Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni GV 650 Aquila Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    gv 650
    Alıntı gv650i adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu konuda ben yardimci olabilirim beni ara ispatali kardesim neresindesin ispartanin sadece conjoktor arizali ise kolay ancak bizim startorlerdede izalasyonda sikinti oluyor kronik yani beni telden ararsan veya msn den eklersen yardimci olurum 0532 2124353 merkezdeysen saha otomativ dekilere selam soyle halidun abinizin selami var dersen tanirlar
    teşekkurler halidun abi saha otomotiv nerde bilmiyorum ben eğirdirdeyim ama servis için ıspartaya gidiyorum statörden gelen voltaj iyi dedi usta senin önerecğin bir usta varmı birde ıspartada konjektör bulabilirmiyim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mehmet tufan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BURGMAN
    uzayın motosiklet ne güzelmiş.
    kredi çekip alasım var içim yanıyor resmen
    What goes around, Comes back arround...

gv650i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA

sa

Alıntı h983271 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    teşekkurler halidun abi saha otomotiv nerde bilmiyorum ben eğirdirdeyim ama servis için ıspartaya gidiyorum statörden gelen voltaj iyi dedi usta senin önerecğin bir usta varmı birde ıspartada konjektör bulabilirmiyim
    adini yazmamissin ben ispartaya cok sik gelirim ama yazin genelde egridirede gelirim balkiri(cire) de akrabalar var saha otoda otogara yakin oto galeri
    istanbulda bile dogru durust usta bulunmuyor hele bu konuda yok denecek kadar az ustalarda elektirik mevzuunda bana gonderiyorlar veya danisiyorlar

sen telden ararsan konusur yardimci olurum.

Motosikleti
    BURGMAN
    haldun abi sen gv650 ustası mısın ?

Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA

sa

Alıntı mehmet tufan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    haldun abi sen gv650 ustası mısın ?
    mehmet ben muhendisim ama 40 yildir motorcuyum gv 650 kullaniyor ve her isimi kendim yapiyorum.
    yeni bir mekan kurduk garajj her hafta toplaniyoruz bostancida duymusundur benim yerimde benim onculugumde motor sevdali arkadaslarin teknik yonden ve kullanim yonunden gelismelerini saglamaya calisiyoruz

Motosikleti
    gv 650
    adini yazmamissin ben ispartaya cok sik gelirim ama yazin genelde egridirede gelirim balkiri(cire) de akrabalar var saha otoda otogara yakin oto galeri
    istanbulda bile dogru durust usta bulunmuyor hele bu konuda yok denecek kadar az ustalarda elektirik mevzuunda bana gonderiyorlar veya danisiyorlar

sen telden ararsan konusur yardimci olurum.
    balkırı cire benim hep gezdiğim mekanlar eğitim alanları cireden kozluya oradan elma deposu ordan balkırı ben seni en kısa zamanda arayacağım telefonunu aldımi
    konjektor fiyatı nedir abi birde istanbuldan temin edebilirmiyiz yada alternatif bir konjektör bulabilirmiyiz yada ben uydurabilirmiyim ben de az çok anlarım elektrik işinden

Motosikleti
    BURGMAN
    mehmet ben muhendisim ama 40 yildir motorcuyum gv 650 kullaniyor ve her isimi kendim yapiyorum.
    yeni bir mekan kurduk garajj her hafta toplaniyoruz bostancida duymusundur benim yerimde benim onculugumde motor sevdali arkadaslarin teknik yonden ve kullanim yonunden gelismelerini saglamaya calisiyoruz

abicim bende motosikletimi yeni topladım, yarın allah nasip ederse eksikleri tamamlayıp sezonun startını vermeyi planlıyorum, müsait oldukça gezilerinize, toplantılarınıza katılmak isterim ki bende bir chopper kullanıcısıyım, gönlüm endurocu ama enduroyu +40 lı yaşlarıma saklamaya karar verdim.. işallah önümüzdeki hafta bir organize yaparsanız bende orada olmak isterim..

Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA

sa

Alıntı h983271 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    balkırı cire benim hep gezdiğim mekanlar eğitim alanları cireden kozluya oradan elma deposu ordan balkırı ben seni en kısa zamanda arayacağım telefonunu aldımi
    konjektor fiyatı nedir abi birde istanbuldan temin edebilirmiyiz yada alternatif bir konjektör bulabilirmiyiz yada ben uydurabilirmiyim ben de az çok anlarım elektrik işinden
    tarif ederim yaparsin conjoktor bende var ararsan gonderirim.

abicim bende motosikletimi yeni topladım, yarın allah nasip ederse eksikleri tamamlayıp sezonun startını vermeyi planlıyorum, müsait oldukça gezilerinize, toplantılarınıza katılmak isterim ki bende bir chopper kullanıcısıyım, gönlüm endurocu ama enduroyu +40 lı yaşlarıma saklamaya karar verdim.. işallah önümüzdeki hafta bir organize yaparsanız bende orada olmak isterim..
    gel beklerim yarin 12 de GARAJ. da bulusacagiz gelebilirsen arkadaslarlada tanisirsin

Motosikleti
    gv 650
    [QUOTE=gv650i;2294931]tarif ederim yaparsin conjoktor bende var ararsan gonderirim.

tamam abicim yarın ilk işm seni arıyorum gece vakti daha fazla rahatsızlık vermeyeyim

_Uzay_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC 700 X
    Alıntı Qner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Uzay,
    ah maddıyat ıyı olsaydı da alsaydım senden motorunu... hem renk hemde sadelık tam ıstedıgım gıbı. alana satana sımdıden hayırlı olsun...
    knr
    Allah razı olsun. Herşey gönlünce olsun.

