Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni GV 650 Aquila Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    vıceroy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gv650 - RKS 150-kuba xf139
    Geç olsun,güç olmasın arkadaşım. Hayırlısı olur inşallah.
    Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgar yardım edemez...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mrock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Shadow VT750
    Sayın abilerim fiyatta anlaştığım motorları görmek için perşmebe günü İstanbula gideceğim.Küçük bir ihtimal olarakta Dragstar650 ile dönmekte var ama aklım GV650 de.Hayırlısıyla GV650 ile motorculuk hayatıma devam edeceğim.Eminim bu forum artan sayımızla dahada aktif ve güncel olarak formlarda yerini alacak.Ocak ayında olmamıza rağmen kafaya koydum binerek gelceğim Kütahya'ya.

Birkaç gün sonra görüşmek üzere...
    [COLOR="Red"]motorcu değil choppercı olmak.....kıvırtmak değil kafa sallamak::xrock::.... varmak değil yolda olmak.... boyun eğmek değil özgür olmak..... hevesle değil tutkuyla bağlanmak...[/COLOR]
    [IMG] http://www.allstategarage.com[/IMG]

haluka28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC750X DCT
    Alıntı vıceroy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Resimdeki motosikleti gördükçe renginden olsa gerek Haluk hoca aklıma geliyor.Nerelerdesin hocam memnunmusun? paylaşımlara katılmıyorsun merak ettim.Saygılar.
    kusura bakma viceroy haklısın ne zamandır bu bölüme girmiyorum. Rahatlık konusuna gelince inanılmaz rahatım. ben motoru şehiriçindede kullanıyorum. 3500km yi bitirdim. koruma demirini yaptım. Çantalarımı yapım aşamasına geçmek üzereyim. sonrada inşallah camını yapacağım. bunları kendim yapınca daha bir keyif alıyorum. inşallah görüşmek üzere. aslında özür dileyerek söylüyorum bu hafta sonunda mersinde elvanlı köyüne geldik seni arayacaktım ama dönüşte aklıma geldi. birde tek başıma değildim grupla olunca isan her kafasına estiğini yapamıyor. mersinde yürekçe var tanıyormusun onlarla bir alabalık çiftliğine gittik. ama en kısa zamanda görüşeceğiz.

Alıntı alp_ER adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm gv 650 için bi araştırma yapayım dedim bu 15 sayfayı okuyunca başka bi araştırma yapmama gerek kalmadı. bilgiler için hepinize teşekkür ederim...
    hoşgeldin alper.

Alıntı mrock adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sayın abilerim fiyatta anlaştığım motorları görmek için perşmebe günü İstanbula gideceğim.Küçük bir ihtimal olarakta Dragstar650 ile dönmekte var ama aklım GV650 de.Hayırlısıyla GV650 ile motorculuk hayatıma devam edeceğim.Eminim bu forum artan sayımızla dahada aktif ve güncel olarak formlarda yerini alacak.Ocak ayında olmamıza rağmen kafaya koydum binerek gelceğim Kütahya'ya.

Birkaç gün sonra görüşmek üzere...

hadi bakalım hayırlısı.
    2008 Regal Raptor 250 2009 Hyosung GV 650 2010 Bianchi 150
    2011 Honda Transalp XL700 2013 Kymco Xciting 250 2015

Motosikleti
    Haluk hocam yürekçe senceri tanıyorum.Motorundan genel anlamda memnunsun umarım.Adana mt.gezi resimlerinde bunu gözlemliyorum.Görüşmek üzere saygılar.

Motosikleti
    Honda NC750X DCT
    Bu arada viceroy senin ismini öğrenebilirmiyim nickin ile hitab etmek biraz garip oluyor.

Motosikleti
    Serden hoca diyebilirsin hocam.vıceroy gerçekten garip olacak ama unutmayacağım bir isim yanımdan eksik etmediğim sigaram olabilirdi

Motosikleti
    Caracal 200 (siyah)
    selamlar.

gv650'lerin ikinci ellerine baktigimizda hep dusuk km'lerde olmasinin sebebi nedir? alanlarin "yahu keske dragstar veya shadow alsaydim" deyip satmalari midir? hic yuksek km'de gormuyorum.

tesekkurler.

