Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni GV 650 Aquila Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    ZERDÜŞT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV 650
    Alıntı Serdarrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster

İnanın, güzel günler göreceğiz çocuklar.
    Güneşli günler göreceğiz.
    Motorları maviliklere süreceğiz çocuklar.
    Işıklı maviliklere süreceğiz…

Evet iyi değilim
    Evet..durumun vahim..
    Sana Sons Of Anarchy i izlemeni öneririm vaktin olursa..bol kromlu bir dizi..Yabancıdiziizle.com dan takip edebilirsin..yada 5 dk bana uğra dvd lerini ödünç verebilirim..Böylece motosiklet özlemini azda olsa tatmin edersin kanımca..
    ANATOLIAN EAGLES MK / Bağımsızlık ve Özgürlük benim karekterimdir. M.K.Atatürk

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    vıceroy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gv650 - RKS 150-kuba xf139
    Halidun abim,gv250 aynalarından ses çıkmadı.Adresi özelden yazmıştım.
    Adresi yeniden yolladım.
    Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgar yardım edemez...

Serdarrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000
    Alıntı ZERDÜŞT adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet..durumun vahim..
    Sana Sons Of Anarchy i izlemeni öneririm vaktin olursa..bol kromlu bir dizi..Yabancıdiziizle.com dan takip edebilirsin..yada 5 dk bana uğra dvd lerini ödünç verebilirim..Böylece motosiklet özlemini azda olsa tatmin edersin kanımca..
    Çok sağol buna ihtiyacım olacak gibi duruyor bu hafta da hava çok kötü

gv650i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA

sa

Alıntı vıceroy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Halidun abim,gv250 aynalarından ses çıkmadı.Adresi özelden yazmıştım.
    Adresi yeniden yolladım.
    serden sana mesaj attıktan sonra şehir dışına çıktım bu akşam döndüm en kısa zamanda ilgileneceğim aklımda merak etme başka istediğin varsa yaz onlarıda gönderiyim

Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA
    millet trafikte motor kullanirken debriyajda cok kullaniyoruz bir sure sonra kolumuz elimiz agrimaya basliyor bunun icin hidrolik debriyaja gecmeye karar verdim tel kopma derdide yok her bakimdan daha iyi bunun icin siparis verecegiz asagidaki linkten ancak 8 adet olmasi gekiyormus 4 adet daha lazim inceleyin isteyenlerede getirtelim

---------- Mesaj ekleme zamanı: 08:19 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 08:17 ----------

http://www.motosiklet.net/forum/mt-a...-debriyaj.html

trafikte en cok kullanan uzay nurettin haldun ahmet kemal serdar sizlere acil lazim

serden aynalarini aldim bu gun kargoya veririm

KARANIM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    fz6 Fazer
    [QUOTE=gv650i;2279705]millet trafikte motor kullanirken debriyajda cok kullaniyoruz bir sure sonra kolumuz elimiz agrimaya basliyor bunun icin hidrolik debriyaja gecmeye karar verdim tel kopma derdide yok her bakimdan daha iyi bunun icin siparis verecegiz asagidaki linkten ancak 8 adet olmasi gekiyormus 4 adet daha lazim inceleyin isteyenlerede getirtelim

---------- Mesaj ekleme zamanı: 08:19 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 08:17 ----------

trafikte en cok kullanan uzay nurettin haldun ahmet kemal serdar sizlere acil lazim

serden aynalarini aldim bu gun kargoya veririm[/
    abi işimize yaarayacaksa banada ver

Motosikleti
    Halidun abim, aynaları bugün teslim aldım. Takınca gayet şık durdu çok teşekkür ederim.
    Garanti bankası Altıntepe şubesindeki hesabında problem yoksa ücreti oraya geçeyimmi? Hesaba girer girmez ayrıca mesajda atarım cep telefonuna. Tekrar teşekkürler.

Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA

sa

güle güle kullan kör noktaları iyi gör 80 tl gönder mekanla ugraşmaktan nete bile giremez oldum

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:06 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:04 ----------

[QUOTE=KARANIM;2281178]
    Alıntı gv650i adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    millet trafikte motor kullanirken debriyajda cok kullaniyoruz bir sure sonra kolumuz elimiz agrimaya basliyor bunun icin hidrolik debriyaja gecmeye karar verdim tel kopma derdide yok her bakimdan daha iyi bunun icin siparis verecegiz asagidaki linkten ancak 8 adet olmasi gekiyormus 4 adet daha lazim inceleyin isteyenlerede getirtelim

ersin sen den sonra 3 kişi lazım bekliyorum...........
    serden aynalarini aldim bu gun kargoya veririm[/
    abi işimize yaarayacaksa banada ver
    ersin sen den sonra 3 kişi lazım bekliyorum...........

Motosikleti
    Halidun abim,hesabına bugün parayı geçtim bilgin olsun. Tekrar teşekkürler.

Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA

sa

Alıntı vıceroy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Halidun abim,hesabına bugün parayı geçtim bilgin olsun. Tekrar teşekkürler.
    serden para hesapta ancak millet nerede merak ediyorum biz yazmaz sak kimse yazmiyor

djital gostergesinde problem olan kim vardi pili biten uzay baska motorlar yatarken degistirelim

Motosikleti
    Kronik basit sorunlar çözülünce keyfini sürme dönemi çoktan başladı. Bu durumda ya keyifli sürüşten kimse yazacak zaman bulamıyor ya da soğuktan kullanım oranı düştü kimse paylaşıma katılmıyor.

_Uzay_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC 700 X
    Deneme 1-2-3
    [Bu alan reklam için kiralıktır. İletişim: 444 UZAY]

Motosikleti
    Hyosung GV 650
    Havalar ısınıyor.. sayfada gene ısınmağa başlar yakında..

Bu arada Würth ün ürünlerinden Ultra 2040 ı bir inceleyin derim..Su itme özelliğine sahip etkin yağlayıcı..metalde , Deniz botlarında arabaların iç aksamında ve tampon plastiğinde kullanılabilen bir bakım yağı..

Aslında Mr.Lee ye GV 650 nin kayış bakım yağını sordum ama Google translate kötü çeviri yaptığından beni anlamadı..
    Fakat sanki bu ultra 2040 iş yapacak gibi duruyor..teflon bazlı bir yağ..yinede kayışa zarar verme ihtimali olabilirmi diye düşünüyorum..ne dersiniz..

loader - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 650
    kappanın cordura yan çantaları bizim GV650 de nasıl durur acaba, deneyen veya gören varmı ?

Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA

sa

Alıntı ZERDÜŞT adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Havalar ısınıyor.. sayfada gene ısınmağa başlar yakında..

Bu arada Würth ün ürünlerinden Ultra 2040 ı bir inceleyin derim..Su itme özelliğine sahip etkin yağlayıcı..metalde , Deniz botlarında arabaların iç aksamında ve tampon plastiğinde kullanılabilen bir bakım yağı..

Aslında Mr.Lee ye GV 650 nin kayış bakım yağını sordum ama Google translate kötü çeviri yaptığından beni anlamadı..
    Fakat sanki bu ultra 2040 iş yapacak gibi duruyor..teflon bazlı bir yağ..yinede kayışa zarar verme ihtimali olabilirmi diye düşünüyorum..ne dersiniz..
    adasim incelemek lazim bence az miktarda kullanilirsa olabilir gibi ama kaydiriciligi fazla ise olmaz gibide dusunuyorum bir arkadas toz recine demisti denemek lazim mekana bekleniyorsunuz bu arada

Motosikleti
    Hyosung GV 650
    Alıntı loader adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kappanın cordura yan çantaları bizim GV650 de nasıl durur acaba, deneyen veya gören varmı ?
    Bu tamamen zevk işi..beğenende çıkar..benim gibi beğenmeyende..Bir arkadaşta vardı..benim hoşuma gitmedi..ancak zaruriyet karşısında kullanırdım..asıl önemli olan elbette senin beğenin..ben deriden yanayım olmadı sert plastikten..

Alıntı gv650i adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    adasim incelemek lazim bence az miktarda kullanilirsa olabilir gibi ama kaydiriciligi fazla ise olmaz gibide dusunuyorum bir arkadas toz recine demisti denemek lazim mekana bekleniyorsunuz bu arada
    Toz Reçineyi biliyorum sağolsun arkadaş bu bilgiyi paylaşmıştı ne varki benim kayışta ötme falan yok şimdilik derdim bakım yapmış olmak..en iyisi kayışta kullanmamak...Havalar ısınıyor..ömür olsun..nasip olsun..illaki uğrayacağım hayırlı olsuna..

Serdarrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000
    Pazar akşamüstü Beykoz'da gezen arkadaş bizden mi? Ben trafikte tıkılıp kalmışken keyifle geliyordu karşımdan, nazarım değmemiştir umarım

Motosikleti
    Hyosung GV 650
    Alıntı Serdarrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Pazar akşamüstü Beykoz'da gezen arkadaş bizden mi? Ben trafikte tıkılıp kalmışken keyifle geliyordu karşımdan, nazarım değmemiştir umarım
    Müstahak sana.. havalarda düzeldi..sen hala arabada..
    GV 650 Aquella ise öyle yada böyle bizden dir illaki..

_Uzay_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC 700 X
    [Bu alan reklam için kiralıktır. İletişim: 444 UZAY]

Motosikleti
    Hiç sorun yokken satman üzücü. Tarz değiştireceksin tahminimce. Bildiğim en önemli gerçek fiyatını ucuz tutmuşsun,pazarlıkta devreye girerse alana hediye sayılır sıfır 250cc fiyatlarına nazaran.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 12 kullanıcı var. (0 üye ve 12 misafir)

Bu Konudaki Etiketler