Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni GV 650 Aquila Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    gv650i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA
    Alıntı _Uzay_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ölümlü dünya. Deneyebildiğin kadar motor çeşidi dene derim ben. Ben motorumu çok seviyorum, satılık ilanı da vermedim hiç. Ama birçok motorun tadına bakmak için ben de 1 sene içinde satabilirim... Bu da benim yorumum
    buda bir düşünce ben denedim bu zamana kadar neler kullandım 2 teker olarak

1 bisiklet markası harley davitson
    2 3 vitesli cup
    3 mobilet
    4 puch
    5 ceze
    6 jawa
    7 bmw
    8 honda 125
    9 honda 400
    10 nsu scooter
    11 regal raptor
    12 yamaha f6
    13 kway matrik
    14 turuva
    15 gv 650 daha denermiyim bilmiyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    loader - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 650
    Alıntı vıceroy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar selam. Benim gv650'ye bir hemşire talip oldu. 11.000 tl de diretiyor. Eski sayfalarda yazmıştım yerine bir başka motosiklet yada ikinci motosiklet alırsam tercihim kawa versys'ten yanaydı. Nasıl olur? Sonuçta o da bir melez,o da ikinci eli hızlı olmayan sınıfında,o da bir istisna model...Haa biliyorsunuz ki en tok ve motosikletini çok seven birisi olarak u dönüşü yapma olasılığımda yüksek.
    yapma hocam kıyma güzelim makinaya
    görsel olarakta bizim makinaların yanına pek yaklaşabilecek bi alet gibi gözükmüyor. tabi bu benim şahsi görüşüm..

vıceroy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gv650 - RKS 150-kuba xf139
    Kendi sınıfında kesinlikle katılıyorum en karizma gv650.Performans ve frenlemede öyle.
    Fz6 fazer'ın tarihe gömüldüğü günümüzde fz8 önerenlerde var kawa versys yerine..

Parayı kolay kazanıyor olsam kesin üçlerdim.
    Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgar yardım edemez...

loader - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 650
    FZ 8 e diyecek lafım yok ancak zaten race e benzeyen görüntüsünü selesini de değiştirerek daha çok vurgulamışlar. sanırım enduro model düşündüğünü söylemiştin o yüzden bu sana biraz uzak olmazmı acaba ?

Motosikleti
    Aslında amaç dağa,toprağa sürmek değilse bile yormadan köstebek çukuru gibi yollarda ilerlemek olabilir. Bu açıdan birçoğunun enduro saymakta tereddüt ettiği versys,görüntüsü ile tourıng tadınıda veriyor.Son iki resimde bu tad var. Test etmeden karar vermek zor.

_engin_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fazer 800
    selam arkadaşlar benim adım engin bir gv 650 kullanıcısıyım istanbul içerenköyde oturmaktayım çok uzun zamandır formu takip ediyorum herkeze selamlar

Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA

sa

Alıntı _engin_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam arkadaşlar benim adım engin bir gv 650 kullanıcısıyım istanbul içerenköyde oturmaktayım çok uzun zamandır formu takip ediyorum herkeze selamlar
    engin hoşgeldin nihayet yazabildin artık yorumları okuyup yazmaya başlarsın

Motosikleti
    Yamaha Fazer 800
    Alıntı gv650i adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    engin hoşgeldin nihayet yazabildin artık yorumları okuyup yazmaya başlarsın
    aynen abi baktım olacak gibi değil yeni maille girdim

ZERDÜŞT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV 650
    Hoşgeldin kardeşim..seni burda görmek güzel..

Eksozları taktırmaya gideceğin zaman haber verirsen bende uğrarım yanınıza..
    ANATOLIAN EAGLES MK / Bağımsızlık ve Özgürlük benim karekterimdir. M.K.Atatürk

Motosikleti
    Yamaha Fazer 800
    Alıntı ZERDÜŞT adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hoşgeldin kardeşim..seni burda görmek güzel..

Eksozları taktırmaya gideceğin zaman haber verirsen bende uğrarım yanınıza..
    Teşekkür ederim abicim o senin güzelliğin

haber veririm abi vaktin olurda uğrarsan sevinirim bu hafta muhtemelen taktırırım Menderes memlekette daha gelmedi

ledo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio Beverly , Hyosung GV 650
    Selam. Sanıyorum hem giyaben tanışıyoruz hem de egzoz kardeşi olduk.
    Önemli olan, sadece yazarken veya konuşurken değil, hergün hayatı yaşarken adam olabilmektir.

