Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni GV 650 Aquila Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Otoburkaplan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mobilette > Titan > GV650 > VERSYS > F650 CS
    Alıntı _Uzay_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Maxi scooter mı Tüh yazzzıklar olsun
    Ever tried, ever failed..No matter, try again, fail again, fail better

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    _Uzay_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC 700 X
    Pazarlığı fazla yaptırmam ama yine de fiyatının altında evet...

Ama İstanbul Maslak trafiğinde scooter dışında ne getirirsen getir boş abicim. O kadarcık mesafede günde 50 kere 100 kere debriyaja basmaktan sıkıldım artık. Vitesli motor bu trafikte beni öldürüyor. Kar yağmadığı sürece hergün işe motorla gidiyorum. Acıyın bana

Param olsa haftasonu için tutarım motorumu elimde. İşe giderken de scooter kullanırım...

Burgman 400 abi
    [Bu alan reklam için kiralıktır. İletişim: 444 UZAY]

ledo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio Beverly , Hyosung GV 650

Ama İstanbul Maslak trafiğinde scooter dışında ne getirirsen getir boş abicim. O kadarcık mesafede günde 50 kere 100 kere debriyaja basmaktan sıkıldım artık. Vitesli motor bu trafikte beni öldürüyor. Kar yağmadığı sürece hergün işe motorla gidiyorum. Acıyın bana

Param olsa haftasonu için tutarım motorumu elimde. İşe giderken de scooter kullanırım...

Burgman 400 abi
    Senin bahsettiğin, çift motor olayı bende var. Önce Piaggio'yu almıştım, Aquila gelince satmayı hiç düşünmedim.

O konuda haklısın, trafikte Aquila'yı hiç çekemiyorum. Eğer 2 motorumdan birini satmak zorunda kalsam da önce Aquila gider.

Ama eğer deseler ki, "2 motorun olabilir, sadece birinde model düşür !"

O zaman Aquila'yı tutar, scooter'ı değiştiririm ve çin malı bile olsa yenisini alırım.

Sadede geliyim:

1) Düşüncelerini anlıyor ve hak veriyorum
    2) Bu planı gerçekleştirmek için çok paraya gerek yok. Temiz bir 250 CC'lik çin malı scooter bugünlerde çok ucuza bulunabilir.
    Önemli olan, sadece yazarken veya konuşurken değil, hergün hayatı yaşarken adam olabilmektir.

Motosikleti
    NC 700 X
    Alıntı ledo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Senin bahsettiğin, çift motor olayı bende var. Önce Piaggio'yu almıştım, Aquila gelince satmayı hiç düşünmedim.

O konuda haklısın, trafikte Aquila'yı hiç çekemiyorum. Eğer 2 motorumdan birini satmak zorunda kalsam da önce Aquila gider.

Ama eğer deseler ki, "2 motorun olabilir, sadece birinde model düşür !"

O zaman Aquila'yı tutar, scooter'ı değiştiririm ve çin malı bile olsa yenisini alırım.

Sadede geliyim:

1) Düşüncelerini anlıyor ve hak veriyorum
    2) Bu planı gerçekleştirmek için çok paraya gerek yok. Temiz bir 250 CC'lik çin malı scooter bugünlerde çok ucuza bulunabilir.
    Teşekkür ederim ilgin için abim. Şu an çok da kararlı değilim. Söylediklerini iyice bir düşüneceğim.

Burgman'ın bagajı da çok güzel ama beeeeeeeeeeee

ZERDÜŞT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV 650

Burgman 400 abi
    Sanırım duygusalım bu konuda..üzüldüm.. :( sana pek bir yakışıyordu Hyo..ve seninle ortamlarda olmakta keyifti..tarz değişince birlikte yol yapma düşünceleri sınırlanır ister istemez..hakkında hayırlısı olsun..
    Burgman alacaksanda 650 liliği derim ben..hee..yada tut elinde motoru..düğün yakın takı makı derken..alırsın 2.el 250 lik bir motor gider gelirsin..Bir çoğunun yaptığı gibi..hafta sonlar ve tatillerdede sürersin hyonu..ama sıkıldım bıktım diyorsan da anlarım karar senin zevk senin..hayırlısı olsun kardeşim..
    ANATOLIAN EAGLES MK / Bağımsızlık ve Özgürlük benim karekterimdir. M.K.Atatürk

