresi ve balata var fazlaca aldim onlardan yag filitreside var ancak kanuni biraz pahali uygun fiatli getirmeye calisiyorum henuz gelmedi
    dabriyaj teli debriyaj balatasi geldi lazim olanlar haberdar etsin beni gondereyim

bu arada kayis degistirmek isteyen arkadaslar arka kasnagida birlikte kesin degistirmeliler arka kasnak zaman icinde baya bir asinip dis profilini bozuyor yeni kayisa uyum saglamiyacak hale geliyor arka kasnak arayisi icindeyim hatta yerli olarak uygun fiata imal ettirebilirmiyim diye arastiriyorum

bir kac yerle konustum kayis veya kasnak numunesi olursa ona gore yapabileceklerini soylediler simdi bana elinde eskisi veya yedegi olan arkadas bir sureligine emanet gonderirise gv 650 camiasina destek vermis olur biline

serdar buyuk makinalar imalatcisi fabrikadaki bir frezeyi bizim arka kasnak disine gore ayarlatirsanda kasnak kayis elimizde dolasmasak istanbul yollarinda boylece belki yakinda gv 650 imalatina baslarlar seninkiler ne dersin

Motosikleti
    Abi burada patron isterse demirden adam yaparız ama benim düz mühendis olarak o kadar kredim yok maalesef

Geçen arkadaşın 250GTR sini kullanırken gaz teli koptu. Oha dedim, bu da kopar mı Ben hem gaz hem de debriyaj teli almak isterim. Sen parçaları hyosungsource'dan mı getirttin? Elindeki debriyaj telinin bize maaliyeti ne olur?

_Uzay_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC 700 X
    Serdar!
    Çift hamurlu Michelin 2CT taktırdım ben. Buzz Motor'dan aldım fuarda. Şu anki fiyatı 810 TL önlü arkalı.
    [Bu alan reklam için kiralıktır. İletişim: 444 UZAY]

vıceroy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gv650 - RKS 150-kuba xf139
    Halidun abim,serdarın dediği gibi yedeklemelerde debriyaj teli,gaz teli,yağ filtresi yok. Bende fiyatları uygunsa düşünürüm.Saygılar.
    Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgar yardım edemez...

Motosikleti
    Alıntı _Uzay_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Serdar!
    Çift hamurlu Michelin 2CT taktırdım ben. Buzz Motor'dan aldım fuarda. Şu anki fiyatı 810 TL önlü arkalı.
    Dostum o liastikler gayet başarılı, biliyorum. Road2, 2CT nin yol tutuşuna sahip değil ama 2CT de Road2 nin ömrüne sahip değil. O yüzden yarış motoru gibi kullanmayacaksan Road2 bir adım önde benim için

Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA

sa

Abi burada patron isterse demirden adam yaparız ama benim düz mühendis olarak o kadar kredim yok maalesef

Geçen arkadaşın 250GTR sini kullanırken gaz teli koptu. Oha dedim, bu da kopar mı Ben hem gaz hem de debriyaj teli almak isterim. Sen parçaları hyosungsource'dan mı getirttin? Elindeki debriyaj telinin bize maaliyeti ne olur?
    serdar zaten gerek kalmadi kayisti kasnakti derken baktim 750 tl ye mal olacak zamanimda yok takdim zinciri kasnagi rafa koydum ordekde kalmadi kazda yaw ne zaman kopacak da kalmadi cizir cizir gidiyor her hafta elimde bir yagdanlik
    yaglayip duracam derken otamatik yaglama imalatina girisecegim heralde

simdi serden foto istiyecek beceremiyecem ama maliyet en kaliteli disli ve zincirle 500 tl iscilikte 3 saat usta lar ne ister ustasina bagli ama 100 tl iyidir kar 150 tl ama her zaman bulunan malzeme

serdar,serden gaz teli temine calisacagim debriyaj teli 20 tl geldi uzarine GARAJ icin % 25 kdv'OTV,atv.ve svt eklyince 25 tl ye gelir ancak ben bu arada hidrolik debryaj istiyorum onun calismalari var becerikli ingilizcesi olan lardan yardim isityorum linkini uzaya verdim ama adam evlenecem diye tutturdu bakaimiyor zaten sctr ci oldu
    hava filitresi var ama yag filitresini halledemedik kanuniden aliyoruz pahali yag filitresi icinde calisacagim imalatci bulsak kalibini yapsa maliyeti cok duser

