Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni GV 650 Aquila Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    _Uzay_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC 700 X
    Alıntı loader adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    senin sayaç en azından sıfırladıktan sonra yine çalışmaya başlamış, benim ki durduğu yerde gaz verince bile km atıyor. yol alırkende aşağı yukarı 10 metrede bir 100 metre atıyor
    Umarım düzeltirsin kolay bir şekilde

Alıntı vıceroy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Uzay verdiğin alternatif adres daha önce verilmedi. Teşekkürler. Yalnız hyosungsource'ye göre daha pahalı.
    Bu cevabı direkt senden bekliyordum Hafızana güveniyorum Rica ederim ayrıca

Ben pil sipariş ettim. Tabii ki de ilk defa açacağım bir yer olacağı için mötüm yemedi ve Kaya bi aile birlikte yapacağız inşallah. Allah razı olsun.

Şimdi yeni MT Istanbul Chopper Cruiser Custom tamirhanemizi de açtık mı, artık yeni model üretmeye bile başlarız

Yeni modeli 4000 beygir gücünde yapacağız. Son hızı olmayacak motorun. 100 kilometrede 2 litre benzin harcayacak şehir içinde. Önü kalkabilecek. Konjektör bozulmasına çare bulamadık ama 2 adet yedek konjektör koyma alanı açacağız akünün orada. Biz yaptık olacak diyeceğiz
    [Bu alan reklam için kiralıktır. İletişim: 444 UZAY]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    loader - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 650
    Alıntı gv650i adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    emrah sen yeni tamir ettirmemişmiydin içinde kine uygun parça takmadılarmı pili ile alakalı olabilirmi bi baktır yag değiştirme vs sıkıntı olur kaç km ye geldi bilemezsin olmazsa bisiklet km releri takıyorlarmış ondan takmak lazım
    peki hızı dogru gösteriyormu
    yaptırdığım hali ancak bu kadar oldu abi. hızı, benzin durumunu ve harareti doğru gösteriyor.. son götürdüğüm elektronikçi göstergede problem olmadığını söyledi bide motora takıp getir öyle bakalım dedi. olmazsa birde pilini değiştirmeyi deneyim uzayın dediği gibi..

gv650i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA

sa

arkadaşlar kuşları kurbaları motorumdan kovdum sonunda

kayış sesine az bir ugraşla(2 gün üzerinde çalıştım 5 adet prototip yapıp) sesizliği yakaladım nasılmı

kayışta sese sebeb olan ön kasnak yanagı kayış dönerken ön kasnaktan çıkmak istiyor sol ayak tarafındaki kasnak yanagına sürtüyor ve ses yapıyor
    çözüm onu ordan uzaklaştırmak ve onun için bilyalı makara yaptım ön kasnaga yakın yere kayışı yanaktan 1mm uzakta tutacak şekilde yerleştirdim ilk 4 adet yaptıgım makara tırıltı bilya sesi yaptı en son yaptıgım gayet sesiz ve güzel çalıştı fotolarını katibim çıragım uzaya gönderirim o buraya yerleştirir

tavsiye ederim yapamayana yaptırırım haberiniz olsun öyle pudralamaya reçinelemeye filan gerek yok

Motosikleti
    NC 700 X
    arkadaşlar kuşları kurbaları motorumdan kovdum sonunda

kayış sesine az bir ugraşla(2 gün üzerinde çalıştım 5 adet prototip yapıp) sesizliği yakaladım nasılmı

kayışta sese sebeb olan ön kasnak yanagı kayış dönerken ön kasnaktan çıkmak istiyor sol ayak tarafındaki kasnak yanagına sürtüyor ve ses yapıyor
    çözüm onu ordan uzaklaştırmak ve onun için bilyalı makara yaptım ön kasnaga yakın yere kayışı yanaktan 1mm uzakta tutacak şekilde yerleştirdim ilk 4 adet yaptıgım makara tırıltı bilya sesi yaptı en son yaptıgım gayet sesiz ve güzel çalıştı fotolarını katibim çıragım uzaya gönderirim o buraya yerleştirir

tavsiye ederim yapamayana yaptırırım haberiniz olsun öyle pudralamaya reçinelemeye filan gerek yok
    Pudramı da sürerim sefamı da sürerim ohhhhhhhhhhh

Gönder abi fotoları. Fotoyu da koyarım, böyle işin ..