Motosikleti
    NC 700 X
    Alıntı ZERDÜŞT adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sanırım duygusalım bu konuda..üzüldüm.. :( sana pek bir yakışıyordu Hyo..ve seninle ortamlarda olmakta keyifti..tarz değişince birlikte yol yapma düşünceleri sınırlanır ister istemez..hakkında hayırlısı olsun..
    Burgman alacaksanda 650 liliği derim ben..hee..yada tut elinde motoru..düğün yakın takı makı derken..alırsın 2.el 250 lik bir motor gider gelirsin..Bir çoğunun yaptığı gibi..hafta sonlar ve tatillerdede sürersin hyonu..ama sıkıldım bıktım diyorsan da anlarım karar senin zevk senin..hayırlısı olsun kardeşim..
    Teşekkürler abim. Ben yine sizlerin buluşma yaptığı, toplandığı yere gelirim sizden sonra. Siz hareket etmeden önce de sessiz bir şekilde uzaklaşırım

Aslında Burgman 650 alacağıma da Goldwing alayım değil mi abi

O takıların kontrolü eşimde olacağı için en fazla Burgman için depo fulleme yaparım bir kereye mahsus

Seninle birlikte hiç yol yapamadık abi. Hep anadolu yakasında buluştuk. Senin mekanda. Bir yerden alternatif bir yol veya kestirme bir yol bulup son gaz bizden önce gidiyorsun. Biz gelince de "nerede kaldınız yaaaa" muhabbetine giriyorsun zaten

ZERDÜŞT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV 650
    Teşekkürler abim. Ben yine sizlerin buluşma yaptığı, toplandığı yere gelirim sizden sonra. Siz hareket etmeden önce de sessiz bir şekilde uzaklaşırım

Aslında Burgman 650 alacağıma da Goldwing alayım değil mi abi

O takıların kontrolü eşimde olacağı için en fazla Burgman için depo fulleme yaparım bir kereye mahsus

Seninle birlikte hiç yol yapamadık abi. Hep anadolu yakasında buluştuk. Senin mekanda. Bir yerden alternatif bir yol veya kestirme bir yol bulup son gaz bizden önce gidiyorsun. Biz gelince de "nerede kaldınız yaaaa" muhabbetine giriyorsun zaten
    Seninle sonbaharın sonuna doğru ilk kez Halidun abi(GV 650İ) sayesinde yüz yüze geldik tanıştık..Fenerbahçede mangal ve semaver keyfini yaşadık hep beraber..sonrasında da bir Cruiser toplantı sonrasında kısa bir mesafe sürmüştük..havaların soğuması..yağması ve senin nişan sürecin ve takibindeki evlilik hazırlıkları..iş yerinde fazla mesailer eklenince kısmet olmadı uzun soluklu yollar..ve bileydim o gün söylediklerim karşıma çıkacak..daha bir yavaş gider tadını çıkarırdım birlikte sürmenin keyfini..
    sen satma motoru geliriz senin mekana ..söz be kardeşim..
    vazgeçtin dimi..satmayacan aquellayı..
    Altındaki motor ne olursa olsun..adam gibi adamsın ve seni tanıdığıma sevindim kardeşim..
    ANATOLIAN EAGLES MK / Bağımsızlık ve Özgürlük benim karekterimdir. M.K.Atatürk

Motosikleti
    NC 700 X
    Alıntı ZERDÜŞT adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Seninle sonbaharın sonuna doğru ilk kez Halidun abi(GV 650İ) sayesinde yüz yüze geldik tanıştık..Fenerbahçede mangal ve semaver keyfini yaşadık hep beraber..sonrasında da bir Cruiser toplantı sonrasında kısa bir mesafe sürmüştük..havaların soğuması..yağması ve senin nişan sürecin ve takibindeki evlilik hazırlıkları..iş yerinde fazla mesailer eklenince kısmet olmadı uzun soluklu yollar..ve bileydim o gün söylediklerim karşıma çıkacak..daha bir yavaş gider tadını çıkarırdım birlikte sürmenin keyfini..
    sen satma motoru geliriz senin mekana ..söz be kardeşim..
    vazgeçtin dimi..satmayacan aquellayı..
    Altındaki motor ne olursa olsun..adam gibi adamsın ve seni tanıdığıma sevindim kardeşim..
    Eyvallah abim. Ama satacağım. Umarım çok zengin biri alır ve bana geri verir hediye olarak

loader - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 650
    hayırlısı olsun kardeşim. allah gönlüne göre versin. ama içim buruldu biraz açık söyleyim...

vıceroy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gv650 - RKS 150-kuba xf139
    Bir dönem 3 motosiklet vardı bende. Dl650,gv650 ve mondial 150 zat. Elbette her tarzın kullanım alanı,amacı farklı. Fakat şu scooter olayına çok soğuk bakıyorum. Küçük tekerlekleri ile yol tutuşu,virajı zayıf, sürücü ve alt arka kısmına denk gelen motor bloğu ile ağırlık merkezi geriye kaydığından fizik kurallarını hiçe sayan bir tarzdır kendileri. Her bakımda sökülen avuç dolusu vida ve plastik aksam yine uzun vadede sıkıntı sebebi. 400 cc alsan gv650 kadar yakacak 600cc ve ve üzeri benzine gelen zamlara tepkini üst sınırlara taşıyacak aman yapma derim. Alacaksan sevgili Levent'in dediği gibi çin işi basit bir mondial ek olarak ihtiyacına cevap verir diye düşünüyorum.
    Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgar yardım edemez...