---------- Mesaj ekleme zamanı: 09:31 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 09:28 ----------

Serdar!
    uzay okadar para verecegine ugrasacagina scooter lastigi ve janti taksaydin

Motosikleti
    NC 700 X
    becerikli ingilizcesi olan lardan yardim isityorum linkini uzaya verdim ama adam evlenecem diye tutturdu bakaimiyor zaten sctr ci oldu
    Abicim Serdar bu iş için çok uygun. GV'ci değilim artık. Uğraşamam sizin debriyaj telinizle bilmem neyinizle Bende debriyaj teli yok, kolu yok
    Evlilik hazırlıkları da bitmedi gitti. Şimdi de davetiye dağıtacağım...

uzay okadar para verecegine ugrasacagina scooter lastigi ve janti taksaydin
    çok komikmiş nihohia

Serdarrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000
    Maliyenin gözü doymadı anlaşılan, ne zaman gerçekleşir bilmiyorum ama böyle bir haber var...

Hürriyet, 11.04.2011

İNTERNET üzerinden yapılan ticaret kayıt altına alınıyor. Kredi kartı kullanılarak gerçekleştirilen elektronik ticaretin vergilendirilmesi için de çalışma yapılıyor. Yeni dönemde Gümrük Müsteşarlığı, Bankalararası Kart Merkezi ile koordineli çalışarak, internetten kredi kartıyla siparişi verilen ve kişilere posta yoluyla gönderilen bu tür eşyalarda 150 Euro’luk limitin aşılıp aşılmadığını kontrol edecek. Limit aşımında da ilgili eşyaya gümrük vergisi tahakkuk ettirilecek.

Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA

sa

Alıntı Serdarrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Maliyenin gözü doymadı anlaşılan, ne zaman gerçekleşir bilmiyorum ama böyle bir haber var...

Hürriyet, 11.04.2011

İNTERNET üzerinden yapılan ticaret kayıt altına alınıyor. Kredi kartı kullanılarak gerçekleştirilen elektronik ticaretin vergilendirilmesi için de çalışma yapılıyor. Yeni dönemde Gümrük Müsteşarlığı, Bankalararası Kart Merkezi ile koordineli çalışarak, internetten kredi kartıyla siparişi verilen ve kişilere posta yoluyla gönderilen bu tür eşyalarda 150 Euro’luk limitin aşılıp aşılmadığını kontrol edecek. Limit aşımında da ilgili eşyaya gümrük vergisi tahakkuk ettirilecek.
    bir orasi kaldiydi vergi alacak 300 tl uzeri gumruge takiliyor demekki yaw bu memlekette uretilenlerden alalim en iyisi ama hangisi burda yapiliyor

draggy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar 650
    bir orasi kaldiydi vergi alacak 300 tl uzeri gumruge takiliyor demekki yaw bu memlekette uretilenlerden alalim en iyisi ama hangisi burda yapiliyor
    Böyle bir şey yapılsın desteklerim gümrüğe takılmayacaksa; 20 dolarlık mal için topkapı gümrüğe gitmek zor geliyor artık 150 € üzerine vergi vermeye razıyım, ama ebayda 100 $ a düşürdüğüm camı, bunun piyasası 400 $ deyip 80 $ vergi kesmesinler
    İkinci el Dragstar alacaksanız bknz: http://www.motosiklet.net/forum/motosiklet-modelleri/44545-yamaha-dragstar-xvs-650-kullanicilari-bilgi-paylasim-basligi-12.html#post2100035

loader - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 650
    ben iki gün önce depo sızıntısı için yapıştırma işiyle uğraşamadım ve motoru servise götürdüm. kaynak işlemindeki aşırı ısıdan dolayı deponun en uç noktasındaki boyasına zarar vereceğini ve bu yüzden de lehim yapacaklarını söylediler... bakalım ne kadar dayanacak. umarım bi sıkıntı yaratmaz..