Motosikleti
    Olası nedenler:
    1. Tarzlarını belirlememiş olmaları.
    2. Global 2007 senesinden sonra bu motorları s&t kanuni çekişmesinden dolayı
    ithalatını yapamadı.Piyasadaki belirsizlik ve 2008 yılında sıfır km olarak
    bayiide 2007 modellerin bulunması bayii giriş fiyatından elden çıkarma
    telaşına dönüştü.(Bu tür promosyonlar aklınıza gelen her alanda zaten
    yapılmaktadır).Full aksesuarlı sıfır km 2007 model 12.000 ytl civarı
    müşteri bulurken,S&T 16.000 ytl full aksesuarlı nasıl satabilsin?
    Doğal olarak bu pazar ortamı 2. eli olumsuz etkiledi.Örneğin araba
    sektöründeki sıra dışı indirimler sıfır araçları 1 veya 2 yaşındaki ikinci
    el fiyatına sabitleyince 2. el nasıl bir oranda alıcı buldu!
    3. gv650 kullanıcılarının tüm dünyayı etkileyen ekonomik krizden sıkışıp,
    2. olasılıklarında olumsuz etkileriyle sahip oldukları motosikletleri satma
    gereksinimleri...
    Gibi düşünceleri çoğaltmak gayet mümkün. Unutulmaması gereken bir hususta 650 cc motosikleti tanıdığım kullanıcılar markete,pazara veya işine kullanmadığından çok km yapmıyorlar.Şahsen belirttiğim durumlar için günlüğe ben 150 cc scooter kullanmaktayım. Benim gv 650 8 aylık oldu henüz 2900km de haluk hocamın gv650 yanlış hatırlamıyorsam pazar gezileri vesilesiyle 3000 km de. Özellikle az km yapanların ikametleri kar-buz yağmur iklimliyse, motorcu haliyle haziran motorcusu olacaksa bol km nerede yapılacak?
    Aksi taktirde yerli yada yabancı motosiklet sitelerinde bu markanın bu modeli ile ilgili müzmin hiçbir arızanın söz konusu olmadığı kesindir.Söylediğim gibi kullanılan teknoloji suzuki sv650-dl650 ile bire bir aynı olup bahsi geçen motosikletlerde de müzmin bir sorun kesinlikle yoktur.
    motosiklet bir sevda ve tarz meselesiyse kullanıcı seçimini doğru belirlemelidir. Ben güçten,sağlamlıktan,süratten,kaliteli fren sisteminden,ayarlanılır süspansiyon ve dubless lastik sisteminden yana tercihimi kullandım.
    Her ne kadar aynı kategoride tutulmamalıysada sorduğunuz için cevap vermek isterim; bu motosikletten chooper a geçilecekse alternatif olarak sadece Honda shadow düşünülmelidir.Nedeni ise kendi klasmanında en güçlü tork,enjeksiyon ve Dünya pazarında halen üretilip satılıyor olması olabilir.
    (ikinci elde km kıyasına giderken motosikletlerin yaşlarını da göz önünde bulundurmalı.)

Motosikleti
    Shadow VT750
    forma hoşgeldim artık 2006 model 8000 kmde GV650 sahibiyim fotoğraf şuan için yok.Zaten motor tanıncak durumda değil.üstü buzlu çamur halde garajda duruyor.toplam 500 km yol yaptım ve makineyi iyi kötü tanıdım sayılır.Objektif testimi birazdan yapcağım.herkese iyi akşamlar...
    [COLOR="Red"]motorcu değil choppercı olmak.....kıvırtmak değil kafa sallamak::xrock::.... varmak değil yolda olmak.... boyun eğmek değil özgür olmak..... hevesle değil tutkuyla bağlanmak...[/COLOR]

Motosikleti
    Honda NC750X DCT
    Alıntı mrock adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    forma hoşgeldim artık 2006 model 8000 kmde GV650 sahibiyim fotoğraf şuan için yok.Zaten motor tanıncak durumda değil.üstü buzlu çamur halde garajda duruyor.toplam 500 km yol yaptım ve makineyi iyi kötü tanıdım sayılır.Objektif testimi birazdan yapcağım.herkese iyi akşamlar...
    hayırlı olsuuuuuuun. kazasız belasız iyi günlerde binmek nasip olur inşallah.

Motosikleti
    Shadow VT750
    Alıntı haluka28 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsuuuuuuun. kazasız belasız iyi günlerde binmek nasip olur inşallah.
    teşekkür ederim iyi dilekleriniz için

şimdilik satılık ilanındaki fotolarını koyayım tek eksiği sisi barı oda kromcuda kargoyla tekrar bana göndercekler.

[URL=http://imageshack.us][/

emekkoray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bmwR1150gs & honda crf250l
    tekrar hayırlı olsun.. çok yakışıklı duruyo.. sisibar özel dimi? orjinalimi böyle yoksa?
    bir sıcak söz.. bir demlik çay.. işte sevmek bu kadar kolay..

Motosikleti
    Shadow VT750
    Alıntı emekkoray adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tekrar hayırlı olsun.. çok yakışıklı duruyo.. sisibar özel dimi? orjinalimi böyle yoksa?
    özel yapım sisi bar abi alırken söktürüp kromcuya bıraktım kargoyla bana göndercekler.

YÖRÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200 GS
    hayırlı olsun emrah.motorda ne gibi aksaklıklar çıktı yolda?
    SÖZ KONUSU VATAN İSE GERİSİ TEFERRUATTIR!!!

draggy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar 650
    Bu motoru bir yerden tanıyorum sanki, 4. sahibimisin mrock?

Motosikleti
    paslanma sebebiylemi kromcuya verdin emrah? benim sisibardada var paslanma biraz.. eğer paslanmadansa kaça yaptırdın? bide bu krom işini yapan adamlar genelde sanayidemi bulunur?
    bu arada tüm gv 650 ci dostlara merhaba..

Motosikleti
    Dragstar 650
    Alıntı emekkoray adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    paslanma sebebiylemi kromcuya verdin emrah? benim sisibardada var paslanma biraz.. eğer paslanmadansa kaça yaptırdın? bide bu krom işini yapan adamlar genelde sanayidemi bulunur?
    bu arada tüm gv 650 ci dostlara merhaba..
    Sanayicilerde bulabilirsin ama 15*20 den fazla verme...

Motosikleti
    draggy sağolasın cevap için.. aslında çok görünmüyor ama keyfe keder oluyo işte..

Motosikleti
    Dragstar 650
    Cruiser, chopper sahibi isen pasa, kire asla tahammül edemez, sürekli kromajlı parçalar, deriler alıp motoru süslersin, bunlarında felsefesi bu

Motosikleti
    şu havalar düzelmiyorki güzel güzel kremlerle masaj yapayım motoruma.. emrah canın sıkılmış belli.. üzme kendini belki hava şartlarındandır sıkıntı.. tekrar hayırlı olsun..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 36 kullanıcı var. (0 üye ve 36 misafir)

Bu Konudaki Etiketler