Otoburkaplan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mobilette > Titan > GV650 > VERSYS > F650 CS
    Alıntı _Uzay_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ya şimdi 1000 bakımı gelecek yine bunun :(

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:38 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:13 ----------

Serdar bak senin de saatin pili bitmişti sanırım.

Böyle bir link buldum. Bios pili değiştirir gibi değiştiriyorsun yanılmıyorsam

http://www.alternativecruisers.com/i...?topic=15553.0

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:39 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:38 ----------

Pili biten arkadaşlar bu adresten de lehimlenebilir hale getirilmiş pillerini alabilirler

http://www.pilsitesi.com/x_oem-cr203...+%D6zel+Piller

Ben daha ne yapayım

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:27 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:39 ----------

Hyosungsource sitesine alternatif bir site daha buldum. O kadar geniş kapsamlı değil ama belki daha ucuz parçalar vardır. Alternatif alternatiftir

Verildi mi bilmiyorum ama : http://www.whygostock.com/categories/HYOSUNG/
    Uzay, pil ile ilgili teşekkür ederim. KM sayacı hafızasını da koruduğundan pile dikkat etmek lazım. Ben de sipariş ettim, gelir gelmez değiştireceğim..

Aferin lan
    Ever tried, ever failed..No matter, try again, fail again, fail better

vıceroy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gv650 - RKS 150-kuba xf139
    Arkadaşlar ayıp etmişsiniz, yedekleme işinde beni unutarak
    Boşyeremi lüzumsuz işler müdürlüğünün yedek parça kısmına atandık yani...
    Bu arada benim aynaların tadı kaçtı,eğer uyum sağlarsa gv250 aynası düşünüyorum.Daha kaliteli ve gösterişli.
    Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgar yardım edemez...

Motosikleti
    NC 700 X
    Alıntı Otoburkaplan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Uzay, pil ile ilgili teşekkür ederim. KM sayacı hafızasını da koruduğundan pile dikkat etmek lazım. Ben de sipariş ettim, gelir gelmez değiştireceğim..

Aferin lan
    Adam tebrik edeceğine aferin demiş yaaa

Arkadaşlar ayıp etmişsiniz, yedekleme işinde beni unutarak
    Boşyeremi lüzumsuz işler müdürlüğünün yedek parça kısmına atandık yani...
    Bu arada benim aynaların tadı kaçtı,eğer uyum sağlarsa gv250 aynası düşünüyorum.Daha kaliteli ve gösterişli.
    Kendi adıma seni unutmadım ama pil 1 küsür TL olduğu için ben de kargolasam, sen direkt de alsan aynı fiyata gelecek. O yüzden sadece linkini verdim

ZERDÜŞT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV 650
    Gv 250 nin aynası uyuyor..hatta son zamanlarda satılanlarda direk gv 250 aynası koyup satmışlardı..
    650 nin orijinal aynasından kesinlikle çok daha kaliteli..
    ANATOLIAN EAGLES MK / Bağımsızlık ve Özgürlük benim karekterimdir. M.K.Atatürk

Motosikleti
    Bence de o aynalar daha şık duruyor. Mr. Lee orjinal seti 57 Tl den satıyor, kargo da 30 filan tutar. 90 e mal olur özetle...

Ama soru şu, bu aynalar uzun yolda titriyor mu? Kullanan arkadaşlar bizi bilgilendirebilir mi?

Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA

sa

Bence de o aynalar daha şık duruyor. Mr. Lee orjinal seti 57 Tl den satıyor, kargo da 30 filan tutar. 90 e mal olur özetle...

Ama soru şu, bu aynalar uzun yolda titriyor mu? Kullanan arkadaşlar bizi bilgilendirebilir mi?
    titriyor plastik basit bir ayna zamanla dış nikelejıda soyuluyor birde dış bükeyi az daha geniş açılı başka bir ayna arıyorum gerçi her ayna titriyor bizim gidonda ancak benim yaptıgım gibi gidon vidalarını titreşim emici kaucuk burçlarla yaparsanız tıtremez ve elleriniz uyuşmaz tavsiye ederim

ledo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio Beverly , Hyosung GV 650
    GV 250 aynası bizimkinden iyi ama o da pek kaliteli değil. Üstelik TR fiyatı da yüksek.