Motosikleti
    Yamaha Fazer 800
    Alıntı ledo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet Levent abi giyaben tanışıyoruz ayrıca teşekkür ederim size egzoz için nasip olursa bu hafta taktıracam gecen hafta muayeneden geçirdim motoru en kısa zamanda yüzyüze tanışmak isterim sizinle tekrar teşekkürler

Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA

sa

Alıntı ledo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu motorla en evvel tanışmış bir şahsiyetsin ama bir türlü tanışmak kısmet olmadı cuma akşamları arkadaşlarla toplanıyoruz bu cuma zaman ayırıp gelebilirsen bir çok arkadaşla tanışma şerefine ulasacaksım levent kardeşim

Otoburkaplan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mobilette > Titan > GV650 > VERSYS > F650 CS
    Evet, evet.. Kimmiş şu şapkanın altındaki görelim
    Ever tried, ever failed..No matter, try again, fail again, fail better

ZERDÜŞT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV 650
    Alıntı gv650i adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu motorla en evvel tanışmış bir şahsiyetsin ama bir türlü tanışmak kısmet olmadı cuma akşamları arkadaşlarla toplanıyoruz bu cuma zaman ayırıp gelebilirsen bir çok arkadaşla tanışma şerefine ulasacaksım levent kardeşim
    Alıntı Otoburkaplan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet, evet.. Kimmiş şu şapkanın altındaki görelim
    Ledo şuan bir hafta kadar yurt dışında..cevap yazamayabilir bu süre içinde..

Şapkanın altındaki adamı tanımaya değer..

Ben şuan ki motorumu almadan önce sitelerde araştırma yaparken onun yazdığı makaleler benim şuanki tercihimde en önemli etkenlerin başında geliyor..
    ANATOLIAN EAGLES MK / Bağımsızlık ve Özgürlük benim karekterimdir. M.K.Atatürk

Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA

sa

Alıntı ZERDÜŞT adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ledo şuan bir hafta kadar yurt dışında..cevap yazamayabilir bu süre içinde..

Şapkanın altındaki adamı tanımaya değer..

Ben şuan ki motorumu almadan önce sitelerde araştırma yaparken onun yazdığı makaleler benim şuanki tercihimde en önemli etkenlerin başında geliyor..
    merakla bekliyoruz as solistler en son çıkara sahneye....

Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA
    arkadaşlar merak ettim kayışını za kuş kondumu ne zamandır kondu ve pudraladıktan sonra ne kadar sürede yeniden ötmeye başlılıyor sebebini bulan varmı neden ses yapıyor

ve eski kulanan lar dan yani en az 30 000 km yi devirm,iş arkadaşlardan kayışı kopan kaç km de koptu vs bilgisi olan varmı ingilizce bilgisi olan vakti olan yabancı siteleride araştırıp yazsın bi zahmet

Motosikleti
    Kayış konusunda 30.000 km garanti var.Kullanım şartlarına göre 45.000 km de kopmamış kayışta gördüm,bilinçsiz servis ayarı ile gergi boşluğu iyi verilemeyipte 12.000 km de kopanıda gördüm.Akü konusunda risk almadan ortalama 16 ayda bir kuru 12v12A ile (85-90 tl civarı) değiştirdiğimiz gibi kayışıda 30.000 km de bir değiştirmekte yarar var derim. 380 tl civarına temin edilebilen kayış bu anlamda günlük kullanılmayan motosiklet için kısa bir ömür değildir.Yanlız yabancı forumlarda gördüğüm kadarıyla kullanıcılar sadece kayışı değil aynı anda ön ve arka dişli takımlarınıda sıfırlıyorlar. Orjinal lastiklerinde 3 senede bir sertleştiğinden dolayı değişeceğini düşünsek o da ortalama 750 tl masraf çıkaracaktır. Sonuç olarak 650cc motosiklete binmenin gerek bakım masrafı,gerek yakıt tüketimi ve yedek parça durumlarını göz önüne aldığınızda parayı sevdiği bir gerçektir.Segmentinde hyosunsource avantajını düşündüğümüzde yine en hesaplı olan 650cc budur derim.

Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA

sa

serden güzel bir tesbit genel olarak kuş konma meslesinede cevap yazarsan sevinirim yani ses yapma mevzusuna neden ses yapıyor nasıl sesi kesiliyor genelde pudralanıyor ama birde yabancı sitelerde bu konuda bir yazı ve bazıları kayış bakım sıvısından bahsediyor böyle bir şey varmı harleycilerde böyle bir ürün var gibi dedi biri ama ne kadar gerçek araştırabilirmisin

Motosikleti
    Fiber kayışa hiçbir kimyasal teması uygun değil.Ötme konusunu pek duymadım ama ıslakkenmi yapıyor acaba! Konu ile ilgili kazanımım hiç yok ama bilgi bulursam paylaşırım. Saygılar.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 40 kullanıcı var. (0 üye ve 40 misafir)

Bu Konudaki Etiketler