loader - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 650
    Tamam abi, sen merak etme. İlk sana haber vereceğim..
    banada haber verirmisin..

Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA

sa

Alıntı loader adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben iki gün önce depo sızıntısı için yapıştırma işiyle uğraşamadım ve motoru servise götürdüm. kaynak işlemindeki aşırı ısıdan dolayı deponun en uç noktasındaki boyasına zarar vereceğini ve bu yüzden de lehim yapacaklarını söylediler... bakalım ne kadar dayanacak. umarım bi sıkıntı yaratmaz..
    lehimle boşa ugraşma parada harcama sun-fix yapıstırıcı ile iyice temizleyip bolca yapıştıracaksın bir gün kurumasını bekleyip benzini doldudracaksın o kadar en az 3 yıkl gider

Motosikleti
    gv-650
    [QUOTE=_Uzay_;2316746]Abicim Serdar bu iş için çok uygun. GV'ci değilim artık. Uğraşamam sizin debriyaj telinizle bilmem neyinizle Bende debriyaj teli yok, kolu yok

uzaycım.davetiye dağıtmak neden bu kadar zor geldi yeğen...sen artık skutırcısın,debriyaj yk.benzin sarfiyatın az,kocaman bi bagajında var eşek kadar,ne üzülüyonki alala.

yav nikahtan sonra motorla konvoy yapacaz ama kimse anlam veeremicek ben ona üzülüyorum...bunlar neden uzayla takılsınki dicekler.hatta yengenin dayısnı duyar gibi oluyorum..''bunlar çopırcı yav,kebaçı motoru yok aralarında..''nihohoha kızdınmı
    yuzde100cesurmotorcu@hotmail.com-
    yüz cesurmotorcu/facebook

Motosikleti
    Doğru Loader sana da haber veririm eğer sipariş verirsem.
    Ama adaşımın dediği gerçek olursa hapı yutarız..

Motosikleti
    NC 700 X
    [QUOTE=mkemalyonca;2317574]
    Abicim Serdar bu iş için çok uygun. GV'ci değilim artık. Uğraşamam sizin debriyaj telinizle bilmem neyinizle Bende debriyaj teli yok, kolu yok

uzaycım.davetiye dağıtmak neden bu kadar zor geldi yeğen...sen artık skutırcısın,debriyaj yk.benzin sarfiyatın az,kocaman bi bagajında var eşek kadar,ne üzülüyonki alala.

yav nikahtan sonra motorla konvoy yapacaz ama kimse anlam veeremicek ben ona üzülüyorum...bunlar neden uzayla takılsınki dicekler.hatta yengenin dayısnı duyar gibi oluyorum..''bunlar çopırcı yav,kebaçı motoru yok aralarında..''nihohoha kızdınmı
    Alıntı yapmayı bilmeyen adamın lafına ne kızıcam abicim Kızdın mı?

vıceroy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gv650 - RKS 150-kuba xf139
    Yasa onaylanmadan girişim yapmakta fayda var.Nede olsa yasa, öncesi alış-verişi bağlayamaz.
    Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgar yardım edemez...

Motosikleti
    NC 700 X
    Sevindirici bir haber!

Mr. Lee müslüman olmuş ve adını Ali Geveci olarak değiştirmiş ve Türkiye'ye taşınacakmış tüm yedek parçalarla birlikte

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 10 kullanıcı var. (0 üye ve 10 misafir)

Bu Konudaki Etiketler