gv650i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA

sa

uzay, dede demiski ey cemaat dagdan yuvarlanan das ya derede durur yada duzde cematta bakkk dede nasil biliyor demis dede bilirrrrr bilirrrr

herkezin bir yorumu var tabiki ama seni daha yakin tanidigim icin vede su anda cok degisik motorlara binen biri olarak neler var f6 fazer,250 gv aguila,150 kwey,scooter150 ,125 truva,bu arada test icin degisik motorlar deniyorum vede yillarca bindigim cesitli motorlar bunlarin icinde bizim motordan sonra SIKISIK trafikte 125 truva ile rahat ediyorum ancak yol az rahatlayinca ah motorum nerde diyorum evet debriyaj sikisikta agir geliyor manevra zor olabiliyor bazi kronik sikintilari oluyor ama hallediliyor 3 tip motorun zevkini veriyor yerini dolduracak 650 brugmanmi saltanat kayigi gibi dalginlikla debriyaj diye asilinca arka fren ciyak diye bagiracak

koyacak yerin yokk maddi imkanlar kisintili 2 ci motorda sana kulfet en iyisi garaja bir kac tane 125 lik makina alalim uyelere gunluk maliyetine kiraya verelim motoru bakimda olana yaya kalmasin diyede verelim bu sekilde cozelim derim senin ALLAH dedigini duyar gibiyim

Motosikleti
    NC 700 X
    İyi denemeydi abim

Otoburkaplan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mobilette > Titan > GV650 > VERSYS > F650 CS
    Olum illa scooter alacaksan en azından aprillia'nın büyük çaplı tekerlere sahip modelleri var, onlardan al.. Tekerlek çapı bu kadar çukurlu ülkemiz yollarında çok kritik, Serden abi doğru söylüyor. Veya regal raptorün 125 lik tatlı bir chopper modeli var otomatik, onu da düşünebilirsin. Ucuz ve çok çarpıcı bence..

Adam amma tarz değişikliği yaptı bre
    Ever tried, ever failed..No matter, try again, fail again, fail better

Motosikleti
    NC 700 X
    RaptorRiders sitesindeki iki moderatörden alıntı

CELİL´isimli üyeden Alıntı
    uzay MT cilerin dediği dediği 2 inci motor olayı çok güzel olurdu lastiğe verdiğin paraya asya 125 alırdın işini görürdün valla

Uzay´isimli üyeden Alıntı
    Alıntı:
    Abi işin aslı ben onlara derdimi tam anlatamadım.
    Benim ihtiyaç listem şunlar:

Çanta olacak, bagaj olacak, hayyyvannn gibi. Ama çakma olmayacak. Deri falan değil. Regalinki gibi orjinal olacak. Ama hyosungunki yurt dışında 800 TL falan. Onun gümrüğe takılmama imkanı yok. Kargosu da ağırlık yüzünden fazla tutar. O yüzden Hyosung olmaz abi. Hyosungun yerini başka bir chopper da tutmaz o paraya.

Haftasonu kullanmayı da sevmiyorum hyo yu. Eminönüne giremiyorsun. Debriyaj beni öldürüyor bas çek bas çek. Kız arkadaşımla bir yere gittiğimizde kaskları, montları motorun üstüne kilitliyoruz ve çapulcu gibi oluyor. Dizlikleri koyacak yer yok.

Cruiser dediğin dalga bence ne zaman kullanılır? Çanakkaleye giderken hani eski asfaltlı, etrafı ağaçlıklı geniş virajlı o tatlı yollar vardı ya! Hah işte o gibi yerlerde gideceksen o zaman kullanılır. Öbür türlü istanbulun 8 şeridinin 8 i de dolu teminde e-5 inde choppercıyım diye debriyaja basa basa, dur kalk yapa yapa ölürsün abi

Bir maxi scooter da 60 litre civarında koltuk altı bagajı var. Direkt kendisinde, fabrika çıkışı Debriyaj yok. Ben zaten aralardan kaçmayı seven bir insan değilim. Varsın maxi ile de aradan kolay kaçamayayım. Yeter ki debriyaj ile uğraşmayayım. 360 gün biniyorum motora Maslak'ta

Böyle işte abi

Şimdi arkadaşlar, ciddi ciddi benim ihtiyaçlarımı Maxi-Scooter dışında hiçbirşey karşılamıyor. Cruiser zevki alacağım diye telef oluyorum. Ara sıra binsem çekerim bu derdi veya İstanbul'da oturmasam çekerim. Ben ki enduroculara bile siz motorcu musunuz lan diye makara yapan adam, enduro güzel birşey olsa Terminatör Chopper'a binmezdi diyen adam scooter alıyor

Buna ihtiyacım var

Serdarrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000
    Durun! Bu nikah kıyılamaz.