Alıntı Serdarrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Durun! Bu nikah kıyılamaz.

Bari bi teker çevireydik de öyle yapaydın ne diyim abi.
    Tarz olsun ama debriyaj olmasın diye DN-01'i önermek isterdim ama fiyatını duyunca hemen çark ettim.

Çukur, viraj vs konusunda ben de scooterdan çekinirim ama en azından trafikte artçın da sen de daha rahat edebilirsiniz. Gerçi artçı baya yüksekte oturuyor onlarda, hiç eğmemek lazım motoru. Neyse daha fazla kötülemeyelim alttan alttan

Hayırlı(sı) olsun abi
    Allah razı olsun. Ben scooterla gelirim gittiğiniz yere sizden sonra :D

uzayın motosiklet ne güzelmiş.
    kredi çekip alasım var içim yanıyor resmen
    Heyecan güzeldir. İnşallah en yakın zamanda kavuşursun istediğin motora.
    [Bu alan reklam için kiralıktır. İletişim: 444 UZAY]

Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA
    uzay 12 geliyormusun bekleniyorsun tatli sucukla

Motosikleti
    NC 700 X
    uzay 12 geliyormusun bekleniyorsun tatli sucukla
    Tatlı sucuk ne abi Millet yanlış anlayacak :D

Ben evi temizliyorum abi. Dün badana oldu. Herrrrşey herbir yerde

Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA

sa

Alıntı _Uzay_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tatlı sucuk ne abi Millet yanlış anlayacak :D

Ben evi temizliyorum abi. Dün badana oldu. Herrrrşey herbir yerde
    yaw kardeşim acı sucuk aldı dıye m.kemale demediğiniz kalmadı bende işi garantiye alayım uzay gelsin diye böyle yazdım kimse yanlış anlamasın aslında sen sucuk var deseydın gelir evide el birligi ile temizlerdik

burda yani GARAJ da çok güzel oldu cenk takımları getirdi erdinç kaçkardan özel torpilli menu ile karnımızı doyurdu erhan elektirik işleriniyaptı gökhan takım tezgahını dizayn etti ahmet koltuk verdi ortalıgı düzeltti gençler çay ve motor bakımları yapıldı güzel bir vakit muhabbet ve haftaya pazara maşukiye gezisi planlandı duyan duymayanlara duyursun gelmek isteyen parmak kaldırsın ona göre yer ayarlıyacagız

GV ekibi zayıf kalıyor uzay evleniyor m.kemal çalışıyor ama haftaya ayarlaması lazım adaşım hiç sesi çıkmıyor oguzkann hava soguk dıyor ersin çalışıyor motor ne oldu ahmet engin ve ben kaldık canlanın eyy gv 650 ekibi

Otoburkaplan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mobilette > Titan > GV650 > VERSYS > F650 CS
    Abi sen boşver şu koftileri Merak etme karlar eridi burada, en kısa zamanda Garajdayım, sen mangalı yakmaya başla ;)
    Ever tried, ever failed..No matter, try again, fail again, fail better

Motosikleti
    NC 700 X
    Alıntı Otoburkaplan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi sen boşver şu koftileri Merak etme karlar eridi burada, en kısa zamanda Garajdayım, sen mangalı yakmaya başla ;)
    Sucukların efendisi geliyor

Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA

sa

Alıntı Otoburkaplan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    helal sana serdar adamlari karsidan garaja getiremiyoruz sen oralardan yetisiyorsun mangal + semaver hazir gel

ZERDÜŞT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV 650
    pazara maşukiye gezisi planlandı duyan duymayanlara duyursun gelmek isteyen parmak kaldırsın ona göre yer ayarlıyacagız

GV ekibi zayıf kalıyor uzay evleniyor m.kemal çalışıyor ama haftaya ayarlaması lazım adaşım hiç sesi çıkmıyor oguzkann hava soguk dıyor ersin çalışıyor motor ne oldu ahmet engin ve ben kaldık canlanın eyy gv 650 ekibi
    Aynı gün benim Klübün de gezisi var..o bakımdan sesim çıkmıyor..ama ordada en az 4 GV varız.. size şimdiden iyi eğlenceler..belki yolda karşılaşır günün son çaylarını birlikte içeriz..
    ANATOLIAN EAGLES MK / Bağımsızlık ve Özgürlük benim karekterimdir. M.K.Atatürk

Motosikleti
    NC 700 X
    helal sana serdar adamlari karsidan garaja getiremiyoruz sen oralardan yetisiyorsun mangal + semaver hazir gel

Ben şu an hala şirketteyim abi

Motosikleti
    NC 700 X
    Motorumu sattım. Alan arkadaşa hayırlı olsun.

Ama umduğumdan daha erken bir vakitte sattığım için kendime henüz yeni bir motor bulamadım

Hyosung GV 650 sahibi olduğum için çok mutluyum. Hiç yolda bırakmadı sağolsun. Kendisini öpüyorum Air-Brush'ından

ZERDÜŞT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV 650
    Hayırlısı olsun Uzay kardeşim..
    Tez zamanda gönlündeki ni bulmanı dilerim..
    ANATOLIAN EAGLES MK / Bağımsızlık ve Özgürlük benim karekterimdir. M.K.Atatürk

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 27 kullanıcı var. (0 üye ve 27 misafir)

Bu Konudaki Etiketler