Ben şu ana kadar toplam 4 ayna kullandım. 1) orjinal 2) Highway Hawk'ın süslü ve pahalı dikdörtgen bir tipi 3) Haldun'un (Zerdüşt) bir yerden alıp bana getirdiği uzun dikdörtgen bir ayna 4) Lee'den sipariş HD tipi ayna

En iyi görüntü veren 3 numara. (benzeri Lee'de de vardı galiba.) Ama pek de afilli değil!

Eğer bir tavsiyede bulunmam gerekirse burada herkese aynanın en iyi gösterenini tavsiye ederim. Görüntü güzelliğini başka parçalarda sağlayın.

Uzun lafın kısası eğer istersen Haldun'dan rica ederim, adama sorar. Varsa aldırır sana yollarım. Fiyatını hatırlayamadım ama pek fazla değildi. Her halükarda GV250'ninkinden ucuzdur.
    Önemli olan, sadece yazarken veya konuşurken değil, hergün hayatı yaşarken adam olabilmektir.

Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA
    http://www.motosiklet.net/forum/etki...t-11-cuma.html

arkadaşlar yarın akşam buraya bekliyoruz gelerek şereflendirin ledo buralardaysan meşhur şapkanla gel kardeşim

ledo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio Beverly , Hyosung GV 650
    yarın akşam buraya bekliyoruz gelerek şereflendirin ledo buralardaysan meşhur şapkanla gel kardeşim
    Ard arda gelen davetlere kayıtsız kalıyor gibi görünmek istemem.

Sanıyorum artık uzun bir açıklama yaparak, tepkisiz ya da ilgisizmiş gibi görünmekten kurtulmam lazım.

Cuma ve Cumartesi akşamları benim hayatımda erkek arkadaşlarımla dışarı çıktığım günler değildir. Genellikle ya eşimle ya da eşim ve çocuklarımla beraber bir programım olur. Aynı şekilde pazar günlerini ise tamamen aileme ayırırım.

Senede ancak bir kaç defa istisna olur ki, bu istisnalardan ilkini (eğer FB maçına denk gelmezse ) sözü geçen toplantılardan bir tanesine gelmek için kullanacağım.
    Önemli olan, sadece yazarken veya konuşurken değil, hergün hayatı yaşarken adam olabilmektir.

Motosikleti
    Aha, söz verdi Arkadaşlar, bu sefer tamam. Gidenler kameralarla gitsin. Bu Ledo'nun halk arasında ilk görünmesi olacak. Ledo gerçekten de var mı yoksa bir bilgisayar programı mı, fotoğraflarda hakkaten görünmez mi çıkıyor, aynada gözüküyor mu gözükmüyor mu, vs.. gibi kamuoyunun merakla beklediği sorunlara cevap olacağını umuyorum.

Not : DHA'ya göre 1998 yılında krom bir parçanın fotoğrafını çekerken gölgesinin yansımada görüldüğü iddia ediliyor. Ama o da henüz somut olarak kanıtlanmış bilgi değil.

Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA

sa

Alıntı ledo adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Sanıyorum artık uzun bir açıklama yaparak, tepkisiz ya da ilgisizmiş gibi görünmekten kurtulmam lazım.

Cuma ve Cumartesi akşamları benim hayatımda erkek arkadaşlarımla dışarı çıktığım günler değildir. Genellikle ya eşimle ya da eşim ve çocuklarımla beraber bir programım olur. Aynı şekilde pazar günlerini ise tamamen aileme ayırırım.

Senede ancak bir kaç defa istisna olur ki, bu istisnalardan ilkini (eğer FB maçına denk gelmezse ) sözü geçen toplantılardan bir tanesine gelmek için kullanacağım.
    iyi ne diyelim davet bizden icabet sizden kısmetse görüşürüz fazla ısrarcı olduk sanırım

vıceroy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gv650 - RKS 150-kuba xf139
    Leventim,ilgiyi kıskandım Her güzelliğe değer bir kişiliksin. Fenerli olmanda ayrıca güzel.Okulda her galibiyetin tebriklerini topluyorum,sınıfta panoda dev bayrak 12 ay inmiyor Cimbomluların işi zor
    Ayna fiyatı gv250 hyosungsource dolaylarındaysa senden rica edebilirim. Aklıma koreden başka yedeklemeler geldiği için kafamda gv250 aynası netlik kazanmıştı. Dayımın gv250 sinde titreme,soyulma,plastik havası kesinlikle yoktu.Bizim aynalardan tüm malzemeleriyle daha kaliteli olduğu tartışılmaz bir gerçek.
    Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgar yardım edemez...

Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA

sa

Leventim,ilgiyi kıskandım Her güzelliğe değer bir kişiliksin. Fenerli olmanda ayrıca güzel.Okulda her galibiyetin tebriklerini topluyorum,sınıfta panoda dev bayrak 12 ay inmiyor Cimbomluların işi zor
    Ayna fiyatı gv250 hyosungsource dolaylarındaysa senden rica edebilirim. Aklıma koreden başka yedeklemeler geldiği için kafamda gv250 aynası netlik kazanmıştı. Dayımın gv250 sinde titreme,soyulma,plastik havası kesinlikle yoktu.Bizim aynalardan tüm malzemeleriyle daha kaliteli olduğu tartışılmaz bir gerçek.
    gv 250 aynası 80 tl ye var istiyorsan gönderirim ama ledonun dedği başka ayna onumu istiyorsun onu bilmiyorum

lautreamont - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ledo adlı üyeden alıntı Mesajı göster

İşte Levent abim. Her ikimiz içinde Aile ve Fenerbahçe. Diğer her şey sonra heheheh Selamlar abi...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 08:18 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 08:16 ----------

Aha, söz verdi Arkadaşlar, bu sefer tamam. Gidenler kameralarla gitsin. Bu Ledo'nun halk arasında ilk görünmesi olacak. Ledo gerçekten de var mı yoksa bir bilgisayar programı mı, fotoğraflarda hakkaten görünmez mi çıkıyor, aynada gözüküyor mu gözükmüyor mu, vs.. gibi kamuoyunun merakla beklediği sorunlara cevap olacağını umuyorum.

Not : DHA'ya göre 1998 yılında krom bir parçanın fotoğrafını çekerken gölgesinin yansımada görüldüğü iddia ediliyor. Ama o da henüz somut olarak kanıtlanmış bilgi değil.

İspatlı kanıtlı Ledo var meraklanmayın, çok teker döndürmüşlüğümüz vardır yan yana.

Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA

sa

Alıntı lautreamont adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İşte Levent abim. Her ikimiz içinde Aile ve Fenerbahçe. Diğer her şey sonra heheheh Selamlar abi...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 08:18 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 08:16 ----------

İspatlı kanıtlı Ledo var meraklanmayın, çok teker döndürmüşlüğümüz vardır yan yana.
    arkadaş biz gözümüzle görmeden inanmayız sen ne dersen de

Motosikleti
    Sevgililer gününüz kutlu olsun millet ! Motorunuzu bu akşam şöyle güzel bir gezintiye çıkarın bugün. Önce dışarıda güzelce karnını doyurun (depoyu fulleme), sonra eve geri dönünce...Neyse gerisini anlatmayayım

Cumartesi koltuğumda artçı bölümün başladığı noktada maket bıçağıyla kesilmiş gibi yarıklarla karşılaştım. Belki çok soğukta üzerine oturmamdan belki takılan bir fermuardan belki de şakacı bir çocuk yüzünden olmuş olabilir bilmiyorum. Neyse ben de bir oto kaplamacıya gidip, daha kalın malzemeden yapılmış astarlı bir döşeme malzemesi seçtim. Tabii yine siyah renk. Sonra aklıma en son yaptığım Amasra gezisinde artçımın ağlamaları geldi ve hazır bu işe girmişken artçı konforunu da arttırayım dedim. Oradan 10 mm kalınlığında hafif sert bir sünger seçtim ve tam bizim artçı kuşağın başladığı noktadan arkaya kadar o süngeri güzelce yapıştırmalarını istedim. Kuşaktan dolayı öyle kot farkı hissi de vermeden gayet yumuşak bir artçı koltuğuna sahip olmuş oldum Hepsine 60 lira aldılar benden...Acelem olduğu için fazla fiyat araştırması yapamadım.

Artık iş ciddiye bindiği için yengemizi kaçırmadan Uzay'a da yaptırması tavsiye edilir

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 27 kullanıcı var. (0 üye ve 27 misafir)

Bu Konudaki Etiketler