Bari bi teker çevireydik de öyle yapaydın ne diyim abi.
    Tarz olsun ama debriyaj olmasın diye DN-01'i önermek isterdim ama fiyatını duyunca hemen çark ettim.

Çukur, viraj vs konusunda ben de scooterdan çekinirim ama en azından trafikte artçın da sen de daha rahat edebilirsiniz. Gerçi artçı baya yüksekte oturuyor onlarda, hiç eğmemek lazım motoru. Neyse daha fazla kötülemeyelim alttan alttan

Hayırlı(sı) olsun abi

Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA
    kardeşim takmıyorsunuz güzel bir çanta takıyorsun çatallı kazıgı sonra bişey koyacak yer yok diyorsun neyse sen sat sonra gene dayanamayıp geri alacan nasılsa

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:42 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:39 ----------

http://www.motosiklet.net/forum/mt-a...ebriyaj-6.html işte 140 cm 33 dolar gibi bir rakam postada fazla bir şey tutmaz takalım rahat edelim

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:48 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:42 ----------

http://www.motosiklet.net/forum/mt-a...ebriyaj-6.html

işte burdan inceleyin getirtelim takalım dış işler alım müdürleri bu konuda yardımcı olun biz ben 2 adet engin 1 adet ersin 1 adet 1 de ali şan mıydı kimdi 5 adet başka istiyen varmı

serdar sende istermisin

Motosikleti
    gv 650
    arkadaşlar hepinize iyi akşamlar bugün motorumu fenni muayene için götürecektim ki sabah marşa bir bastım tık yok. arabandan takviye edip çalıştırdım yaklaşık 40 kilometre yol gidecem yolda şarj olur dedim muayene istasyonuna geldim motoru susturup sıra numarası aldım sıra bana geldi marşa bas tık yok hiç şarj olmamış sıfır. muayenede rezil olduğumamı yanayım arızayamı yanayım ustaya götürdüm aletle kontrol etti şarj voltajı yetersiz. statörden gelen avoltaj iyi bu durumda konjektörmü arızalandı. konjektörü değiştirsek problem çözülürmü yoksa başka birşey yapmak lazımmı. konjektör kimden bulabilirim fiyatları nedir benim bulunduğum şehir ısparta buralarda parça yok tanıdık ustası olan varsa telefonunu verebilirsse ondan bilgi alayım çünkü ıspartada ki ustalar bu motordan pek anlamıyor hepinize yardımlarınızdan dolayı teşekkur ederim

mehmet tufan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BURGMAN
    kırdım kafayı 0 bi gv650 alıcam.
    bu yazı benim ufaklıkla geçirip para biriktiriyim 3 4 bin lira kredi çekip alıcam.
    servistir o parçadır bu parçadır gına geldi lanet olsun bu çinli motorlara.
    What goes around, Comes back arround...

Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA

sa

Alıntı h983271 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar hepinize iyi akşamlar bugün motorumu fenni muayene için götürecektim ki sabah marşa bir bastım tık yok. arabandan takviye edip çalıştırdım yaklaşık 40 kilometre yol gidecem yolda şarj olur dedim muayene istasyonuna geldim motoru susturup sıra numarası aldım sıra bana geldi marşa bas tık yok hiç şarj olmamış sıfır. muayenede rezil olduğumamı yanayım arızayamı yanayım ustaya götürdüm aletle kontrol etti şarj voltajı yetersiz. statörden gelen avoltaj iyi bu durumda konjektörmü arızalandı. konjektörü değiştirsek problem çözülürmü yoksa başka birşey yapmak lazımmı. konjektör kimden bulabilirim fiyatları nedir benim bulunduğum şehir ısparta buralarda parça yok tanıdık ustası olan varsa telefonunu verebilirsse ondan bilgi alayım çünkü ıspartada ki ustalar bu motordan pek anlamıyor hepinize yardımlarınızdan dolayı teşekkur ederim
    bu konuda ben yardimci olabilirim beni ara ispatali kardesim neresindesin ispartanin sadece conjoktor arizali ise kolay ancak bizim startorlerdede izalasyonda sikinti oluyor kronik yani beni telden ararsan veya msn den eklersen yardimci olurum 0532 2124353 merkezdeysen saha otomativ dekilere selam soyle halidun abinizin selami var dersen tanirlar

Qner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio x9 500
    Uzay,
    ah maddıyat ıyı olsaydı da alsaydım senden motorunu... hem renk hemde sadelık tam ıstedıgım gıbı. alana satana sımdıden hayırlı olsun...
    knr

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 14 kullanıcı var. (0 üye ve 14 misafir)

Bu Konudaki Etiketler